Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Парламентські вибори - 2012

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.10.2012, 22:56 #2065578   #141
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
По логіці - Донецьк вже був порахований і ймовірно ще до виборів.
Розумієте, фальшувати - не означає принести пачку бюлетенів і запхати в урну для голосування. Можна ж набагато простіше - декілька "справедливих і правильних" цифер в протоколі поставити і все.
Якщо вибори прозорі - чому онлайн трансляцію виключили під час підрахунку? Чому немає онлайн трансляції на ОВК, а особливо - крупним планом при перевірці протоколів і внесення з них даних для ЦВК?
Чому журналістів не пускають на ОВК в Києві?
Така сама ситуація і в Києві, і В Льовові, бо, розумієте, багато опозиціонерів пройшло, а єдиний шанс їх на другий план поставити, щоб вони в рейтингу сверлили поглядом спину регіонала - почаклувати з протоколами, а це можливо лише шляхом затягування виборів, коли люди на межі нервового зриву, коли їм вже плювати на все - аби швидше нормально відпочити дома. От тоді, починається бал у прийомі диявола.
Тим більше на сході великі області, міста, кількість зареєстрованих виборців на дільницях набагато більше, підрахунок займає довше часу. Ми своїх 1320, які проголосувавли на момент закриття дільниці, рахували більше ніж 3 години. А протоколи закінчили складати лише в 4 ранку. То як так виходить, що на заході ОВК і 5-6 частину не встигло опрацавати, а в Сході - вже 60-70% завершували??
До виборів ні в якому разі, тому що кількості реальних виборців ніхто не знав і владі потрібно було робити фіктивну найвищу явку на сході в такому випадку, щоб перестрахуватись. Але на заході відсоток явки виборців вищий в результаті, тому вони рахували після виборів, а не до (це 100%) і у випадку серйозного фальшування повинні були застосовувати схему, яку я описав вище - пропускати весь захід вперед, а потім рахувати свої округи або ж рахувати трохи повільніше. В такому випадку та ж Свобода ніколи б не отримала і 2% в тій же Одеській області. Якщо ви так повільно рахували - як ПР могли знати приблизні цифри і від них відштовхуватись, щоб не ризикувати в результаті ?
Вибачайте, але я ніколи не повірю, що ОО могла б виграти в ПР, принаймні не в 2012-му, хоча на цьому форумі зі мною не погодяться.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
вуйцю,я просто не можу сприймати серйозно людину,котра пише,що порушень було небагато)
Порушення були і будуть завжди і ті що проє...ли завжди будуть про них кричати (особливо Тимошенко яка зрозуміла, що не вийде найближчим часом), тому я не маю бажання вести ідіотську дискусію. Були дані декількох екзитполів після виборів, які показували на багатьох каналах, і я не бачу сильного відхилення від них, тому про що ми говоримо ? Ти побачив десь на ютубі пару порушень які впираються в першу чергу якомусь мажоритарнику і робиш з цього трагедію, бо саме твій вибір проігнорували в результаті ? Не подобається результат - вила і на майдан.

Востаннє редагував Litops: 30.10.2012 о 23:03. Причина: Пізніше додано
Litops зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 23:00 #2065591   #142
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
може 105?
Ні просто 50, щоб тобі легше було Хоча цього було би достатньо, щоб працювати в Україні та й ще мати декількох підлеглих при хорошому татові

Ти не дуже переймайся, бо цей рівень дуже відносний http://otvet.mail.ru/question/9594589/ і цифри відрізняються суттєво. Єдине, що можна сказати точно: вище 130 - логіка і мислення хороші, нижче 90 ппц. Тому будемо рахувати 105 компліментом, щоб більше про це не говорити

Востаннє редагував Litops: 30.10.2012 о 23:20.
Litops зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 00:02 #2065619   #143
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

http://lb.ua/news/2012/10/31/176889_...go_okruga.html
Цитата Трансляція з 223 округу
Левченко(Свобода) vs Пилишигин(самохід)

