Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відсвяткували День мертвих?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.11.2016, 18:10 #2666015   #221
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата ти ще не догнав нащо її приносять?
Я тоже не догнав.
Як вияв поваги?
Брєд,бо якщо ти виявляв повагу до живої людини,то чого б ти мав її перестати поважати після смерті? Відповідно,померлий знає,що ти його поважаєш і відповідно йому нахєр не впала та їжа.

Інша справа,коли ти відчуваєш за собою "боржок" перед померлим і тоді цей вияв поваги має хоч якийс сенс. Но,тоді виходить,що ви маєте цих померлих за дибілів,бо більш цинічного вияву поваги,ніж раз в рік прийти і кинути пред могилою цукерка,придумати иважко. Я б скоріше це сприймав ,Як повна неповага. А їда,Як відкуп.



Тому нахрєн ви це робите,я поняття немаю.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2016, 22:07 #2666065   #222
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від kavun24 Переглянути допис
ти ще не догнав нащо її приносять?
Чекаю поки Ви поясните.
А заодно для чого ті ж язичники вбивали рабів/рабинь і ховали разом із померлими, а також клали зброю і посуд поруч із похованими.
То що, поясните?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Християнство середніх віків було щось типу нинішнього ісламу. Хрестові походи, інквізиція оце от все. Зараз так, коли християн 2 мільярди, це мирна релігія, яка засуджує насильство.
Може краще дивитися не на сьогодні і тим паче не на середні віки, а на витоки християнства?
Тоді багато чого стане яснішим, а те, що Ви називаєте "християнством/ісламом середніх віків" не повернеться язик взагалі назвати християнством.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Як на мене більш важливішим питанням є те, чому верхівка будь-якої релігії чи секти жирує
Не помічаю такого в правдивому християнстві. До речі, перерахована Вами риса є одною із ознак фальшивого християнства.

Востаннє редагував Новак: 28.11.2016 о 22:07. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2016, 22:31 #2666070   #223
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Я тоже не догнав.
це вже особисто твої і новака проблеми
Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Як вияв поваги?
Так
Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Брєд,бо якщо ти виявляв повагу до живої людини,то чого б ти мав її перестати поважати після смерті?
В кожного по різному буває, хтось хоче проявити повагу в певному вигляді і після смерті людини, і явно не вам подібним його "обсирати" і т.д.
Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Відповідно,померлий знає,що ти його поважаєш і відповідно йому нахєр не впала та їжа.
відповідно вам і близько не знати що і як в знає померлий

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Інша справа,коли ти відчуваєш за собою "боржок" перед померлим і тоді цей вияв поваги має хоч якийс сенс. Но,тоді виходить,що ви маєте цих померлих за дибілів,бо більш цинічного вияву поваги,ніж раз в рік прийти і кинути пред могилою цукерка,придумати иважко. Я б скоріше це сприймав ,Як повна неповага. А їда,Як відкуп.
Наприклад тоді твій варіант вшанування



Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Тому нахрєн ви це робите,я поняття немаю.
Деж так гарно висловлюватись?)

Додано через 4 хвилини
Цитата А заодно для чого ті ж язичники вбивали рабів/рабинь і ховали разом із померлими, а також клали зброю і посуд поруч із похованими.
То що, поясните?
Давайте поговоримо про хрестові походи лицарства для "єбашення" невірних, різних "священників" педофілів (причому чим вищий в нього чин тим більше грішків) і т.д.
Ой! А навіщо було спалювати на вогнищі жінок? Тай не тільки?

Востаннє редагував kavun24: 28.11.2016 о 22:33. Причина: Пізніше додано
kavun24 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko2 (29.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2016, 09:04 #2666097   #224
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Допис від Buldog
Як вияв поваги?
Так

Цитата Брєд,бо якщо ти виявляв повагу до живої людини,то чого б ти мав її перестати поважати після смерті? Відповідно,померлий знає,що ти його поважаєш і відповідно йому нахєр не впала та їжа.

Цитата виходить,що ви маєте цих померлих за дибілів,бо більш цинічного вияву поваги,ніж раз в рік прийти і кинути пред могилою цукерка,придумати иважко. Я б скоріше це сприймав ,Як повна неповага.

Цитата відповідно вам і близько не знати що і як в знає померлий
ну давай ти нам розкажеш. то померлий знає,відчуває,бачить,чує? чи ні? і в залежності так,чи ні,вже підем далі.



