Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 15:38 #1995230   #161
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Може можна з Різником за пару футболок домовитись поносити під час збору коштів?? Спитай. Будуть передавати разом з скриньками.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vk1610 (20.07.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 15:44 #1995235   #162
vk1610
 
Аватар для vk1610
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Може можна з Різником за пару футболок домовитись поносити під час збору коштів?? Спитай. Будуть передавати разом з скриньками.
Сомбра, прям в ціль. Я вот Ірі мав писати стосовно ідеї з футболками з лозунгом НЕ будь байдужий!!! ну у фото малечі. То так швидше і продуктивніше буде проходити збір коштів!
vk1610 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 15:50 #1995239   #163
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

до речі, дуже дієвий спосіб не брати пожертви, а продавати якісь дрібнички.
наприклад, я би міг безкоштовно наштампувати 50 значків на тематику "я дарую життя" або шось таке, а волонтери їх би продавали від 20 грн.

Додано через 2 хвилини
або магнітиків на рефреджерейтор

Востаннє редагував riznyk: 20.07.2012 о 15:50. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vk1610 (20.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 18:59 #1995273   #164
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

На правах офтопу: Брехуни! Брехуни! Брехуни! Всі , хто має владу, славу і гроші - БРЕ-ХУ-НИ!
На всякий випадок ще раз перевірила пошту і телефон - бре-ху-ни!

Вибачте за слабість, по справі:
Звичайно, футболки добре, хоча б три. Три вільні скриньки - три футболки, а напарники можуть бути в довільному одязі.

Значки теж дуже добре. Щоб не тратити час на обговорення та узгодження макету - на смак Різника.

Більша проблема - добровольці. Не гниліть , погода класна, дві години в приємній компаніїї, з користю для душі і тіла. Кому нема де подіти дітей - я розважу їх і побуду.

Додано через 2 години 45 хвилин
До благодійників форуму приєдналась сьогодні lullaby 20 грн
Підсумок : Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj, Сомбра, автопробіг Бережани, Smaila, CorwinAlex, Х термінал Вишнівецького, VT, dango, Demetra, riznyk, lullaby

Сума : 4 835 грн

Востаннє редагував Іра: 20.07.2012 о 18:59. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (20.07.2012)
Офтопів до посту: 6  Офтоп  
Старий 21.07.2012, 11:51 #1995767   #165
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

погода сьогодні трохи сполртилась
нічого не відміняється?
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2012, 13:31 #1995814   #166
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
погода сьогодні трохи сполртилась
нічого не відміняється?
Посуваємось ближче до вечора. Якщо розпогодиться і люди підуть на прогулянку , то зберемось.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2012, 15:36 #1996750   #167
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Підсумки вихідних:
1. Поповнення рахунків не було.
2. Збір в мобільні скриньки не проводився ( по причині дощу і відсутності людей на вулиці) - перенесено на наст. тиждень.
3. Збір пожертв в катедрі не оголошувався ( по тій же причині) - перенесено на наступний тиждень.
4. Не хотіла писати цієї новини, але така правда життя : скринька на театральному майдані, що висіла на дитячому лабіринті , розторощена і порожня. Вночі хтось розрізав завісу , розбив кришку і витягнув всі гроші. Потім завіса і кришка скриньки були заклеєні скотчем. Хто намагався прикрити сліди злочину - невідомо: можливо, працівник охоронної фірми, а можливо, власники лабіринту, але вияснити це зараз неможливо. Скриньку я звідти забрала.

Будемо сподіватися, що наступний тиждень буде більш вдалим і принесе кращі новини.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 09:48 #1997447   #168
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Додам трішки оптимізму. Щойно надійшло 70 грн. від барахолки + 70 грн. добровільні пожертви.
Не хочу платити комісію ПриватБанку, так що передам в четвер на концерті (чи що там буде).
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (23.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 07:05 #1997474   #169
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Додам трішки оптимізму. Щойно надійшло 70 грн. від барахолки + 70 грн. добровільні пожертви.
Не хочу платити комісію ПриватБанку, так що передам в четвер на концерті (чи що там буде).
Концерт відмінився, причини у відповідній темі. При нагоді, пробігатиму повз твою роботу - зателефоную.

Є чотири вільних скриньки. Дві залишаю для мобільного збору, дві варто десь розмістити, пропонуйте.

