Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2015, 18:48 #2587100   #1
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Що тепер буде з Тернополем ,якщо Надал знову став мером міста ?

як бачимо дива не сталося. Надал знову мер Тернополя..

Востаннє редагував NEXT: 26.10.2015 о 19:09.
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2015, 18:53 #2587103   #2
wisper
Banned
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Тепер він нам помститься за таку нелюбов.
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rrrmobil (26.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2015, 19:16 #2587110   #3
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Кому помститься, а кому і ні
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2015, 19:47 #2587120   #4
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата Кому помститься, а кому і ні
http://poglyad.te.ua/podii/ternopoly...-vyterty-foto/
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2015, 21:17 #2587155   #5
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

як деребанив землю так і буде. Тобто нічого нового
DIC зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rrrmobil (27.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 14:33 #2587381   #6
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Надал вже обіцяє звітувати, куди діває гроші з бюджету



Тернополянам пропонують контролювати, як використовують кошти з міського бюджету.
На сайті Тернопільської міської ради регулярно звітуватимуть
про використання бюджетних коштів, – запевнив Надал. Крім того, на сайті планують
висвітлювати аукціони у системі електронних закупівель.
Нововведення обіцяють запровадити вже сьогодні.

Слідкувати за тим, як використовують кошти з міського бюджету, зможуть всі охочі. «Тернополяни мають право знати,
як використовуються кошти з міського бюджету. Тому це питання буде регулярно висвітлюватися на сайті міської ради.
Також висвітлюватиметься те, як проходитимуть аукціони. Більшість аукціонів проходитимуть у системі електронних закупівель «Прозоро».
Підприємці з усієї України в режимі онлайн пропонують свої товари та послуги», – відзначив Надал.
Наразі серед найдорожчих позицій від Тернопільської міської ради – принтер та сканер. Загальна вартість – 25 тисяч гривень.
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 18:44 #2587465   #7
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

а нові-старі троліки як тепер будуть купляти ?
Місце придбання как-бе за межами країни
і ті продавці про аукціон "Прозоро" ніц не знають )

і ще би хотілося подивитися на майбутні аукціони по бруківці )))
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 18:46 #2587467   #8
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
ще би хотілося подивитися на майбутні аукціони по бруківці )))
Тут монополія, йому в тому плані немає шо переживати.
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2015, 19:02 #2587469   #9
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

На рахунок НОВИХ троліків 25-ти річної давності так Тернополю ще повезло . Рівноцінні троліки закупили у Миколаїв, місто корабелів , за подвійною ціною, ніж у нас.. Свобода рулить
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 10:25 #2587939   #10
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Ну і війна в міськраді вже починається:

http://zz.te.ua/opozytsiya-hotuje-zakolot-proty-nadala/
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 15:43 #2588021   #11
gera
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Нічого хорошого. Якщо люди будуть обирати голову на другий строк за те що він просто виконував свої обов'язки і при чому тільки останні пів року, толку не буде. Цитую - Вор должен сидеть в тюрьме.
gera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 21:51 #2588134   #12
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата
Допис від gera Переглянути допис
Нічого хорошого. Якщо люди будуть обирати голову на другий строк за те що він просто виконував свої обов'язки і при чому тільки останні пів року, толку не буде. Цитую - Вор должен сидеть в тюрьме.
А що мер має робити крім того що виконувати свої обов'язки? Міти файно співати чи танцювати? Файні анекдоти розказувати чи що робити? Виконував добре свої обов'язки тому отримав чудовий результат, а всім нитикам було навіть впадло на вибори прийти.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (30.12.2015), gsv (01.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:05 #2588141   #13
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Виконував добре свої обов'язки тому отримав чудовий результат
ти головне випустив з виду,а саме часовий проміжок коли він раптом став няшкою :
Цитата
Допис від gera Переглянути допис
останні пів року
а до цього постійно тіки й було чути
"нема грошей,нема грошей,нема грошей"
і тут раптом ап-він зловив золоту рибку )))
хамід зараз поза форумом  
Подякували 2:
Prodigy (29.10.2015), ternopil1 (29.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2015, 07:04 #2588192   #14
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Виконував добре свої обов'язки
і в чому полягає це його бездоганне виконання своїх обовязків?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2015, 19:20 #2588375   #15
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
ти головне випустив з виду,а саме часовий проміжок коли він раптом став няшкою :