Цитата Давайте поговоримо про хрестові походи лицарства для "єбашення" невірних, різних "священників" педофілів (причому чим вищий в нього чин тим більше грішків) і т.д.
Ой! А навіщо було спалювати на вогнищі жінок? Тай не тільки?
Вся ця хєрня до християн немає відношення. Так само ,як сьогоднішня влада до влади,судді до судочинства,лікарі до медицини,мєнти до поліції і т.д. Так ,що давай не будемо,бо ти вкотре обломаєшся.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2016, 12:18 #2666110   #225
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від kavun24 Переглянути допис
Давайте поговоримо про хрестові походи лицарства
А що, ми говоримо про середні віки?
Їжу померлим приносили ще задовго до християнської ери. Приносять і зараз.
То, по-Вашому, тоді, в давнину, їжу приносили для споживання, а зараз приносять для вияву поваги?
Не підскажете тоді для чого померлим (я про теперішній час) багато-хто кладе до труни годинника, дріб"язок грошей в кишені, навіть штучні зуби та палицю (якщо померлий ходив перед смертю з палицею). Чув варіант, що то все їм може знадобитися в тому світі.
Норм. варіант?
Нічого не нагадує із давніх часів?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2016, 17:01 #2666258   #226
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Може краще дивитися не на сьогодні і тим паче не на середні віки, а на витоки християнства?
Тоді багато чого стане яснішим, а те, що Ви називаєте "християнством/ісламом середніх віків" не повернеться язик взагалі назвати християнством.
Це маневрування.
Ніхто, в т.ч. і ти, не живе по правилах, які існували при започаткуванні християнства. Це просто нереально, бо умови абсолютно різні. Алсо, неможна просто так взяти і відкинути історію.
Цитата Не помічаю такого в правдивому християнстві. До речі, перерахована Вами риса є одною із ознак фальшивого християнства.
Черговий маневр. "Все що мені подобається - правдиве, а що не подобається - фальшиве".
Немає ніяких правдивих і фальшивих. Є конкретна релігія із конкретними доктринами, і є секти, започатковані людьми, які побачили що на цій темі можна нормально зрубати бабла.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2016, 21:29 #2666297   #227
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Черговий маневр. "Все що мені подобається - правдиве, а що не подобається - фальшиве".
Мова не про критерій "подобається/не подобається", тим паче мені. Я розрізняю ці речі і називаю їх такими чи іншими на підставі слів Ісуса Христа.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ніхто, в т.ч. і ти, не живе по правилах, які існували при започаткуванні християнства. Це просто нереально, бо умови абсолютно різні.
Мова про християнство, як духовне вчення, а не про умови/правила, які існували десь там, в суспільстві, в часи, коли було засноване християнство. І це вчення не змінилося, бо воно не вигадка людей.

Востаннє редагував Новак: 30.11.2016 о 21:29. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2016, 16:25 #2666409   #228
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Мова не про критерій "подобається/не подобається", тим паче мені. Я розрізняю ці речі і називаю їх такими чи іншими на підставі слів Ісуса Христа.
Ісус дав людям базові принципи, сформульовані в 10-ти заповідях, а не розпорядок дня. Про їжу на могилах в Біблії нічого не написано, а що не заборонено, те дозволено.
Цитата Мова про християнство, як духовне вчення, а не про умови/правила, які існували десь там, в суспільстві, в часи, коли було засноване християнство. І це вчення не змінилося, бо воно не вигадка людей.
Ну то навіщо ти змішуєш духовне вчення із мирським? Те що хтось принесе їжу на могилу чи засвітить там свічку ніяк не впливає на духовне поминання померлих рідних.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2016, 16:41 #2666412   #229
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ісус дав людям базові принципи, сформульовані в 10-ти заповідях
Про що це Ви? Про які 10 заповідей?


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
а не розпорядок дня.
До чого тут розпорядок дня?


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Про їжу на могилах в Біблії нічого не написано
Про ідольські звичаї написано, причому чітко і ясно. Я це якраз один із язичницьких (ідольських) звичаїв.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну то навіщо ти змішуєш духовне вчення із мирським? Те що хтось принесе їжу на могилу чи засвітить там свічку ніяк не впливає на духовне поминання померлих рідних.
Як на мене, то тут щось занадто все в купу.
Що таке духовне поминання померлих? Я такого вислову не знаю.
Для чого приносити їжу померлим? Це є матеріальне поминання померлих чи як?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2016, 18:00 #2666429   #230
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Про ідольські звичаї написано, причому чітко і ясно. Я це якраз один із язичницьких (ідольських) звичаїв.
Пруф?
Цитата Як на мене
Цитата Я ... не знаю.
Цитата Для чого
Цитата чи як?
Це все дуже печально, але не навколо твого я все обертається.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2016, 18:21 #2666434   #231
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Пруф?
Про що саме?
Про засудження ідольських звичаїв в Біблії? Їх там десятки, навіть сотні.
Цитати на цю тему там легше знайти, аніж 10 заповідей Ісуса (про які я чомусь уточнення від Вас не почув).
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2016, 18:41 #2666438   #232
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Про що саме?
Про засудження ідольських звичаїв в Біблії? Їх там десятки, навіть сотні.
Вот якраз про це саме.
Цитата Цитати на цю тему там легше знайти, аніж 10 заповідей Ісуса (про які я чомусь уточнення від Вас не почув).
Ти мені - я тобі.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2016, 22:47 #2666467   #233
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вот якраз про це саме.
Я ж кажу: хто шукає той знайде, тим паче, що таких цитат сила-силенна. Починаючи зі Старого Завіту, де юдеєві Бог заборонив навіть їсти разом із язичниками, щоб не занечиститися і закінчуючи Новим, де ясно було наголошено, що звичаї язичників є служінням демонам (темряві), а не Богу і тому потрібно усіляко уникати ідольських звичаїв (ритуалів), бо "що спільного у світла з темрявою?" (2Кор.6:14-17)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2016, 23:11 #2666471   #234
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Я ж кажу: хто шукає той знайде, тим паче, що таких цитат сила-силенна. Починаючи зі Старого Завіту, де юдеєві Бог заборонив навіть їсти разом із язичниками, щоб не занечиститися і закінчуючи Новим, де ясно було наголошено, що звичаї язичників є служінням демонам (темряві), а не Богу і тому потрібно усіляко уникати ідольських звичаїв (ритуалів), бо "що спільного у світла з темрявою?" (2Кор.6:14-17)

