Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


80 баксів в місяць - це реально!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2013, 15:44 #2233850   #241
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від VOENKOM Переглянути допис
Вибачте за матюк але бльо! По перше Я маю розуміння в акціях і подібних ринках. У всіх акцій є номінальна і фактична вартість. Є коефіцієнт ROI. Звідси випливає, що акція ніяк не може виступати як продукт мережевої компанії. Тому що це як вам потрібно закрутити ціну на акцію, щоб в цю вартість ще вкласти винагороду дистриб'юторів))) По друге у Ворлд стверджують, що вже зараз знають вартість компанії. Цікаво, як вони це порахували, поки компанія ще не вийшла на IPO, тобто компанія ще не розмістила свої акції ні на одній біржі. До речі, про IPO! Щоб розмістити свої акції на біржах, багато великих компаній з багаторічною історією роками стоять на перевірці. Ці шахраї стверджують, що вийдуть на біржу весною. Яку ще брехню вони придумають, коли не виконають обіцянки щодо термінів виходу на біржі (вже зараз зрозуміло, що це неможливо). І останнє
Що буде далі? Продаж акцій з виробництва технологій освоєння Марса?? Або космічних кораблів??? У когось явно хвора фантазія))) Можна було б придумати більш правдоподібну аферу. Я сумніваюся в адекватності людей, які в це вірять.
- в нас акції і не виступають як продукт мережевого маркетингу
Хто вам сказав що акції компанії у нас продаються по мережевому маркетингу? Такої бредятіни ще не чула!
До нового року партнери компанії мали можливість купити пакет - куди входила певна кількість акцій компанії
- Точна вартість акцій ще нікому не відома - вартість акцій оприділяється після закінчення лістингу.
Керівництво компанії повідомило - очікувану варість акції
Не заню на рахунок компаній які роками стоять, все залежить який варіант лістингу вибрала компанія - самий простий можна здійснити за декілька місяців...
Наша компанія оголосила весною що планує виходити не на Франкфуртську біржу як раніше планувалось а на Лондонську - оріентовно в кінці квітня на початку Травня розпочався процес самого лістингу...
.....ви отримали обривки інформації, остальне додумали і потім пишете єрунду різну...

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Kauros, лишися вже тих судів і моральної шкоди, не сміши людей.

По темі.
В цьому пості по суті все правильно написано але тут є два моменти, які необхідно прояснити.
1. Якщо в цій пасті замінити назву ВорлдГМ на будь-яку іншу піраміду то нічого не зміниться. Амвей, покійний нині Інтвей, Тян-Ші і ще там якась, вже й не згадаю зараз, контори говорять в точності так само, навіть слова ті самі. Це все тому що ці мотивуючі тексти написані сторонніми людьми і продаються всім пірамідам за гроші. Або просто тупо злизують одні в одних.
2. Як писав Кійосакі, немає нічого поганого в тому щоб використати можливості пірамід, тому не дивно що кілька фірм ці можливості в тому чи іншому вигляді використовують. Але є одне але - для них піраміда це лише один із напрямків, а не основний вид діяльності. І немає ніяких стартових пакетів за 600 баксів, білих даймондів, переповнених наївними людьми залів, гучної музики і зомбі в костюмах які розказують казки про необмежені можливості. В цьму принципова різниця між, наприклад, Білайном і твоєю конторою.

Звичайний мережевий маркетинг із шахрайською схемою

ВАУ! Що, справді перечитав всі книги Кійосакі? Та він кандидат наук тепер! І на Форексі пробував торгувати? Ну все, Сорос вже став в чергу на консультації цього фінансового генія.
Фінансово компетентна людина. Здуріти можна.

Яка тобі різниця хто чим займається? Це ніяк не стосується тебе і твого бізнесу, про який ми тут говоримо.