Угар і содомія

Походу сіли батарейки

Востаннє редагував org100h: 31.10.2012 о 00:08.
org100h зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 07:25 #2065650   #144
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Ні просто 50, щоб тобі легше було Хоча цього було би достатньо, щоб працювати в Україні та й ще мати декількох підлеглих при хорошому татові

Ти не дуже переймайся, бо цей рівень дуже відносний http://otvet.mail.ru/question/9594589/ і цифри відрізняються суттєво. Єдине, що можна сказати точно: вище 130 - логіка і мислення хороші, нижче 90 ппц. Тому будемо рахувати 105 компліментом, щоб більше про це не говорити
Знаєте, шановний Litops, але сьогодні я поділяю думку більшості - ваш iq дійсно 1,50.
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 10:09 #2065739   #145
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Знаєте, шановний Litops, але сьогодні я поділяю думку більшості - ваш iq дійсно 1,50.
Я не сумніваюсь, тому ви і більшість працюєте за 2000-4000 грн ЗП, через те що дуже вумні Я ж себе до більшості ніколи не відносив і думок більшості ніколи поділяти не буду. А саме головне, що мені абсолютно начхати на те що говорить чи робить більшість.

Додано через 3 хвилини
Ось як доказ не фальсифікації особливої http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040p...f7331=215.html
Якщо свободівець виграє в менш ніж 200 голосів це вже про щось говорить. Фальсифікувала би влада і його 200 бюлетенів визнали би недійсними, а самовисуванець був би уже в лавах ПР.

Додано через 14 хвилин
Трішки розрядки -
http://kolyan.net/index.php?newsid=41051

Востаннє редагував Litops: 31.10.2012 о 10:34. Причина: Пізніше додано
Litops зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 10:43 #2065777   #146
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Я не сумніваюсь, тому ви і більшість працюєте за 2000-4000 грн ЗП, через те що дуже вумні Я ж себе до більшості ніколи не відносив і думок більшості ніколи поділяти не буду. А саме головне, що мені абсолютно начхати на те що говорить чи робить більшість.

Додано через 3 хвилини
Ось як доказ не фальсифікації особливої http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040p...f7331=215.html
Якщо свободівець виграє в менш ніж 200 голосів це вже про щось говорить. Фальсифікувала би влада і його 200 бюлетенів визнали би недійсними, а самовисуванець був би уже в лавах ПР.

Додано через 14 хвилин
Трішки розрядки -
http://kolyan.net/index.php?newsid=41051
http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040p...pf7331=95.html - поясніть тоді, чому опрацьовано лише 55%??
Ви не переживайте, все ще може змінитися. І чому на ОВК не пускають журналістів, особливо там, де опрацьовуються протоколи по Київській області?
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 10:52 #2065783   #147
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040p...pf7331=95.html - поясніть тоді, чому опрацьовано лише 55%??
Ви не переживайте, все ще може змінитися. І чому на ОВК не пускають журналістів, особливо там, де опрацьовуються протоколи по Київській області?
Давайте ми про це поговоримо після того як буде 100% опрацьовано. Бо якось смішно буде виглядати, що ми тут слюною бризкаємо, а виграє кандидат від ОО в результаті З 225 округів таких ви знайдете аж раптом 6-7 (які йдуть за затримкою) і будете потім кричати про масові фальсифікації. Прикладом був 215-й округ про який в якісь темі вже піднімали питання і кричали, що підтасували, а що отримали після 100% обробки ? і тепер вже ніхто не кричить. Тому давайте не будемо пінитись і робити передчасні висновки.
Якщо виграє кандидат від ОО ви визнаєте, що все було більш меньш чесно ? Хоча, я чомусь, знаю вашу відповідь наперед

P.S. Ось округи які йдуть з затримкою і в них серйозна боротьба самовисуванців чи регіоналів VS ОО чи Свободи
11
95
197
223
будемо слідкувати (самовисуванців я рахую на 90% вже під ПР щоб було зрозуміліше)

Востаннє редагував Litops: 31.10.2012 о 11:26.
Litops зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 12:24 #2065836   #148
SilverOk
 
Аватар для SilverOk
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

на Черкащині невідомі хотіли викрасти опозиційного кандидата!!!
http://tvi.ua/na_cherkaschini_nevido...asti_kandidata
SilverOk зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 13:54 #2065903   #149
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Слухав по ТВІ, що зранку було пораховано 100% на 132 окрузі переможцем був Корнацький, а тепер став травянко...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 13:59 #2065908   #150
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Пішла в хід найчорніша технологія фальсифікацій... Котра вперше була застосована на останніх місцевих виборах у Тернополі.

