Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Донецьк за Свободу?!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.10.2012, 20:23 #2053688   #1
SilverOk
 
Аватар для SilverOk
Thumbs up Донецьк за Свободу?!!!

спочатку подумав шо бровзер глюкнув і направив мене на тернопільський форум...
але ні! адреса в верхній стрічці не брехала - www.doneckforum.com форум міста Донецьк.
ось такий результат онлайн голосування я побачив на донецькому форумі:



http://www.doneckforum.com/forum7/thread28049.html
SilverOk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (11.10.2012)
Старий 11.10.2012, 20:31 #2053695   #2
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Крутто з 73 чоловік за свободу голосуватиме 23.. Майже весь Донецьк
Erleke зараз поза форумом  
Подякував(ла):
PzKpfw (12.10.2012)
Старий 11.10.2012, 20:51 #2053716   #3
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Це якийсь неправильний Донецький форум. Там люди які пишуть мовою мають позитивну карму .
org100h зараз поза форумом  
Старий 11.10.2012, 21:14 #2053726   #4
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

це наспраді дякийсь феномен. Дуже багато людей на сході і в центрі зібралися голосувати за націоналістів. Оскільки їнших немає в бюлетені, то повезло свободівцям.
Мої знайомі східняки і кияни пояснюють свій вибір тим, що їм незручно за закон про мову. ніби відчувають себе винними перед україномовними, типу ми цього не хотіли, нас підставляють і пробують посварити. От ми назло Януковичу проголосуємо за тягнибока. Прицьому що таке партія свобода розуміють дуже віддалено
Proof зараз поза форумом  
Старий 11.10.2012, 22:39 #2053786   #5
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Да прикалуються банально. Приблизно те ж саме, що я проголосував за поп співачку з великими цицьками в якомусь політичному опитуванні. Був би там один з варіантів прізвище якогось маньяка і результат був би схожий.
Anatoly зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 01:11 #2053838   #6
WakS
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Да прикалуються банально. Приблизно те ж саме, що я проголосував за поп співачку з великими цицьками в якомусь політичному опитуванні. Був би там один з варіантів прізвище якогось маньяка і результат був би схожий.
Так ти в реалі збираєшся за попспівачку чи попхвутболіста чи ще якусь попу... голосувати. Так що нічого страшного, це і твій, і їх вибір. "Кожен має право мати право".
WakS зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 04:45 #2053845   #7
astart
Banned
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
спочатку подумав шо бровзер глюкнув і направив мене на тернопільський форум...
але ні! адреса в верхній стрічці не брехала - www.doneckforum.com форум міста Донецьк.
ось такий результат онлайн голосування я побачив на донецькому форумі:



http://www.doneckforum.com/forum7/thread28049.html
тю, а то типа непонятно как это делается:
astart зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 08:15 #2053884   #8
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від astart Переглянути допис
тю, а то типа непонятно как это делается:
А з якого сайту направили тебе до нас?
erazel зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 08:19 #2053885   #9
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
А з якого сайту направили тебе до нас?
Та той гебіст уже всіх заколупав. Банити таких треба!!!
TUR17 зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 11:09 #2054003   #10
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Так ти в реалі збираєшся за попспівачку чи попхвутболіста чи ще якусь попу... голосувати. Так що нічого страшного, це і твій, і їх вибір. "Кожен має право мати право".
О так то просто я один можу поприкалуватись і ніхто більше - всі страшно переймаються свободівцями!
Є ще другий варіант до якого дуже важко додуматись на цьому форумі: свободівці просто дуже зайняті люди і ліплять голоси на всіх можливих форумах і онлайн голосуваннях (де тільки можливо), щоб потім сказати ось гляньте, що не відкриваєте, а всюди ми на першому місці у всіх голосуваннях чому ж тоді такий нічтожний реальний показник після голосування ? або ж просто, щоб збити з пантелику тих виборців які не вирішили за кого будуть голосувати, але побачили смішне онлайн опитування, яке немає абсолютно ніякого відношення до реальності!
Anatoly зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 11:11 #2054004   #11
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
Та той гебіст уже всіх заколупав. Банити таких треба!!!
Най буде, він кумедний
org100h зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 13:01 #2054079   #12
astart
Banned
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
А з якого сайту направили тебе до нас?
та не с сайта, а от организации.
С КГБ, ФБР, ЦРУ, Моссада, налоговой и пожарной инспекций, СБУ, а также от Службы Имперской безопасности Дарта Вейдера.

