Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Пару питань по іл-2 штурмовик

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.02.2009, 15:34 #821949   #1
-Tr45e-
 
Аватар для -Tr45e-
Smile Пару питань по іл-2 штурмовик

Знаю що багато людей граюць цю гру тут, гра класна, але мене бісить три речі:

-Коли я лечу, і хочу летіти прямо, літак постійно відхиляється вверх! і треба щосекунди його опускати. закрилки закриті.

-Я небачу де я на карті, знаю що колись так орієнтувалися, але в мене навіть компаса нема. хто знає як включити індикатор мене?

-Кнопки в настройках незавжди співпадають з реальними, наприклад пише щоб включити вид від третього лиця требя нажати F3, хоча ныодна клавыша Ф нычого помоєму неміняє.

Хто знає як помогти, будьласка напишіть.
-Tr45e- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2009, 15:36 #821955   #2
-Tr45e-
 
Аватар для -Tr45e-
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Помоєму розібрався, ну хай тоді тема буде для тих хто ні
вся справа в настройках рівня важкості

----------------------------
хм, навіть коли все ради експерименту виключив, літак кренится вверх всеодно що це може бути?

Востаннє редагував -Tr45e-: 09.02.2009 о 15:44.
-Tr45e- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2009, 16:14 #822003   #3
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Простий спосiб - спробуй газ скинути.
Складнiший - мають бути настройки триммерiв руля висоти (не впевнений)
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2009, 22:32 #823635   #4
beser
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Карта включається клавою M/Ь, масштабуєш правою кн. миші, а літак відхиляється в залежності від його типу і ти мусиш постійно його балансувати (так і виглядає праця пілота) так-шо халяви не жді... а рівень ліпше став "реальний"- цікавіше буде (чоло все-одно не розтрощиш)

Востаннє редагував beser: 10.02.2009 о 22:40.
beser зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2009, 23:07 #823685   #5
SerBB
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

По першому питанні як вже сказали, є трімера, їх можна обнулити, є в налаштуваннях кнопок. Хоча багато залежить, ще й від джоя.
В настройках реалізму є два вікна, в другому є налаштування маркерів.
Наскільки я памятаю, види змінюються за допомогою комбінацій клавіш ctrl+F2 або F3, або з шифтом, є різні комб.
SerBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2009, 23:09 #823686   #6
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Ти часом не з клави граєш? Для гри треба нормальний джойстик з аналоговими осями.
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2009, 23:40 #823729   #7
beser
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

трімера- трімерами... вони існують для крейсерського польоту, а не для бою... а тут потрібні закрилки (я іх собі на джойстік вивів для оперативності -зліва і справа від газу)
і трімера ізначально обнулені, тому і веде літак себе взалежності від конструкції: оберт.момент вінта, турбулентність підвісок і всяка інша фігня
beser зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2009, 09:37 #823893   #8
-Tr45e-
 
Аватар для -Tr45e-
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Beser, я на реалыстичному і граю, просто хотів знати чи то був глюк чи реалістиінчсть

Kulchick, Після дня гри підключив PS3 Sixaxis, набагато зручніще тільки шкода що задні педальки нерозпізнає як вісь
-Tr45e- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2009, 09:49 #823898   #9
beser
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
Beser, я на реалыстичному і граю, просто хотів знати чи то був глюк чи реалістиічність
А ти думав, шо льоччіки літали з папіросою в зубах і з бокалом конь"яку в руці ... Там ше є така штука (може ти ше не розібрався), що включаєш автопілот і час до 8-ми крат прискорюєш, щоб не летіти пів-дня до початку бою. Бо мені вже не цікаво взлітати і просто летіти, цікавить тільки бій і посадка.
А нарахунок педальок, то в меню "управление" програмуєш любу кнопку на любу функцію правою кнопкою миші.
Шось ти непідходящий джойстік прикупив(дискретний)- все одно, шо клавою управляти... попробуй,наприклад, TRUST GM-2600 він і не дорогий, а різницю зразу вкуриш...

Востаннє редагував beser: 11.02.2009 о 10:48.
beser зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2009, 17:14 #824390   #10
-Tr45e-
 
Аватар для -Tr45e-
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Джойстик від ПС3 в мене, дорогий як собака (якщо окремо купувати) і якісний шкода що дрова на ХР сіксаксісу непідтримує. (джойстик чітко сприймає всі рухи в просторі)

а автопілот недопомагає, літає таксамо, хоча то для мене непроблема з джойстиком.

пс. як найкраще в мультиплеєрі коли летиш на когось зманеврувати так щоб ти опинився ззаді, при умові якщо противник тоже хитродумий і зпхоче робити так само?
-Tr45e- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2009, 18:55 #824498   #11
beser
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

шось ти дофіга намудрував...кнопка "A" на взльоті-автопілот..., а вхзагалі звякни 400139 скорше і ліпше підкажу...
і попробуй Ла-5ф -там тільки одна міссія, стріляй не далі, як 100метрів... і пильнуй "городішко", не заривайся за "бєглими" штуровиками... в цій забавці стратегія-не "послєдняя вєщь..."