а до цього постійно тіки й було чути
"нема грошей,нема грошей,нема грошей"
і тут раптом ап-він зловив золоту рибку )))
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
і в чому полягає це його бездоганне виконання своїх обовязків?
Я спеціально закинув 5 відео по 1 на кожен рік, я заї...вся вам розказувати що робилось до 2015 року. 60% тернополян знають що робилось 40 ні, терпіть!
От я терплю ваш вибір президента та верховної ради, ви терпіть тепер мій вибір.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2015, 09:52 #2588494   #16
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
От я терплю ваш вибір президента та верховної ради, ви терпіть тепер мій вибір.
власне про що і мова - ті що за Надала голосували, бо він краще, ніж було раніше, ну і шо, що краде - я думаю не мають морального права називати довбаками тих, хто обрав януковича
він теж для них "щось трохи робив, ну і що, що крав, ну і що, що сидів". Причом на відміну від надала - він ще й промисловість трохи тримав, а не тільки асфальт ложив.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (31.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2015, 15:34 #2588565   #17
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
власне про що і мова - ті що за Надала голосували, бо він краще, ніж було раніше, ну і шо, що краде - я думаю не мають морального права називати довбаками тих, хто обрав януковича
він теж для них "щось трохи робив, ну і що, що крав, ну і що, що сидів". Причом на відміну від надала - він ще й промисловість трохи тримав, а не тільки асфальт ложив.
А Януковича люди скинули за те що він крав? Ні, за те що він людей вбивав своїми наказами, це дещо різні речі.
Мене зовсім інше турбує, я чітко говорю - голосував за Надала, правда тільки 2 раз, пеший був тут не приписаний. Не ховаюсь ні від кого, нік моє прізвище, а на форумі купа моїх фото. Аналогічно як десь йде дискусія в групах чи на якихось інтернет виданнях, заходжу через свій профіль ВК. А от більшість негативу йде від анонімів, часто з якихось іноземних ІР. Чого людям боятись? Та візьми і відверто скажи свою думку. Чому я не бачу ніде людей які б сказали чи написали - я голосую за Бліхара, Вонса чи Пастуха тому то й тому. Ні, всі обсирають думку тих хто голосує за Надала, а за кого вони голосують не признаються.
А то так виходить що в інтернеті всі проти нього, а в реальному житті 57% за, якісь паралельні реальності їй богу. Ви зайдіть на 0352 сайт 99% таких гнівних дописів що капець, мабуть то суто співпадіння що власники ресурсу йшли від Самопомочі, можливо.
А ще дивує наївність! Невже хтось вірить що хтось з кандидатів би не крав?
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
davio37 (30.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2015, 16:15 #2588586   #18
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А ще дивує наївність! Невже хтось вірить що хтось з кандидатів би не крав?
Невже ти не бачиш, як ти сам себе опускаєш?
Ти йдеш голосувати за людину, яка буде в тебе красти. Це вже як останнє якесь чмо, яке себе само б"є по морді що б хуліган не вдарив. Якщо ти знаєш, що він буде красти, який зміст взагалі з хати виходити?
Так, я вірю що людина за яку я йду голосувати красти не буде. Я стараюся судити по собі і кожен раз надіюсь, що - А МОЖЕ!
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 5:
FortYear (31.10.2015), SPASuka (10.11.2015), switch (31.10.2015), ternopil1 (31.10.2015), TheGame (01.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2015, 18:42 #2588630   #19
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Невже ти не бачиш, як ти сам себе опускаєш?
Ти йдеш голосувати за людину, яка буде в тебе красти. Це вже як останнє якесь чмо, яке себе само б"є по морді що б хуліган не вдарив. Якщо ти знаєш, що він буде красти, який зміст взагалі з хати виходити?
Так, я вірю що людина за яку я йду голосувати красти не буде. Я стараюся судити по собі і кожен раз надіюсь, що - А МОЖЕ!
Те що ти така наївна що досі віриш що якийсь з тих 12 кандидатів би не крав то це твої проблеми! Я реаліст і розумію що люди які витрачають купу бабла мусять їх відробити! А ти вір собі дальше що людина вклала пів ляма щоб Пантері покращити життя. До речі хто цей кандидат ти так і не написала, ну розумію, боїмось критики свого вибору, або стидно.
Є варіант як це коло зупинити - вибираємо людину якій довіряємо, під детектором брехні перевіряємо, підписуємо договір і заставляємо заприсягтись (ну так щоб наверняк) що він не буде красти. А дальше скидаємось гідно баблом, так щоб тих пів ляма назбирати і подаємо його в кандидати. Дальше всяко йому сприяємо. Але це взагалі не реально, це так теорія.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
Cabirez (01.11.2015), davio37 (30.12.2015), gsv (01.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2015, 19:07 #2588640   #20
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Коли ж ті довбані реалісти видохнуть вже, бо заманало вже - як не за гречку продадуться - то за бруківку, бо вони бачте реалісти...
Міняти людей треба - крадеш - нахер, наступного. Наступний краде - тоже нахер. Щоб їм не рентабельно було красти. Щоб знали, що 5 років прибутку отримають, зате більше їм НІЧОГО не світитиме.
Так ні - знаходяться такі як Пребіт самі розумні, які обовязково дадуть їм ще один шанс. Так само як Юльці, Янику і т.п. бидлоті.
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
regman (06.11.2015), SPASuka (10.11.2015), TheGame (01.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:09.