Надеюсь что Вы не обписялись со страха?

Востаннє редагував astart: 12.10.2012 о 13:42.
astart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
PzKpfw (12.10.2012)
Старий 12.10.2012, 13:20 #2054090   #13
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
спочатку подумав шо бровзер глюкнув і направив мене на тернопільський форум...
але ні! адреса в верхній стрічці не брехала - www.doneckforum.com форум міста Донецьк.
ось такий результат онлайн голосування я побачив на донецькому форумі:



http://www.doneckforum.com/forum7/thread28049.html
та ну, це якийсь гон.
думаю голосувало 1-2 чувака які мають по кілька акаунтів на форумі,- от вам і диво
pharaon зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 21:01 #2054368   #14
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
та ну, це якийсь гон.
думаю голосувало 1-2 чувака які мають по кілька акаунтів на форумі,- от вам і диво
Ну а чого ? ще могли проголосувати абсолютно всі свободівці Донецька. Можливо їх там і є 23 чоловіка

Востаннє редагував Litops: 12.10.2012 о 21:13.
Litops зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 21:54 #2054412   #15
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

astart
Те що за Свободу проголосували то таке, тіпа на клацали "свободівці" і т.д. ок.
Мене ось яке запитання цікавить, чому донецькі не голосують за ПР? Чого тільки 7 голосів?
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 12.10.2012, 22:28 #2054450   #16
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
astart
Те що за Свободу проголосували то таке, тіпа на клацали "свободівці" і т.д. ок.
Мене ось яке запитання цікавить, чому донецькі не голосують за ПР? Чого тільки 7 голосів?
Тому що ПР не користується такою популярністю яка була раніше. В мене знайомий приїхав декілька днів назад з Києва (їздив на якусь астестацію), так ось там були люди з усіх областей - то люди з Донецька казали такого пиздеца як зараз ніколи ще не було там. Тому ПР втратила популярність там приблизно так само як Ющенко тут який ще років 7 назад був героєм. Люди хочуть чогось нового, але як би там не було - скоріше проголосують удар чи за комуністів чим за свободу. Ультраправі партії втратили свою актуальність після 2-ї світової і наврядчи знайдуть підтримку більшості ще не один десяток років (тим більше у регіоні де всі рахуються окупантами і москалями).
Litops зараз поза форумом  
Старий 14.10.2012, 14:57 #2055132   #17
astart
Banned
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
astart
Те що за Свободу проголосували то таке, тіпа на клацали "свободівці" і т.д. ок.
Мене ось яке запитання цікавить, чому донецькі не голосують за ПР? Чого тільки 7 голосів?
Да это ж элементарно, Ватсон! Большинство здравомыслящих людей не участвует в подобных голосовалках просто потому что понимают всю их необъективность и бессмысленность.
Тут можно перечислить много факторов - и посещаемость форума, и количество клонов...
В частности Донецкий форум гораздо активнее Львовского, на Донецком "сидят" много людей с ЗУ, которые голосуют и на своих форумах, следовательно искажается общая картина. Также, за многие высказывания, которые допускаются тут, на Донецком банят как за "разжигание розни" и у особосвидомых по несколько анкет. А если еще учесть что некоторые сверхособосвидомые создают клонов просто для видимости поддержки своих изречений (на Одесском форуме такой клоновод открыл сразу минимум 5 анкет), то состязаться в "нажимании кнопок" абсурдно.
Ну и тот скан что я привел, тоже фактор.

Лично я практически не участвовал в интернет голосованиях с тех пор как прикрыли проект "позор Украины", на котором якобы производили контроль за голосующими по IP, и на котором я за один день, в качестве эксперимента, проголосовал 5 раз с одного телефона (мобильный интернет).

Додано через 5 хвилин
А, да...
P.S. ПР реально не имеет сегодня такой уж высокой поддержки и её выберут не потому что "за", а потому что пока это единственная реальная альтернатива "свободе", "бют", "удару", которые по сути ничем идеологически не отличаются.
Постепенно набирают коммунисты, но им еще расти.