Слухай,ну а обручку то ти хоть носиш?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 07:22 #2666479   #235
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата не потрібно мексиканців чи болівійців із їх язичницьким віруваннями, спішити називати християнами.
Про болівійців є гарний фільм Дмитра Комарова, де видно як вони називають себе християнами і одночасно поклоняються Сатані, приносячи жертви йому, як і Ісусу Христу. А ще ворожать, шаманять і т.п. тобто роблять речі притаманні язичникам і несумісні із християнством.
Хм, а наші православні християни чим займаються на Андрія чи на Купала? Про те, що Купала взагалі язичницьке свято - думаю нагадувати не треба.

І чому не можна називати себе християнином, якщо поклоняєшся Сатані? Існування диявола - це ж одна з християнських догм. І сатаністи в неї вірять. Отже їх цілком можна назвати християнами. Просто вони поклоняються не тій стороні.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 09:19 #2666495   #236
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Хм, а наші православні християни чим займаються на Андрія чи на Купала? Про те, що Купала взагалі язичницьке свято - думаю нагадувати не треба.
Ну, то треба тих християн питати, хто цим займається: чому і нащо Ви то робите? Може задумаються.


Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
І чому не можна називати себе християнином, якщо поклоняєшся Сатані? Існування диявола - це ж одна з християнських догм. І сатаністи в неї вірять. Отже їх цілком можна назвати християнами. Просто вони поклоняються не тій стороні.
Тому, що те ким ти є визначається тим, хто є твій Господь і Спаситель. У християн Ісус є Господом і Спасителем, а Сатана, однозначно, ворогом. Бо останній має намір вбити і погубити кожну людину, а Ісус, навпаки, рятує.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 14:10 #2666550   #237
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Я ж кажу: хто шукає той знайде
Ну, почнем з того що це не ти кажеш, а просто цитуєш Ісуса.
Цитата Починаючи зі Старого Завіту, де юдеєві Бог заборонив навіть їсти разом із язичниками
Але ж я не юдей. Так що мені можна.
Цитата ясно було наголошено, що звичаї язичників є служінням демонам (темряві), а не Богу і тому потрібно усіляко уникати ідольських звичаїв (ритуалів), бо "що спільного у світла з темрявою?" (2Кор.6:14-17)
Не побачив у цій цитаті із другого послання апостола Павла жодного слова про їжу чи свічки на кладовищах.

В мене закрадається думка, що ти себе вважєш якимось пророком, ну чи якоюсь іншою, дуже важливою персоною, яка має право встановлювати свої правила і навішувати на людей ярлики, прикриваючись Богом.
Це дуже хиткий шлях. І до спасіння він точно не веде. Задумайся.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 19:49 #2666621   #238
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Новак,то шо,ти обручку носиш чи ні ? Чи ти ше скажи,шо то не язичницький обряд надівати обручку,а чисто християнський і сам Ісус вчив їх носити ?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 21:10 #2666630   #239
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Новак,то шо,ти обручку носиш чи ні ? Чи ти ше скажи,шо то не язичницький обряд надівати обручку
Бажано відрізняти обряд і духовний зміст, який стоїть за ним, від таких речей як носіння обручки - знаку, який відрізняє одружених від неодружених.
Не відрізняєте?
Якщо для Вас носіння обручки є чимось, що викликає подив і Ви хочете прояснити це питання, то можете відкрити окрему тему.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 21:28 #2666632   #240
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата носіння обручки - знаку, який відрізняє одружених від неодружених.
Я думав таких людей відрізняє штамп в паспорті,обітниця дана один одному,обітниця дана перед Богом,шлюб взятий в церкві,кінець кінцем. А виявляєтьсято обручка,атрибут язичницького ритуалу,ось що їх розрізняє.
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:21.