Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відсвяткували День мертвих?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.11.2016, 22:03 #2662280   #81
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобі дуже пощастило, що ти ніколи не бачив що у цей день відбувається на кладовищах у сусідній області, прямо за Збручем. Ці враження відклалися б тобі надовго
Зацікавило.
І що ж там відбувається в цей день?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 08:16 #2662294   #82
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну, гаразд, Вам видніше у що (кого) вірили Ваші предки.
Їжу для чого їм на гробки приносите на День померлих?
Свічки нащо палите?
Можете роз"яснити причину і смисл таких дій?
Який смисл розказувати сліпому, як їздити на машині з ручною коробкою передач? Він все одно не зможе скористатися цими знаннями. Або сяде і розіб'є машину об перший же стовп (разом із собою).
Ну поясню я. А далі? А Ви скажете, що це людські вигадки і сатанізм. Ну то навіщо мені, питається, старатись сказати Вам правду? Ви банально хочете чути лише солодку брехню. Ознайомлюйтесь самі, вікіпедія до Ваших послуг.

Може Ви вже здогадались, може і ні, чому ми так активно з Вами сперечаємося. Нам обом не подобається "двоєвір'я" в українців. Ви намагаєтесь продовжити справу церкви, яку вона почала за князя Володимира - вибити з українців рідні вірування, любов до природи, тобто зробити абстрактного християнина без роду і племені. Я ж намагаюся зробити протилежне - показати українцям, що зовнішня шкура християнина несумісна з українською ментальністю і варто її скинути, щоб мати можливість розвиватися духовно.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 09:08 #2662303   #83
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ну поясню я. А далі? А Ви скажете, що це людські вигадки і сатанізм. Ну то навіщо мені, питається, старатись сказати Вам правду?
Та поділіться вже, не ховайте правду.
Чи Ви просто соромитеся тієї правди?
Соромитеся багатобожжя, з якого це все і випливає?
Ніяк не можете сумістити в собі оті релігійні ритуали шанування багатьох "богів" і віру Силенка в єдиного Дажбога? Ясна річ, Силенко кастрував багатобожжя, викинув всіх "богів" окрім одного і тепер треба щось робити із релігійними ритуалами. А що робити? Тут, очевидно, є проблема. І Ви це теж розумієте.
Тому і не відповідаєте прямо, а ховаєтеся за зверхні слова.
Думаєте цього не видно?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ви намагаєтесь продовжити справу церкви, яку вона почала за князя Володимира
князь Володимир - ніхто для мене, зрозуміли?
церква, про яку Ви говорите - ніщо для мене, це Вам ще не ясно?

Ви і далі називаєте християнством те, що ним не є.
Проблема в тому, що Ви не знайомі із витоками християнства, тому так легко дали себе обманути.

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Я ж намагаюся зробити протилежне - показати українцям, що зовнішня шкура християнина несумісна з українською ментальністю і варто її скинути, щоб мати можливість розвиватися духовно.
Спочатку почніть із азів християнської теології, так само як починають із азів математики.
Уясніть базові речі хрстиянства:
1. Хто такий Бог і який Він.
2. Хто така людина, яка вона і для чого створена.
3. Що таке гріх.
4. Що таке спасіння.
Потім Ви зможете зрозуміти більше. Втім і одного цього було б достатньо, щоб перестати бути обманутим, яким Ви, на превеликий жаль, є на даний момент.

А про продавні вірування можемо поговорити в іншій темі.

Востаннє редагував Новак: 08.11.2016 о 09:08. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 10:35 #2662340   #84
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чи Ви просто соромитеся тієї правди?
Соромитеся багатобожжя, з якого це все і випливає?
Ніяк не можете сумістити в собі оті релігійні ритуали шанування багатьох "богів" і віру Силенка в єдиного Дажбога? Ясна річ, Силенко кастрував багатобожжя, викинув всіх "богів" окрім одного і тепер треба щось робити із релігійними ритуалами. А що робити? Тут, очевидно, є проблема. І Ви це теж розумієте.
Усі монотеїстичні релігії мали політеїстичних попередників. Це очевидна правда, тут нічого соромитись. І не кастрував, а удосконалив. А перевірені життям рідні обряди не можна просто відкинути, бо мовляв "вони з багатобожжя".
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Спочатку почніть із азів християнської теології, так само як починають із азів математики.
Уясніть базові речі хрстиянства:
1. Хто такий Бог і який Він.
2. Хто така людина, яка вона і для чого створена.
3. Що таке гріх.
4. Що таке спасіння.
Це вже в який раз? Шостий? Невже досі не доперли, що мені ця ваша абетка ніяким боком не потрібна? На собі її застосовуйте.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 11:37 #2662354   #85
Miramir
Учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Я такий захід не святкую. А як потрібно було, гарбуз підготувати?
Miramir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 13:56 #2662386   #86
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Це вже в який раз? Шостий? Невже досі не доперли, що мені ця ваша абетка ніяким боком не потрібна? На собі її застосовуйте.
Іноді буває так, що на табличку множення йде чимало часу. Але, якщо людина хоче опанувати математикою, розуміти дії з числами та невідомими, складати і розв"язувати рівняння, то без азів не обійтися.

