Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


...®...Tattoo

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.11.2010, 21:50 #1501042   #201
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Я не збираюсь нічого нікому доказувати, просто можливо я бачив татуїровок більше ніж Ви...
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Старий 16.11.2010, 15:33 #1501617   #202
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

бачив багацько чоловіків з татухами квіточок, метеликів і прочого.. і дівками чи геями тих мужиків не назвеш..
seryoja зараз поза форумом  
Старий 26.11.2010, 22:26 #1510611   #203
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

)))))))))
фазан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 06.12.2010, 02:08 #1517969   #204
Zipper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Скажу одне що на даний менет є 3 класних майстра по татухах, татююваню, або наколюванню =)
DrakoschaSan Одно людина
І моїх два знайомих Одому за 50 років другому 30 років або за 30 років

Це є 3 людина які знають спаву свого діла.

Ці дві людини старші вони вже для когось Дядьки або Діди, но вони майстри свого діла, вони навчані це робити. Думаю всі поняли не буду далі розавішувати.

Додано через 11 хвилин
Як чоловік хлопець Мужщина зробить: наприклад метелика, люди які вийшли на волю побачуть, саме перше пагнуть пару раз, або щимити буду до кінця, поки не змінить тату і докаже що він не такий, і він потім задумається чого він зробив метелика, і прочим всяку голубізну зробив =)

Так само вчора, хтів зробити тату "Что не убивает меня, то делает меня сильней" майстер сказав: найю я тобі але зразу руку відрубаю, бо за таку татуїровку тре відповідати. І всьо я зміниів своє рішення =)

Востаннє редагував Zipper: 06.12.2010 о 02:10. Причина: Пізніше додано
Zipper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DrakoschaSan (06.12.2010)
Старий 10.12.2010, 17:18 #1521990   #205
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Zipper!
""""Скажу одне що на даний менет є 3 класних майстра по татухах, татююваню, або наколюванню =)
DrakoschaSan"""""""
з цим погоджуюсь(хоча багатьох хто робить хороше і якісне художнє татуювання-і ти ще навіть і не знаєш)
далі з словами твоїми зовсім не погоджусь.В кожного своя думка-і вона в деякій мірі всетаки правильна.
На рахунок того-кому що і де саме робити-діло кожного клієнта особисте.
Багато людей роблять татуювання на наш погляд ніяке)дурне)не цікаве) але головне те-що для самої людини(яка носить на собі це саме татуювання)воно має глибокий смисл і велике значення .! Це татуювання займає в душі людини не маленьке місце!
Тому ось какби так....
перш ніж виписувати тут на форумі нісенітниці-передивись і перечи тай літературу про tattoo а далі-говори пиши (але реально те що є.....)
Тому що я реально прочитав те що ти пишеш-і з деяких слів я зрозумів для себе те-що ти мало що знаєш в цій справі-хоча намагався написати так як ніби рівних тобі в твому розумовому розвитку й немає)))))
Сміх і годі........
моє рішення мій висновок і мій допис зрозуміють ті-хто вважатиме це так само як і я! Тобто таких людей більш ніж достатньо.....(і на форумі також).......
фазан зараз поза форумом  
Подякували 3:
DrakoschaSan (10.12.2010), Zipper (03.01.2011)
Старий 11.12.2010, 00:33 #1522348   #206
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