Додано через 6 годин 59 хвилин
Ну? Хто в неділю на футбол і Дзідзя зі скриньками?
Цитата Домашня гра і перший офіційний матч на оновленому стадіоні ФК "Тернопіль" - ФК "Реал-ФАРМ" (м. Южне) відбудеться 29 липня. На вболівальників чекає виступ Дзідзя. Вартість квитків від 10 до 15 гривень. У цю суму входить ціна, як концерту так і матчу, повідомляють організатори.
З управлінням молоді і спорту та директором стадіону попередня , усна домовленість досягнута. Якщо хтось зголоситься попрацювати волонтером - завтра підпишу погодження і ,можливо, дядько Різник дасть вам поносити Форумні футболки. Про свою згоду пишіть сюди, можливо чиясь участь спонукає когось до активності також. Нагадую: є чотири вільні скриньки, потрібно по дві людини на скриньку.

Додано через 4 години 30 хвилин
До збору коштів доєднався родинний форум "Малеча" http://www.malecha.org.ua/forum/inde...=1432723&st=0&

Поступлення з "Малечі" на рахунок 100 грн.
Загальна зібрана сума: 4 935 грн.

Додано через 9 годин 29 хвилин
Ну що? На футбол волонтерів нема? Доведеться наймати оплачувану робочу силу.

Востаннє редагував Іра: 24.07.2012 о 07:05. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 21:05 #1998954   #170
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Мені відмовили сьогодні у дозволі на збір пожертв під час футбольного матчу на стадіоні. Мою наївну посмішку і питання "Чому?" накрив істеричний сміх, коли я почула про причину відмови. Виявилось, що право на це віддали одному громадянину "N", якому до дня Незалежності, кров з носу, треба доробити один пам"ятник .А мені сказали ждати кращих часів. От ніколи не подумала б що наші шляхи перетнуться за таких обставин.

Я думаю, чому мене останнім часом переслідує таке відчуття, ніби йдеш по грибній\ягідній поляні, а вона спустошена. Хтось перед тобою зрізав усе під корінь. А нині я дихнула винуватцю в потилицю.

П.С. Нє, ну що за падло розпатрошило скриньку на площі? Вибачте, не можу заспокоїтись.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 21:14 #1998964   #171
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
П.С. Нє, ну що за падло розпатрошило скриньку на площі? Вибачте, не можу заспокоїтись.
Quis custodiet ipsos custodes? (Хто буде охороняти охоронців?)
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (24.07.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 00:00 #1999111   #172
Siriy
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Дико перепрошую. Зайшов на цю тему. Все не вичитував, але мав можливість вичитати щось про себе та Вар*ятів. і тих, хто з Києва не зазвіздився.
Давайте так - мухи окремо, котлети окремо.
1. Концерт "вар*ятів" у Березілі (останній) = - 9000 грн. Акцентую: мінус дев*ять тисяч гривень. Не смійтесь. Такі реалії попри заповнений зал. довго пояснювати чого і чому. Думаю, що у вересні будемо працювати при напівпорожньому залі бо всі ці шаровики зі всіх "рад" заї...ли. Тому займатись "трьопом" а-ля, один концерт вар*ятів щось там покриє - то невдячна справа. З першого концерту був "+", я його віддав на дитбудинок.
2. Щодо звйьозд і не звйьозд. Ви, спочатку питайте, потім розписуйтесь. Я раз у квартал привожу до Тернополя гроші. Які хороша людина розподіляє на різні потреби дитбудинків, інвалідів і т.д. Маякніть у приват, якщо буде можливість, частину цих грошей зможу передати на Ваші потреби.
3. Вважаю Вашу справу потрібною і корисною, готовий долучитись не тільки у матеріальній формі. Пишіть.
З повагою, Сірий.
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 17:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2012, 14:13 #2000255   #173
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

http://forum.te.ua/showthread.php?t=100699
Жирук Андрій - 100 грн

Востаннє редагував mZiG: 26.07.2012 о 15:16.
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 2:
Носоріг (27.07.2012), Іра (26.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2012, 19:47 #2000476   #174
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
http://forum.te.ua/showthread.php?t=100699
Жирук Андрій - 100 грн
Є.
Страйкбольна тема 100 грн

Загальна зібрана сума 5 033 грн

Активісти, готуємось на суботу-неділю на мобільні скриньки.

Востаннє редагував Іра: 27.07.2012 о 17:32.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 18:26 #2001193   #175
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Таково.. пропоную зробити благодійну страйкбольну забавку-форумівку.
З нас пестіки з Вас - гривники.
Вартість ігрового дня 100 грн.
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 2:
хамід (27.07.2012), Іра (27.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 21:42 #2001302   #176
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Таково.. пропоную зробити благодійну страйкбольну забавку-форумівку.
З нас пестіки з Вас - гривники.
Вартість ігрового дня 100 грн.
Якщо можна запрошувати посторонніх людей, то розкажи конкретніше про вимоги до учасників , мінімальне необхідне спорядження та як проходить ігровий день.


