Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.05.2014, 12:50 #2393842   #781
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата Підкажіть будь ласка, а для інтенсивного спалювання жиру, що потрібно пити під час тренування? Або може до?
У мене подруга цікавиться. А я окрім препаратів для схуднення нічого не знаю.
л-карнітин перед тренуванням
Sasha зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 10:30 #2587279   #782
Koala
Учасник
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Порадьте будь ласка як правильно виконувати силові вправи , щоб не набрати зайвої ваги, адже коли качаєшся, то тіло збільшується в об'ємі, як при цьому схуднути???
Koala зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 10:44 #2587288   #783
DriveSportZal
Учасник
 
Аватар для DriveSportZal
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від Koala Переглянути допис
Порадьте будь ласка як правильно виконувати силові вправи , щоб не набрати зайвої ваги, адже коли качаєшся, то тіло збільшується в об'ємі, як при цьому схуднути???
Режим виконання вправ для максимально атлетичного тіла без зайвої води/жиру/ і тп. - це об'ємний тренінг, тобто тренування в форматі силової витривалості. Простіше кажучи !відносно! достатньо повторів і підходів у вправі. Наприклад: 4-5 підходів по 10-12 повторів з вагою, якою можна виконати ВСІ передбачені повтори без допомоги. При цьому важливий відпочинок між вправами, який для базових вправ складає 90 сек, а для ізольованих - 60, і навіть 45 сек. Це і є режим силової витривалості. Вправ при цьому рекомендується робити значно більше ніж при звичайному силовому тренінгу, або привести частоту опрацювання мяза до спортивно-атлетичного рівня, тобто 2 рази на тиждень 1 група. Любительські тренінги, які провокують значний ріст ваги тіла (причому мязів там як правило дуже мало), спроектовані на роботу 1 раз в тиждень по групі.
DriveSportZal зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 12:45 #2587347   #784
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

таки да

я десь 2 місяці перейшов на тренінг по 10 разів, 5 підходів
і реально мені подобається, результат за 2 місяці кращий ніж за попередніми програмами після пів року

на 1 тренування беру 2 групи м"язів
на кожну групу м"язів по 3 вправи
кожна вправа 5 підходів по 10 раз
Sasha зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 17:27 #2587434   #785
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
кожна вправа 5 підходів по 10 раз
Якщо це з "розминочними" - тоді нормально.
 
Старий 27.10.2015, 17:30 #2587436   #786
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Якщо це з "розминочними" - тоді нормально.
в мене ше не такі ваги шоб розминочні підходи робити)
зразу лупашу робочою вагою, такою шоб хватило сил на всі 5 підходів

а шо, це дофіга по 5 підходів?
я читав програми де взагалі робили 10 по 10
Sasha зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 17:51 #2587447   #787
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
в мене ше не такі ваги шоб розминочні підходи робити)
зразу лупашу робочою вагою, такою шоб хватило сил на всі 5 підходів

а шо, це дофіга по 5 підходів?
я читав програми де взагалі робили 10 по 10
3 вправи 5 підходів по 10 раз - це закруто, якщо працювати до відказу в останніх підходах. Якщо ж робоча вага невелика, тоді ок. 5 підходів роблять, як правило, або в силових циклах (по 3-6 разів у підході), або в кардіо (коли перерва між підходами 30-40 секунд). Важливо працювати в конкретному діапазоні ритму серця (не перевантажувати, але і не давати відпочивати до рівня пульсу у стані спокою)
 
Старий 28.10.2015, 11:23 #2587669   #788
DriveSportZal
Учасник
 
Аватар для DriveSportZal
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
3 вправи 5 підходів по 10 раз - це закруто, якщо працювати до відказу в останніх підходах. Якщо ж робоча вага невелика, тоді ок. 5 підходів роблять, як правило, або в силових циклах (по 3-6 разів у підході), або в кардіо (коли перерва між підходами 30-40 секунд). Важливо працювати в конкретному діапазоні ритму серця (не перевантажувати, але і не давати відпочивати до рівня пульсу у стані спокою)
Колего, не буду дискутувати, але наведу приклад. Можливо Ви з ним не погодитеся, але практика доводить що це зовсім не круто. Круто це більше 6 вправ за тренування по 5 підходів по 10-12 повторів з нормальними (а не невеликими вагами). Ось приклад програми, яку виконують кілька наших атлетів - натуралів:







При цьому зверніть увагу, кожна частина тіла опрацьовується 2 рази на тиждень - ноги окремо, спина задні дельти окремо, дельти грудні окремо. 6 днів всього.
Це стандартна шестиденна програма атлета СЕРЕДНЬОГО рівня витривалості, на неї виходять за 2-2,5 роки. Хоча мав уже 2 унікумів які за 1,5 року вийшли на такі ж показники і вже на 160 тон лізуть.