А бізнес твій простий як і все геніальне, та працює по накатаній схемі: ти підписуєш людей, вмовляєш їх купити папку з папером за 289 або 600 баксів, за це отримуєш винагороду в 10 баксів, решта іде засновникам піраміди. Частина із цих грошей потім повертається тіпа "за перегляд реклами". Чому тіпа? Тому що ніякий магазин одягу і продавець італійської пасти не буде платити гроші за рекламу на території, де в нього немає ЦА.
Але так ресурси дуже швидко вичерпаються, тому є необхідність у постійному притоці нових людей, які будуть купувати "стартові пакети", і з грошей яких пару відсотків будуть виплачуватися старшим партнерам і іншим білим даймондам.
Ну і плюс планшети і смартфони втридорога. В Амвею, наприклад, це порошок і зубна паста а у вас планшети, але принципової різниці нема.
І красива легенда про соняну енергію, для пафосу. Пафос це святе.
Такий от твій бізнес, шановна.
- не бачу нічого смішного в тому що молодий хлопець читає хороші книги - вам мабуть до нього далеко
- у нас не легенда - а реальна електростанція, яка зараз будується
- ще раз пояснюю що мережевий маркетинг з шахрайськими схемами не має нічого спільного, інакше в світі мережевий маркетинг був би заборонений, і не було б стільки успішних МЛМ компаній
- звідки ти знаєш яким чином компанія Білайн агітує в свою мережу - чи вони пропонують обмежені чи необмежені можливості
- пакет любої сіткової компанії містить його продукцію - а Амвей - це набір різних засобів для дому, в Білайн це буде власне мобільний звязок - не бачу суттєвої різниці....
Я не вважаю що правильно ганьбити всі сіткові компанії, тільки через те що вони вибрали такий спосіб просування своєї продукції

Востаннє редагував Kauros: 01.07.2013 о 15:44. Причина: Пізніше додано
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 16:03 #2233865   #242
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Маразм крепчал
VOENKOM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 16:04 #2233867   #243
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
- ще раз пояснюю що мережевий маркетинг з шахрайськими схемами не має нічого спільного, інакше в світі мережевий маркетинг був би заборонений, і не було б стільки успішних МЛМ компаній
Десь я це бачив. Згадав - отут

Цитата Сетевой маркетинг, также MLM (multi-level marketing) — технология окучивания лохов, при которой лохи окучивают сами себя, а организатор, продавая свое дерьмо мелким оптом, не тратясь на розничный сегмент, получает бабло и радостно потирает лапки. Сетевой маркетинг основан фактически на эксплуатации социальных инстинктов человека в корыстных интересах организатора.

В самом широком значении сетевым маркетингом можно назвать любое, где (нужное подчеркнуть):

Приведи друга/клиента и получи скидку/приз/няшку/бонус.
Чтобы стать членом илитного клуба/секты/организации, вы должны купить минимальный комплект товаров/услуг
Купленный выше минимальный комплект товаров/услуг действует ограниченное количество времени (например, месяц). По истечении контрольного срока вы должны опять купить минимальный комплект товаров/услуг, независимо от того, был ли продан/использован предыдущий.

В последнее время то ли люди стали умнее, то ли потребность во всё большем количестве лохов возросла, но некоторые организации начинают скрывать своё уродливое лицо, активно используют различные уловки, замалчивания, не называют вещи своими именами.
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (01.07.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 16:06 #2233869   #244
GalliciaSS
Активний учасник
 
Аватар для GalliciaSS
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Така сама шляпа як iWOWWE супер нові технології передача відео ))))) запис конференції ))))) Америку відкрили це вже давно придумали до них !!! Який лох буде платити за конференцію гроші коли е Skype бескоштовний??? Ніякого продукту не виробляе так само як ZeekRewards . Сидить пройдисвіт десь в Штатах не виключено що з колишнього СССр і розводить лохів))))
Ps. Суддя Північної Кароліни арештував всі рахунки ZeekRewards зазначивши що фінансова піраміда поза законом!!!! Головний пройдисвіт ZeekRewards заплатив 4 млн зелених штрафу )))))) а лохи соплі жують бо рахунки заморожені і вложені гроші їм ніхто не поверне))))))
Задумайтесь перш ніж робити не обдумані вчинки!!! Вчіться на чужих помилках а не на своїх !!! І на останок чел який писав за якусь сонячну енергію це просто винос мозгу))))

Востаннє редагував GalliciaSS: 01.07.2013 о 16:11. Причина: becouse
GalliciaSS зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 16:08 #2233870   #245
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
не бачу нічого смішного в тому що молодий хлопець читає хороші книги - вам мабуть до нього далеко
Це справді не смішно, це печально, коли хтось думає наче мотиваційна література Кійосакі має якесь відношення до фінансової грамотності.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
у нас не легенда - а реальна електростанція, яка зараз будується
Реальна електростанція в Хмельницькій області, наприклад, а у вас є розповідь про те що десь там щось будується.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
ще раз пояснюю що мережевий маркетинг з шахрайськими схемами не має нічого спільного, інакше в світі мережевий маркетинг був би заборонений, і не було б стільки успішних МЛМ компаній
В цивілізованих країнах він або заборонений або жорстко регулюється на державному рівні, це в нас (пост СРСР) дикий край.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
звідки ти знаєш яким чином компанія Білайн агітує в свою мережу - чи вони пропонують обмежені чи необмежені можливості
Я знаю інше - Вимпелком міжнародна телекомунікаційна компанія із реальними ресурсами, технічною базою, спеціалістами, капіталом і чітко визначеним переліком послуг які вони надають кінцевим клієнтам. В твої конторі нічого цього немає і бути не може.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
пакет любої сіткової компанії містить його продукцію - а Амвей - це набір різних засобів для дому, в Білайн це буде власне мобільний звязок - не бачу суттєвої різниці.
Суттєва різниця в тому що Білайн не сіткова компанія.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 17:19 #2233913   #246
Golda
Учасник
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Панове, вибачте що встряваю у вашу перепалку, дозвольте вставити інфу для роздумів. Нарив в неті

