Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Найкраща служба доставки
Нічний Експрес 13 9.22%
Нова пошта 102 72.34%
Автолюкс 21 14.89%
Сат 16 11.35%
Міст Експрес 13 9.22%
Делівері 10 7.09%
Ваш час 3 2.13%
Ін тайм 13 9.22%
Гюнсел 8 5.67%
Поштово-вантажний кур"єр 8 5.67%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 141. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Служби доставки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2016, 21:32 #2656129   #181
Subarut
Типово Відповідь: Служби доставки

Це називається "впарили" їм йде процент до виконання плану "впарити коробку/обрештовку" + ціна на ці обрештовки піднялася
Subarut зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2016, 21:48 #2656130   #182
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Служби доставки

та вони там подуріли від жадності
я вже забив на Нову пошту і користуюся іншими перевізниками
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 08:16 #2656169   #183
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від Subarut Переглянути допис
Це називається "впарили" їм йде процент до виконання плану "впарити коробку/обрештовку" + ціна на ці обрештовки піднялася
Та то шо вони впарють я знаю давно, але є ж якісь розумні межі.
Коли приносиш до них товар в заводській упаковці, який вже проїхав пів земної кулі і йому нічого не сталося, а вони кажуть, що мусять обгорнути слоєм стрейчу, бо інакше товар пострадає... то вже брєд. На питаня хулі той слой плівки допоможе, починається пісня про штрафи, про заборону так просто приймати вантаж і т.д.
Мені чувак грузчик теж казав що врони там мають якийсь маленький плюс від того що відділення більше людей обдере.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 12:12 #2656212   #184
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Служби доставки

В обрешітці НП також є перевага. Спробуйте відправити крихкий вантаж іншими компаніями.
Делівері не зможе його упакувати. Відповідно не відшкодує в разі пошкодження вантажу.
За інтайм навіть говорити не хочу. Кілька років тому, через суд, вибивав 1000$ за втрачений вантаж.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 12:58 #2656218   #185
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Служби доставки

та при чому тут крихкий вантаж.
Я особисто вже тричі (!!!), нє - ніфіга - чотори рази попадав на такий розвод.
2 рази з обрешіткою: перший раз їхав збірний пластиковий комодик для білизни в своїй власній упаковці, другий раз їхав пеленальний столик - взагалі виріб з ДСП - що там крихкого то?
В обох випадках товар брався по передоплаті, тому доводити щось важко було - відправник мол вирішив так послати, то ваші з ним проблеми, ми без його дозволу так не пакуєм.
Останні 2 рази було поскромніше. Раз упакували 19 дюймовий 2-юнітовий корпус під стойку в картонну коробку, де таких корпусів можна скласти 4 мінімум - ну тут ніби дійсно претензії до продавця, який не удосужився упакувати. А іншого разу їхав підрулевий перемикач поворотів в рідній упаковці, який також не полінились упакувати додатково в їхню картонку, відповідно доставка замість 30 вийшла 40 грн.
Інструктуйте продавців, в яких купуєте, щоб вони слідкували за цими питаннями.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 13:08 #2656223   #186
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
В обрешітці НП також є перевага. Спробуйте відправити крихкий вантаж іншими компаніями.
Делівері не зможе його упакувати. Відповідно не відшкодує в разі пошкодження вантажу.
За інтайм навіть говорити не хочу. Кілька років тому, через суд, вибивав 1000$ за втрачений вантаж.
Та при чому тут перевага. Вонаобрешітка має бути по бажаню. і головне ПО РОЗМІРУ. Я вже писав, а як би мені холодильник відправляли.... всьо фура вся моя, і Тернопіль без посилок.
Тим більше який пилосос крихкий вантаж, за нормальних умов перевезення. ну звісно якщо його кидати з розгону... але тоді і обрешітка не допоможе. Там йде тупе впарювання ПРИМУСОВЕ тари і по цінах вище ринкових в три рази. Наприклад такі мішечки хлюпенькі як в них по 10 на ринку по 3 грн.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 14:21 #2656239   #187
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
відправник мол вирішив так послати, то ваші з ним проблеми, ми без його дозволу так не пакуєм.
Тоді які претензії до НП ?
Я кожен день відправляю через НП. Завжди замовляю обрешітку. Так набагато спокійніше.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 15:07 #2656241   #188
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Тоді які претензії до НП ?
претензія в тому, що вони піхають ту обрешітку, куди треба і куди ні. Я навів приклади.
Я не знаю, що ти продаєш - може зеркала чи люстри. Але в моєму випадку те, що віправляли мені - там обрешітка нахрін не потрібна була. Як і хлопаці з пилососом. Я би сказав, що це своєрідне шахрайство з їх боку - відправнику похрін як поїде вантаж, він за доставку не платить, тому і не вникає, в що його пакуватимуть, і яка буде кінцева вартість. Але вибач мені, коли їде вантаж вартістю 250 грн і при тому його доставка виходить 150 - то сенс такої торгівлі то?
Це по-перше.
А по-друге купую речі по інтернету вже давно, і 99% відправлень - нова пошта. Такої хріні як зараз твориться раніше не помічав. Якось раніше вантажі возили, нічого не товкли, і обходились без обрешіток, а зараз - ну прям катастрофа - старий пилосос і той без обрешітки не поїде?
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mr_RAS (03.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 15:13 #2656242   #189
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Служби доставки