Цитата Об’єднана опозиція "Батьківщина" готує позов про визнання дій ОВК 14 у Вінниччині неправомірними.
Про це повідомляє прес-служба Батьківщини
Вони нагадали, що сайт ЦВК визначив "переможцем" у 14 окрузі на Вінниччині самовисуванця Віктора Жеребнюка. Хоча ще 15 хвилин тому за підрахунками 100% на першому місці був кандидат від ВО "Батьківщина" Іван Мельничук.
Причинами цього став перерахунок голосів.
"29 жовтня ОВК прийняла всі протоколи від дільничних комісій. Зауважень чи скарг не було", - зазначає Батьківщина.
"Проте наступного дня кандидат-самовисувенць Жеребнюк подав до ОВК заяви про перерахунок голосів на 10 виборчих дільницях з тих підстав, що при транспортуванні нібито були пошкоджені ящики, в яких транспортували виборчу документацію.
"Потри те, що факту пошкодження зафіксовано не було, ОВК прийняла рішення про перерахунок голосів на зазначених виборчих дільницях", - зазначила в прес-службі.
"При перерахунку виявлено, що пакети, у які були запаковані бюлетені "за" Івана Мельничука, розірвані, а на майже всіх цих бюлетенях проставлено по дві відмітки – за Мельничука і ще за іншого кандидата, що призводить до визнання таких бюлетенів недійсними", - наголосила у прес-службі.
За таких обставин ОВК не враховує такі бюлетені при перерахунку.
Як наголошують в Юридичному департаменті Центрального штабу "Батьківщини", те, що зіпсовані бюлетені виявлені в ящику, де фіксувалися голоси "за" Мельника, свідчить, що вони були зіпсовані членами ОВК.
"Якби це було зроблено на рівні ДВК, ці бюлетені були б запаковані окремо в пакети з написами "недійсні" - зазначають у прес-службі.
Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2012/10/31/6976318/
Якщо хто ще випадково не бачив (фальсифікаційна "технологія" - наприкінці сюжету):
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tapac_ko (31.10.2012)
Старий 31.10.2012, 14:38 #2065924   #151
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Вила напоготові ?
Litops зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 31.10.2012, 14:51 #2065928   #152
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Вила напоготові ?
Ти однопартієць Ляшка)?
Yurk0 зараз поза форумом  
Подякували 2:
riznyk (31.10.2012), Samyel_Fox (31.10.2012)
Старий 31.10.2012, 14:54 #2065931   #153
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

член Тернопільської ТВК 2010 Андрунців був тоді зафіксований на відео серед тих, хто, так би мовити, "мітив" бюлетені....
і як наслідок - тепер цей чоловік очолює окружну комісію!

безкарність злочину - ще гірше самого злочину
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SilverOk (31.10.2012)
Старий 31.10.2012, 15:07 #2065943   #154
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Ти однопартієць Ляшка)?
Ні, але люблю спостерігати за чимось веселим Паритись тут можуть тільки ті, хто хоче бачити якихось знайомих або знайомих знайомих у владі, щоб вигравати тендера, отримувати нерухоме майно за копійки, отримувати дозвола та маті інші привілеї. Що ж стосується простих людей, то вони або реально вірять у те що жити стане краще і їх ЗП миттєво виросте з 300 баксів до 3000 або ж просто їм подобається йти в масовці з стадом і підтакувати більшості.
Особисто я не проти видовищ і серйозної ВБД, а то вибори якось нуднувато пройшли
Litops зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 15:37 #2065957   #155
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
член Тернопільської ТВК 2010 Андрунців був тоді зафіксований на відео серед тих, хто, так би мовити, "мітив" бюлетені....
і як наслідок - тепер цей чоловік очолює окружну комісію!
Як часто ви любите це писати. Тепер моя черга...І шо ви зробили по цьому приводу??? Яка реакція депутатів бо це питання безпосередньо їх стосується?? Чи був дипутатський запит в прокуратуру і яка відповідь надійшла??Чи звертались хоч кудись??? Чи усі бояться виборів де цей чоловк очолює окружну комісію??
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Litops (31.10.2012), Учаснег (31.10.2012)
Старий 31.10.2012, 15:38 #2065958   #156
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