1986 — акции Herbalife начинают торговаться на бирже NASDAQ.
2004 — акции компании Herbalife котируются на Нью-Йоркской фондовой бирже (NYSE)

С 1996 г. акции компании Nu Skin торгуются на Нью-Йоркской фондовой бирже под символом NUS. Это подтверждает надежность и открытость ведения бизнеса.

В 2009 году рост акций составил 350%. Cтоимость акций постоянно растет (с $9 за акцию в 2008 г. до $50 – в 2011 г.).

Очевидным свидетельством того, что индустрия сетевого маркетинга уже сформировался как бизнес-индустрия служит то обстоятельство, что торговые операции с акциями более 20 компаний индустрии сетевого маркетинга ведутся в рамках автоматической котировки национальной ассоциации фондовых дилеров США, а также на Нью-Йоркской фондовой бирже. Имеется масса компаний сетевого маркетинга, готовых выпустить и выпускающих собственные акции. А тот факт, что положение компаний сетевого маркетинга, в финансовом вопросе, почти, что в 2 раза лучше, чем аналогичный показатель в корпорациях традиционного бизнеса, вызывает весьма необычный и стойкий интерес у различного рода инвесторов.
Golda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 17:38 #2233937   #247
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Kauros, багато ваших партнерів не встидаються рекламувати своє ім'я і те що вони працюють в цій організації. Можливо комусь ваші аргументи здадуться переконливими і колись ставши мільйонером захочуть вам подякувати. Напишіть будь ласка своє прізвище! Багато форумчан є відкритими людьми, тут є їхні контакти, фото і т.д. Вам ж немає чого боятись, правильно? Голда ж не боїться, сміливіше!
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 17:50 #2233944   #248
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

а можна мені купити дві з половиною тони сонячної електрики? А румунська елекрика добра? Бо я чув що тайванська дешевша, але фуфло на якому мій планшет працювати буде погано (
Sargon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 18:53 #2233977   #249
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
До кінця літа в нас запускається наша перша електростанція і люди будуть отримувати прибутки з неї, також до кінця літа компанія планує завершити лістінг на Лондонській біржі (можливо це відбудеться навіть швидше - наступного місяця) і тоді стане чітко зрозуміло - хто був правий.
можна закріпити цей пост??

Я не постісняюсь спитати а де це чудо санеться?? якесь місце розташування на гугл мап можна?
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 19:50 #2234012   #250
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Добре. Телефони, планшети, програми - це пропонують усі, тут нічого цікавого. А от електростанція - зовсім інша справа.
Чому саме сонячна, який тип, потужність, загальна вартість проекту, хто будує, розміщення. Ви займаєтесь благодійністю чи іноплянетяни поділились секретом вільної енергії? Адже не потрібно бути сильним спеціалістом, щоб розуміти, що окупність альтернативних джерел поки що дуже низька і їх встановлюють з трохи іншою метою, ніж заробляння грошей.

Чи у вас усе просто: найняли підрядчика, заставили 100 гектарів кремнієвими батареями і косите бабло? В Україні таких станцій десятки.

Востаннє редагував kolibryks: 01.07.2013 о 20:48.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 20:58 #2234044   #251
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
якесь місце розташування на гугл мап можна?
або фоточку проекту з адресою, або фото з символічного закладання першого каменя в будівництво, бажано в присутності посадових осіб, наприклад мера Румунії Буде, а?
roots зараз поза форумом  
Подякували 2:
080885msa (16.10.2014), Ingenue (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 21:48 #2234072   #252
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

я так розумію, про адкеш якось призабули? там і про гугл йшлось, якшо не помиляюсь
так ось: гугл має свою систему показів реклами в мобільних пристроях. називається вона AdMob (http://www.google.com/ads/admob/monetize.html)

