Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Утеплення квартири.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.04.2016, 11:35 #2628472   #21
Oksana3
Banned
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

З середини квартири не утеплюють.
Oksana3 зараз поза форумом  
Старий 16.04.2016, 19:24 #2629621   #22
maksimt
Учасник
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Оксана, я вам скажу, що є технології утеплення квартири і з середини. Правда це зменшує її розмір. І таке утеплення мені не дуже сподобалося, коли я розглядав варіанти утеплення власної квартири на 5 поверсі. Ми з дружиною зупинилися на стандартному варіанті – установка нових пластикових вікон з потрійними склопакетами і хорошими механізмами, до речі замовляли на сайті в інтернеті, і мінвата, пінопласт і короїд по зовнішнім стінам квартири. результат себе не став довго чекати - за минулу зиму комунальних послуг оплатили в 2 менше, ніж за позаминулу. А в будинку в нас власне опалення, не централізоване.
maksimt зараз поза форумом  
Старий 23.04.2016, 20:17 #2631341   #23
Stopchik
Учасник
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Цитата З середини квартири не утеплюють
Утеплюють. Я був вдома в директора тої фірми, що наносить цей "Термокод" - в нього стіни кутової кімнати покриті цим матеріалом - за тактильними відчуттями ці стіни значно тепліші, ніж необроблені. Зараз. при плюсовій температурі на дворі, особливо відчувається перепад температур на віконних відкосах (оброблених і необроблених).

Додано через 7 хвилин
Цитата я вам скажу, що є технології утеплення квартири і з середини. Правда це зменшує її розмір
Аж на цілий міліметр!))) Особисто на свої очі бачив, як виглядає внутрішнє покриття товщиною 1 мм, яке заміняє порядка 10 см пінопласту...

Додано через 5 хвилин
... Вже і наслухався і начитався про ті різні утеплення - вже вночі снитись починає.)
Таки вирішив - в понеділок домовлюсь конкретно на який день вони в мене вдома покриття "Термокодом" нанесуть. треба до кінця місяця встигнути - поки в них акція 9 євро/кв.м...

Востаннє редагував Stopchik: 23.04.2016 о 20:17. Причина: Пізніше додано
Stopchik зараз поза форумом  
Старий 24.04.2016, 14:58 #2631459   #24
tayrone
Учасник
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

А як тоді з тим Термокодом точка роси? Получається що між тим Термокодом і стіною яка мерзне буде волога і відповідно цвіль.
tayrone зараз поза форумом  
Старий 24.04.2016, 23:58 #2631548   #25
Stopchik
Учасник
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Цитата Получається що між тим Термокодом і стіною яка мерзне буде волога і відповідно цвіль.
По їх словах - не получається. Це покриття паропроникне і до 30%тепла пропускає крізь себе для випаровування вологи і "розмазування" точки роси вглиб стіни... Тобто стіна не буде різко холодною безпосередньо на межі стіни і покриття і волога там сконденсовуватись не буде і, відповідно, цвілі... Якось так...
Stopchik зараз поза форумом  
Старий 25.04.2016, 01:07 #2631550   #26
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

тема створювалась для реклами, так що можна закривати дискусію.
Автора не цікавлять поради інших.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 28.04.2016, 20:22 #2632327   #27
Stopchik
Учасник
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Цитата Автора не цікавлять поради інших
А хто з "інших" дав ПОРАДУ, як вирішити мою проблему??? Подавати в розшук на сусідів і заклеювати їм стіни або тупо сидіти тихенько і не вимахуватися? Чи обліпити пінопластом і фольгою стіни зсередини - це поради, гідні продовження дискусії?
У всій цій дискусії, по факту, було лише 2 внятних пости - про "Термокод" і "Тезолат". Причому з вивчення цих матеріалів я зрозумів, що зв'язуючою речовиною в "Тезолаті" є латекс, а в "Термокоді" - вінілацетат. Зазвичай, обидві ці речовини не є небезпечними (повітряні кульки і клей ПВА), проте на латекс непоодинокі випадки алегрічних реакцій, а на вінілацетат я не знайшов ні одного. Припускаю, що не копав дуууже глибоко, але алергії на латекс не треба глибоко копати.
Висновок СЕС на "Тезолат" закінчився ще в 2010 (!!!) році. Це по інформації на оф. сайті. Може й забули поновити інформацію, але вже 6 (!!!) років не проглядати свій сайт для поважаючого себе виробника НЕПРИПУСТИМО!
На "Термокод" є повністю всі дозвільні офіційні документи (в т.ч. і європейські). аж до концентрації в повітрі речовин при нанесенні.
...ОТЖЕ... Наразі я не знайшов на доступному ринку оптимальнішого варіанту, тому і зупинився на "Термокоді".
...Чи може ви знаєте якийсь реальний варіант, але тримаєте його в страшенній таємниці, а тут лише умняки ліпите і народ тролите??? Признавайтесь негайно!!!
Stopchik зараз поза форумом  
Старий 28.04.2016, 20:49 #2632335   #28
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

