Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2011, 21:58 #1598692   #21
petsa
 
Аватар для petsa
Типово Відповідь: Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

pberit знаєте, з моїх написаних слів виходить що я сам собі суперечу, (тобто за бугор хочу а в дома в інші міста нехочу , трохи неправильно сформулював свої думки). Форумів я вже ой скільки прочитав і ще читаю. Взагалі то я і зараз в москві на роботі, але напишіть вашу пропозицію на пошту, мені цікаво.

Додано через 49 секунд
сорі! пошта - petsa_82@mail.ru

Востаннє редагував petsa: 10.03.2011 о 21:58. Причина: Пізніше додано
petsa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 08:57 #1598909   #22
Taras87
 
Аватар для Taras87
Типово Відповідь: Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

Я теж думаю, що США - кращий варіант. З такою початковою сумою навряд чи може бути мова про торгівлю, причому зараз торгівля є проблемною - конкуренція велика, платоспроможність населення при сучасному рості цін на все постійно падає. Якщо в Тернополі, можна думати про надання якихось послуг, це не потребує настільки великих затрат. Наприклад, якщо в Москві ти заробляєш ремонтами, можна думати про щось на цю тему й тут. Знаю, що хороші майстри не сидять без роботи навіть в теперішній час.
Taras87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 13:20 #1599113   #23
"PATRIOT"
 
Аватар для "PATRIOT"
Типово Відповідь: Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

Скажу Вам свою думку.
Підтримую слова Mark V, сказані нижче, що не потрібно судити по сусіду, в кожного своя величина "фарту" є в житті.

Ви гляньте на людей: хтось працює все життя, їздить по базарах і немає тих доходів,а хтось за рік роботи заробляє суми з пятьма нулями.
Тому, моя рекомендація - ПРОБУВАТИ!
На словах воно звучить легко, так,буде важко! А хто сказав що життя легка штука))
Ми з напарником бізнес почали з суми 500Є,потрохи, потрохи і досягли маленького розвитку.
Не вложуй зразу всю суму, потрішки, пробивай ситуацію.
Наступне: подумай про дитину, для неї важливо щоб батьки були разом і поруч. Нехай тут буде менший заробіток, але сімя поруч.
І ще, не так легко там за бугром як вам здається... величина "фарту" ))

Варіантів багато, життя твоє,тобі приймати рішення і тобі за них відповідати!!!!!!!
"PATRIOT" зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2011, 11:00 #1599809   #24
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

А хто автор по професії? Чому не розглядається варіант вкласти ці гроші в власне навчання\вдосконалення\досвід і тоді вже будучи спеціалістом заробляти нормально де захочеться (в Росії, в США в Україні)? Не всім дано бути бізнесменами, але якщо бути хорошим спецом можна заробляти більше типового "горебізнесмена" тернопільського масштабу.

PS: на 5-6К можна торгувати фруктами\овочами на базарі. На щось більш серйозне грошей не вистачить (навіть на торгівлю шмотками).
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2011, 11:03 #1599810   #25
yge0607
Типово Відповідь: Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

ги. і ми певно скоро за бугор спригнимо ......
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 16:02 #1601453   #26
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

Я теж думаю сматувати удочки, хочеться зайнятись чимось дійсно нормальним. Конкуренція бєшена, народ рахує кожну копійку. В мене скоро виробиться бізнес на продажі бізнеса А якщо серйозно то важко зараз знайти нішу на ринку яка б була не заповнена або ж була новою. Треба вивчати кон'юктуру. От весна і блін хз що то робити Якщо в когось є якісь інтересні ідеї чи потрібен партнер то пишіть в пп. Тільки прошу писати підприємців А автору скажу що зарплата в нього нормальна, хоча звичайно на сім'ю це малувато. Як правило 90% новачків розоряються на старт апі. В штатах свого часу був, важко сказати що краще. Якщо вибрати варіант США то родина... Якщо тут то ризик втратити свої останні заощадження... Або ж низькооплачувана робота. Напевно треба автору самому оцінювати ризики і перспективи.
P.S А по якій програмі є можливість виїхати в США, чи зелена карта?

Востаннє редагував Terror: 14.03.2011 о 16:08.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 21:24 #1601699   #27
petsa
 
Аватар для petsa
Типово Відповідь: Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

Ну поперше всім Дякую що неполінились і написали пару слів! В штати треба за гроші їхати, зеленої карти поки що нема, була б вона і питань невиникало би. Ви трошки неправильно зрозуміли мої слова, а саме: я в минулому працював в тернополі з такою зарплатою і залишив її і поїхав в москву, тут - 1тис.$. Ну скажімо якщо мені потрібно і квартиру купити і бізнес створити якись (скажемо бізнес це буде як і робота, і постійне джерело прибутку як для мене так і хотілобся в майбутньому і для дітей). Ну а за 1 кусок дол. в мене скорше горб на спині виросте ніж я до чогось дороблюсь, все таки я невдома і робота на будові (це не життя, а підзаробіток).
Блін, так в нас досить важко починати бізнес, а тут ще й ці ціни дибільні, бензин, людей скорочують з робіт, тарифи ростуть - це все означає що купівельна спроможність людей значно зменшиться, (і той хто хотів купити собі аяфон подумає і буде з старим тел ще не один рік ходити..)

В штатах перший, другий рік можна відкласти 25-35 тис дол в рік, а потім і 35-50 тис. Це надійна інформація друзів. Ну звичайно це з розрахунку, що роботою будемо забезпечені, в цьому я думаю проблем немає. Ця інфо для вас, щоб орієнтувались про сша (ну зарплата ще напевно залежить від штату, міста і т.д., не всюди вона така гарна, чи така погана).
Поживем побачим.
Будем надіятись що і в нас все буде добре. А саме основне це "добре" треба робити нам!
petsa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 21:57 #1601731   #28
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Шановні форумчани підприємці та "невеличкі" бізнесмени - порадьте будьласка...

Ну а ви цікавились яка програма? Наскільки я знаю то реально виїхати лише студентам по ворк енд тревел та на стажування. Є ще H2B але її по малу прикривають і там з вакансій вроді лише рятувальник в основному... Хз чи так просто виїхати А на рахунок бізнесу то є консалтингові фірми які допомагають новачкам на старті.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:06.