Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Шукаю однодумців сисадмінів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.03.2017, 20:50 #2684072   #1
AleksHr
Типово Шукаю однодумців сисадмінів

Привіт. Шукаю людей які є справжніми сисадмінами, працюють з хорошим обладнанням, люблять свою роботу і мають можливість поспілкуватися на різні теми по своїй діяльності.

Іноді виникають різні ситуації, щодо впровадження різних сервісів, закупки серверів, обладнання і було б добре з кимось спілкуватися на дані теми і ділитися/користуватися досвідом.

Чомусь в Тернополі взагалі нікого не можу знайти хто реально цим займається серйозно, а не на відмахайтеся.
AleksHr зараз поза форумом  
Подякували 6:
AIex (03.04.2017), dodge (21.03.2017), Don Kihot (22.03.2017), fdisk (21.03.2017), gsv (22.03.2017), KVM (20.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2017, 12:30 #2684184   #2
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

то треба раз в два тижня робити сходку - а точніше "бухаловку" - шось повню колись давно таке практикувалось
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2017, 12:56 #2684193   #3
AleksHr
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Ну я особисто не п'ю, тому для мене поганий варіант ).

І маю на увазі не просто поговорити ні про що, а про реальні речі. В когось щось повчитися, комусь підказати.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2017, 18:29 #2684232   #4
castor
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

наскільки бачу, у нас на форумі цілий розділ присвячений адмініструванню - http://forum.te.ua/forumdisplay.php?f=27
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2017, 20:22 #2684254   #5
AleksHr
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Ага, але не бачу сисадмінів там (.

То що в нас в місті реально ніде немає сисадмінів високого рівня? Які хоча б мають серверну із декількома стійками і повністю їх обслуговують? Продумають топологію, використовують нові технології і мають відповдіний бюджет.

Маю на увазі не адмінів які обслуговують пару компів по типу вінду переставити ).
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2017, 06:40 #2684279   #6
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

https://www.facebook.com/groups/871439116320860/
приєднуйся

Додано через 10 хвилин
В Тернополі практично не залишилось великих кантор, які самостійно займаються адмініструванням. Поглинуті провайдери, СЕБН - все адмініструється ззовні.

Востаннє редагував gsv: 22.03.2017 о 06:40. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2017, 07:41 #2684281   #7
AleksHr
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Дякую, приєднався. Я теж зрозумів що мало кого лишилося в Тернополі, тому тут і пишу, бо не можу знайти ).

Ззовні... ех Тернопіль би адміністрував ззовні когось було б непогано ). А вдруг є така фірма.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2017, 08:31 #2684294   #8
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Дякую, приєднався. Я теж зрозумів що мало кого лишилося в Тернополі, тому тут і пишу, бо не можу знайти ).

Ззовні... ех Тернопіль би адміністрував ззовні когось було б непогано ). А вдруг є така фірма.
Цитата ех Тернопіль би адміністрував ззовн
наскільки я знаю є така фірма яка цим займається , що правда назву я забув.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2017, 08:44 #2684301   #9
AleksHr
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

А на форумі нікого немає хто таким займається? Ну просто не подзвониш на фірмі і не скажеш так і так давайте спілкуватися ).
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 16:35 #2684662   #10
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
А на форумі нікого немає хто таким займається? Ну просто не подзвониш на фірмі і не скажеш так і так давайте спілкуватися ).
та і може не всім треба спілкування ) чуваки собі своє роблять і все. Тут по вебу теж сидять кодери і т.д. , тема і розділ створена є , але щось там якогось активного спілкування не відбувається. Сидить собі народ на фрілансі чи працює в команді , бабло косять і все. І їм якось не до форумів
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2017, 14:56 #2684829   #11
AleksHr
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Ну кодери то зовсім інше, це зрозуміло там все по іншому. В адмінів же ж робота набагато ширша.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2017, 14:58 #2686303   #12
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Ну кодери то зовсім інше, це зрозуміло там все по іншому. В адмінів же ж робота набагато ширша.
не завжди )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2017, 14:27 #2686429   #13
AIex
Учасник
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