скажу я своє імхо на то всьо що ви написали нижче. бачив я одного такого раціоналізатора, який супер модно утеплив хату і класно економив газ і казав шо всі лохи. але потім почав кріпити антену на стіну і тупо нема до чого кріпити. цегла то зварилася.
тому, утепляйте
leyo зараз поза форумом  
Старий 28.04.2016, 22:47 #2632358   #29
Stopchik
Учасник
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Цитата бачив я одного такого раціоналізатора, який супер модно утеплив хату і класно економив газ і казав шо всі лохи. але потім почав кріпити антену на стіну і тупо нема до чого кріпити. цегла то зварилася.
Хм... А чим утепляв? Зсередини чи зовні утепляв? Якщо зсередини, то чим зовні оброблена була цегла? Якщо зовні, то чим, окрім пінопласту чи мінвати можна обробити поверхню? До якої температури прогрівались приміщення і яка там була вологість, щоб ЗВАРИЛАСЬ цегла? З якого матеріалу була "цегла", котра ЗВАРИЛАСЬ? В чому саме полягає раціоналізаторство? .........
Stopchik зараз поза форумом  
Старий 04.05.2016, 00:31 #2632971   #30
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Цитата
Допис від Stopchik Переглянути допис
А хто з "інших" дав ПОРАДУ, як вирішити мою проблему??? Подавати в розшук на сусідів і заклеювати їм стіни або тупо сидіти тихенько і не вимахуватися? Чи обліпити пінопластом і фольгою стіни зсередини - це поради, гідні продовження дискусії?
У всій цій дискусії, по факту, було лише 2 внятних пости - про "Термокод" і "Тезолат". Причому з вивчення цих матеріалів я зрозумів, що зв'язуючою речовиною в "Тезолаті" є латекс, а в "Термокоді" - вінілацетат. Зазвичай, обидві ці речовини не є небезпечними (повітряні кульки і клей ПВА), проте на латекс непоодинокі випадки алегрічних реакцій, а на вінілацетат я не знайшов ні одного. Припускаю, що не копав дуууже глибоко, але алергії на латекс не треба глибоко копати.
Висновок СЕС на "Тезолат" закінчився ще в 2010 (!!!) році. Це по інформації на оф. сайті. Може й забули поновити інформацію, але вже 6 (!!!) років не проглядати свій сайт для поважаючого себе виробника НЕПРИПУСТИМО!
На "Термокод" є повністю всі дозвільні офіційні документи (в т.ч. і європейські). аж до концентрації в повітрі речовин при нанесенні.
...ОТЖЕ... Наразі я не знайшов на доступному ринку оптимальнішого варіанту, тому і зупинився на "Термокоді".
...Чи може ви знаєте якийсь реальний варіант, але тримаєте його в страшенній таємниці, а тут лише умняки ліпите і народ тролите??? Признавайтесь негайно!!!
Ти знайшов фе у кожному дописі, але чомусь не задумався що саме буде відбуватись між твоєю стіною і тим Термокодом потім, бо точка роси явно нікуди не пересунеться. Так само як і з теплозберігаючим ефектом при такій товщині - не понятно що ти там наекономиш.
Так що висновки про тебе тільки два і чомусь я схилилась до кращого.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 04.05.2016, 10:14 #2633013   #31
Stopchik
Учасник
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Цитата Ти знайшов фе у кожному дописі, але чомусь не задумався що саме буде відбуватись між твоєю стіною і тим Термокодом потім, бо точка роси явно нікуди не пересунеться. Так само як і з теплозберігаючим ефектом при такій товщині - не понятно що ти там наекономиш.
Так що висновки про тебе тільки два і чомусь я схилилась до кращого.
Повторю ще раз особисто для вас, як для людини, яка ЧОМУСЬ схиляється до кращого висновку про мене, але в розумінні технологій ЧОМУСЬ застрягла в минулому столітті:
- реальних порад було лише дві - про "Тезолат" і "Термокод". "Фе" в "Термокоді" - висока ціна. "Фе" в "Тезолаті" - нерозкрите питання про його безпечність. І я схилився до "Термокоду", бо здоров'я таки дорожче;
- що "Тезолат" що "Термокод" - це є паропроникні матеріали, які пропускають частину тепла. Отже, завдяки цьому пропущеному теплу, точка роси буде зміщена вглиб стіни, а при дуже різких похолоданнях і зміщенні точки роси до утеплювача - конденсат буде випаровуватись завдяки паропроникності матеріалу;
- колись стіни утепляли солом'яними снопами і, напевно, теж не дуже вірили, що матеріал (пінопласт), товщиною 5-10 см може давати такий теплоізолюючий ефект. Так само і зараз. Існування утеплюючих матеріалів на основі вакуумованих мікроскопічних скляних кульок - факт. Як і їх теплоізолюючий ефект при малій товщині покриття. Залишалось лише визначитись з самим виробником і вибір через вищевказані причини випав на "Термокод".

Додано через 9 хвилин
...Доречі, продовжувати суперечку з цього приводу вже й справді немає змісту, оскільки за 30 м2 моїх холодних стін вже заплачено 270 єврів і тепер залишилось лише найближчими днями підготувати кімнати і дати майстрам "три зелених свистка в повітря )))"...

Востаннє редагував Stopchik: 04.05.2016 о 10:14. Причина: Пізніше додано
Stopchik зараз поза форумом  
Старий 04.05.2016, 16:09 #2633074   #32
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
точка роси явно нікуди не пересунеться.
в класичній товстій цегляній стіні точка роси теж знаходиться всередині стіни - і нічого... Пінопласт - то трохи інший випадок.
switch зараз поза форумом  
Старий 02.06.2016, 22:25 #2637742   #33
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Утеплення квартири.

Цитата
Допис від Stopchik Переглянути допис
Особисто на свої очі бачив, як виглядає внутрішнє покриття товщиною 1 мм, яке заміняє порядка 10 см пінопласту...
Особисто на свої очі бачив як люди садили в землю кілька золотих монет, а потім через ніч збирали цілий скарб!

Якщо у пасивних та навіть активних будинках товщина лише термоізоляції може бути і 20 і 30 см. Це при тому що це високотехнологічна конструкція. Є навіть вакуумна ізоляція, так і там товщина починається від сантиметра-двох. А тут пропонують на криві цегляні стіни наносити чудо-ізоляцію що замінить 10 см пінопласту.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (03.06.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:09.