Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Забудови в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.12.2018, 17:53 #2742285   #961
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

які протести? 3 пенсіонера і 2 баби постоять по""" ? ну постоять собі, всім решта пох.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2018, 15:05 #2742475   #962
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

з останніх нововведень для любителів накупти квартир і їх не використовувати. на комунальні плануєть вводити пеню і абонплату. абонплату планують навіть на вивіз сміття.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 12:23 #2742788   #963
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

ChuykoArchitect, прокоментуй
Цитата В Україні запроваджено нові державні будівельні норми, які розробило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.Згідно з новими нормами, жителям новобудов заборонили в квартирах розміщувати індивідуальні газові котли з відкритими і закритими камерами згоряння. Про це пише видання "Хвиля".

Варто зазначити, що це нововведення не стосується будинків до 3 поверхів. Тобто українці, які живуть в одно-, дво- чи триповерховому багатоквартирному будинку можуть встановлювати у своїй квартирі газовий котел. Щоправда, сумарна потужність таких котлів не повинна перевищувати 30 кВт, повідомили в міністерстві.

"У приміщеннях кухонь, інтегрованих в структуру житлової кімнати, допускається установка тільки теплогенераторів з закритою камерою згоряння" - підкреслив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.
https://znaj.ua/society/196539-griyt...li-v-kvartirah
Це щозанах???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 12:28 #2742790   #964
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Це щозанах???
Поспішайте бачити! Тут у нас здається ще хтось починає прозрівати
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 15:18 #2742802   #965
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
ChuykoArchitect, прокоментуй
https://znaj.ua/society/196539-griyt...li-v-kvartirah
Це щозанах???
Люди, включайте мозок, аналізуйте інформацію та читайте текст закону чи нормативу який регулює це питання. А не сайти з провокативними заголовками.

По-перше, ось першоджерело (сайт МінРегіонБуду, хоча й з посиланням на ФБ міністра).

Поясню ситуацію: наразі є тільки ПРОЕКТ цього ДБН-у, який ще не затверджений та не вступив в дію. Не маючи фінального тексту ДБН-у немає про що говорити.

І на завершення - знаючи трохи галузь будівництва зсередини, ніхто не буде робити централізованих котелень, невигідно це забудовникам.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (21.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 12:37 #2742865   #966
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
наразі є тільки ПРОЕКТ цього ДБН-у, який ще не затверджений та не вступив в дію.
Вот тут я реально сподівався, що буде щось типу "братюні! ну шо ви кіпішуєте! закон стосується тільки тих, в кого кухні обєднані із житловим приміщенням", але ні. Далі лапша про законопроект і примарна надія що закон, який дозволяє збивати з людей по 2 500 тис., замість 500 грн. в місяць не буде прийнятий. Порошенко вето накладе, ага. Ще небуло такого законопроекту який би збагачував Фірташа і небув прийнятий. Хіба цей стане винятком.
Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
на завершення - знаючи трохи галузь будівництва зсередини, ніхто не буде робити централізованих котелень, невигідно це забудовникам.
Ну вот поясни, кому ти трусиш? Забудовники будують власні очстки для стічних вод? Чи може мають власні водоканали? А може електростанції?
Нетреба нічого робити. Все вже є готове. Забудовників просто зобовяжуть підєднатися до централізованих тепломереж. Вот і весь фокус.

Втім, як і кожен закон в Україні, він легко обходиться на раз-два, ібо в нас зараз дозволено переплановувати квартири без спецдозволу.
Звідси получаться - будуємо квартиру по документації окремо, а по факту як скаже замовник, і ніяких проблем. Ну, треба буде занести в інспекцію, але то ж святе. Традиція.

Хто виграє в результаті? Відповідь очевидна.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 12:41 #2742866   #967
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Пане Чуйко, чекаю в сусідній темі про ремонти - ваші ціни на м2 елітного ремонту - дзякую
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (22.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 13:00 #2742872   #968
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Пане Чуйко, чекаю в сусідній темі про ремонти - ваші ціни на м2 елітного ремонту - дзякую
Пан Чуйко - теоретик, і про ціни на ремонт знає стільки само, скільки я.
Для нього квартира це ескіз в Автокаді.

P.S. А потім ми беремо бюлетень, і починаємо голосувати за тих хто ніхєра не знає, але красиво говорить.
P.P.S. Вибачте, не стримався.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (09.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 16:17 #2742882   #969
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Пан Чуйко - теоретик, і про ціни на ремонт знає стільки само, скільки я.
Для нього квартира це ескіз в Автокаді.

