Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.09.2015, 09:18 #2577979   #1
Katrina55
Новачок
Типово У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Ні в одній азіатській країні, за виключенням найбіднішого Бутану, немає таких низьких зарплат, як на Україні, пенсія так чи інакше повинна відповідати встановленому прожитковому мінімуму, але в сьогоднішніх умовах немає можливості встановити пенсії на рівні реального прожиткового мінімуму.
Всі чудово розуміють, що у нас і мінімальна зарплата, і пенсія дуже-дуже низькі, так склалося, що сьогодні ми рівняємося по африканським країнам. Ні в одній європейській країні немає такої мінімальної зарплати. І навіть в азіатській, за винятком однієї маленької країни - Бутану. Туреччина дуже багата Старнно, якщо вважати по-нашому. Там пенсія 200 доларів, а у нас нещасних 60 доларів.
Дуже хочеться, щоб український уряд почав займатися зовнішньою політикою і якщо Україна -це Європа, то чому ми живемо гірше третих країн світу?
Katrina55 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2015, 11:21 #2578033   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата
Допис від Katrina55 Переглянути допис
чому ми живемо гірше третих країн світу?
Тому що ти аналізуєш абстрактні цифри, а не купівельну спроможність, яка абсолютно не повязана із тим, скільки доларів отримує пенсіонер.
Тобто якщо пенсія складає 60 доларів, а витрати - 30, то це абсолютно нічим не буде відрізнятися від пенсії 200 і витрат 100.
Але в нас витрати перевищують половину. Чому? Тому що нам треба гроші для виплати пенсіонерам. Де їх взяти? Збільшити податки, мита та акцизи. До чого це призведе? До підвищення цін. Таким макаром ми забираємо гроші в одних і даємо їх іншим, які за ці гроші всерівно нічого купити не можуть, тому що ціни виросли і далі все іде по колу.

І не треба тішити себе думкою, наче уряд цього не розуміє. Все він прекрасно розуміє, і вміло грає на думці "добре що хоч щось є. хоч щось вже краще за нічого", яка побутує в нашого інертного населення. На цій тезі зробили собі карєру більшість українських політиків.
 
Подякували 2:
Apocrypha (23.09.2015), kuzka (10.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2015, 11:41 #2578047   #3
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата якщо Україна -це Європа, то чому ми живемо гірше третих країн світу?
Тому що ми частина Європи лише по географії. Наш менталітет це далеко не Європа. Ну і політики наші також. А хто надав нашим бидло політикам силу? Жиди? Нігери? Араби? Масони? Обама? Ні. Їх вибрав наш народ.
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2015, 15:55 #2578118   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Ну і логіка в тебе.
Це не логіка, це основи економіки за 1 курс будь-якого універу.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
А якщо заробляєш міліон а тратиш пів міліона?
Це значить що ти тратиш половину свого прибутку. Точно так само як той, хто заробляє 100 доларів і тратить 50.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Це те саме що 100 і 50?
З точки зору економіки - так.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
По друге ціни в інтернеті на техніку і одяг однакові.
Абстрактні "ціни в інтернеті" це те саме що і абстрактна "громадська думка". На якому сайті? За який період? В яких умовних одиницях?
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Тільки ціна доставки різна.
Ціна доставки в інтернеті відсутня. Сайт - Аліекспрес. Період - кінець вересня 2015 року.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
По третє як не була ціна прожиття, завжди можна за 30000 осилитися в ЄС і насолоджуватися офіційно цивілізацією. А якщо нелегалом то ще дешевше. Так що зарплата має значення більше чим ціна прожиття
Факт наявності зарплати має значення, а от цифра не має жодного. Неважливо скільки коштує товар, чи 100 чи 1000, якщо в тебе немає ні 100 ні тим більше 1000.
Важливо тільки те, скільки ти можеш купити на 100 чи на 1000.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
А катріна троляка
Не завжди коли тебе опускають головою в лайно це є тролінг. Зазвичай тебе просто опускають головою в лайно.

А взагалі то ти троляка(с).
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2015, 16:49 #2578134   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від nataku Переглянути допис
будеш жити в селах типу Гаїв Гречанівських
В селі Байківці
fixd

P.S. І не Гречанівських, а в Гаях Гречанських. Нетреба із себе показувати знавця Тернополя, нема смислу.
 
