Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: Чи пробачили б Ви зраду коханої людини?
так 76 19.24%
ні 159 40.25%
важко відповісти 160 40.51%
Голосували: 395. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Зрада...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.05.2011, 21:57 #1643356   #621
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: Зрада...

Є такий вислів :
коханій людині можна пробачити все,навіть зраду. але, чи залишиться вона після того коханою...?
MonoKit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 22:04 #1643365   #622
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Зрада...

А смисл? пробачати, якщо зрадили то швидше за все ти третий лишній, пробачиш чи ні - всерівно тебе вже не потрібно.

Пацієнт:
-Лікарю а я жити буду?
лікар:
- А смисл?
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 22:06 #1643369   #623
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Зрада...

— Да не бывает такого, чтоб мужик один разок изменил. Вот то, что один разок попался, вот это бывает. (с) Інтерни
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (07.05.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Усмішка (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 22:12 #1643379   #624
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Зрада...

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
А смисл? пробачати, якщо зрадили то швидше за все ти третий лишній, пробачиш чи ні - всерівно тебе вже не потрібно.
умгум..а особливо дружина не потрібна коли поїхав в відрядження чи в відпустку, залив з корєшами кульок, когось на п*яну голову тойво (на ранок сам не поняв "а шо ето") . То ситуація- проявник наявності щирих почуттів до своєї половинки
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 22:20 #1643387   #625
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Зрада...

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
умгум..а особливо дружина не потрібна коли поїхав в відрядження чи в відпустку, залив з корєшами кульок, когось на п*яну голову тойво (на ранок сам не поняв "а шо ето") . То ситуація- проявник наявності щирих почуттів до своєї половинки
Такого безпорядочного способу життя я не розглядав. Як треба напитися щоб втратити всякий самоконтроль і цінність наявних стосунків?
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (06.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 22:25 #1643395   #626
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Зрада...

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Такого безпорядочного способу життя я не розглядав. Як треба напитися щоб втратити всякий самоконтроль і цінність наявних стосунків?
ситуація,на жаль, не рідкість, не раз чула такі історії від хлопців.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Манюня (06.05.2011), john smith (07.05.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.05.2011, 22:28 #1643403   #627
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Зрада...

Печально, для мене мої стосунки це святе і якщо я би був на межі зради значить для мене ці стосунки взагалі нічого не означали.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 07:34 #1643581   #628
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Зрада...

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ситуація,на жаль, не рідкість, не раз чула такі історії від хлопців.
оуууу,навіть не уявляєте,наскільки не рідкість....я не те шо чула,скільки разів бачила на свої очі,коли працювала в готелі...серед таких "клієнтів"- дорогі родичі(я тебе благаю,тільки ти мене тут не бачила),лікарі,відомі люди як в Тернополі,так і за межами...Йолки,за артистів-вопше мовчуСаме більше поражає те,шо спочатку приїжджає клієнт з другого міста з дружиною,дітьми-ну там,аквапарк,озеро,місто показати...І такі вони закохані,такі щасливі...Через деякий проміжок часу "нарісовується" з якоюсь вже іншою "мадам",певно,тоже хоче,шоб вона побачила файне місто Тернопіль...Або такий собі роботяга,який приїхав дійсно в командировку(по пп та і пакет документів на проживання вимагає),який годиться мені в татки,і тихенько на вухо:"А где здесь девочек можно взять?".
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
john smith (07.05.2011), Джалка (06.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 10:48 #1643751   #629
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Зрада...

Та я теж бачив як чоловіки охотяться за протилежною статтю щоб розважитись хоч і мають сімю, дітей, но яка в них та сімя чи вони задоволені нею я не знаю.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 11:33 #1643801   #630
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Зрада...

мала нагоду бути в змішаній компанії одружених-неодружених чоловіків, вразило те, що знайомств і пріключєній шукають якраз одружені
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 12:39 #1643878   #631
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Зрада...

На мою думку зрада залежить від 2 факторів:
1. Від людини. Є люди які просто в принципі неможуть зрадити -вірні.
А є такі , даже якщо всьо класно супер у стосунках всеодно тяне наліво чи направо, ібо гулящі особливо в молодості ))
2. Чи задоволоні люди своїми стосунками, якщо шось не подобається, якесь незадовлоненя відносинами, то починають шукати на стороні щось краще.

На рахунок того що одружені більш схильні ходити наліво по свому колу знайомств можу сказати що ні, хоча фіг його знає -свічку не тримав
То особливо в молодості зраджують, ібо не нагулявся хтось, а в інших пече...
А дехто в старості приключений пошукати хоче, якщо в молодості не вийшло
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 12:58 #1643894   #632
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Зрада...

серед знайомих вже одружених пар через зраду розводяться одиниці, а вот через бухло і підйом руки на дружину - на ура.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 3:
john smith (07.05.2011), sredizemec (22.03.2012), voronya (23.05.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 18.03.2012, 00:53 #1898541   #633
Немо
 
Аватар для Немо
Типово Відповідь: Зрада...

Цитата:
Допис від axEAne Переглянути допис
Пішла на дискотеку цього тижня і перецілувалась з кількома хлопцями.. це побачили мої близькі друзі і звичайно ж не змогли не розказати цього.
друзі молодці .. тому що інколи ходиш "з рогами", або поводишся не правильно , а вони проявили нейтралітет - мовляв їхні справи , не хочу вмішуватись. щодо того , що розійшовся , то також вважаю правильно вчинив. якщо зрадила - значить щось в тобі її не влаштовувало і вона шукала це в комусь іншому .. такій людині не можна довіряти.. що до кохання .. це завжди той аргумент ,який в кінці кінців завадить тобі прийняти правильне рішення,яке підказує власний розум і народна мудрість.. через кохання завжди летиш як метелик на полум"я , щоб лишній раз обсмалитись , а потім щей ця підла штука не дає тобі бути щасливим з кимось іншим.
Немо зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:35.