Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відпочивають попи

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.10.2016, 12:34 #2659029   #21
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

Також сталін намагався зробити всіх попів агентами кдб. Але частина попів вже була агентами, ватикану звісно, і на зміну роботодавця не погоджувалася. Таких постріляли.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 12:46 #2659031   #22
olex
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Я тако ж тільки що на цензорі наткнувся на це, і згадав ще один випадок, з однією з осіб які присутні на відео.
кину ссилку https://te.20minut.ua/Podii/ternopil...-10226835.html
Я думаю два випадки це не випадковість. Два випадки це тільки ті які стали відомі громадськості.
Я вже давно не ходжу регулярно до церкви. Раз в рік , більше для годиться, іду до сповіді, ну ше Пасху святити.
В Бога я вірю. Отче Наш перед сном говорю. А в Церкви які є в Україні давно не вірю. Тупо бізнес на бабцях, які їсти собі не куплять щоб свічку в церкві поставити.
Вірити треба, і я неодноразово переконувався в силі Молитви. Але чому обовязково треба йти в церкву, де на мою думку відбувається костюмована вистава: якісь дядьки в ризах розказують завчені фрази і співають одні і ті ж пісні... з року в рік. А ДЕ МОЛИТВА???
Був кілька разів на зібранях як їх називають, в віруючих чи штундів (так також видумав не я). То вони хоч дійсно щиро моляться, аж до сліз. І кожен раз інша молитва за щось конкретно. А в наших церквах як віршики порозказували, пісні по сценарію поспівали, кадило помахали, бабло зібрали і подомах.
Прости мене Боже, якщо який гріх написав, але я так то все бачу.
Походу в СІТІ засвітився той же самий батюшка,що й в наведеній вами ссилці...Якийсь двіжняково -бандітський чувак)))
olex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 12:07 #2659363   #23
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

Естафету переймає "священник" з закарапаття, тільки тут 3 людей відправив на той світ...Цікаво на скільки його відправлять в монастир на спокуту, місяць, два?
https://www.rbc.ua/ukr/news/zakarpat...477042974.html
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 13:51 #2659381   #24
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

Не зовсім відпочинок.
http://espreso.tv/news/2016/10/21/u_...du_na_litakakh
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2016, 15:26 #2661077   #25
kara
Banned
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

Цитата А в Церкви які є в Україні давно не вірю. Тупо бізнес на бабцях, які їсти собі не куплять щоб свічку в церкві поставити.
Повністю із цим згодна. Треба лишень подивитись на попів у всім відомій Лаврі, наприклад.
Хоча таке не тільки в Україні. По всьому інтернету є приклади наживання РПЦ на вірянах. Ролекси, майбахи. Гидко дивитись на те. Говорять людям, що не треба їм благ матеріальних, а самі потім на їхніх же очах сідають у мерси останніх моделей.
kara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (27.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2020, 08:53 #2778129   #26
Agnostic
Учасник
 
Аватар для Agnostic
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

- Отець Віталій, звідки гроші на Мерседеси?
- Хрістос воскрєсє, всєго доброго!


Agnostic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2020, 18:29 #2778153   #27
Markuz
Новачок
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

Цитата:
Допис від Agnostic Переглянути допис
- Отець Віталій, звідки гроші на Мерседеси?
- Хрістос воскрєсє, всєго доброго!


http://www.youtube.com/watch?v=phW5e...10pl1xw03c010c
Мне нравится ваш Христос. Мне не нравятся ваши христиане. Ваши христиане так непохожи на вашего Христа.

Махатма Ганди
Markuz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2020, 20:59 #2778233   #28
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

Цитата Мне нравится ваш Христос. Мне не нравятся ваши христиане. Ваши христиане так непохожи на вашего Христа.

Махатма Ганди
Мені подобається Махатма Ганді. Мені неподобають ваші індуси. Ваші індуси так не схожі на Махатма Ганді.

Раджив Ганді.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2020, 07:21 #2778238   #29
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Як відпочивають попи

Тим часом у Зарваниці будують новий храм, під час епідемії, повної жопи в країні і тд., як пояснили на сходці попи, - це їхня жертва в боротьбі з вірусом
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Agnostic (28.04.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:14.