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 23.09.2015, 20:45 #2578201   #6
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Саймон, то що ти розказав то є піздьош(по научному демагогіка).
А, ну раз ти так кажеш тоді да. Так воно і є.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Наприклад, якщо ноут на ебеі коштує 500, то тільки лох буде йогокупляти в інтернеті за 1000 баксів.
Ібей і "інтернет" це різні речі. Ясно. Понятно
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Тобто зараз комунікація на стільки розвинута, що ланцужок від виробника до продавця мінімальний з мінімальноі націнкою.
Вірю. 3-4 посередники і все. Реально мінімальний ланцюжок.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
І по друге, якщо я маю 30 000 баксів, то я посилюсь офіційно в ЄС десь в іспаніі.
Ну і прапор тобі в руки. І барабан, щоб очолити колону.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Ціни на житло такі самі як в тернополі, там тепліше, там вищі зарплати.
В місцевому зажопінску так, ціна такі самі як в Тернополі, а от про нормальні райони можеш навіть не мріяти. І зарплати вищі, це факт. В перерахунку на євро. Але ти знову забуваєш порахувати що ти зможеш купити за свою зарплату там і тут, тобто не враховуєш купівельну спроможність.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Я на зарплату зможу купляти техніку яка дорога для украінського роботяги, тамможна купляти на зарплату авто яке дороге для украінського роботяги.
Зможеш, це правда. Живучи там.
Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
А іда ненабагато дорожча.
Тому важливіше скільки ти получаєш чим які ціни в краіні.
Важливо те, скільки і що ти можеш купити в країні, за гроші які ти отримав.
Європа тим і притягує, що отримавши 500-700 євро зарплати, ти собі можеш дозволити все що забажають твої примітивні тваринні потреби. В нас же ти отримавши 2 000 грн. зможеш хіба оплатити комунпослуги, і то не завжди.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2015, 21:20 #2578227   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від nataku Переглянути допис
Сусід на біржі в Іспанії отримав 5000 євро допомоги за рік.
А мій сусід пів мільйона на біржі отримав. Отак там в тих їхніх євросоюзах і живеться, легко та просто. Тупо гроші дають і банкуй.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 10:36 #2578375   #8
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

"Європа тим і притягує, що отримавши 500-700 євро зарплати, ти собі можеш дозволити все що забажають твої примітивні тваринні потреби."

Я не знаю шо там в нас показують то тєліку чи де ви таке прочитали, але ось ДЕЯКІ з моїх місячних витрат:

- Оредна £700
- Податок на Countil Tax £100
- Електрика, вода, газ, інтернет £100-120
- Публічний транспорт £100-300 в залежності як і куди їхати.

1300 Євро і це самий самий мінімум.
Це не включає в себе мої податки на зарплату (до речі, скоро я буду платити 30% від зарплати), одяг, хавчик, віддих, і.т.д.
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 11:16 #2578389   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від nataku Переглянути допис
І це при тому, що в Іспанії рівень безробіття 25%! І все одно люди працюють, відпочивають, подорожують. А якщо втратив роботу - допоможуть, підтримають. Одним словом, все точно навпаки ніж в Україні )
Та ще й з Португалії їздять туди на роботу, бо вважається що Іспанія більш багатша.

Можливо секрет в тому, що там основні закони не міняють щомісяця. Ну і не крадуть, це те теж важливо.
Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Я не знаю шо там в нас показують то тєліку чи де ви таке прочитали, але ось ДЕЯКІ з моїх місячних витрат:

- Оредна £700
- Податок на Countil Tax £100
- Електрика, вода, газ, інтернет £100-120
- Публічний транспорт £100-300 в залежності як і куди їхати.

1300 Євро і це самий самий мінімум.
Це не включає в себе мої податки на зарплату (до речі, скоро я буду платити 30% від зарплати), одяг, хавчик, віддих, і.т.д.
То євро, чи фунтів?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 11:24 #2578392   #10
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та ще й з Португалії їздять туди на роботу, бо вважається що Іспанія більш багатша.

Можливо секрет в тому, що там основні закони не міняють щомісяця. Ну і не крадуть, це те теж важливо.

То євро, чи фунтів?
Список в фунтах, загальна сумма в Євро.
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 11:40 #2578397   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

А нашо так писати? Чим в одні валюті погано? Ну менше з тим, давай предметно.
Напиши не обовязкові витрати, а скільки грошей в тебе залишається вільних, таких що можна відкласти, скажем в банк там, чи просто в коробочку під ліжком.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 12:19 #2578410   #12
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А нашо так писати? Чим в одні валюті погано? Ну менше з тим, давай предметно.
Напиши не обовязкові витрати, а скільки грошей в тебе залишається вільних, таких що можна відкласти, скажем в банк там, чи просто в коробочку під ліжком.
Я просто веду до того що 500 - 700 Євро це абсолютна іллюзія, тому перевів загальну сумму в Євро. Такого хватить лише на оренду і комунальні послуги - максимум. Ну є ще варінт - жити в коробці в якомусь гаражі, але це мені не дуже підходить.