мені чувак хотів відправити б/у монітор 17"
в своїй рідній упаковці, без решітки відмовилися відправляти
сказав йому відправити через Інтайм і все

з Китаю якось їдуть монітори в своїй рідній упаковці у всі сторони світу, а тут ***** не можуть доїхати і так як каже свіч, раніше якось їздили
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 15:46 #2656252   #190
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Служби доставки

В вересні відкрив своє відділення Міст експрес і знаю кухню служб доставки зсередини.
Справді, як тут писали, власники відділень отримують відсоток з проданої упаковки, тому вам відділення Нової пошти і почали впарювати обрешітку, щоб збільшити свій прибуток.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 16:10 #2656258   #191
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
претензія в тому, що вони піхають ту обрешітку, куди треба і куди ні. Я навів приклади.
Я не знаю, що ти продаєш - може зеркала чи люстри. Але в моєму випадку те, що віправляли мені - там обрешітка нахрін не потрібна була. Як і хлопаці з пилососом. Я би сказав, що це своєрідне шахрайство з їх боку - відправнику похрін як поїде вантаж, він за доставку не платить, тому і не вникає, в що його пакуватимуть, і яка буде кінцева вартість. Але вибач мені, коли їде вантаж вартістю 250 грн і при тому його доставка виходить 150 - то сенс такої торгівлі то?
Це по-перше.
А по-друге купую речі по інтернету вже давно, і 99% відправлень - нова пошта. Такої хріні як зараз твориться раніше не помічав. Якось раніше вантажі возили, нічого не товкли, і обходились без обрешіток, а зараз - ну прям катастрофа - старий пилосос і той без обрешітки не поїде?
Якщо відправник погодився на обрешітку, в чому вина НП?
Колись відправляв вантаж вартістю понад 10 000грн. Запитав отримувача про обрешітку, він відмовився. В результаті вантаж приїхав пошкоджений. Звісно отримувач від нього відмовився. Після цього випадку все надсилаю в обрешітці.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Mr_RAS Переглянути допис
мені чувак хотів відправити б/у монітор 17"
в своїй рідній упаковці, без решітки відмовилися відправляти
сказав йому відправити через Інтайм і все

з Китаю якось їдуть монітори в своїй рідній упаковці у всі сторони світу, а тут ***** не можуть доїхати і так як каже свіч, раніше якось їздили
З інтаймом добре поки не трапиться якась халепа. В мене вкрали вантаж на 1000$ і дали задню. Недавно знайомому пошкодили вантаж який самі ж пакували. Також дали задню. Вони там всі працюють неофіційно. І коли діло доходить до суду, працівники кажуть, що до інтайму не мають відношення.