Востаннє редагував astart: 14.10.2012 о 14:57. Причина: Пізніше додано
astart зараз поза форумом  
Старий 18.10.2012, 05:58 #2057522   #18
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від astart Переглянути допис
Да это ж элементарно, Ватсон! Большинство здравомыслящих людей не участвует в подобных голосовалках просто потому что понимают всю их необъективность и бессмысленность..
100% так і є. Навіть незнаю чи це нажаль чи на щастя.
Останнім часом все більше переконуюся, що всі політичні партії ще більш однакові, чим здається на перший погляд.
Ладно там партія Корлевської майже те саме, що і партія Кличка. Але Партія Регіонів майже те саме, що Комуністи!!!
Що до "Свобода" то під цією назвою маскується неонацистська (чи як вони самі себе називають -соціал-націоналістична партія на кшталт гітлеровської НСДРП ) в яку зараз поналазило багато людей, що не поділяють нацистських ідей. Багато з їхнього списку мислить по регіонячому і роблять те саме, що і регіонали бо тих своїх дебілів що з смолоскипами бігають і з комуністами показові бійки влаштовують вони ні в які списки не включають і до влади не висувають бо то не істинні арійці . Вони скорше перебіжчика з іншої партії в список включать, чим своїх ярих нацистів реально висунуть до влади. Фаріон не рахується бо то є виключення з правил і символ партії.

Додано через 5 хвилин
Я там ту тему на форумі переглянув і по дописам не зрозумів звідки там стільки свободівського електорату набралося. Бо коменти переважно, м"яко кажучи, не дуже просвободівські.

Востаннє редагував PzKpfw: 18.10.2012 о 05:58. Причина: Пізніше додано
PzKpfw зараз поза форумом  
Старий 19.10.2012, 14:46 #2058375   #19
astart
Banned
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

Цитата:
Допис від PzKpfw Переглянути допис
Що до "Свобода" то під цією назвою маскується неонацистська (чи як вони самі себе називають -соціал-націоналістична партія на кшталт гітлеровської НСДРП ) в яку зараз поналазило багато людей, що не поділяють нацистських ідей. Багато з їхнього списку мислить по регіонячому і роблять те саме, що і регіонали бо тих своїх дебілів що з смолоскипами бігають і з комуністами показові бійки влаштовують вони ні в які списки не включають і до влади не висувають бо то не істинні арійці . Вони скорше перебіжчика з іншої партії в список включать, чим своїх ярих нацистів реально висунуть до влади.
ну а что Вы хотели? Такая у нас избирательная система - без бабла никого не выберут, а честно заработать - невозможно. Вот и берут в списки непонятно кого, под обязательство потом отработать деньги непонятно чьи.
Та же "Свобода" тратит на свою рекламу денег не меньше чем гораздо более крупные партии, но почему-то никто громко не задается вопросом "откуда у нее средства".
Цитата
Фаріон не рахується бо то є виключення з правил і символ партії.
Фарион просто в более откровенной форме высказывает идеологические принципы партии. Но принципы - принципами, а вот если допустить что эта партия придет к реальной власти, то даже фашизм полноценный она организовать не сможет. Будет что-то наподобии цирка при Ющенко, только с еще более бесноватыми, судорожно дергающимися во всех решениях клоунами.


Цитата Я там ту тему на форумі переглянув і по дописам не зрозумів звідки там стільки свободівського електорату набралося. Бо коменти переважно, м"яко кажучи, не дуже просвободівські.
Ну кроме тех о ком я писал выше, существуют еще типы желающие казаться оригинальными. Нет, на самом деле они не за "свободу", просто чтоб позлить, потроллить обитателей форума, эти типы будут вовсю рекламировать Тягныбока.
А есть еще и такие кто практически ничего о "свободе" не знают. Им кажется что это "новая сила" всего лишь радикально настроенная только против власти, что это некое подобие современных "Робин-Гудов".
Но всё таки, в основном, результаты получены именно голосованием клонов.
astart зараз поза форумом  
Старий 26.10.2012, 19:12 #2062624   #20
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Донецьк за Свободу?!!!

та це Туся!
ascii зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:23.