Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Реформа медицини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.03.2017, 18:18 #2684897   #81
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Саме так і є. Не лише Ахметов з Пінчуком власність накрали. Майже всі 100% приватного капіталу в Україні має злочинне походження. Без хабарів, крадіжок з бюджету порушень законів, втечі від податків не було приХватизовано майже жодного маленького магазинчика, чи просто клаптика землі під його будову. Якщо нормально копнути в історію успіху "успішних" то практично в кожного рильце в пушку. Без порушення законодавства можна було доробитися лише до пенсії, з якої без субсидій навіть хату оплатити неможливо. Тому ніхто особливо глибоко нічого реформувати і не хоче, бо прийдеться відповідати де взяв гроші і повертати власність туди звідки вкрав та ще й називати прізвища падєльніків..
ой як ти помиляєшся, реформи в нас то якраз золоте дно. От тому кожен новий політик їх обіцяє.
Це як заміна бруківки чи закупівля буцім дуже дорогих лавочок, тільки в набагато більших масштабах.
Все чого бояться це не переборщити з масштабами, щоб каденція не закінчилась значно раніше очікуваного, ну і щоб друззя не обідились, що їм не перепало.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 18:28 #2684900   #82
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Все чого бояться це не переборщити з масштабами, щоб каденція не закінчилась значно раніше очікуваного, ну і щоб друззя не обідились, що їм не перепало.
Це так само як з олігаршиним переворотом революцією гідності. Півтора мільйона як вийшли на вулицю, то регіонали вже хотіли удочки змотувати а Сеня з Кличком і Тягнибоком не знали шо далі робити і ходили як вівці поки регіонали не отямилися . Якби тоді всі установи взяли то і Небесної Сотні не було би. Тоді памятаю влада була вже повністю деморалізована і збиралася хто тікати хто переходити на сторону народу і треба було лише трошки дотиснути. Шини, барикади і стрільба почалися значно пізніше.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 18:34 #2684904   #83
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

Не переживай так.
Наступного разу дотиснеш.
І тобі одразу повернуть все що вкрали пінчук з ахметовим, так само як вже повернули те що накрали янукович і пшонка .
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 18:40 #2684906   #84
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не переживай так.
Наступного разу дотиснеш.
І тобі одразу повернуть все що вкрали пінчук з ахметовим, так само як вже повернули те що накрали янукович і пшонка .
Добре. Будемо сподіватися на краще. Ми кожного разу сподіваємося на краще коли висунувши язика і розкатавши губу на "демократичні" вибори бігаємо.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 19:29 #2684912   #85
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Це так само як з олігаршиним переворотом революцією гідності. Півтора мільйона як вийшли на вулицю, то регіонали вже хотіли удочки змотувати а Сеня з Кличком і Тягнибоком не знали шо далі робити і ходили як вівці поки регіонали не отямилися . Якби тоді всі установи взяли то і Небесної Сотні не було би. Тоді памятаю влада була вже повністю деморалізована і збиралася хто тікати хто переходити на сторону народу і треба було лише трошки дотиснути. Шини, барикади і стрільба почалися значно пізніше.
Так так, як зараз памятаю як захарченко з януковощем дзвонили до інто і казали - "ми такі налякані, такі деморалізовані, пакуєм чемодани і стаєм на курс"! Ага, так і було, всі знають шо інто не пе----ун!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 19:53 #2684918   #86
lesjok
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ну от ти сказав все що треба: робим краще тільки лікарям, а на пацієнтів начхати.)))

Хоча, якщо лікарям краще, то чого ж пані Супрун боїться, що більшість з них будуть все таки недовольні?
Все таки виникає думка, що краще буде лиш декільком приватникам і корпораціям, ліки яких продвигатимуть по зеленому і синьому списках.
Знаєш чого лікарі які в даний час працюють проти реформ? бо більшості і так не зле. Зарплата мінімальна в рівень з санітаркою але покажіть мені хоч одного на державній ставці, який живе виключно на зарплату. Беруть всі. Правда по різному, хто вимагає, кому самі пацієнти щиро пхають в кишеню, але ліваком кожен має ше як мінімум одну зарплату.
Є старий радянський анекдот про то як Ленін зарплати розподіляв. Ну і там "рабочим надо - пролетариат, комунистам надо, а врачам не надо. Потому что хорошего врача народ прокормит, а плохие нам не нужны".
Не можуть бути бджоли проти меду