Востаннє редагував KIgorS: 03.10.2016 о 16:10. Причина: Пізніше додано
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 20:15 #2656284   #192
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата Якщо відправник погодився на обрешітку, в чому вина НП?
відправник мав би спитати покупця про те чи погоджується він на додаткові витрати на упаковку.бо дійсно якшо товар вартує 250грн то на біса його пакувати так ніби він коштує 12500грн?
Пакується в більшу коробку,бо там ше якась труба є,та і все.або оформляється як 2 посилки (2 місця).і упаковки не треба.
але то від відділення залежить,хто який план виконує по проданій упаковці.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 21:27 #2656301   #193
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
В обрешітці НП також є перевага. Спробуйте відправити крихкий вантаж іншими компаніями.
Делівері не зможе його упакувати. Відповідно не відшкодує в разі пошкодження вантажу.
За інтайм навіть говорити не хочу. Кілька років тому, через суд, вибивав 1000$ за втрачений вантаж.
В Делівері є страхівка, 1000 грн вартує 4 грн, 2000 грн-8 грн, і т.д.. Виплачують в разі пошкодження сповна. А в НП це обриштування на лоха впарюють, авось пройде. Я згоден коли відправник сам просить обриштування (в твому випадку), але коли це йде наказовим темпом з сторони працівника НП - це перебор.
Неодноразово тоже намаглись обриштувати, казав нічого не знаю везіть так як є.
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 21:27 #2656302   #194
AleksHr
Типово Відповідь: Служби доставки

Я думаю що якщо попросити книгу скарг і побажань - відразу все стане на свої місця.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 21:28 #2656303   #195
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Служби доставки

Відправник цієї конструкції бачити не міг, він залишив товар тай пішов, не розумію як може бути виправдання цьому рагулізму працівників. Мені також часто приїжджають такі "матрьошки" - річ в заводській упаковці обмотана стрейчем і запхана в іншу коропку. Ця вся конструкція щедро засипана пінопластом. А вантаж - повністю металеві доводжувачі дверні. Потім пів години розпаковуєш.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (04.10.2016), switch (04.10.2016)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 21:30 #2656304   #196
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата Відправник цієї конструкції бачити не міг, він залишив товар тай пішов, не розумію як може бути виправдання цьому рагулізму працівників.
взагалі то мали би сказати відправнику що треба додатково пакувати.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2016, 14:54 #2656396   #197
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Якщо відправник погодився на обрешітку, в чому вина НП?
ладно, бачу з тобою сперечатись важкувато.
Ось тобі фрагмент переписки:

Як бач, відправнику пох, як поїхав його товар. Крайнім вихожу по любому я як отримувач. те, що відправник ступив - то ясно, але поведінка НП - мяко кажучи непрофесійна, а відверто кажучи - шахрайська: а, не дивишся - ну і ок, впарюєм по повній, отримувач нікуди не дінеться.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2016, 18:33 #2657786   #198
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ладно, бачу з тобою сперечатись важкувато.
Ось тобі фрагмент переписки:

Як бач, відправнику пох, як поїхав його товар. Крайнім вихожу по любому я як отримувач. те, що відправник ступив - то ясно, але поведінка НП - мяко кажучи непрофесійна, а відверто кажучи - шахрайська: а, не дивишся - ну і ок, впарюєм по повній, отримувач нікуди не дінеться.
ая-яй-ти чо по кацапськи пишеш на олх? ))
а по темі-є ж вибір служб доставки, інтайм має купу поштоматів по місту, автолюкси-делівері...
я тепер суто укрпоштою користуюся,- дешево, в рази у порівнянні з новою , нарікань нема, мені неспішно якщо навіть тиждень річ йде. Правда електроніки укрпоштою не замовляю, лише речі які при транспортуванні важко пошкодити...
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2016, 18:39 #2657790   #199
Freya
Учасник
 
Аватар для Freya
Типово Відповідь: Служби доставки

Пересилала недавно дитячу качельку через НП, за доставку написали 240 грн....(((
Freya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2016, 18:43 #2657791   #200
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Служби доставки

яка вага? які розміри? яка вартість?
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:26.