Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2012, 10:36 #1848717   #421
timka.org
 
Аватар для timka.org
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

тупо лишаю вам це http://yahooeu.ru/story/33415-zhertva-tolerastii.html
timka.org зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (16.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 11:03 #1848733   #422
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від timka.org Переглянути допис
тупо лишаю вам це http://yahooeu.ru/story/33415-zhertva-tolerastii.html
http://www.yapfiles.ru/show/309442/d...409e6.flv.html
сам ролік. з ютуба його чомусь витерли...
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 11:40 #1848754   #423
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

І шо ви тими пропагандистськими брехливими лінками сказати хотіли?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 12:35 #1848789   #424
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
І шо ви тими пропагандистськими брехливими лінками сказати хотіли?
маєш докази брехливості?
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 13:12 #1848814   #425
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
маєш докази брехливості?
Сайти стверджують що то офіційне відео від Шведського уряду
Я пошукав докази правдивості, як і думав, виявилось брехнею
То просто дурне пародійне відео від однієї групи, жодної офіційної позиції воно не відображає.
Згвалтування можливо і було, дажі вже не надто шукав. Вірити деталям згвалтування важко так як вони вже забрехались.
Ну і як так і не зрозумів які висновки ми мали б з цього зробити?
Всі нешшри гвалтівники, чи ше шось?

Добре видно що просто хтось пробує шум піднімати, і будь-які засоби для пропаганди хороші
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 14:21 #1848858   #426
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Згвалтування можливо і було, дажі вже не надто шукав. Вірити деталям згвалтування важко так як вони вже забрехались.
Згвалтування було, і убійство було, в 2010 році.
Пруф, пруф англійскім
Вот тільки буржуйські толєрасти умовчують хто був вбивця, підлі Во всякому случаї, при біглому перегляді новостєй хрен поймеш негр то був чи хто.
П.С.Тут можуть бути подробності, в першому пості пишуть про убійцу, з рештою впадлу розбиратись. Рівень достовірності — форум.

UPD:
Ну і такє пише буржуїнська wiki
Прихований текст: Цитато 

Востаннє редагував ramochnik: 16.01.2012 о 14:33.
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 14:54 #1848879   #427
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Та було воно.
Активно використовується для пропаганди
Проте так і не розімію який висновок ми повинні зробити
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 15:04 #1848881   #428
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Та було воно.
Активно використовується для пропаганди
Проте так і не розімію який висновок ми повинні зробити
висновок номер 1: чужинці повинні адаптуватись під наші правила і умови життя. в іншому випадку вони повинні покинути цю країну.
висновок номер 2: європа є значно цивілізованішою країною, ніж сомалі чи нігерія. відповідно не ми повинні рівнятись на них, а вони - на нас.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
Distemper (17.01.2012), erazel (17.01.2012), WakS (16.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 15:36 #1848900   #429
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
висновок номер 1: чужинці повинні адаптуватись під наші правила і умови життя. в іншому випадку вони повинні покинути цю країну.
висновок номер 2: європа є значно цивілізованішою країною, ніж сомалі чи нігерія. відповідно не ми повинні рівнятись на них, а вони - на нас.
Не зважаючи на те що я не бачу як можна з того пропагандистського лінку витягнути такі висновки, з самими висновками погоджуюсь
Всі повинні жити в країні по одних законах, і українці і іноземці.
І я проти всяких неконтрольованих біженських програм і тп.
Але якщо зміг доказати що в тебе є потреба і можливість відвідати Україну, в минулому не було судимостей, порушень іміграційного законодавства - ласкаво просимо

