Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Програмування

Програмування системне, прикладне, web, макро, процедурне ... на різних рівнях


Софтверні контори в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2007, 12:52 #343493   #21
Galian
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата Хто чим володіє (мови програмування, ІDE)? Який досвід розробки? Яке потенційне коло замовників? Якщо будуть чіткі відповіді на такі питання, тоді можна і говорити про створення чогось...
C++ (5 years), C# (0.5 year), embedded програмування,VoIP.
А взагалі я думаю що якщо серйозно робити,то треба підлаштовувати знання під проекти,тобто треба мати набагато ширший багаж знань ніж одна-дві мови/технології.
Galian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:00 #343505   #22
Galian
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Люди скажіть як Ви ставитесь до такої ідеї,чи це реально,може хтось щось знає про таке,чув. Як щодо того щоб разом розробити якийсь проект (треба придумати щось цікаве,оригінальне), робити це не за гроші,а на громадських засадах,і представити проект на якійсь виставці або що,де можна засвітитися.Це по-перше не потребує покидати основне місце роботи,якщо воно на даний час в Вас є,по-друге - цікаво, по-третє - побачимо чи зможемо ми щось конкретне і серйозне зробити разом, і по-четверте - блін просто цікаво!
Galian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:28 #343551   #23
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Особисте питання до Galian: Якщо ти зі Львова, чому тебе так цікавлять Софтверні контори в Тернополі ?
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:39 #343566   #24
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата
Допис від Galian Переглянути допис
Люди скажіть як Ви ставитесь до такої ідеї,чи це реально,може хтось щось знає про таке,чув. Як щодо того щоб разом розробити якийсь проект (треба придумати щось цікаве,оригінальне), робити це не за гроші,а на громадських засадах,і представити проект на якійсь виставці або що,де можна засвітитися.Це по-перше не потребує покидати основне місце роботи,якщо воно на даний час в Вас є,по-друге - цікаво, по-третє - побачимо чи зможемо ми щось конкретне і серйозне зробити разом, і по-четверте - блін просто цікаво!
Ну ідея звичайно класна, але думаю що оприділитися хто і шо хоче то дуже важко. Таке треба обговорювати у більш вузькому колі людей, а тут всі у різні боки
Але плюсом цього є те, що на половині не кидаєш, бо знаєш що цим підведеш людей)) Та в команді працювати важче. Тре мати когось хто буде всім керувати і казати хто що і куда От я наприклад колись хотів зробити шутер із чуваком. Вибрав він движок і вирішили щоб він робив все основне, а я розбирався із анімацією і виглядом від 3 лиця. Ну труднощі полягали в погані структурі програми і тому працювати спільно було важко. Через це все швидко накрилось, але ті самі доробки я потім використав для класної демки яку показав на науковій в школі(і зірвав 1 місце )
Цитата Хто чим володіє (мови програмування, ІDE)? Який досвід розробки? Яке потенційне коло замовників? Якщо будуть чіткі відповіді на такі питання, тоді можна і говорити про створення чогось...
Дельф(роки 2 здається), С++ знаю, та практики мало. С#-цілий тиждень (якшо чесно то просто тащусь. і на вінді і на лунусі мої проги на ньму працюють! хай ше на лінуксі ХНА зроблять і буде супер). Ну і ше ОпенГЛ активно використовую на протязі року десь
castor
Знаю, знаю...пішов я їз своїм оффтопом вчитись програмувати)))
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:40 #343571   #25
Galian
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата
Допис від uZver Переглянути допис
Особисте питання до Galian: Якщо ти зі Львова, чому тебе так цікавлять Софтверні контори в Тернополі ?
Хоч я працюю в Львові і мені моєї сьогоднішньої зарплати вистачає ( таємниці не роблю - зараз в мене 1200. Це не так багато,але я тільки починаю,тому цього зараз досить ) сам я з Тернопільської областсі,а вчився в ТАНГу,ІКІТ і мені Тернопіль рідне місто порівняно зі Львовом,тут в мене багато друзів,тому хотілося б жити і працювати саме в Тернополі.
Galian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:52 #343589   #26
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

1200 чого ?
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 14:00 #343595   #27
Galian
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
1200 чого ?
USD
Galian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:23 #343705   #28
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