НА мою думку, ідея щодо спілкування, обміну інформацією чи досвідом між системними адміністраторами має право на життя! Такі спілкування принесуть тільки позитив усім учасникам даного процесу!
Тут є тільки одна проблема, це може бути багато кому не інтересно.
Тут потрібно розпочинати якись невеличкий проект, для когось він би міг бути як хоббі. Люди підтянуться і появиться можливість з кимось поспілкуватися.
Давайте придумаємо якись інтересний проект, який можна реалізувати в інтернеті і почнемо набиати усіх охочих, хто захоче долучитися до нього.
AIex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2017, 15:37 #2686435   #14
AleksHr
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Тому я і уточнив щоб бажано був хоч якийсь рівень. Якщо обслуговується ком мережа з 10 компів і нічого не робиться і типу сисадмін - тоді дійсно буде не цікаво спілкуватися.

Якщо ж всього побільше, там сервери, віртуалізація, ІП телефонія, відеонагляд тощо - вже буде цікавіше значно.Тому що такий адмін так чи інакше спілкується в неті на форумах тощо, бо багато нюансів і різних запитань по ходу справ.

А який проект можна розпочинати? Важко сказати навіть. Якщо хоча б є декілька бажаючих можна скажімо було б створити групу в телеграмі для початку. Але хчоа б від 5 бажаючих...

Чи які ще є пропозиції?

P.S. Хто цим всім займається на професійному рівні я думаю мене зрозуміє, мало з ким про такі речі можна поговорити чи порадитися нажаль в реальному житті. Кому ж це все непотрібно - ну значить це для нього лише робота і він про неї поскоріше хоче забути в вільний час ). Але комусь це і не в напряг...
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2017, 21:54 #2686518   #15
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Цитата
Допис від AIex Переглянути допис
НА мою думку, ідея щодо спілкування, обміну інформацією чи досвідом між системними адміністраторами має право на життя! Такі спілкування принесуть тільки позитив усім учасникам даного процесу!
Тут є тільки одна проблема, це може бути багато кому не інтересно.
Тут потрібно розпочинати якись невеличкий проект, для когось він би міг бути як хоббі. Люди підтянуться і появиться можливість з кимось поспілкуватися.
Давайте придумаємо якись інтересний проект, який можна реалізувати в інтернеті і почнемо набиати усіх охочих, хто захоче долучитися до нього.
Просто постає питання , а що обговорювати ? В якого який лінус/юнікс/віндовс сервер ? Чи моделі керованих/некерованих світчів/апаратних фаерволів обговорювати ? Просто я сам в цій сфері працюю і на суміжні посаді. Опис і порівняння обладнання є валом в інтернеті. Тому як вести діалог ? в кого яка була "жопа" з ОС чи як хто піднімав серваки після розвалу вінтів в рейді ? Це все банальщина і про це все вже було сказано пересказано на форумах багатьох давно.

Ідея щодо спілкування має на життя , але от треба мати ще про що говорити.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2017, 16:32 #2696394   #16
kantor
Учасник
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Привіт народ, порадьте пліз людину з прямими руками яка змогла б налаштувати машину.
kantor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2017, 17:05 #2696545   #17
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Цитата
Допис від kantor Переглянути допис
Привіт народ, порадьте пліз людину з прямими руками яка змогла б налаштувати машину.
Задача не зрозуміла.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2017, 14:48 #2696860   #18
kantor
Учасник
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Зробив апгрейд даного агрегата, поставив процессори Х5687, кулери залишив від старих шестиядерних. Зараз матюкається при кожному запуску що охолодження невідповідне, на забугорних форумах кажуть що треба десь поставити перемичку. Крім цього треба грамотно підібрати дрова, щоб машинка працювала з віддачею, зараз турбобуст на процах не працює, запуск довгий, є тормоза по графіці в деяких програмах.
kantor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2020, 12:11 #2776485   #19
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

Зранку прийшов на роботу а на контроллері домену отака от шляпа в подіях https://drive.google.com/open?id=1la...3yUo68LJZqCYqy
помилка толком не гуглиться
може хто стикався? і на скільки це критично?
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2020, 08:51 #2776587   #20
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Шукаю однодумців сисадмінів

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=7:46279
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TTaJIa4 (21.03.2020)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:59.