і в правилах там чітко написано:
Цитата You earn money

Get paid every time users click on ads in your app and keep track of your earnings from the AdMob reporting dashboard.
а клік означає клік, а не перегляд

це так, на тему заволодіння коштами лохів шляхом обману
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 22:48 #2234112   #253
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

ще чуть почекаємо - і разом поржемо з румунських сонячних батарей, супір планшетів, і співзасновників світових кампаній... нажаль резинові вироби верхушки все рівно будуть в плюсі, і через певний період знайдуть собі нових лошків в нових 300% прибуткових проджектах... жалкую за диким заходом - було б все простіше і веселіше
freeman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GalliciaSS (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 23:49 #2234138   #254
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
якщо я буду подавати в суд - то я його обовязково виграю ))))
Дай відгадаю, Каурос ще й партнерка славнозвісної компанії Адвокард)

Щодо Адмоб, там інший принцип. Я вже давно казав: людина не заробляє грошей на перегляді реклами (чи на власних кліках), людина заробляє на кліках юзерів свого ж програмного забезпечення

Цитата Ads from Google advertisers are displayed in your app and users click on the ads they like.
Адкеш працює навпаки, хоча більш правильно сказати - не працює. Бо це в теорії не працює. Відео де чувак перекидає 1 бакс не сприймаю в серйоз...

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
є дуже хороша приказка " собаки гавкають а караван іде..."
1. Собака лает, караван идет - у меня закончились/не начинались аргументы, поэтому я решил(а) закончить диалог мудрой цитатой, весьма популярной в наших кругах.

Универсальный МЛМ-переводчик

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Golda Переглянути допис
Доброго дня пані та та панове. Забув пароль до старого акаунту, тому прийшлося зробити новий.
Чесно кажучи я вражений такою зацікавленістю форумчан до мене та компанії якою я займаюся.
Я не прийшов сюди щоб з кимось сперечатися чи комусь щось доводити. Кожен має свою думку....
14 Я не собираюсь ничего вам доказывать - ну не умею я спорить, хотел бы поставить всех в угол, специально же зарегистрировался на этом сайте, влез в разговор. А не умею. Сделаю вид, что мне это и не нужно. "Я скакала за Вами три дня, чтобы сказать Вам - как Вы мне безразличны" (с)

Универсальный МЛМ-переводчик

Востаннє редагував Frenky: 01.07.2013 о 23:49. Причина: Пізніше додано
Frenky зараз поза форумом  
Подякували 4:
mr.psiho (02.07.2013), roots (02.07.2013), Speller (06.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 02:45 #2234195   #255
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Я би радив сітковикам називати речі своїми іменами.
Неха прямо кажуть: "Готовий позичити гроші під такий то процент. Якщо приведеш ще когось хто готовий позичити гроші, то з його позики я відразу тобі відстігну 10%..."
Усі заморочки з "продуктами" і "партнерством" - це щоб банальні пірамідні фінансові позики/дарунки виглядали як торгівля якимись якісними товарами.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 09:08 #2234252   #256
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Тут такими темпами ростуть сторінки, що я не встигаю!
Але я бачу, що тут є представники Ворлд Джіемен, я хочу задати їм питання:
що людина отримує вступивши в вашу компанію, ну заплатила вона там 200 чи 600$ і що вона має за ці гроші взамін, тільки можливість вербувати інших і отримувати процент, чи щось ще???
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 15:24 #2234489   #257
droid
Учасник
 
Аватар для droid
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
за ваші необґрунтовані наклепи, та твердження які тим чи іншим чином негативно впливають на бізнесрепутацію – я маю повне право притягнути декілька активних учасників цього форуму до відповідальності.
Так ваша огранізація НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНА в Україні. А значить її де юре тут не ма. А дефакто проводить фінансову діяльність. І цим повинна вже цікавитись податкова і міліція.

Кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків (ст. 212 Кримінального кодексу України) - вам варто самим пройти перевірку. А раптом знайдуть порушення?

Додано через 16 хвилин
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
-
Я розглядаю такого роду судове розслідування як перш за все можливість доказати на рівні суду що інформація яку люди пишуть про нашу компанію не відповідає дійсності. І не має значення яка буде вартість відшкодованих коштів і чи окупиться дана справа. Головне- результат і моральне задоволення
Те що ми впевнені, що Wor(l)d - фінансова піраміда не відповідає дійсності? Відповідає - можна перевірити нас на детекторі брехні.
А те що ви не є черговим МММ - доводьте самі.

Це точка зору. Висновки зроблені на основі інформації.