А невже хтось закликав рівнятись на Нігерію? Мені чесно кажучи трохи обідно що українці часто восхваляють себе порівнюючи Україну з всякими банановими республіками і радуючись що у нас краще. Зовсім не повод для радості, рівнялись би хоч на Чехію яку.
Ну і так, Європа більш цивілізованіша, тому було б добре якби Україна рівнялась на розвинуті європейські країни, включаючи і толерантність.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 16:00 #1848922   #430
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Ну і так, Європа більш цивілізованіша, тому було б добре якби Україна рівнялась на розвинуті європейські країни, включаючи і толерантність.
загалом погоджуюсь, але на рахунок толерантності - нє.
з толерантністю європа дуже круто перегинає патика.
це ми бачили з погромів в парижі і в лондоні.
це можемо бачити по статистиці згвалтувань в норвегії, які я викладав раніше в цій темі.
євпропа несе це ярмо, бо протягом багатьох попередніх століть експлуатувала свої колонії в африці та азії, тому вони прочувають свою провину перед ними. це, на мою думку, одна з основних причин пропагування толерантності в європі.
я ніколи не буду толерантним як до негра зі спущеними нижче колін штанами, так і до гопника з шапкою на самому тім"ячку. бо це бидло. до нього не можна бути толерантним... хоча, можна. але тільки тоді, коли це бидло в стійлі.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 4:
AJ (22.01.2012), Distemper (17.01.2012), erazel (17.01.2012), sasha51047 (16.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2012, 16:21 #1848935   #431
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
загалом погоджуюсь, але на рахунок толерантності - нє.
з толерантністю європа дуже круто перегинає патика.
це ми бачили з погромів в парижі і в лондоні.
це можемо бачити по статистиці згвалтувань в норвегії, які я викладав раніше в цій темі.
євпропа несе це ярмо, бо протягом багатьох попередніх століть експлуатувала свої колонії в африці та азії, тому вони прочувають свою провину перед ними. це, на мою думку, одна з основних причин пропагування толерантності в європі.
я ніколи не буду толерантним як до негра зі спущеними нижче колін штанами, так і до гопника з шапкою на самому тім"ячку. бо це бидло. до нього не можна бути толерантним... хоча, можна. але тільки тоді, коли це бидло в стійлі.
Эвропа перегнула, Україна недогинає
Те що в деяких країнах Європи - це не толерантність, це дурість. Як на мене вони трохи неправильно свій борг перед колоніями розуміють. Ситуацію з біженцями давно пора міняти.
Толерантність не повинна рівнятись безнаказанності. Поки інші не заважають жити більшості, вони мають право жити так я їм хочеться. Порушують правила - покара, висилка і тп. І само собою не бачу смислу оплачувати забаганки інших. Країна в першу чергу повинна забезпечувати потреби своїх громадян. Хочеш мечеть? Та будь ласка, проходь стандартну процедуру отримання дозволів, нікому не заважає, вночі не шумлять - збирай гроші і будуйся собі, але жодної допомоги від держави.

До бидла і не треба бути толератним, воно заважає жити
Але ти чомусь автоматом всіх негрів до бидла приписав, вони різні. Я не вважаю що потрібно ділити бидло на наше і чуже, пофіг чиє гімно.
Негри не є великою проблемою українців, українці самі для себе проблема, направлення гніву на чужих я вважаю антипатріотичним, так приховуються реальні українські проблеми, весь гнів іде не в те русло.
VT зараз поза форумом  
Подякували 4:
erazel (17.01.2012), Пантера (16.01.2012), Jane Doe (17.01.2012), K12L3R (17.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 18:08 #1849898   #432
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Негри не є великою проблемою українців,
Внесу уточнення - негри ПОКИ ЩО не є проблемою українців. Точніш не були, бо зараз їх побільшало і починають потрохи нагліти. Точніше навіть не негри а емігранти взагалі. Емігранти з інших континентів, емігранти з інших країн, емігранти з інших областей України. Так що ,ІМХО, треба встановлювати жорсткі правила і за їх недотримання карати ВСІХ, незалежно від походження і громадянства. Хуліганив - 15 суток, посилав нафіг міліціонерів чи ображав сусідів/перехожих - 15 суток, а якщо не громадянин України то просто депортація в рідну країну і хай собі там розбираються. А там вже панькатися небудуть.
Доречі старий прикол(правда за достовірність не ручаюсь):
60-70-і роки, СССР. Міліція затримує кількох студентів за пяний дебош. пару з них виявляються кубинцями. Своїх посадили в кпз, а кубинців відправили в посольство з описом їх провини. За тиждня два в віділок міліції прийшло повідомлення від кубинського посла. Щось на зразок "Дякуємо за співпрацю. Дані студенти за свою поведінку були відправлені на Кубу, де за дії порочащі свою країну були розстріляні". Ось така от казочка малята.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vladik (23.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 19:48 #1849950   #433
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Внесу уточнення - негри ПОКИ ЩО не є проблемою українців. Точніш не були, бо зараз їх побільшало і починають потрохи нагліти. Точніше навіть не негри а емігранти взагалі. Емігранти з інших континентів, емігранти з інших країн, емігранти з інших областей України. Так що ,ІМХО, треба встановлювати жорсткі правила і за їх недотримання карати ВСІХ, незалежно від походження і громадянства. Хуліганив - 15 суток, посилав нафіг міліціонерів чи ображав сусідів/перехожих - 15 суток, а якщо не громадянин України то просто депортація в рідну країну і хай собі там розбираються. А там вже панькатися небудуть.
Доречі старий прикол(правда за достовірність не ручаюсь):
60-70-і роки, СССР. Міліція затримує кількох студентів за пяний дебош. пару з них виявляються кубинцями. Своїх посадили в кпз, а кубинців відправили в посольство з описом їх провини. За тиждня два в віділок міліції прийшло повідомлення від кубинського посла. Щось на зразок "Дякуємо за співпрацю. Дані студенти за свою поведінку були відправлені на Кубу, де за дії порочащі свою країну були розстріляні". Ось така от казочка малята.
ну а що з ними панькатися. Було б цікаво якби так крили міліціянтів в інших країнах чи ті б просто терпіли то і не вжили ніяких заходів (не обов"язково фізичного впливу)
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 22:35 #1850132   #434
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Що я роумію під терміном розкованіше ? Саймон , а що ти розумієш під цим терміном ? Ну ти ж наче не є тупий чувак якому треба все по полкам розтолкмачувати . Що можна розуміти коли людина поводить себе розкутіше чим в себе вдома ? Чи мені тобі треба наукову формулу вивести
Я не знаю що ти розумієш під терміном "розкованіше" і негри про це не знають, саме тому твоя теорія про розковану поведінку завідомо хибна, і робиш ти настпуне - тобі просто не подобається негр (чи будь-хто не схожий на тебе) і зявляється бажання його пресанути, аргументуючи це його, нібито, розкованою поведінкою, формалізувати яку неможливо. Це називається агресією за расовою ознакою, або расизмом.
І ти маєш на це право, расистів є багато, але тоді називай речі своїми іменами, а не прикривайся якимись відмазками про розкуту поведінку і подібне, це просто смішно
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
висновок номер 1: чужинці повинні адаптуватись під наші правила і умови життя. в іншому випадку вони повинні покинути цю країну.
висновок номер 2: європа є значно цивілізованішою країною, ніж сомалі чи нігерія. відповідно не ми повинні рівнятись на них, а вони - на нас.
А для цього потрібно:
1. Пояснити іноземцям наші правила і умови.
2. Показати на прикладі що ми Європа.
 