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
для загального розвитку ... на Кубі медицина, завжди, рахувалась найкращою серед країн соцтабору, партійна еліта , по можливості , лікувалась там ... до сьогодні, кубинські медвузи безкоштовно навчають 10 000 іноземних студентів ... нам по бідності, можна з Кубою мірятись, а не з США ... Китай, Південна Корея, Індонезія, Нова Зеландія, для тебе також не приклад, бо ніщеброди ?
О згадала баба як дівков була. На Кубі БУЛА найкраща медицина в часи Чорнобиля, але з того часу технології пішли далеко вперед, а Куба там і залишилася, до речі як і ми

Востаннє редагував lesjok: 24.03.2017 о 19:53. Причина: Пізніше додано
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 19:56 #2684921   #87
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Реформа медицини

Що тут дивуватися, люди зневірені, їх обманювали багато разів, досі обманюють, слово реформи викликає бажання вхопитись за револьвер, всі хто може старається продати подорожче, те що можна, аби купити собі комфортне існування в місці де вже все реформовано. А не починати з того, щоб стати перед дзеркалом і запитати себе, що мені потрібно в собі реформувати? Якою я маю бути людиною, хороший лікар, хороший священник, хороший депутат і тд. Так щоб в мене гідність моя залишилась, щоб я розмовляв мовою своїх батьків, щоб я міг жити в країні, яку люблю? Де початок реформи?
Mona зараз поза форумом  
Подякували 2:
into (24.03.2017), roma22101987 (26.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 19:57 #2684923   #88
lesjok
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Шо ви сретеся.
Реформу проведуть, хочете ви цього чи ні. Подіє - чудово. Не зразу - то нічо. Провалиться - самі винуваті.
Товаріщю з набор буковок замість ніку і камунякою в голові пропоную її бойкотувати і їздити лікуватися на кубу в слід за всією партійною елітою тих часів.
Дєцко пропоную не мучити клавіатуру, а підшукати хорошого лікаря під контракт, як і всім решту.

Но то таке, продовжуйте, незважайте.
Якраз проблема в тому, що реформу дуже реально можуть не почати, якщо наша ВР не проголосує пакет законів.
А вони це можуть, тому що за 25 років жодне скликання не проголосувало закон про донорство. І тепер навіть Білорусія по донорству далеко попереду. А ми постійно збираємо по 200-300 тисяч євробаксів на пересадки органів для потребуючих. Хоч в Україні такі операції коштували б в два три рази дешевше.... Але то так ліричний відступ про наболіле.

А і ще я хочу один закон про права лікаря, а то в нас одні обовязки Я хочу мати право відмовитися від деяких пацієнтів з якими в мене психологічна несумісність так сказать
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 20:05 #2684924   #89
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Реформа медицини

"Беруть всі"
Спробуйте не брати, і рахуйте що невелику реформу ви провели. Депутати теж беруть, як би ви не брали, то ви би їх не розуміли, а так, чого ж ви хочете," всі беруть".
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 20:09 #2684926   #90
lesjok
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
"Беруть всі"
Спробуйте не брати, і рахуйте що невелику реформу ви провели. Депутати теж беруть, як би ви не брали, то ви би їх не розуміли, а так, чого ж ви хочете," всі беруть".
Для того щоб "не брати" я перейшла на іншу сторону медицини. Тепер я приватний лікар.
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 21:13 #2684930   #91
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А хто тобі сказав, що вони будуть незадоволені?
Вони за такі же ж бабки братимуть персонал, типу "здаватимуть кабінети в оренду", лікарям ніяка страховка не заваджатиме брати хабарі, а отже і здавати їх вверх. Вони ще краще фінансуватимуться, а написати липовий звіт про закупку якогось обладнання вони уже вміють.