ніфігасобі, це за що в наш час платять 1200 баксів в місяць ????????
раз твоя зарплата не таємниця то вже скажи нам і це, будемо вдячні за інфу
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:28 #343711   #29
Galian
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата
Допис від uZver Переглянути допис
ніфігасобі, це за що в наш час платять 1200 баксів в місяць ????????
раз твоя зарплата не таємниця то вже скажи нам і це, будемо вдячні за інфу
Як за що??? За девелопмент,а яка по твоєму має бути зарплата в нормального девелопера? 400$? Я займаюся я в основному ембеддед проектами,в даний час VoIP і програмування для мобільних пристроїв.

Пишу на С++
Galian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2007, 10:41 #344463   #30
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
От закрию зара форум, не буду фігньою матись, а сяду нарешті і вивчу glut нормально, а потім зберу однодумців, підшукаю хороших дизайнерів і відкрию геймдевелоперську контору в Тернополі для втілення всіх моїх збочених ідей в життя)))))(ну можна ж помріяти))
Ну на продаж забавки писати Тернополю ще ранувато, але для загального розвитку можна. Я теж раніше захоплювався 3Д програмуванням (GL, бо Direct3D API - тупня по своїй природі, OpenAL, бо DirectSound API - тупня по своїй природі), написав кілька ігор, більшість - недороблені, брак фантазії.

З. І. Роль дизайнерів і фантазерів в геймдеві не менша за роль кодерів.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2007, 11:27 #344514   #31
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Ну і що далі..? Прозондували "грунт" і тишина....?
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2007, 12:33 #344590   #32
Galian
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
Ну і що далі..? Прозондували "грунт" і тишина....?
Я задав питання,розказав як я бачу для себе цю ініціативу,відповіді поки що я не отримав жодної (переписку про ігри я не рахую серйозною).

Тому щоб не думали що моєю метою було "прозондувати грунт",ще раз питаю: кому цікава моя пропозиція (про спільний проект),і хто має знання,які на його думку можуть допомогти в написанні відповідного проекту,або вважає що може оволодіти такими знаннями за короткий час і на пристойному рівні - напишіть свої відгуки,і тоді разом зробимо висновки,і вирішимо чи можливо щось зробити. Якщо людей які беруть участь у переписці цього форуму не цікавить така тема,то давайте на цьому закінчити,щоб люди не тратили свій час і нечитали різні беззмістовні дописи,які не мають перспективи бути втіленими в життя.

To +PaladiN+:
Дружня тобі порада: я радий що ти знаєш що таке glut,але коли ти хвалишся цим на кожному кроці і часто оперуєш цим словом,це видає що інших знань в тебе м'яко кажучи небагато,тому прислухайся до castor-a і повчися ліпше, ніж фігнею маятися (не зі злом кажу,а як другу ).
Galian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2007, 15:06 #344804   #33
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Galian
Та я й не ображаюсь) Сам знаю шо балакаю забагато і роблю замало))))
ЗлийGamer
Мож аську дати? Допомога в деяких питаннях не помішала б мені
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2007, 17:05 #344948   #34
Mister-X
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Я на 1С 7.7 в Тернополі, вже скоро буде 2 роки.
Mister-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2007, 17:21 #353135   #35
gavril
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

2 Galian
Це так, для загального розвитку статейка
з неї видно на кого зараз реально працюють всі наші СОФТКОНТОРИ. В Львові і Києві ця тема не нова, тому там ЗП більші, для Тернополя 1200 $ це тре мати щастя, бо не в всіх контор є зараз стабільні партнери і відповідно стабільні заробітки. Коли наші досягнуть того рівня - зможеш переїздити (ЗП відрізнятись мало чим будуть)
А так сиди де дають з руки хліб (не поганий) і чекай поки романтика вся не пройде

2 Mister-X
На скільки мені відомо Інфотех Центр ще досі носится з ідеєю написати ERP систему. Я дуже сумніваюсь, що це в них вийде, тому що їх відділ АСУ нагадує більше "Кузницу кадров"(rus) аніж колектив програмерів (без образ). Хто цей проект зачав не досить добре розбирається в проваджені ділового ПО. Бо в основному великий трабл саме в підтримці (плинність законодавства, розвиток ринку, невчені юзери), а не в самому факті написання. Без підтримки (будь-якої) ПО - це як залізо без ПО Що з того вийде (не вийде) покаже час.
gavril зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2007, 07:33 #353459   #36
Galian
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата
Допис від gavril Переглянути допис
В Львові і Києві ця тема не нова, тому там ЗП більші
А хіба щоб в Тернополі ця тема була не нова то треба збоку дивитися,нічого не робити і чекати?