Ярко, якби Ви не писали про християнство, то я б і не закликав Вас розібратися спочатку з азами християнської теології.
Бо, на даний мемент, Ви, завдяки своїм висловам, які пишете на цю тему, виглядаєте як людина, яка плутає арифметичні дії, поняття не має про ікси та ігреки але каже, що математика - це запросто, взяв підручник, перелистав і розібрався.... що то все дурня.

Ну а на Ваші слова про монотеїзм та політеїзм дам відповідь у новій темі, яка цьому присвячена.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Miramir Переглянути допис
Я такий захід не святкую. А як потрібно було, гарбуз підготувати?
Та ні, то вже Вам вирішувати о робити в цей день.
Он, багато-хто ходили на кладовище і палили свічки. Спробував спитати для чого - відповідей нема. Окрім відповіді Ярка, який замість конкретики почав узагальнювати, але так і не сказав для чого носить померлим родичам їжу на кладовище.

Востаннє редагував Новак: 08.11.2016 о 13:56. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 20:48 #2662533   #87
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Та ні, то вже Вам вирішувати о робити в цей день.
Он, багато-хто ходили на кладовище і палили свічки. Спробував спитати для чого - відповідей нема. Окрім відповіді Ярка, який замість конкретики почав узагальнювати, але так і не сказав для чого носить померлим родичам їжу на кладовище.
він вже купу раз написав щоб вшанувати їх... хотя кому я це говорю
kavun24 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko2 (09.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 21:06 #2662536   #88
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Он, багато-хто ходили на кладовище і палили свічки. Спробував спитати для чого - відповідей нема. Окрім відповіді Ярка, який замість конкретики почав узагальнювати, але так і не сказав для чого носить померлим родичам їжу на кладовище.
який же ти Вова упоротий.. то пічяль... Ти дні народження відмічаєш? Різдво? Якщо так -скажи для чого? Аналогічно твоя відповідь буде відповіддю на твої ж запитання.
qwerty666 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko2 (09.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 21:46 #2662546   #89
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Іноді буває так, що на табличку множення йде чимало часу. Але, якщо людина хоче опанувати математикою, розуміти дії з числами та невідомими, складати і розв"язувати рівняння, то без азів не обійтися.
А в тебе які ази? Якась богословська семінарія? Чи хоча б якийсь філософський факультет?

А то знаєш, двоєшніки теж не вказують іншим на їх рівень підготовки в науках.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 22:01 #2662549   #90
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
Ти дні народження відмічаєш? Різдво? Якщо так -скажи для чого?
Ви нічого не плутаєте?
Мова про день мертвих, а не день живих.
День народження і Різдво не відмічаю.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від kavun24 Переглянути допис
він вже купу раз написав щоб вшанувати їх...
А я вже купу разів питав: нащо померлим їжа та свічки на могилах?
Яка шана їм від цих дій?
Проте, судячи з усього, люди просто відбувають якісь ритуальні дії не замислюючись чому і для чого вони це роблять.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А в тебе які ази? Якась богословська семінарія?
Базова теологічна освіта є, але ж справа не в цьому. В перших християн, ба, навіть в усіх апостолів, окрім Павла, не було вищої теологічної освіти. Проте в них було набагато більше: живі взаємини з Богом, спасіння, яке вони прийняли і в якому жили. Тому і говорили не завченими мудрими словами, а словами з духа, засвоєними від Бога. Ось це ї є те, чим має дорожити людина. А не "корочкою" отриманою у формальній освіті.

