Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Київстар»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.12.2010, 08:02 #1518849   #121
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
А при чім тут модулі 10 ГБ? їх ще треба мати куда включити. І модулі гігабітні теж треба всюди встановити + магістральні свічі всі замінити. Хіба Бітер замінив все своє обладнання?

Додано через 15 хвилин


Які це декількагігабітні. В Бітера стоять Длінки з підтримкою модуля на 1 ГБ. Він не декілька гігабітний а 100 мегабітний з комбінованим портом 1 ГБ. І такі далеко не всюди стоять, бо обладнання лажа і дуже горить, то му Бітер почав ставити багато де взагалі 8 портові свічі. Це де мало користувачів. Ці порти досі не були задіяні і не було встановлено там ні гігабітних конверторів ні модулів. Чому в принципі я дивом дивувався, бо модуль гігабітний дешевше обходиться ніж 100 мегабітний конвертор. Можливо з приходом КС заметушилися і почали міняти обладнання. Цього я не знаю. Але факт той, що і Бітер і КС ставлять Д-лінк. КС не дооцінюють нашу зловіщу інфраструктуру електромереж) Надійного звязку їм не бачити як і у Бітера.
П.С. післявчора згоріла точка доступу Д-лінк. Вимикали живлення. Одне добре що не я купував)
Ну от все знаєш, а деколи дурниці пишеш.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 09:06 #1518891   #122
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Згідно закону юридичне лице не має права створювати умови які б були недосяжними для створення конкурентом.
шось я такої тези в законі не знайшов...

а от ти поширюєш недостовірну інформацію. принаймні про бітер.

а на рахунок дешевого обладнання то розумна людина ставить необхідний розумний мінімум. з врахуванням наших обєктивних реалій з якістю електропостачання, заземлення та рівнем вандалізму...

Востаннє редагував Frutik: 07.12.2010 о 10:24.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 09:50 #1518920   #123
longhorn7
 
Аватар для longhorn7
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Оскільки досить давно слідкую за темами про Біттенет та інших тернопільських провайдерів, то помітив закономірність, що як тільки заходить мова про чергове підвищення швидкостей Біттернетом - відразу з'являеться Manijak і починає гнати пургу. Виглядає це так ніби він всіма силами пробує дискредитувати Бітер в очах наявних і майбутніх користувачів. Збоку виглядає досить смішно, оскільки всі ці потуги глохнуть після успішного переходу на нові швидкості і задоволення 95-ти процентів користувачів. А решта 5% , які постійно жаліються на "галімий" Бітер, погоди не роблять, тому що незадоволені кліенти є у будь-яких компаній і слава богу вибір в нас є ніхто нікого не заставля "плакати і далі жрати кактус".
longhorn7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 13:13 #1519097   #124
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від longhorn7 Переглянути допис
Оскільки досить давно слідкую за темами про Біттенет та інших тернопільських провайдерів, то помітив закономірність, що як тільки заходить мова про чергове підвищення швидкостей Біттернетом - відразу з'являеться Manijak і починає гнати пургу. Виглядає це так ніби він всіма силами пробує дискредитувати Бітер в очах наявних і майбутніх користувачів. Збоку виглядає досить смішно, оскільки всі ці потуги глохнуть після успішного переходу на нові швидкості і задоволення 95-ти процентів користувачів. А решта 5% , які постійно жаліються на "галімий" Бітер, погоди не роблять, тому що незадоволені кліенти є у будь-яких компаній і слава богу вибір в нас є ніхто нікого не заставля "плакати і далі жрати кактус".
Я раніше не відписувався за Бітер. А тепер вийди на дах і глянь як будує КС і глянь на Бітер. Можливо думку зміниш на протилежну. Нормальна людина в мить би була шокована контрастом.
Я не підтримую жодного провайдера в Тернополі і не являюся фанатиком тим більше. Висловлюю свою думку яка доречі основана на реаліях а не фантазіях. Якщо я на чиюсь думку викривляю факти, то вкажіть мені на це обгрунтувавши. Якщо я в чомусь помиляюся, то я це спокійно визнаю якщо ви докажете мою неправоту. Тільки без імхо і фантазій. Я все таки 6 років працюю в даній сфері і маю тяму.
Якщо підвести висновки того, що я писав про Бітер, то це 1. Бітер ставить фігове обладнання для наших умов. Наголошую. не оптимальне. Але це його проблема. Мені від того не гірше. 2. Бітер сильно халтурить і мене це вже дістало, бо можна так і забитися або півішатися на його розтяжках по дахах. Це просто слів нема. Важко кинути кабель як люди? Важко поставити хоч 1 людину яка би контролювала і перевіряла час від часу якість виконання монтажників? Ділайнс та сама халтура. Важко кабель підчепити хоч до паркана? Павутини понаплітали. Ну і де тут я не правий і в чому?