Цитата
Допис від gavril Переглянути допис
бо не в всіх контор є зараз стабільні партнери і відповідно стабільні заробітки
Вони ж з чогось починали,не були ж в них з самого початку стабільні партнери?

Цитата
Допис від gavril Переглянути допис
А так сиди де дають з руки хліб (не поганий) і чекай поки романтика вся не пройде
Та я поки що сиджу,але так не цікаво,треба щось думати. Поки що вчуся,а там буде видно.
Galian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2007, 22:46 #354207   #37
sava
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата
Допис від Galian Переглянути допис
Привіт всім дописувачам. В мене таке питання. Народ чому в Тернополі немає нормальних софтверних контор? Маю на увазі не контори що сайти клепають,а пишуть серйозний софт для серйозних замовників?Тернопільські хлопці їдуть працювати в Львів, Київ, будь-де тільки не в Тернопіль.Знайти роботу в Тернополі девелопером з зарплатою > 600$ треба шукати днем з фонариком, тільки не треба зараз відписуватися власникам цих самих контор які клепають сайти.Скажіть в Тернополі ніхто не може організувати контору? Не вірю. Бракує розумних людей? Не вірю. Ніхто немає грошей для старту? Не вірю! Я знаю що в Тернополі дуже багато розумних людей, які могли б організувати фірму, що з часом може конкурувати з більшими фірмами.
P.S. Кому здалося що тон мого повідомлення не дружелюбний і претензійний - прошу вибачення (крик душі ).
www.magneticone.com
sava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2007, 23:04 #354224   #38
Serge
 
Аватар для Serge
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Проблема в тому, що всі бажаючі працювати в "нормальній канторі" зразу хочуть загрібати грубе бабло, при цьому навіть не задумуються над тим, чи вони власною працею можуть створити якийсь продукт/послугу яка буде варта того ж бабла.

Дуже часто можна почути "от у Львові... там гроші... штуки баксів..." і т.д. а при цьому людина має зелене поняття в програмуванні.

Іншими словами людина хоче більше грошей ніж реально коштує.

Магнетік займається розробкою власних софтверних і веб продуктів і тільки власних. Колись давніше займалися сервісами - програмуванням на замовлення з того практично всі починають, зараз відійшли від цього.

Бажаючі показати на що вони здатні в програмування запрошуємо на співбесіду, мож якраз щось вийде (і у нас з вами і у вас з нами)
В розділі "Робота" є тред, кого цікавить.

І досить балакати про "нормальних". Організувати таку кантору, і підтримувати її в робочому стані то ще робота, зразу бабло рікою не тече. Хто не вірить попробуйте організуйте свою.

А на рахунок зарплат 600 і більше - таких фірм є кілька в Тернополі, просто треба знати де шукати.

Зі свого досвіду скажу що знайти нормального адекватного програмера в тернополі певно ще важче ніж нормальну фірму.
Serge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2007, 22:37 #354905   #39
gavril
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Serge +1
Ти правий на всі 101%

2 Galian
Ніхто не казав, що треба сидіти і чекати - треба працювати
Ринок - ніколи не був статичним. Трудові ресурси в ньому завжди перерозподіляются в тому числі і в Україні.
А за те що ти "навчаючись" маєш вже 1,2 кілобакси, варто подумати залишитись там де ти є і мати більше якщо це не "перебільшення", а бо висловлення намірів стільки заробляти
gavril зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2007, 00:16 #354962   #40
mi3ku
 
Аватар для mi3ku
Типово Відповідь: Софтверні контори в Тернополі

Цитата
Допис від sava Переглянути допис
www.magneticone.com
...
Our R&D team is located in Ternopil, Ukraine.
...
Аж за серце взяло. Горжусь рідним містом!
mi3ku зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:59.