Інші витрати, приблизно десь так:

Вcе решта - купити нову одьожку, якисть там подарунок комусь, мої хоббі, в кіно і.т.д. - £20 - £600 в залежності від ситуації. Це також включає жратву.

Я в банк нічого не вікладаю, замість того кожень місяць закидаю певну сумму в пенсійний фонт тому що моя фірма мусить скинути на мою пенсію стільки само як я. Тобто якщо я маю "лишніх" £400 то замість нового телефона кидаю на пенсію і фірма також кидає туда £400 зверху. Мені так зручніше. Вільного бабла лишаєтся мало.

Загалом те що в ЄС всі багаті і живуть як королі це просто чос. Єдина причина по якій я можу дозволити собі тратити "лишні" гроші це суто тому що в мене є декілька різних джерел прибутку крів основної роботи. В реалі, з зарплатою 700 Євро ніхто нічого собі дозволити не може, хіба що якщо нелегал і не платить ніяких податків і живе в будинку з іншими людьми десь в гетто. Думаю що в інших країнах ЄС це не дуже сильно відрізняєтся.

Купляти житло це нормальний варінтс... тут всього лиш треба вкласти £30k наперед. І потім через рік переїхати на нову роботу і знімати нову хату десь наново в той час як виплачувати кредит за першу. Звичайно можна її здавати, але це питання набагато складніше ніж здаєтся на словах. Купляти хату зараз для неме не варінт. Мені 25, зараз до 30 років можна попахати а дальше буде видно.

Карочє, я все веду до того що 700 Євро в місяць це паражняк, навіть якщо хата в кредит (а кредит за себе сам не платить).
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 12:31 #2578416   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Важливіше скільки ти заробляєш, а не скільки ти витрачаєш.
Далі не читав.
Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Вільного бабла лишаєтся мало.
Ну приблизно. 100 євро? 200?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 12:34 #2578417   #14
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Далі не читав.

Ну приблизно. 100 євро? 200?
Якщо не тратити бабло на мої хоббі то десь так 600-700 Євро. Якщо тратити то приблизно 200-300.

Це може здаватися багато, але якщо врахувати що я хочу купити машину і виростити дитину - це мало.
Apocrypha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (24.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 13:17 #2578430   #15
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Якщо не тратити бабло на мої хоббі то десь так 600-700 Євро. Якщо тратити то приблизно 200-300.

Це може здаватися багато, але якщо врахувати що я хочу купити машину і виростити дитину - це мало.
Вот, тепер відштовхуємося від цієї суми.
Уявляємо що ти пів року тратиш на хоббі, а пів - ні. Тобто 6*650+6*250 = 5 400 євро в рік так-сяк можна відкласти. У фунтах



майже 4 тис.

Тепер приблизно прикидаємо


А тепер приблизно прикидаємо Тернопіль
Зарплата - 3 000 грн/міс. Оренда квартири - 2 тис./міс, комунальні-інтернети - 500.



Питання?

Ніхто не каже що в Європі всі мільйонери, і ніяких рожевих мрій щодо тамтешнього життя немає. Мова про те, що купівельна спроможність в Європі на порядок вища, і це якраз не тому що там всі нібито отримують високі зарплати з багатьма нулями, а тому що за ті гроші, які вони отримують, вони можуть купити все необхідне.

Цього слід прагнути, а не кількості нулів на купюрах.
 
Подякував(ла):
Пантера (24.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 14:10 #2578450   #16
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вот, тепер відштовхуємося від цієї суми.
Уявляємо що ти пів року тратиш на хоббі, а пів - ні. Тобто 6*650+6*250 = 5 400 євро в рік так-сяк можна відкласти. У фунтах



майже 4 тис.

Тепер приблизно прикидаємо


А тепер приблизно прикидаємо Тернопіль
Зарплата - 3 000 грн/міс. Оренда квартири - 2 тис./міс, комунальні-інтернети - 500.



Питання?

Ніхто не каже що в Європі всі мільйонери, і ніяких рожевих мрій щодо тамтешнього життя немає. Мова про те, що купівельна спроможність в Європі на порядок вища, і це якраз не тому що там всі нібито отримують високі зарплати з багатьма нулями, а тому що за ті гроші, які вони отримують, вони можуть купити все необхідне.

Цього слід прагнути, а не кількості нулів на купюрах.
В мене питань нема, я знаю як все працює . Просто хотів розвіяти іллюзію що за 7-- євро можна робити що хочеш.

В мене ситуація трохи інакша бо хоббі безпосередньо впливає на мою подальшу роботу - я трачу багато на всякі сервера, техніку і.т.д, від цього залежать мої додаткові прибутки (клієнти "на стороні") тобто це не порожнякове хоббі типу тратити бабло на World of Tanks чи ше там якусь фігню. Але загалом те що ти говориш - правда. Простий приклад: пару років назад ми з дівкою пару місяців поекономили а потім купили її батькам путьовку на Мальдіви. І при цьому всьому ми не їли хліб з водою, і ніхто нирки свої не продавав.