цікаво чи перевіряють аналізи крові самі татуювальники, у своїх "пацієнтів"??))
Sirco зараз поза форумом  
Старий 11.12.2010, 09:16 #1522402   #207
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Sirco Переглянути допис
цікаво чи перевіряють аналізи крові самі татуювальники, у своїх "пацієнтів"??))
Подумав що спитав?..
Аналізи збирають в лікарнях і лабораторіях, спеціально для цього призначених...
А татуювальники тільки малюють, в процесі роботи крові як такої нема, якщо і є, то мізер, більше лімфатичної рідини.
Саме питання не зрозумів, чи ти цікавишся, як майстри захищають себе від "інфікованих клієнтів" чи майстри знають взагалі, що такі є )))
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Старий 11.12.2010, 09:50 #1522420   #208
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Справді)
таттуу-майстри - це ж не лікарня для перевірки на інфекційні захворювання)))))
для цього й є таке як стерилізація і.т.д......
фазан зараз поза форумом  
Подякували 2:
DrakoschaSan (11.12.2010)
Старий 11.12.2010, 23:57 #1522933   #209
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від DrakoschaSan Переглянути допис
Саме питання не зрозумів, чи ти цікавишся, як майстри захищають себе від "інфікованих клієнтів" чи майстри знають взагалі, що такі є )))
типу да....
Sirco зараз поза форумом  
Старий 12.12.2010, 20:07 #1523565   #210
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Sirco Переглянути допис
цікаво чи перевіряють аналізи крові самі татуювальники, у своїх "пацієнтів"??))
як вже писали це робиться в лікарнях, поліклініках, лабораторіях і т. д. для які цього призначені.. а відправляти майстру кожного клієнта здавати аналізи то зараз любий аналіз тобі напишуть за паро грн.. як що людина хоче зробити собі тату то вона це зробить.. просто майстер в деяких випадках може відправити на консультацію до лікаря (наприклад клієнт хоче закрити татуюванням велике родиме пятно а цього не бажано робити, але як я вже писав як що людина щось дуже хоче то вона це зробе.. в таких випадках всеж переконують людину що це не добре.. як що клієнт і далі стоїть на своєму то йде до лікаря на консультаці і з дозволу лікаря і під відповідальність клієнта таке можна вже робит).. далі.. як що до майстра приходить "підозрілий клієнт" тоді майстер розяснює, розказує що наприклад як що клієнт приховує якусь свою хворобу при якій не можна або не бажано робити тату які можуть бути наслідки.. (смерть в тому числі).. і з "підозрілими" клієнтами (а майстер він і психолог) і під час розмови побачити що людина щось приховує чи не бажає розказувати побачить одразу.. то з такими або відморожується працювати або заключається договір де перечислені в яких випадках не можна робити тату і які можуть бути наслідки і що клієнт нічого не приховує і зі всім ознайомлений і бере відповідальність що дав майстру правдиву інформацію по стану свого здоровя.. і підпис.. тоді робиться процедура..
при дотримані дезінфекції, санітарних умов, стерилізації, утелізації і барєрного захисту майстром всякі гепатити, віл і т. д. не катіруються полюбому.. а от від стану здоровя багато чого може статись як і під час процедури так і навіть через 5 і більше років по тому.. наприклад в людини епілепсія, вона приховала це від майстра, склала договір в якому підписалась що здорова.. і в разі неправдивості інформації поданою майстру всю відповідальність бере на себе.. а наприклад при процедурі їй зробили анастезію а в неї піна з роту, трясе і т. д. тобто анафілактичний шок.. от це вже трошки проблема.. але і в такому разі хороший майстер має мати спеціальну протишокову аптечку знати її вміст, знати як користуватись нею, що робити, що колоти до приїзду швидкої.. от тоді це норм майстер.. ато випадки всякі бувають і людина може і не знати що в неї алергія на якись мед преперат.. а майстру треба бути готовим до всього і вразі потреби робити всьо вміло, чотко і без паніки..
шось таке написав.. може комусь хоть щось буде корисно із купи вищенаписано.. наперед вибачайте як що десь якісь помилку в написані наробив.. бо трішки з поспіхом пишу...

Востаннє редагував seryoja: 12.12.2010 о 20:13.
seryoja зараз поза форумом  
Подякували 2:
DrakoschaSan (12.12.2010), Sirco (12.12.2010)
Старий 12.12.2010, 20:25 #1523582   #211
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Thumbs up Відповідь: ...®...Tattoo

Знав, що Серьёга не пропустить цей пост і обов'язково дасть відповідь на таке болюче питання)))
Самому не було настрою писати маленьку статтю по даному питанню. Молодець Сергій, як завжди швидко і на доступній мові...
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Старий 13.12.2010, 14:39 #1524161   #212
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від DrakoschaSan Переглянути допис
Знав, що Серьёга не пропустить цей пост і обов'язково дасть відповідь на таке болюче питання)))
Самому не було настрою писати маленьку статтю по даному питанню. Молодець Сергій, як завжди швидко і на доступній мові...
тре ж шоб люди знали про всякі нюанси.. так сказати "знанІє сІла"
seryoja зараз поза форумом  
Старий 03.01.2011, 11:47 #1542421   #213
Zipper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від фазан Переглянути допис
Zipper!
""""Скажу одне що на даний менет є 3 класних майстра по татухах, татююваню, або наколюванню =)
DrakoschaSan"""""""
з цим погоджуюсь(хоча багатьох хто робить хороше і якісне художнє татуювання-і ти ще навіть і не знаєш)
далі з словами твоїми зовсім не погоджусь.В кожного своя думка-і вона в деякій мірі всетаки правильна.
На рахунок того-кому що і де саме робити-діло кожного клієнта особисте.
Багато людей роблять татуювання на наш погляд ніяке)дурне)не цікаве) але головне те-що для самої людини(яка носить на собі це саме татуювання)воно має глибокий смисл і велике значення .! Це татуювання займає в душі людини не маленьке місце!
Тому ось какби так....
перш ніж виписувати тут на форумі нісенітниці-передивись і перечи тай літературу про tattoo а далі-говори пиши (але реально те що є.....)
Тому що я реально прочитав те що ти пишеш-і з деяких слів я зрозумів для себе те-що ти мало що знаєш в цій справі-хоча намагався написати так як ніби рівних тобі в твому розумовому розвитку й немає)))))
Сміх і годі........
моє рішення мій висновок і мій допис зрозуміють ті-хто вважатиме це так само як і я! Тобто таких людей більш ніж достатньо.....(і на форумі також).......