І взагалі думаю краще перейти в тему Бітера якщо хтось хоче його обговорювати, а то ще отримаю бан за офтоп). Мене в принципі Бітер не дуже цікавить. Що хтотів, то і написав.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 15:05 #1519203   #125
longhorn7
 
Аватар для longhorn7
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Єдиний доказ, який я можу дати на користь Біттернета як звичайний користувач - це те, що в мене за 6 років користування інтернетом через цього провайдера проблеми виникали 2-3 рази (і то - один раз з моєї вини). Те яким чином надаються мені послуги інтернету мене мало цікавить, для мене, як і для більшості користувачів, головним є кінцевий результат, а ним я задоволений.
longhorn7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 15:49 #1519242   #126
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від longhorn7 Переглянути допис
Єдиний доказ, який я можу дати на користь Біттернета як звичайний користувач - це те, що в мене за 6 років користування інтернетом через цього провайдера проблеми виникали 2-3 рази (і то - один раз з моєї вини). Те яким чином надаються мені послуги інтернету мене мало цікавить, для мене, як і для більшості користувачів, головним є кінцевий результат, а ним я задоволений.
Що і потрібно було довести. 2 рзви в принципі не могло бути, бо в них більше разів лягало центральне обладнання що нету ні в когоне було. Хіба можливо ви дуже рідко користуєтеся інтернетом. Я радий що у вас все добре працює але я обурений відношенням українця як "моя хата з краю".
Запамятайте люба халтура рано чи пізно починає вилазити боком.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 17:45 #1519353   #127
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Хватить оффтопити!

для обговорення Біттернету є своя тема!
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 18:54 #1519397   #128
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цікавить На Просвіти 8,6 а також на Лучаківського 5

Востаннє редагував _FORD_: 10.12.2010 о 23:31. Причина: Пізніше додано
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 16:32 #1520166   #129
Dior
 
Аватар для Dior
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

На сьогодні можливість підключення існує в наступних будинках:

БАМ
вул. 15 Квітня - 1, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
вул. Братів Бойчуків - 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
вул. Злуки - 53, 55, 57
вул. Київська - 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18
вул. Корольова - 2, 4, 6, 8, 10, 12
вул. Купчинського - 1, 7
вул. Лепкого - 6, 8, 14, 16
вул. Петлюри - 1, 2, 4, 6, 7, 10
вул. Стуса - 2, 4, 6, 10

ДРУЖБА
вул. Бережанська - 3, 5, 7
вул. Виговського - 8, 10, 12, 13, 26
вул. Гжицьких - 1
вул. Дружби - 1, 3, 7, 9
вул. Кривоноса - 1, 3, 5, 7, 9, 11
вул. Мазепи - 1, 2, 3, 5, 7, 28
вул. Миру - 1а, 2а, 3а, 4а
вул. Петриківська - 16, 18, 25, 25а
вул. Чумацька - 25а, 37, 37а
вул. Яремчука - 25, 44а, 36, 41, 39, 39а, 37, 27
майдан Перемоги - 2, 4

УВАГА! Дані оновлюються!

Отож, усі мешканці вищеназваних будинків мають можливість вже зараз приєднатися до користувачів "Домашнього інтернету" від компанії Київстар. Тарифи, як ви, напевно, знаєте, найвигідніші у Тернополі.

Наприклад, безлімітний інтернет зі швидкістю 10 мб/сек коштуватиме вам усього 70 гривень на місяць! детальніше ...

Серед основних переваг я би відмітив:
1. підключення безкоштовне;
2. модемів, або іншого додаткового обладнання вам не потрібно;
3. контракт підписувати не треба;
4. перші два місяці - користування безкоштовне!

Хто зацікавився пишіть у приват, підключимо обов'язково!