P.S. А потім ми беремо бюлетень, і починаємо голосувати за тих хто ніхєра не знає, але красиво говорить.
P.P.S. Вибачте, не стримався.
Це ясно як пить дать. Але потролити ж треба
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 20:27 #2742889   #970
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Пан Чуйко - теоретик, і про ціни на ремонт знає стільки само, скільки я.
Для нього квартира це ескіз в Автокаді.

P.S. А потім ми беремо бюлетень, і починаємо голосувати за тих хто ніхєра не знає, але красиво говорить.
P.P.S. Вибачте, не стримався.
Ви так сміливо даєте оцінки людям, яких не знаєте особисто. А, це інтернет, забув.
Тільки за цей рік у мене в роботі було (і ще є) десь 15 проектів. Від 40 кв.м. і до 5000 кв.м., по всій Україні.
Повірте мені, я маю такі інсайди з розробки тих же норм, що іншим і не снилось. Тому що спілкуюсь з безпосередніми розробниками та людьми які мають вплив на розробників. Доречі ДБН-и не голосують на сесіях ВР. Їх затверджує Міністерство регіонального розвитку.

Щодо вартості ремонтів — трольте на здоров'я, це ж інтернет. Але давайте у темі про ремонт.

Якщо ж бажаєте подискутувати — ласкаво просимо, я можу зустрітись і розповісти детальніше. Як про ремонти так і про норми, так і про особливості будівництва в Україні, і навіть конкретно в Тернополі.

Додано через 51 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вот тут я реально сподівався, що буде щось типу "братюні! ну шо ви кіпішуєте! закон стосується тільки тих, в кого кухні обєднані із житловим приміщенням", але ні. Далі лапша про законопроект і примарна надія що закон, який дозволяє збивати з людей по 2 500 тис., замість 500 грн. в місяць не буде прийнятий. Порошенко вето накладе, ага. Ще небуло такого законопроекту який би збагачував Фірташа і небув прийнятий. Хіба цей стане винятком.

Ну вот поясни, кому ти трусиш? Забудовники будують власні очстки для стічних вод? Чи може мають власні водоканали? А може електростанції?
Нетреба нічого робити. Все вже є готове. Забудовників просто зобовяжуть підєднатися до централізованих тепломереж. Вот і весь фокус.

Втім, як і кожен закон в Україні, він легко обходиться на раз-два, ібо в нас зараз дозволено переплановувати квартири без спецдозволу.
Звідси получаться - будуємо квартиру по документації окремо, а по факту як скаже замовник, і ніяких проблем. Ну, треба буде занести в інспекцію, але то ж святе. Традиція.

Хто виграє в результаті? Відповідь очевидна.
Забудовники не будують ні очисних споруд, ні інфраструктури тільки через те що їх не змушує міське керівництво. А покупцям квартир і так зійде. Ну тобто вони куплять, а потім будуть дивуватись, чому це гівном смердить, і тиск води малий?

До централізованих тепломереж складно буде під'єднатись, так як їх: а)мало, б) потужності не вистачить. Або будувати котельні (ха-ха-ха), є ще варіант дахових котелень на будинках, але це навряд чи.

А взагалі то я трохи здивований такими рішеннями щодо газових котлів. З однієї сторони трохи послаблюють жорсткі вимоги у плануванні (нарешті, через 25 років дозволили робити кухні-студії), а тут беруть і починають якусь дурню пропонувати. Але знову ж, я не бачив остаточного тексту ДБН-у, тому наразі не можу нічого сказати. Нагадаю, ДБН це не закон. Це щось типу підзаконного акту, якщо говорити термінологією.

Про перепланування без дозволів — з однієї сторони це добре, але враховуючи що у нас кожен сам собі прораб, щоб це не вилилось у падаючі та палаючі багатоповерхівки. В принципі це дозволено вже роки 3 (мова йде про квартири), а тепер ще додали перепланування громадських приміщень. Але знову ж, щоб робити це треба знати нормативи та правила. А то потім можуть бути проблеми.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 22.12.2018 о 20:27. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 23:44 #2743091   #971
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Темпи будівництва житла падають, причому по всій Україні. Порівняно з минулим роком. Тобто бум будівництва спадає.
Тернопіль впав десь на третину