Підсумок дня : аукціон з форуму Мамусь http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic...182659#p182659 142 грн.
Загальна зібрана сума: 5 175 грн
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 14:49 #2001773   #177
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Як на мене немає різниці що саме благодійне робити - головне робити! Можна страйкбол поганяти, можна щось інше, наприклад продажі всякого різного. Єдине що я можу запропонувати то частину заробітку з свого заробітку кидати на кардіограф...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (28.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2012, 12:21 #2002362   #178
Kelly
 
Аватар для Kelly
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Один концерт Вар"ятів повністю покрив би витрати на кардіотокограф тому треба було з червня ставити ставку на них і готувати тільки їхній виступ і під нього збір коштів.
Можете мене зафукати, але не вперше зустрічаюсь з проявами агресивної благодійності за чужий рахунок і рахуванням грошей в чужих кишенях.
Перше відчуття - сорому перед Сірим за те, які ми є, його земляки. Якщо цього типу концертна діяльність дуже прибуткова - організуйте подібний концерт, проведіть, заробіть багато і віддавайте ті гроші на те, що вважаєте потрібним.
Про себе - займаюсь підприємницькою діяльністю, чесно сплачую всі передбачені податки та інші платежі за себе і за тих декількох працівників, яким даю роботу, і які у мене всі офіційно оформлені. У очах деяких моїх знайомих теж мої прибутки здаються такими, що за них можна накупити ого-го-го. В умовах нинішньої еономічної і політичної ситуацій намагаюсь викручуватись, щоб мати змогу дати більш-менш достойну зарплату своїм працівникам при будь-яких показниках по рентабельності, а вони теж деколи бувають мінусовими. Періодично до мене звертаються по допомогу, але допомогти всім я не в змозі. По можливості допомагаю тим, кому рахую за потрібне, але цьго особливо не афішую. Про Вашу справу думала, не буду тут викладати всіх аргументів. Вибачте, але я до неї долучатись не буду.
Kelly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 11  Офтоп  
Старий 29.07.2012, 15:52 #2002481   #179
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Kelly Переглянути допис
Можете мене зафукати, але не вперше зустрічаюсь з проявами агресивної благодійності за чужий рахунок і рахуванням грошей в чужих кишенях.
Так само як і я не вперше зустрічаюсь із підлабузниками. Сумніваюсь що п. Сергій просив у вас захистити його добре ім"я. Всі непорозуміння між ним і мною були з"ясовані в ПП . Я не просила пожертв ні у вас, ні у п. Сергія . Мене не цікавилять причини , які змушують людину робити внесок у справу милосердя, а вислуховувати мотиви відмови від добровільного внеску - це взагалі збочення. Поговоріть про це з однодумцями.

По темі:
Збір під час служби у Катедральному Соборі - 529 грн.
Загальна сума на 29.07.
5 684 грн
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (30.07.2012), kosichkina (29.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2012, 23:36 #2003680   #180
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Останнім часом всюди, куди б я не заходила з проханням про збір коштів, мені трясуть перед носом загадковим листком , який усюди мене випередив. Це таке ж саме клопотання як і в мене , тільки про збір коштів на пам"ятник і підписане особою набагато вагомішою ніж моя скромна персона. Так, як обхожу я зараз церкви певної конфессії, мені порадили звернутися за Благословенням (дозволом) до старшого. Його секретар дав відповідь, що ці питання у компетенції самих священиків. Стрілки були перехресно перекинуті: мені знову не відмовляють, але і клопотання не задовольняють. Нині заплановані були візити в чотири церкви, та бесіда з священиком першої ж затягнулась на стільки, що я не встигла до усіх інших. Всечесний отець виявився доволі молодим, освіченим , всесторонньо розвиненим та надзвичайно цікавим співрозмовником. Бесіда , звичайно , не обмежилася моєю темою та резюме з приводу зборів на пам"ятник і кардіотокограф звучало приблизно так: " Якщо провладним мужам здається, що спорудження пам"ятника є основною і нагальною проблемою міста, і вони впевнені, що ця проблема повинна вирішуватись за рахунок коштів мешканців. то священик ніразу не буде заперечувати якщо ініціатори цієї ідеї самостійно стануть під огорожею церкви і проситимуть пожертву самостійно. В неділю сам священик робитиме оголошення про збір на кардіотокограф, бо вважає вирішення цього питання пріоритетним." Завтра планую продовжити свій похід по церквам, самій вже стало цікаво.

Звіт по збору коштів:
Поступлення форуму "Малеча" + 200грн
благодійник забажав залишитись невідомим.

На 30.07.2012 р. Загальна зібрана сума складає : 5 884 грн
Іра зараз поза форумом  
Подякували 7:
aleko2007 (30.07.2012), castor (01.08.2012), Dinara (31.07.2012), Носоріг (31.07.2012), Сомбра (01.08.2012), riznyk (31.07.2012), Ікебан (31.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:34.