Звісно що це просто варіант, який любителю з можливостями 3 рази в тиждень не підійде. Це класичний тренінг атлета, який вийшов на 140 тон в тиждень. Всього 400 повторів в середньому і біля 50 підходів за 1 тренування.
І це повірте далеко не кардіо, просто в любителів мало тренована силова витривалість, через що непідготовлені на початку тренувань заливаються потом і задихаються під час тренування. Що власне і зрозуміло, бо наприклад тренування грудних в більшості це 3 підходи по 6-8 повторів з великою вагою і ще з допомогою партнера і перекуром між сетами до 5 хв або більше. А після максимум 1 жим гантельний і розводка по 2-3 підходи і все, от все тренування грудних.
Правда змушений константувати факт, що швидкого росту маси тіла там не буде. Навіть у перший рік занять. Дуже швидко "тікає" жирова, опускається до 10% і нижче, мязи стають рельєфними і жорсткими, капілярна сітка і венозність стають досить видимими. Плюсів багато, маси мало, ріст чистих мязів діло довге - треба заслужити стажем
Хоча як на мене, знову ІМХО, в кожного своя мета тренування, - краще мати нормальну вагу тіла з видимими мязами ніж виправдовуватися круглий рік що "Я на массі".
DriveSportZal зараз поза форумом  
Старий 28.10.2015, 12:21 #2587685   #789
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата Дуже швидко "тікає" жирова, опускається до 10% і нижче, мязи стають рельєфними і жорсткими,
о, це якраз для мене)
в мене маси і так хватає)
і м"язи чую шо є) навіть трошки видно) тільки вони надійно заховані))))
Sasha зараз поза форумом  
Старий 11.01.2016, 21:53 #2606815   #790
fcuk
Активний учасник
 
Аватар для fcuk
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Прошу допомоги, або поради!
Записався в тренажерний зал. Колєга написав програму, але я не можу бути в ній впевнений, а тренер в залі де я був не дуже внушає довіру.
Тим більше в мене є дві грижі: пупкова і міжхребцева.
Питання в чому: чи є тут фітнес тренери або просто знаючі люди? чи можна мені взагалі ходити в тренажерку. Яку вагу брати? чи можна займатись моєю програмою чи варто щось добавити.
Хочеться підтримати тіло у формі але і не нашкодити здоров"ю.
п.с. програму при потребі напишу.

може хтось зможе мені написати програму. Звісно при потребі не безкоштовно.
Хлопець 23 роки. 173см / 68кг
fcuk зараз поза форумом  
Старий 11.01.2016, 22:39 #2606828   #791
Domino
Учасник
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від fcuk Переглянути допис
Прошу допомоги, або поради!
Записався в тренажерний зал. Колєга написав програму, але я не можу бути в ній впевнений, а тренер в залі де я був не дуже внушає довіру.
Тим більше в мене є дві грижі: пупкова і міжхребцева.
Питання в чому: чи є тут фітнес тренери або просто знаючі люди? чи можна мені взагалі ходити в тренажерку. Яку вагу брати? чи можна займатись моєю програмою чи варто щось добавити.
Хочеться підтримати тіло у формі але і не нашкодити здоров"ю.
п.с. програму при потребі напишу.

може хтось зможе мені написати програму. Звісно при потребі не безкоштовно.
Хлопець 23 роки. 173см / 68кг
максимум плавання, інакше інфалід
Domino зараз поза форумом  
Старий 12.01.2016, 14:55 #2606931   #792
DriveSportZal
Учасник
 
Аватар для DriveSportZal
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від fcuk Переглянути допис
Прошу допомоги, або поради!
Записався в тренажерний зал. Колєга написав програму, але я не можу бути в ній впевнений, а тренер в залі де я був не дуже внушає довіру.
Тим більше в мене є дві грижі: пупкова і міжхребцева.
Питання в чому: чи є тут фітнес тренери або просто знаючі люди? чи можна мені взагалі ходити в тренажерку. Яку вагу брати? чи можна займатись моєю програмою чи варто щось добавити.
Хочеться підтримати тіло у формі але і не нашкодити здоров"ю.
п.с. програму при потребі напишу.

може хтось зможе мені написати програму. Звісно при потребі не безкоштовно.
Хлопець 23 роки. 173см / 68кг
Вже відповів людині, але якщо таке питання буде цікавити ще кого-небудь, продублюю:

Можна в зал, але обовязково по індивідуальному плану. Тренувальна система має бути підібрана спеціально під Ваші потреби. На жаль міжхребцева грижа навряд дозволить повноцінно тренуватися, а грижа на передній стінці абдомінальних мязів не дасть повноцінно розвивати стабілізатори тулуба, але укріпити організм фізично можна буде. Хоча б для того щоб мати повноцінний функціональний скелетно-мязовитй апарат з видимою атлетичною мускулатурою.