Востаннє редагував beser: 11.02.2009 о 23:17.
beser зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2009, 23:54 #824885   #12
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
Джойстик від ПС3 в мене
Тобі просто треба зрозуміти різницю між геймпадом (це то що в тебе) і джойстиком. Геймпад заточений під консольні ігри, і для серйозних симуляторів не підходить, навіть стрілячки вже нормально не пограєш без мишки. Ним не можна "чуть" підправити напрямок. Візьми навіть самий дешевий джойстик і тоді зрозумієш.
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 10:46 #825147   #13
-Tr45e-
 
Аватар для -Tr45e-
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
Тобі просто треба зрозуміти різницю між геймпадом (це то що в тебе) і джойстиком. Геймпад заточений під консольні ігри, і для серйозних симуляторів не підходить, навіть стрілячки вже нормально не пограєш без мишки. Ним не можна "чуть" підправити напрямок. Візьми навіть самий дешевий джойстик і тоді зрозумієш.
ну то вже я незможу доказати, скажу одне, що вын дуже чутливий, ы все можна чуть пыдправляти, навіть коли їду по взлінтій смузі без проблем тримаю літак ідеально рівно попри його хотіння виляти. я ж не хрестиком керую є два надчутливі грибки якими дуже легко навіть контру на сітінеті бацати, 3 фраги і 6 смертей правда з джойтиком, але деякі люди навіть з клавою і мишкою неможуть грати.
-Tr45e- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 11:13 #825178   #14
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Хоч хтось з вас в онлайні літає?
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 11:24 #825190   #15
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Цитата:
Допис від -Tr45e-
пс. як найкраще в мультиплеєрі коли летиш на когось зманеврувати так щоб ти опинився ззаді, при умові якщо противник тоже хитродумий і зпхоче робити так само?
Оце вже тонкощі повітряного бою) Питання до тебе - на яких крафтах ти і суперник, яка твоя і його швидкість і різниця в висоті і яка заправка? І ше, не факт, шо якшо ти опинишся ззаду то зіб'єш його. Я, наприклад, скидаю з хвоста любого середнього суперника(та і профі бувало скидав)в два рахунки, з послідуюючим розстрілом))
Цитата
Допис від beser
трімера- трімерами... вони існують для крейсерського польоту, а не для бою...
То в реалі так, а в Ілі тріммера страшна штука, яка нехіло додає маневреності))), при чому енергії з'їдають набагато менше ніж закрилки))

Востаннє редагував SpY: 12.02.2009 о 15:59.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 21:54 #825962   #16
beser
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

закрилки додають маневреності на малих швидкостях, але крадуть швидкість....
beser зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 22:06 #825984   #17
beser
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис

пс. як найкраще в мультиплеєрі коли летиш на когось зманеврувати так щоб ти опинився ззаді, при умові якщо противник тоже хитродумий і зпхоче робити так само?
підіймаєшся трохи вище за 500 метрів до нього і перевернувшись, робиш полупетлю...- в результаті ти ззаді і трошки зверху (штурмовиків класно коцати з такого положення)
beser зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 22:18 #825995   #18
beser
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

SpY, якщо чесно, то тріммера навіть не пробував в цій забавці, бо реально літав на Як-12, а там вони призначені для зняття нагрузки зі штурвалу при довготривалому польоті... видно- недоробка фірми "1С"
beser зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 23:24 #826093   #19
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Цитата
Допис від beser Переглянути допис
SpY, якщо чесно, то тріммера навіть не пробував в цій забавці, бо реально літав на Як-12, а там вони призначені для зняття нагрузки зі штурвалу при довготривалому польоті... видно- недоробка фірми "1С"
Думаю що проблема з тим що літак тягне вгору всього лиш через те що виставлений повний газ, того і набір висоти йде. От в мене на старому джої Іл-2 закручувало проти годинникової стрілки, то був геморой. Хоча Іл то цікава іграшка, особливо якщо заглибитися в регулювання паливної суміші залежно від висоти і подібні тонкощі...
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2009, 00:41 #826142   #20
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Пару питань по іл-2 штурмовик

Цитата:
Допис від Kulchick
закручувало проти годинникової стрілки
То не від джоя залежить, а від реактивного моменту двигуна В переважній більшості двигунів вінт крутиться за годинниковою стрілкою, відповідно, за законами фізики, літак буде кренити проти годинникової стрілки). Особливо він відчувається в сталлфайті, на критичних швидкостях. А попробуй но посадити крафт, коли в тебе перебиті рулі елеронів і висоти, ото жесть - реактивним моментом двіжка і газом, вкупі з рульом напрямку кренишся, закрилками задираєш-опускаєш ніс коли треба))) В одному скваді, одною з умов прийому до себе, дають завдання - посадити спітфайр, використовуючи тільки руль напрямку, газ і закрилки При чому посадити неушкодженим.
А в регулюванні паливної суміші нема ніяких проблем - можна запам'ятати висоти, на яких збіднюєш суміш, або просто коли піде чорна копоть з двіжка натиснути кнопку збіднення суміші і всьо. Ну і ше нагнітатєль в певному коридорі висот переключається, інакше двіжок не справляється на висотах, де повітря більш розріджене) і обороти різко падають. В грі регулювання паливної суміші зроблено з косяком - можна ше на землі виставити 60% і літати від 0 до 6-7 км не задумуючись, тільки про нагнітач не забувати. А взагалі-то ручне регулювання двіжка не на всіх літаках - сідаєш на любий мессер чи фоке-вульф і не паришся, там фулл автомат як в пральній машині
Кому цікаво, додаю табличку
Долучені файли
Тип файлу: zip Одномоторные4071.zip (8.6 КБ, 4 переглядів)
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:20.