А на рахунок розгрузки спеціалістів, то ти знову ж таки неправий. За того ж таки офтальмолога: тебе болить око, а тобі спочатку треба вистояти чергу до терапевта (в ліпшому випадку узгодити години прийому), а потім таке ж саме ще з окулістом. При тому, що бажаючих потрапити на прийом до останнього не зменшиться. Хіба вирішать, що легше бути сліпим, ніж пройти ті всі круги пекла. Така ж ситуація з переломами, вивихами і іншими проблемами, які легко вичислити і де потрібна допомога спеціаліста.
Все ще простіше,адміністраціі лікарні реформа взагалі пофіг,аптеку відкрили нову відкат в кишеню,на робору прийняли конверт зайшов,все решта шо мілкіше більш менш теж залишуть,поки медакадемія невпинно клепає купу нових спеціалістів головні лікарі в накладі не будуть,бо на місце лікаря черга.В реформу не вірю,буде просто декораця не більше.Тому що в першу чергу треба поголовно змінити всіх головних лікарів,начмедів і т д,а у нас як завжди пробують з низів почати.А поки шоб отримати посаду головного лікаря треба завезти чумайданчик в міністерство про які позитивні зміни мова? Люди ви прикалуєтесь чи серйозно вірите шо з рибе де гнила голова може вийти щось толкове?Обласному начальнику,чиновнику в міністерстві,головному лікарю,завідуючому,і простому лікарю який відстігнув за місце бабло якось відбити треба,кожному в свому маштабі,от це і є ральність.Все решта просто красиво навішана лапша на вуха лехторату)

Востаннє редагував Kosyacello: 24.03.2017 о 21:24.
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякували 4:
Ingenue (24.03.2017), qazwsx321 (25.03.2017), ternopil1 (24.03.2017), Дєцко (24.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 21:51 #2684933   #92
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

На сайті під статтею неугодні коментарі, без матюків та образ, підтирають.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 22:02 #2684936   #93
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
На сайті під статтею неугодні коментарі, без матюків та образ, підтирають.
ага, теж це помітила)))

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Знаєш чого лікарі які в даний час працюють проти реформ? бо більшості і так не зле. Зарплата мінімальна в рівень з санітаркою але покажіть мені хоч одного на державній ставці, який живе виключно на зарплату. Беруть всі. Правда по різному, хто вимагає, кому самі пацієнти щиро пхають в кишеню, але ліваком кожен має ше як мінімум одну зарплату.
Є старий радянський анекдот про то як Ленін зарплати розподіляв. Ну і там "рабочим надо - пролетариат, комунистам надо, а врачам не надо. Потому что хорошего врача народ прокормит, а плохие нам не нужны".
Не можуть бути бджоли проти меду
Ще раз питаю: а чим дана реформа вплине на хабарницво?
Бжола, яка уже спробувала мед і їй сподобалось, від нього не відмовиться.

Востаннє редагував Дєцко: 24.03.2017 о 22:02. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 22:09 #2684939   #94
lesjok
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ще раз питаю: а чим дана реформа вплине на хабарницво?
Бжола, яка уже спробувала мед і їй сподобалось, від нього не відмовиться.
Все просто. Дати можливість самій виготовляти той мед, а не годувати цукром.
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 22:17 #2684940   #95
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
ага, теж це помітила)))
Ліберали, демократи, честь,справедливість, гідність, гріх і бла - бла- бла
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 22:23 #2684941   #96
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Все просто. Дати можливість самій виготовляти той мед, а не годувати цукром.
Ми видно про різний мед говорим)))
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 22:33 #2684944   #97
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Реформа медицини

А як буде "бла- бла- бла" по-польськи?

Востаннє редагував Mona: 24.03.2017 о 22:39.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 23:45 #2684950   #98
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