Я просто людей, на свої власні очі, які глянуться пються в груди кажуть що вони самі кращі в Тернополі, а іхні роботи просто гі*но, я не не татуіровшик, я ходяча розмальовка, всіх пізних набивав, і в тернополі є 3 майстра класний. і все цим сказано!
Zipper зараз поза форумом  
Старий 03.01.2011, 13:40 #1542546   #214
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Zipper!!!
Пишеш не грамотно..
(може проблеми з клавіатурою?)
але це таке...
бачив я те -що на тобі..і художнім татуюванням назвати це важко))
та й роблені вони були не проф обладнанням)-ти ж і сам казав..
тому перестань сперечатись з тими-хто краще тебе розуміється в тому-хто кращий в Тернополі а хто ні.....де справді майстри - а де любителі своєї справи!
а на рахунок татуировок гім-но..то скажу так-ти мабуть ще справжніх неякісних підвальних робіт не бачив)
Твоя фраза"цим все сказано!"говорить про твій низький рівень в плані художнього татуювання!тому в кожного своя думка-і не варто її навязувати комусь!
А ти в свою чергу переконливо навязуєш і мабуть пробуєш пропіарити людей(так названих татуировщиків)говорячи і пишучи оттакими висловами...А їх як так розібратись-то і піарити не потрібно-якщо справді добре роблять-то їх і так всі мають знати(кому це цікаво чи потрібно)
Замість того щоб писати те-про що ти не досконало розумієш-краще б взяв тай трошки передивився відео роликів та почитав літератури про татуювання....
(прогугли і сам переконаєшся в тому -що ти багато чого й ще не знаєш і не бачив по теміхудожнє татуюваня)....
от щось так коротко - але по суті)
фазан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 09.01.2011, 00:43 #1546512   #215
Retro TATTOO
 
Аватар для Retro TATTOO
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

))))))))))))))))))))))ох тут філософів в кавичках назбиралося)))))
Можу впевнено сказати ,що правильно і якісно в нас працює людини 4 максимум ,і то це враховуючи заїзджого квартирантика (не тернополянина).В загальному раджу робити в Сергія Мудрого,
Александра Щеклеина і у мене Ткачука Леоніда (Retro Tattoo Fest).
Велике прохання не робити "самопальними" машинками ,не вестися на ниські ціни(гнилі яблука на ринку теж дешевші свіжих!)
А про славновідомих "майстрів" типу :на валовій,пю,художніка вови ,раяни ,полунички і тому подібних прошу взагалі не згадувати в даній темі,вони того не заслуговують.
Всіх з святами. і думайте перед тим коли ідете робити тату і чи дійсно ви хочите його!

Востаннє редагував Retro TATTOO: 09.01.2011 о 08:41.
Retro TATTOO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DrakoschaSan (09.01.2011)
Старий 10.01.2011, 16:41 #1547539   #216
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

завишшена самооцінка-то не дуже добре......
а взагаліто,як так розібратись-хвалити себе теж погано)))
судіть і робіть висновки кожен так як вважає за потрібне..
фазан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 10.01.2011, 19:49 #1547667   #217
Retro TATTOO
 
Аватар для Retro TATTOO
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Самооцінки завишеної нема. просто куча тату "майстрів" які уродують людей ,а я раджу подумати чи варто до таких іти.

Retro TATTOO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DrakoschaSan (11.01.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Sirco (10.01.2011)
Старий 14.01.2011, 11:18 #1550902   #218
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

нуда)
з цим я повністю згідний)
є таке..
і кожен себе одразу майстром називає))........(а ті шо самопалом юзають-то в першу чергу якають)))
я от наприклад навіть після 10 років роботи з татуюваннями не зміг би назвати себе майстром-навіть через, що з кожною наступною татуировкою-взнаєш щось нове ...
словом-кожен з часом зрозуміє-чи татуювання це його-і чи буде з нього хороший майстер....
фазан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 14.01.2011, 13:54 #1551139   #219
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від фазан Переглянути допис
нуда)
з цим я повністю згідний)
є таке..
і кожен себе одразу майстром називає))........(а ті шо самопалом юзають-то в першу чергу якають)))
я от наприклад навіть після 10 років роботи з татуюваннями не зміг би назвати себе майстром-навіть через, що з кожною наступною татуировкою-взнаєш щось нове ...
словом-кожен з часом зрозуміє-чи татуювання це його-і чи буде з нього хороший майстер....
"майстер" - двозначне слово так ж і слово "професіонал"
seryoja зараз поза форумом  
Старий 16.01.2011, 00:23 #1552552   #220
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

йопта....може би не ви себе а хвалили, а хтось би порадив в кого набивав і кожен сам зацінив???а то оце випендрювання мені здається нідочого ваше.
За*бісь шо ви "майстри " свого діла...але із фазаном неможу непогодитись
Sirco зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:46.