Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Потрібнен хороший карбюраторщик

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2016, 16:50 #2615955   #21
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Потрібнен хороший карбюраторщик

Цитата помнится моя жулька після сергія зпід жопи втікала,
вже десь 5 літ не знаю шо таке карбюратор тьфу-тьфу все добре)але думав знов до нього їхати. прийдеться самому мудрувати(
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 16:55 #2615956   #22
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Потрібнен хороший карбюраторщик

У нас хороший карбюраторщик на вагу золота...
Кум робив карб в Таврії біля Збаразького КП в якомусь автосервісі, то казав, що задоволений... Узнаю телефон чи точніші дані - відпишу...
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 14:25 #2637413   #23
myr
Arrow Відповідь: Потрібнен хороший карбюраторщик

Із всіх хороших карбюраторщиків 0677904348 Олександр. Займається налаштуванням карбів PIEBURG , можливо і іншими ( потрібно уточняти ) Він правда не в наших краях живе а в Одеській обл. але карб по можливості можна відправити курєрською службою. Робить діагностику , міняє всі прокладки , шланжики , все регулює і т.п. одним словом робить свою роботу на відмінно ! Вражає також відношення до клієнта . Це не реклама просто звертався до багатьох наших " гУРУ" карбюраторщиків то є з чим порівняти . Якщо комусь допоможе дана інфо буду радий ))
myr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2016, 15:34 #2637426   #24
vital
 
Аватар для vital
Типово Відповідь: Потрібнен хороший карбюраторщик

Якщо на сервісі біля Збаразького КПП карбюраторщик (він же інжекторщик) Мирослав - знає свою роботу на 150%. Робив в нього карб, він ще сказав по діагностиці пару прогнозів - як в воду дивився. Можу всім його порадити. Телефона, нажаль, не маю.
vital зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2016, 07:01 #2637529   #25
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Потрібнен хороший карбюраторщик

Цитата:
Допис від vital Переглянути допис
Якщо на сервісі біля Збаразького КПП карбюраторщик (він же інжекторщик) Мирослав - знає свою роботу на 150%. Робив в нього карб, він ще сказав по діагностиці пару прогнозів - як в воду дивився. Можу всім його порадити. Телефона, нажаль, не маю.
Можна детальніше - що за сервіс і де саме є?
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2021, 21:16 #2792799   #26
tuskub
Учасник
Типово Відповідь: Потрібнен хороший карбюраторщик

Всім доброго дня.
Проходив мимо, побачив знайому тему, вирішив і своїх п"ять копійок додати. Послугами карбюраторщика довелося скористатись наразі двічі. Спеціаліста знайшов у м. Теребовля. Перший раз було регулювання карба після зняття ГБО, в другий раз діагностика і ремонт карба.Обидва рази робота зроблена на відмінно. Як фахівця по карбюраторах рекомендую. сконтактувати можна тел:+380674518162, Володимир.
tuskub зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:31.