В малого алергія.
По страхівці NFZ , запис до спеціаліста, від лютого -на червень місяць.
Або комерційний візит, через тиждень- 120 злотих.
Сімейний лікар роздає мало не смертельні діагнози.
Двічі запалення легенів, астму і скарлатину.
Ми нічого не лікували, її рекомендацій не дотримувались.
Само якось розсмокталось
На 38 тижні вагітності , мені, без моєї на то згоди була замовлена кров для переливання.
Причина- гемоглобін 80 з чимось там.
Перепитала, коли додому відпустять.
Кажуть:" Почекайте, вам ще треба кров перелити
До речі, а ви не проти?"
-Звісно проти.
- Ну тоді добре, розпишіться тут і тут.
- треба подзвонити, щоб кров не везли
Здорову дитину,без першого прикладання, одразу після пологів, запхали в інкубатор, ледве видерла на третій день.
Нагодували глюкозою, сумішами ( що стало можливою причиною алергії, від якої дитина до цього часу мучиться)пхали без мого дозволу дурачок- конфіскувала.
В день виписки, прийшла делегація, щоб запруторити дитину під ультрафіолет на кілька діб, бо вже їм білірубін зависокий.Написали відмову, випустили, як дикунів, після бесіди з чоловіком, бо я типу після стресу, можу бути неадекватною і не рощуміти, що наражаю дитину на смертельну небезпеку.
На пологовому знак юнісеф, що клініка доброзичлива до матері та дитини.
Може у нас не доліковують.
А там заліковують.
Тупо по протоколу.
Щоб потім ніхто до них не домахався, і хоч трава не рости.
Далеко не кожен пологовий забезпечений всім необхідним.Є такі, як у нас, де треба мати все своє.
Від шприців, вати та гумових рукавичок.
Хоч люди платять податки на однакових засадах.
Далеко не в кожен пологовий легко потрапити.
При мені жінок завернули, бо нема місця.На окраїну зі скотським відношенням( за ті ж гроші)
Довелось там побувати потім, випадково.
Приймальний покій в підвалі, з післявоєнним обладнанням ,лікарка-хамка, порожні темні коридори і сквозняки.
Оформляли візит, жуючи морозиво, годину.
Стоїш, як олень коло того віконечка, а вона відійшла за 3 метра, тріпається і навіть в твій бік не дивиться.
Хто хоче кращого рівня послуг, окрім NFZ , докуповують комерційний пакет.
Ми теж певний час користувались.
Не ідеально, але порівняно, вже нема на що нарікати окрім того, що деякі ( одиниці)лікарі були не настільки милими , як це прийнято, в клініках такого рівня.І за деякі аналізи потрібно доплачувати, що теж неприємно.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
А як буде "бла- бла- бла" по-польськи?
Читай вище, клон.

Додано через 13 хвилин
Дуже смішно було дивитись.
Як в одній з серій " наші пані у Варшаві" поляки зумисно, для порівняння, показували одночасно українську та польську лікарні.
В першій без хабара 400 баксів, від щедрого, багатого поляка ніхто не хотів підійти до мало не помираючої дитини.
Совдеповський інтерєр, високі стелі, вузькі коридори, помальовані фарбою двері.
А в другій все зашибісь.
Америка, доктор хаус

Востаннє редагував Ingenue: 24.03.2017 о 23:45. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
kolibryks (25.03.2017), qazwsx321 (25.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 23:51 #2684955   #99
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Для того щоб "не брати" я перейшла на іншу сторону медицини. Тепер я приватний лікар.
Нікуди ви з підводної лодки не дінетесь.
Не будете братьи ви будуть брати ваші пацієнти. Бо приватному лікарю треба платити ще більше чим не приватному хабарів дають. Не кажучи вже про те. що ще ліки коштують як предмети розкоші.
А щоб платити треба або красти або брати хабарі, або інших припахувати робити на себе за копійки, тим самим підриваючи їм здоров"я і примножуючи вам пацієнтів, щоб ви без роботи не залишилися. Абсолютно законні види пристойного заробітку при нашій системі скоріше винятки чим правило.

Ось Гройсман розказує тупим і обнаглівшим пенсіонерам як треба жити на ті пенсії при тих цінах і тарифах , що він позапроваджував.

into зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (25.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 23:59 #2684958   #100
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

В мене ще є фото і пліснявілих плям на стелях і тріщин на відкосах вікон і таких же старих, помальованих 150 разів білою фарбою дверей.
Страшний загальний туалет з душевими, не фотографувала.
Заради справедливості, зауважу, що клініка була якраз в стані ремонту.
Білизну постільну добротну дають і харчування значно краще.Але готують всеодно несмачно.
Потрібно мати своє горня і ложку.
Щоб ввімкнути телевізор в палаті на 3 дня, потрібно закинути в автомат 15 злотих.
Показує 3 скучних канала.
В палаті 6 чоловік.
Окрему ,за доплату, купити не можна.
В родзалі також ти не одна.
Поряд за ширмою ще хтось може народжувати.
В Україні тричі народжувала і потім перебувала з малюком до виписки, абсолютно окремо.В прекрасних, комфортних умовах з окремим душевою та туалетом.
В моєму пологовому, він маленький, але вважається в місті найкращим, всі польськіи лікарі : гінекологи, акушери, медсестри були дуже класними.
А педіатри- препаскудні.

Востаннє редагував Ingenue: 25.03.2017 о 07:33.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:49.