З блогу журналіста Мирослава Отковича:

Цитата В цей час, коли Ви читаєте цей блог на ОВК 223 відбуваються фальсифікація.

Якщо вибори в країні добігають кінця, то на окрузі Пилипишина вони у повному розпалі.

За протоколами з мокрими печатками перемагає кандидат від ВО "Свободи" Юрій Левченко, тоді як Віктор Пилипишин програв вибори.

Втім, до встановлення результатів виборів на дільниці справа так і не дійшла.

За словами Левченка проти нього використовують брудну технологію псування бюлетенів.

Вранці тут не було нікого з преси. Знаю, що вночі чергувала Наталя Соколенко. Потрібні свіжі сили.

Журналісти, якщо Ви прагнете сенсацій, скандальних фактів і просто реальної роботи – їдьте за адресою Щербакова, 49.

Влада нагло і цинічно "тирить" голоси людей!



http://blogs.pravda.com.ua/authors/o...5091127a37faf/
Скажіть: Як такому можна протистояти???????
FortYear зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 15:44 #2065964   #157
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
З блогу журналіста Мирослава Отковича:



Скажіть: Як такому можна протистояти???????
А як пробували??? Чи просто слова?? Ющенко революцію підняв, а тут хтось хоч заяву в прокуратуру написав?? Я звертався в СБУ коли приходили купити мій голос за діючого президента..
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 15:48 #2065969   #158
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
А як пробували??? Чи просто слова?? Ющенко революцію підняв, а тут хтось хоч заяву в прокуратуру написав?? Я звертався в СБУ коли приходили купити мій голос за діючого президента..

Ти напевне не уважно слідкував з подіями...
Звертались усюди куди тільки могли. Відповідь досить суха: "Відмова у відкритті КС у звязку з відсутністю складу злочину"

Я гадав, що ти вже пройшов стадію розуміння сьогодення "наша прокуратура і суди нас захистять"...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 15:53 #2065973   #159
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

Ти напевне не уважно слідкував з подіями...
Звертались усюди куди тільки могли. Відповідь досить суха: "Відмова у відкритті КС у звязку з відсутністю складу злочину"

Я гадав, що ти вже пройшов стадію розуміння сьогодення "наша прокуратура і суди нас захистять"...
Думав у депутатів білше шансів))) а бачу шо стількиж як і у нас...
Вже давно зів
Цитата стадію розуміння сьогодення "наша прокуратура і суди нас захистять"
і вийшло з мене це уявлення.
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 31.10.2012, 15:55 #2065974   #160
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

За Партію регіонів у психлікарні проголосували практично усі психічнохворі
Цитата У Дніпропетровську переважна більшість психічно хворих голосували за Партію регіонів.
Так, за даними ЦВК, на виборчій дільниці № 121477, яка розташована в приміщенні клінічної психіатричної лікарні Дніпропетровська, свої голоси за Партію регіонів віддали 1023 людини з 1090 хворих. Також на цій ділянці за представника Партії регіонів, по одномандатному виборчому округу № 24, проголосувало 957 пацієнтів з 1190.
"Говорити про прозорість виборів на цій виборчій дільниці, напевно, не можна, оскільки душевно хворі люди не завжди можуть навіть прочитати те, що написано в бюлетені, не кажучи вже про те, щоб осмислено поставити галочку напроти тієї партії, яку вони підтримують", - зазначає автор статті.
Джерело

Востаннє редагував Sten1: 31.10.2012 о 16:04.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (31.10.2012), riznyk (31.10.2012)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:48.