Востаннє редагував Новак: 08.11.2016 о 22:01. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 12:42 #2662661   #91
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Базова теологічна освіта є, але ж справа не в цьому. В перших християн, ба, навіть в усіх апостолів, окрім Павла, не було вищої теологічної освіти. Проте в них було набагато більше: живі взаємини з Богом, спасіння, яке вони прийняли і в якому жили. Тому і говорили не завченими мудрими словами, а словами з духа, засвоєними від Бога. Ось це ї є те, чим має дорожити людина. А не "корочкою" отриманою у формальній освіті.
Ти би хотів щоб тебе лікував чувак, який тобі каже "нашо мені якісь корочки, я за словами духа, засвоєного від Бога вмію операції робити"?

Алсо, першим Папою Римським був... ТА-ДАМ! Апостол Петро.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 12:53 #2662664   #92
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти би хотів щоб тебе лікував чувак, який тобі каже "нашо мені якісь корочки, я за словами духа, засвоєного від Бога вмію операції робити"?
Саймоне, ти би хотів, щоб тебе лікував чувак, який має диплом і точку, де він іменує себе лікарем-вертебрологом, але результати в нього сумні чи костоправ від Бога, як покійний нині Микола Касьян, який прийняв за своє життя більше мільйона пацієнтів і до якого їхали з усіх усюд і чергу займали за пару днів біля його хати?

Тим паче, що ми говоримо про справи не тілесні, а духовні, де роль людини і її особистих потуг у здобутті знань набагато менша, а роль Бога набагато більша, ніж у прикладі з лікарями.
Зауваж, апостолами Ісуса Христа стали прості рибалки (окрім Павла) і відсутність "корочки" їм не завадила. І, навпаки, наявність "корочки" у багатьох тодішніх законників і книжників їм, схоже, завадила.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Алсо, першим Папою Римським був... ТА-ДАМ! Апостол Петро.
Петра розіп"яли у Римі, а не коронували на Папу - це для інфи.

Востаннє редагував Новак: 09.11.2016 о 12:53. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 13:41 #2662673   #93
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Саймоне, ти би хотів, щоб тебе лікував чувак, який має диплом і точку, де він іменує себе лікарем-вертебрологом, але результати в нього сумні чи костоправ від Бога, як покійний нині Микола Касьян, який прийняв за своє життя більше мільйона пацієнтів і до якого їхали з усіх усюд і чергу займали за пару днів біля його хати?
Цей "костоправ від Бога" є академіком Української академії наук, заслуженим лікарем України, народним лікарем СРСР, родоначальником мануальної терапії в СРСР та Україні, підполковником медичної служби запасу. А ще він закінчив Харківський медичний інститут.
Не розумію, чому ти взяв цей приклад.
Цитата Тим паче, що ми говоримо про справи не тілесні, а духовні, де роль людини і її особистих потуг у здобутті знань набагато менша, а роль Бога набагато більша, ніж у прикладі з лікарями.
В духовних - так. Та й то, з розвитком психоаналітики роль людини в духовних справах суттєво виросла.
Цитата Зауваж, апостолами Ісуса Христа стали прості рибалки (окрім Павла) і відсутність "корочки" їм не завадила. І, навпаки, наявність "корочки" у багатьох тодішніх законників і книжників їм, схоже, завадила.
Зауваж, у них не було інтернету, мобільного і супутникового звязку, автомобілів і літаків та всіх інших благ цивілізації, які створили люди з корочками, просто тому що прості рибалки впринципі такого зробити не можуть.
Ти ж не ходиш в савані і не їздиш на віслюках, як це робив Христос і апостоли. Так же? Так от виникає питання: ти що не поважаєш апостолів? Чому ти не живеш як вони?
Цитата Петра розіп"яли у Римі, а не коронували на Папу - це для інфи.
То ми тут про тілесні справи говоримо? Чи такі про духовні?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 14:55 #2662701   #94
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Цей "костоправ від Бога" є академіком Української академії наук, заслуженим лікарем України, народним лікарем СРСР, родоначальником мануальної терапії в СРСР та Україні, підполковником медичної служби запасу. А ще він закінчив Харківський медичний інститут.
По простій причині: у медвузі ніхто не навчив його вправляти хребти та суглоби.
Майстерність він отримав у спадок від когось із родичів (не пам"ятаю точно кого) і завдяки дару, який в ньому був.
А "корочка" медвузу просто давала йому можливість офіційно займатися тим, чого його не навчили у вузі і не могли навчити.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
В духовних - так. Та й то, з розвитком психоаналітики роль людини в духовних справах суттєво виросла.
Психологи і психіатри більше інших потребують допомоги від колег по цеху. Але, чомусь, до них не звертаються.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зауваж, у них не було інтернету, мобільного і супутникового звязку, автомобілів і літаків та всіх інших благ цивілізації, які створили люди з корочками, просто тому що прості рибалки впринципі такого зробити не можуть.
Проте вони чинили те, що недоступне зараз цивілізованим людям: зцілювали купу людей від фізичних хвороб, лікували душу і передавали віру в Того, Хто, власне і чинив це все через них.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти ж не ходиш в савані і не їздиш на віслюках, як це робив Христос і апостоли. Так же? Так от виникає питання: ти що не поважаєш апостолів? Чому ти не живеш як вони?
Я хочу і намагаюся жити так як вони. Мова про внутрішнє життя, життя з Богом.