Сама більша проблема це податки. Існує податок на абсолютно все. Але так побудована система, ну і є багато бонусів такщо тут нема чо нити. Ладно, я йду дальше працювати а то шото косити почав

А до речі, можна взяти тачку набагато дешевше і непогану, але зараз мені не до цього (там де я живу мати машину принесе мені більше шкоди ніж користі).
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 14:25 #2578453   #17
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Просто хотів розвіяти іллюзію що за 7-- євро можна робити що хочеш.
А ніхто таких ілюзій і не будував. Просто коли живеш за кордоном то дуже швидко забуваєш що таке отримати зарплату, а після сплати всіх платежів получаєшся ще й в мінусі, і тому відкласти хоча б 200 у.о. в міс. тобі вже не здається чимось надзвичайним.

Тобто в загальному мова про те, що маючи 3 000 (умовно) в %дрібне_місто_європи% можна повністю себе забезпечити і навіть щось відкласти. А маючи 3 000 в Тернополі можна лише сплатити оренду і комунальні та купити продуктів щоб не вмерти з голоду.

Саме тому підвищення пенсії з 60 доларів до 200 нічого не дасть. А от якщо на 60 доларів можна буде нормально прожити то це і буде тим, до чого слід прагнути.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2015, 14:09 #2582618   #18
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2015, 16:59 #2589390   #19
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

https
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2015, 18:46 #2589424   #20
zetta
Banned
Типово Відповідь: У Києві вже рівняються на Африку, а не ЄС чи Азію

Цитата
Допис від Katrina55 Переглянути допис
пенсія так чи інакше повинна відповідати встановленому прожитковому мінімуму, але в сьогоднішніх умовах немає можливості встановити пенсії на рівні реального прожиткового мінімуму.
Можливості є завжди.
І не вірти тим хто каже що можливостей нема.
Варіанта є навіть аж три!!!
1. Адміністративно обмежити витрати валюти і понизити курс долара.
2. Відібрати трохи власності в олігархату якщо в результаті політики розпродажу підприємств податків від олігархів не вистачає на нормальні зарплати і пенсії.
3. Максимальна лібералізація законодавства і створення одного з найпривабливіших в Світі інвестиційного середовища.
Але ніхто нічого не хоче робити по жодному напрямку. Депутатів і партії (за яких ви проголосували на виборах) і діюча система цілком задовольняє.

Цитата
Допис від Katrina55 Переглянути допис

Дуже хочеться, щоб український уряд почав займатися
А мені дуже хочеться щоб сусідський жигуль обігнав ферарі.
Можна почекати поки це само собою станеться, можна в жигулі колеса і руль поміняти може це дасть ефект.

Але якщо сама система і конструкторська схема принципово невідповідає вимогам і покладенним завданням то міняти можна запчастини на виборах до посиніння, але результат буде той самий.

Додано через 28 хвилин
Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Тому що ми частина Європи лише по географії. Наш менталітет це далеко не Європа. Ну і політики наші також. А хто надав нашим бидло політикам силу? Жиди? Нігери? Араби? Масони? Обама? Ні. Їх вибрав наш народ.
+1
Чудова постановка питання. .
А давайте згадаємо будь які вибори. Звідки гроші в тих народних "партій" які відстоюють інтереси народу і за яких народ голосує? Перед усіма виборами всі бігборди обклеєні, всі пошти передвиборчою макулатурою забиті. Я ніяких партійних внесків не сплачував і не знаю ні одної простої людини, яка була би членом хоч якоїсь з тих партій чи щоб їм якісь гроші на передвиборчу агітацію давала.
Звідки мільйони на передвиборчий лохотрон?
Може ті, хто вкладає гроші в передвиборчий лохотрон і отримують від виборів захист своїх інтересів, а усі інші громадяни мають дулю з маком?
Всі телеканали перед виборами закликають за когось голосувати.
А за кого мені голосувати, якщо я там не бачу нікого, хто запропонував би чітку і зрозумілу програму розвитку держави і від яких я би побачив якусь користь для свого життя,?
Коли людина йде на такі "вибори" то вона вже погоджується що вибори честні і справедливі і в списку є такі які будуть відстоювати її інтереси.
Це так само як коли починаєш грати з наперсточниками то ти фактично погоджуєшся з умовами і з тим, що під якимось наперстком є шарик, а насправді шарика нема під жодним наперстком і він з"являється під наперстком вже після того як ви зробили вибір і завжди не під тим, за який ви голосували....

Востаннє редагував zetta: 03.11.2015 о 18:50. Причина: Пізніше додано
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:45.