Подякували 2:
Dinara (21.01.2012), Пантера (18.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 23:20 #1850161   #435
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я не знаю що ти розумієш під терміном "розкованіше" і негри про це не знають, саме тому твоя теорія про розковану поведінку завідомо хибна, і робиш ти настпуне - тобі просто не подобається негр (чи будь-хто не схожий на тебе) і зявляється бажання його пресанути, аргументуючи це його, нібито, розкованою поведінкою, формалізувати яку неможливо. Це називається агресією за расовою ознакою, або расизмом.
І ти маєш на це право, расистів є багато, але тоді називай речі своїми іменами, а не прикривайся якимись відмазками про розкуту поведінку і подібне, це просто смішно

А для цього потрібно:
1. Пояснити іноземцям наші правила і умови.
2. Показати на прикладі що ми Європа.
саймон буле б дуже дивно якби ти мене не процитував )))

тероміни : нібито , расизмом , зявляється , негру невідомо. ясно ти так і нічого не зрозумів. Зрозумієш потім можливо , але вже буде пізно
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 23:23 #1850163   #436
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
саймон буле б дуже дивно якби ти мене не процитував )))
А кого я мав цитувати? Арістотеля?
Цитувати опонентів у дискусії це цілком природньо
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 23:25 #1850165   #437
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я не знаю що ти розумієш під терміном "розкованіше" і негри про це не знають, саме тому твоя теорія про розковану поведінку завідомо хибна, і робиш ти настпуне - тобі просто не подобається негр (чи будь-хто не схожий на тебе) і зявляється бажання його пресанути, аргументуючи це його, нібито, розкованою поведінкою, формалізувати яку неможливо. Це називається агресією за расовою ознакою, або расизмом.
І ти маєш на це право, расистів є багато, але тоді називай речі своїми іменами, а не прикривайся якимись відмазками про розкуту поведінку і подібне, це просто смішно

А для цього потрібно:
1. Пояснити іноземцям наші правила і умови.
2. Показати на прикладі що ми Європа.
Цитата А для цього потрібно:
1. Пояснити іноземцям наші правила і умови.
2. Показати на прикладі що ми Європа
3. Бути - Саймоном
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (22.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2012, 23:04 #1852324   #438
Siriy
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Перепрошую, що долучився до обговорення, але скажіть - це тема про траханину з нєграми, чи про неполіткоректне майбутнє Європи?
Просто здалося, що тема сексу переросла в тему геополітики. Хоча, і там є над чим пої...тись...
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2012, 23:57 #1852346   #439
big-velo
Banned
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Перепрошую, що долучився до обговорення, але скажіть - це тема про траханину з нєграми, чи про неполіткоректне майбутнє Європи?
Просто здалося, що тема сексу переросла в тему геополітики. Хоча, і там є над чим пої...тись...
Інтимні стосунки породжують расизм. У найгірших своїх проявах - це політика переслідувань, принижень, завдання ганьби, можливо навіть нагнітання ворожнечі.
big-velo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2012, 17:21 #1853422   #440
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від big-velo Переглянути допис
Інтимні стосунки породжують расизм.
Цікава теорія
Ти хочеш сказати що всі расисти породжені невдалими інтимни стоунками з чорними?
VT зараз поза форумом  
Подякували 3:
gsv (24.01.2012), Terror (26.01.2012), timka.org (22.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:50.