От, коли б я сказав, що ваша компанія - хороша команія, і їй слід довірити свої кошти, от тут би я збрехав. Бо це не відповідало б дійсності. Вловили думку?

Я пишу ЧОМУ я не довіряю цій компанії і підозрюю її у шахрайстві - і тут все це справді відповідає моєму уявленню про неї.

Щоб зробити негативний висновок мені вистачило поспілкуватись з партнерами Ворлду, прийти на презентацію, пошукати інформацію в інтернеті...

Я сподіваюсь що правда переможе!

-----

В інтернеті досить критичної інформації про цю компанію, наприклад:

http://2biz.su/razoblachenie-world-g...vosti-russkix/
http://opera-next.blogspot.com/2013/03/worldgmn.html
http://moneymaster.ru/world-gmn-otziv.php

Чи я не маю права робити власні висновки? Маю. Чи я не маю права висловлювати свою точку зору? Маю.

Тим більше, в тих випадках, коли я переконаний в тому що маю справу з аферою чи шахрайством. І коли мене просять вкласти гроші в щось аж надто сумнівне....

Тому я вже звертався за допомогою до журналістів на телебаченні та знайомого працівника правоохоронних органів. Сподіваюсь вони розберуться ...

Востаннє редагував droid: 02.07.2013 о 15:39. Причина: Пізніше додано
droid зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dwd (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 15:25 #2234509   #258
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
я так розумію, про адкеш якось призабули? там і про гугл йшлось, якшо не помиляюсь
так ось: гугл має свою систему показів реклами в мобільних пристроях. називається вона AdMob (http://www.google.com/ads/admob/monetize.html)

і в правилах там чітко написано:

а клік означає клік, а не перегляд

це так, на тему заволодіння коштами лохів шляхом обману
- то чому ж ти не заробляєш на цьому чудовому додатку гугл якщо це так легко і просто? установи собі і покажи скільки ти заробив, скільки ти на це часу потратив і так далі....
наша програмка є зручною і перегляд реклами - не означає те що її треба довго дивитись - це означає, що коли ти дивишся на екран телефону під час вхідного дзвінка - ти вже бачиш рекламу і далі потрібно тільки натиснути кнопку скіп(пропустити) і підняти або поставити трубку
Крім того гугл навіть немає перекладу на російську чи українську мову правил участі в цій рекламній акції...кому захочеться присвятити години часу на переклад - то будь-ласка
Kauros зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (02.07.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 15:26 #2234512   #259
spirittr
 
Аватар для spirittr
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Я шокований, такою зацікавленістю форумчан до даної компанії.
З першої та другої статі в газеті я зрозумів одну річ, компанія World комусь заважає ,
1-ша стаття заказна однозначно.
Перед тим як транслювати свою рекламу на телеканалі , рекламодавець, переглядає рейтинг каналу.
Програма Adkash дає більше можливостей, крім кількості користувачів, рекламодавець бачить віковий семент, тому таке розміщення реклами більш ефективне.
програма безкоштовна, чим більше буде користувачів, тим швидше запустять виплату.
Така моя думка.
Якшо, когось цікавить більше інформації, приходьте на офіс, там вам її нададуть.
spirittr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 15:35 #2234519   #260
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Cesar Переглянути допис
Тут такими темпами ростуть сторінки, що я не встигаю!
Але я бачу, що тут є представники Ворлд Джіемен, я хочу задати їм питання:
що людина отримує вступивши в вашу компанію, ну заплатила вона там 200 чи 600$ і що вона має за ці гроші взамін, тільки можливість вербувати інших і отримувати процент, чи щось ще???
- я вже писала десь в якомусь дописі про те, що входить в франшизу, крім того досить детально розписано в цій статті - яку давав Андрій Голда http://proternopil.te.ua/world-gmn-v...redaktsii.html
якщо коротко
- 10 інтернет магазинів - для afilliate - учасників мережі World - кожен вартістю 39 у.о.
- місяць безлімітного звязку - дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони без обмежень в 100 країн світу включаючи україну - з використанням програмного забезпечення нашої компанії та інтернет
- місяць використання нашого програмного забезпечення - так зв. веб кімнати для проведення веб. конференцій на велику кількість людей - конференція для 1000 людей, одночасна відеоконференція до 32 чол. з можливістю показу файлів, презентацій, малюнків, серфінгу в неті тощо
- 200 доларів знижки для купівлі продукції компанії - наприклад телефона чи планшета
Це крім можливості будувати власну мережу і отримуват з неї відсотки
Kauros зараз поза форумом  
Подякував(ла):
spirittr (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:25.