Додано через 51 секунду
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
То ми тут про тілесні справи говоримо? Чи такі про духовні?
Папа - людський титул.
Петро був учнем Ісуса Христа, апостолом.

Востаннє редагував Новак: 09.11.2016 о 14:55. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 15:34 #2662718   #95
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата По простій причині: у медвузі ніхто не навчив його вправляти хребти та суглоби.
Такі да. Що в нас вчать в медвузах? Та взагалі нічого.
Цитата Майстерність він отримав у спадок від когось із родичів (не пам"ятаю точно кого) і завдяки дару, який в ньому був.
Тоді судячи з твоїх постів твої родичі були так собі.
Цитата А "корочка" медвузу просто давала йому можливість офіційно займатися тим, чого його не навчили у вузі і не могли навчити.
Тобто корочка все ж потрібна.
Цитата Психологи і психіатри більше інших потребують допомоги від колег по цеху. Але, чомусь, до них не звертаються.
При чому тут психологи і психіатри до психоаналітиків? Чи твоя незакінчена середня не дозволяє зрозуміти різницю.
Цитата Я хочу і намагаюся жити так як вони. Мова про внутрішнє життя, життя з Богом.
А ти не намагайся, ти спробуй так пожити. Гарантую що після цього твоє внутрішнє життя різко зміниться.
Цитата Папа - людський титул.
Петро був учнем Ісуса Христа, апостолом.
Значить апостолу присвоїли людський титул. І як ти будеш жити після цього?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 10:01 #2662862   #96
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Саймоне, можете назвати хоч якийсь зміст (користь) у Вашому попередньому повідомленні?
Смисл було це все писати? Тим паче в темі про святкування Дня мертвих тернополянами.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 10:28 #2662869   #97
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Саймоне, можете назвати хоч якийсь зміст (користь) у Вашому попередньому повідомленні?
Смисл було це все писати? Тим паче в темі про святкування Дня мертвих тернополянами.
А смисл було згадувати костоправів у цій темі? Так ото ж.
Ведемо дискусію.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 13:28 #2662910   #98
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А смисл було згадувати костоправів у цій темі? Так ото ж.
А смисл було згадувати лікарів?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 16:04 #2662933   #99
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Саймоне, можете назвати хоч якийсь зміст (користь) у Вашому попередньому повідомленні?
Смисл було це все писати? Тим паче в темі про святкування Дня мертвих тернополянами.
Смисл в тому що ти нічим від тих тернополян не відрізняєшся, крім того шо тернополяни собі святкують і не лізуть з тупими запитаннями(з перетензію на звинувачення в відході від християнських канонів ) до тебе, а ти лізеш. А щоб лізти кудась і когось в чомусь переконувати, чи тим паче розказувати як має бути - треба бути в цій галузі як мінімум авторитетом/професіоналом, або якщо брати релігію - духовним лідером, яким ти не є. Тому оця тема і ти особисто виглядає дивно. Нагадує мені сварки бабок в церкві які вважають шо справжні християни мають ходити тільки в хустці і тільки в спідниці по пятки.

Востаннє редагував vanco2: 10.11.2016 о 16:35.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko2 (10.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 18:54 #2662963   #100
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
шо тернополяни собі святкують
Що святкують? )))
vanco2, Ви теж День мертвих святкуєте?


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
і не лізуть з тупими запитаннями
Питання ніби не складні... може причина в тому, що у тих, хто святкує, нема відповіді нащо вони це роблять і чому саме в той же день, коли язичницький світ святкує те саме свято?

vanco2, Вам є що по суті теми сказати?
Чого Ви копіюєте інших, тих, які, коли не мають аргументів, починають чіплятися до опонента?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:00.