Я б порадив виключити будь-які присідання, станові тяги, тяги в нахилі і жими стоячи і лежачи.
Крім того, в обовязковому порядку треба включити в тренування підтягуванняз лямками, тяги в упорі на груди, вправи на укріплення біцепса бедра, приводящих бедра і стабілізаторів ніг.
Поясницю тренувати в лайт режимі, залежить між якими хребцями грижа. Якщо надто низько - гіпери не варто ще починати, доки не укріпиться верх спини, на око так не скажу, треба бачити Вашу "функціоналку".
Прес тренується обовязково, спочатку в режимі статики, а потім - динамічно і майже повноамплітудно до півроку. Далі - наступний перегляд тренера і вирішення питання як діяти далі - прогрес або підтримка.
Базові вправи на плечовий пояс робляться обережно і лише тоді, коли поясниця дозволить виконувати повноцінні гіпери з вагою хоча би 20-30 кг від горизонталі, тут буде багато залежати від того як укріплені стабілізатори ніг, поясниця, ягодичні і прес.
DriveSportZal зараз поза форумом  
Подякували 2:
fcuk (12.01.2016), MrDem (13.01.2016)
Старий 12.01.2016, 16:58 #2606956   #793
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від fcuk Переглянути допис
Прошу допомоги, або поради!
Записався в тренажерний зал. Колєга написав програму, але я не можу бути в ній впевнений, а тренер в залі де я був не дуже внушає довіру.
Тим більше в мене є дві грижі: пупкова і міжхребцева.
Питання в чому: чи є тут фітнес тренери або просто знаючі люди? чи можна мені взагалі ходити в тренажерку. Яку вагу брати? чи можна займатись моєю програмою чи варто щось добавити.
Хочеться підтримати тіло у формі але і не нашкодити здоров"ю.
п.с. програму при потребі напишу.

може хтось зможе мені написати програму. Звісно при потребі не безкоштовно.
Хлопець 23 роки. 173см / 68кг
можу написати, показати і розказати що до чого
як треба - пп
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
fcuk (12.01.2016)
Старий 12.01.2016, 19:54 #2607003   #794
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від fcuk Переглянути допис
Тим більше в мене є дві грижі: пупкова і міжхребцева.
Перша прооперована?якшо так то як давно?
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 12.01.2016, 20:41 #2607010   #795
fcuk
Активний учасник
 
Аватар для fcuk
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата Перша прооперована?якшо так то як давно?
жодна не оперувалась. Пупкова колись була діагностована (років 10 назад) тому не можу бути впевнений в правильності.
Міжхребцева рік назад з"явилась.На роботі неправильно взяв вантаж перед собою. Лише медикаментозне лікування, більше не турбує.
fcuk зараз поза форумом  
Старий 13.01.2016, 18:55 #2607258   #796
Tapok
Учасник
 
Аватар для Tapok
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Согласен, лучше плавание.
Tapok зараз поза форумом  
Старий 19.01.2016, 17:05 #2608665   #797
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

https
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 18.02.2016, 22:56 #2616581   #798
vynny
Учасник
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

сама класна порада це робити базу
без базових вправ нікуди, до сраки ті всі програми база то є база, ще класно ходити на масаж після тренувань, особливо спортивний дуже класно тіло розроблять, ось класний салон, ось сайт
vynny зараз поза форумом  
Старий 23.03.2016, 08:12 #2624901   #799
natali1
Учасник
 
Аватар для natali1
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

а я только начала ходить в зал. вчера была первая тренировка, сегодня ужасно все болит((
natali1 зараз поза форумом  
Старий 06.10.2017, 21:27 #2708478   #800
Gomer
Учасник
 
Аватар для Gomer
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Взагалі потрібно пропивати вітаміни. Відразу міняти харчування, прибирати з нього все зайве, висипаться.Також не варто зациклюватися виключно на спортзалі. Тренування, як і види спорту потрібно обов'язково міняти. Сьогодні басейн, завтра йога, післязавтра спортзал а на вихідних скалодром. І до речі, між тренуваннями потрібно робити інтервали, 1-2 дні. Так організм буде встигати виробляти м'язову масу. А якщо просто, та ще й спочатку кожен день носитися в спортзал, то ви себе просто вимотаете, обзлітесь на все що рухається і не рухається і кинете все тренування. Універсальний абонемент для тренувань може вирішити це питання. Плюс ціна його дорівнює вартості звичайного абонемента в спортзал. А якщо все сильно болить, значить тренер вам дав неправильне навантаження, погано дав розігрітися або ви просто зовсім початківець в фізичних навантаженнях.
Gomer зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (12.10.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:59.