Востаннє редагував Dior: 08.12.2010 о 19:16.
Dior зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 11:09 #1520715   #130
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

хех, ще би хтось відписався про стабільність звязку для початку. А то при веб-серфінгу той же бітер "на око" чудово працював, а ось втрати пакетів були немалі, що дуже замітно в онлайн-іграх наприклад. Так само може і тут бути.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 12:26 #1520779   #131
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Офтоп. Інтернет, мабуть такий хороший, що ніхто не може відписати.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 12:49 #1520824   #132
varjat
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Можна отримати інформацію про вулиці та будинки які найближчим часом(тиждень,два) буду мати можливість підключення. Конкретно мене цікавить вул. Симоннка.
varjat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 13:35 #1520877   #133
newkos
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Dior,

Як на рахунок центру ? На Руській коли можна буде під"єднатись ?
newkos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 14:28 #1520879   #134
Dior
 
Аватар для Dior
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від varjat Переглянути допис
Можна отримати інформацію про вулиці та будинки які найближчим часом(тиждень,два) буду мати можливість підключення. Конкретно мене цікавить вул. Симоннка.
планується Симоненка - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 16, 18 - але до нового року сумніваюся.
Як тільки з'явиться можливість - викладу у гілці (поки що можете скинути мені у пп контакти та бажаний тариф)

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від newb Переглянути допис
Dior,

Як на рахунок центру ? На Руській коли можна буде під"єднатись ?
З центром поки що важкувато, після нового року, зможу сказати щось конкретніше.

Додано через 44 хвилини
Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
хех, ще би хтось відписався про стабільність звязку для початку. А то при веб-серфінгу той же бітер "на око" чудово працював, а ось втрати пакетів були немалі, що дуже замітно в онлайн-іграх наприклад. Так само може і тут бути.
А що втрачати? Я думаю, дати, наприклад, 70 грн за 10 Мбіт/с без інших додаткових витрат, ще й за три місяці(два акційних) - не великі гроші. Не сподобається, в чому я сумніваюся, - не платиш та й все. Адже контрактів нема, відповідно ніяких зобов'язань.

Якщо твій будинок у списку - підключайся сміло

Востаннє редагував Dior: 09.12.2010 о 14:28. Причина: Пізніше додано
Dior зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 23:56 #1521506   #135
x_files2001
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Dior
1.бам, на великого будете тягнути? орієнтовні терміни?
2.було обєднання джус+білайн чи навпаки,неважливо.
колись між всім білайнами по україні йшло 100мбіт.
як зараз ситуація? сотня буде тільки по Тернополі чи як?
з.і.вибачайте якщо хтота задавав питання№2
x_files2001 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2010, 00:43 #1521523   #136
Dior
 
Аватар для Dior
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від x_files2001 Переглянути допис
Dior
1.бам, на великого будете тягнути? орієнтовні терміни?
2.було обєднання джус+білайн чи навпаки,неважливо.
колись між всім білайнами по україні йшло 100мбіт.
як зараз ситуація? сотня буде тільки по Тернополі чи як?
з.і.вибачайте якщо хтота задавав питання№2
В. Великого - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 10 - після нового року

Обладнання розраховане на швидкість до 100 Мбіт/с, згідно тарифного плану доступна найвища швидкість - 80 Мбіт/с. Швидкість стабільна що на прийом, що на віддачу.
Саме у Тернополі встановлюється нове обладнання вже від Київстару, а не від Білайну, тому нам у цьому плані пощастило, на відміну від деяких інших міст.
Dior зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2010, 10:49 #1521683   #137
x_files2001
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Dior
перефразую питання: напр.беру пакет2мб=55грн.
яка буде шв. між двома вашими юзерами по Тернополі;
--||-- по Україні.?
з.і. блін шкода немає в списку Великого 8
а з сусіднього дому можна буде підключатися?
x_files2001 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2010, 11:55 #1521738   #138
Dior
 
Аватар для Dior
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від x_files2001 Переглянути допис
Dior
перефразую питання: напр.беру пакет2мб=55грн.
яка буде шв. між двома вашими юзерами по Тернополі;
--||-- по Україні.?
з.і. блін шкода немає в списку Великого 8
а з сусіднього дому можна буде підключатися?
У цих юзерів буде шв. 2 Мбіт/с і в Тернополі і по Україні.

У будь якому випадку швидкість не обмежується на відміну від деяких провайдерів, які перерозподіляють швидкість таким чином, що на різні інет ресурси - вона різна.

Востаннє редагував Dior: 10.12.2010 о 12:40.
Dior зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2010, 13:16 #1521793   #139
newkos
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

малось на увазі чи буде між користувачами якась локальна мережа і швидкість локальна 50 або 100 мбіт

і мене теж таке цікавить
newkos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2010, 13:34 #1521814   #140
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Ні. Локалка тільки в Ділайнса є
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:11.