https://biz.liga.net/all/nedvizhimos...k-nedvijimosti
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 21:19 #2743169   #972
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Нічого дивного, все ж просто, введення в експлуатацію від продажів відстає орієнтовно на 2-3 роки – орієнтовний час будівництва будинку. В 2014 році на початку 15, коли був курс по 30-40 багато люду поміняли накопичені доляри яких раніше ледь на пів квартири вистачало, віддали гроші забудовнику. Знайомий розповідав, що в дні коли курс був 40, був в черзі до відділу продажів Тернопільбуду були майже бійки за те хто був чи не був у черзі. До 16-17 року ті будинки збудувалися,а в 15-16 роках таки був трішки застій, так як накопичене було "відвантажено" забудовникам в 14 на початку 15. Проте, варто не забувати які були черги за оплату на візи в 14-15 роках і що за ці роки ці люди підзаробили грошей і судячи з кількості будов і росту цін за квадрат новобудови за останні 2 роки, продажі таки йдуть нормально, Таким чином в наступні роки кількість введення в експлуатацію зросте.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 09:04 #2743177   #973
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Нічого дивного, все ж просто, введення в експлуатацію від продажів відстає орієнтовно на 2-3 роки – орієнтовний час будівництва будинку. В 2014 році на початку 15, коли був курс по 30-40 багато люду поміняли накопичені доляри яких раніше ледь на пів квартири вистачало, віддали гроші забудовнику. Знайомий розповідав, що в дні коли курс був 40, був в черзі до відділу продажів Тернопільбуду були майже бійки за те хто був чи не був у черзі. До 16-17 року ті будинки збудувалися,а в 15-16 роках таки був трішки застій, так як накопичене було "відвантажено" забудовникам в 14 на початку 15. Проте, варто не забувати які були черги за оплату на візи в 14-15 роках і що за ці роки ці люди підзаробили грошей і судячи з кількості будов і росту цін за квадрат новобудови за останні 2 роки, продажі таки йдуть нормально, Таким чином в наступні роки кількість введення в експлуатацію зросте.
Довгостроково ціни й будуть рости. От тільки тепер забудовникам доведеться звертати увагу не лише як би звести коробку і спихнути її, але й як зробити так щоб людям там було зручно жити. Ну і ринок трохи почиститься від лівих забудовників, які просто хотіли урвати.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2019, 09:17 #2743982   #974
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Місту бракує чергового ЖК з ТРЦ на вул.Шептицького.
Ось же ж він:

http://kreator-bud.com/obiekty/terno...a-sheptytskoho

ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2019, 10:46 #2744001   #975
maxz
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Дзвонив питав за квартиру 20 штук за квадратний метр.
maxz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2019, 11:30 #2744013   #976
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата
Допис від maxz Переглянути допис
Дзвонив питав за квартиру 20 штук за квадратний метр.
Ціни доганяють львівські
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2019, 11:43 #2744018   #977
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Може я чогось не розумію в цьому житті, але 3к - 87 м2* 20 тис - 1 740 000 - це 62 кілобакси за сирець???
Це будиночок, наприклад такий https://dom.ria.com/ru/realty-prodaj...-14975720.html
чи такий https://dom.ria.com/ru/realty-prodaj...-14363680.html
або такий https://dom.ria.com/ru/realty-prodaj...-14891748.html
або і з ремонтом https://dom.ria.com/ru/realty-prodaj...-14342356.html

Востаннє редагував Petro Ford: 02.01.2019 о 11:51.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2019, 11:49 #2744019   #978
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Може я чогось не розумію в цьому житті, але 3к - 87 м2* 20 тис - 1 740 000 - це 62 кілобакси за сирець???
ну а що тут не понятного, я мав би такі гроші купив би там ту саму "трьошку" , в мене по великому рахунку "руки з жопи" - для мене часний будинок це буде напряг ще той!, там треба не тільки підтримувати матеріально його а прикладати свої руки (тут хтось дуже вірно порівнював будинок і квартиру) - тому це такое,
я після роботи прихожу додому і "на диван" а часному будинку такого немає - тому каждому свое
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2019, 11:53 #2744020   #979
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
ну а що тут не понятного, я мав би такі гроші купив би там ту саму "трьошку" , в мене по великому рахунку "руки з жопи" - для мене часний будинок це буде напряг ще той!, там треба не тільки підтримувати матеріально його а прикладати свої руки (тут хтось дуже вірно порівнював будинок і квартиру) - тому це такое,
я після роботи прихожу додому і "на диван" а часному будинку такого немає - тому каждому свое
Тут, ймовірно, які кому сусіди трапляються
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2019, 11:57 #2744022   #980
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тут, ймовірно, які кому сусіди трапляються
та да...... тут тоже питання цікаве
але реально в новобудовах таке як сусіди алкаші, наркомани вже відсутні. Звісно можуть бути з своїми "причудами" але але
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:46.