Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи варто дати право на законне володіння вогнепальною зброєю в рамках захисту свого життя та влас
так 174 66.41%
ні 83 31.68%
не знаю 5 1.91%
Голосували: 262. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Доступна зброя для народу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.02.2014, 16:21 #2344562   #361
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

при чому тут прицільна стрільба в разі використання зброї для самозахисту, коли нападник апріорі на відстані не більше кількох метрів?

Додано через 1 хвилину
Цитата Пан теоретик?
В чому ти хочеш мене переконати? В тому що українці особливий підвид гомосапієнса, на який не буде поширюватись досвід гомосапієнсів з інших країн?

Востаннє редагував switch: 10.02.2014 о 16:21. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 16:26 #2344568   #362
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
це коли я захотів, пішов, пройшов медогляд (максимум) і купив.
А в нас мені треба або вступати в якесь мисливське товариство або шукати блати.
Легализация оружия как способ обезопасить общество.

тут є чимало інформації для роздумів.
наприклад:
про Європу:

В Вашингтоне запрет на ношение и приобретение оружия действует с 1976 года, в результате уровень преступности вырос в три раза. Согласно статистике за 2004 год, здесь было совершено примерно 36 убийств на 100 тысяч граждан, в то время как в соседнем Арлингтоне, где оружие носить можно, данный показатель составляет около 2-х убийств на такое же количество населения.
про Європу:

В Великобритании законодательством запрещено владение огнестрельным оружием еще в 1997 году. Но позже правительство вынуждено было признать, что уровень преступности вырос почти вдвое. Необходимо также отметить, что по сравнению с Соединенными Штатами, уровень преступности с применением насилия в Британии больше практически в два раза. Более того, согласно отчету ООН за 2002 год, Великобритания заняла первую строчку среди наиболее криминогенных государств (среди развитых стран мира).

Правительство Молдавии разрешило населению иметь стрелковое оружие, что способствовало снижению уровня преступности в два раза.

В Польше граждане также получили возможность свободно покупать, носить и хранить оружие, что привело к снижению уровня преступности на 34 процента. В Словении этот показатель снизился на 50 процентов.
Я мало довіряю тій статті

Ось можна глянути статистику вбивств по країнах, і по окремих штатах америки
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of..._homicide_rate

В тому ж Вашингтоні 3 вбивства на 100 000 чоловік в рік, і тримається на такому рівні з 2000 року. Вони просто маніпулюють цифрами
Арлінгтон місто менше ніж Тернопіль, само особою в абсолютних цифрах вбивств там буде менше. Але якзо нлянути на %% співвідношення , то картина інша. В штаті Вірждінія, в якому і знаходиться Арлінтгон, і в якому я так розумію зброю носити можна, 3,8 вбивств на 100 000 чоловік, більще ніж в Вашингтоні
В середньому по Штатах 4,8 на 100к
А в "найбільш криміногенній" Британії, де навіть поліція ходить без зброї - 1,2 чоловіка на 100к
Коли всі без зброї гопнік може спокійно забрати гаманець і мобілу і піти далі. Втрати в людини всього лиш матеріальні. Стандартна схема в Британії. Дозволять зброю - він спочатку ззаду трубою чи цеглою по голові дасть, про всяк випадок

США аж ніяк не зразок безпечної країни, по вбивствах близько до України
Є десятки набагато безпечніших країн де володіння і носіння зброї обмежене. Навіть в якомусь Мозамбіку чи Нігері безпечніше.

Про Польшу стаття також забрехалась, там найстрогіші закони у Європі, тому зброю має лише 1% населення, і само собою без права носити, а виключно для полювання і спорту. Багато бачили поляків з пістолетами? То ж під боком. Як можете на таку лапшу вестися?

Востаннє редагував VT: 10.02.2014 о 16:34.
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (13.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 16:37 #2344577   #363
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
при чому тут прицільна стрільба в разі використання зброї для самозахисту, коли нападник апріорі на відстані не більше кількох метрів?
Ти не читав мій допис? То подивися хоча б відео на попередній сторінці. Якщо нападник буде апріорі за кілька метрів то краще ствол взагалі не діставати - твоя ж зброя обернеться проти тебе.


Цитата В чому ти хочеш мене переконати? В тому що українці особливий підвид гомосапієнса, на який не буде поширюватись досвід гомосапієнсів з інших країн?
Мені до сраки досвід інших гомосапієнсів, я тренуюся для власного досвіду. А ти навіть теоретичну частину не осилив.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 16:38 #2344578   #364
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
І найголовніше - проблема не лише в достіпності зброї а й в законності її використання. А це значить закони не повинні блокувати людині можливість збройного опору в разі небезпеки життю.
Бо те що в нас дозволяється - то для розваги. Качок і зайців постріляти. А якщо ти бандюка якогось завалиш в своїй хаті з дробовика - ще не факт що відмазатись потім зможеш.
І правильно, а то народ почне свідків єгови вдома валити
У всіх країнах так, ти повинен показати що це самозахист, і що була загроза твоєму життю.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 16:40 #2344579   #365
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата Дозволять зброю - він спочатку ззаду трубою чи цеглою по голові дасть, про всяк випадок
Каменюкою чи трубою по голові заробиш і в британії. По причині щоб не зміг упізнати грабіжника.
У нас заборонена зброя, але я наприклад порівняно не так і давно, в 2005 році, саме так і заробив каменюкою по затилку буквально в кількох метрах від зупинки на Злуки. Вирубити не змогли, почав відбиватись, підняв шум, на допомогу ніхто не підбіг, хоч на зупинці було досить людей, але злякались, вирвали телефон і втекли. В кишені було 4500 грн, які я мав наступного дня здати в касу фірми, хоча вони про це не могли знати - нападали думаю що навмання, або привабив телефон який я ніс в руці.
наслідки - запливше ліве око, обличчя - суцільний синяк (мітили по лицю теж для того, щоб не роздивився нікого), 2 тижня "лікарняного" за власний рахунок, і втрата нещасної дешевої мобілки, чесно кажучи сказали б - і так би віддав, ще б хоч сімка з номером осталась...
Отакий от тернопіль тихий
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 16:46 #2344582   #366
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Каменюкою чи трубою по голові заробиш і в британії. По причині щоб не зміг упізнати грабіжника.
У нас заборонена зброя, але я наприклад порівняно не так і давно, в 2005 році, саме так і заробив каменюкою по затилку буквально в кількох метрах від зупинки на Злуки. Вирубити не змогли, почав відбиватись, підняв шум, на допомогу ніхто не підбіг, хоч на зупинці було досить людей, але злякались, вирвали телефон і втекли.
На практиці в Британії ніхто по голові не б"є, немає потреби. За пограбування смішний строк, взагалі можуть не посадити, за вбивство чи замах на вбивство зовсім інший

В твоїй ситуації сильно б допоміг пістолет в кишені?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 16:49 #2344583   #367
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата Мені до сраки досвід інших гомосапієнсів, я тренуюся для власного досвіду. А ти навіть теоретичну частину не осилив.
ну опиши послідовність дій, які ти не здатний виконати за 10 с при твоїй тренованості.
Я не буду заперечувати що не тренувався в стрільбі з бойового. Газовим користувався. без секундоміра, але точно там треба набагато менше ніж 10 с часу щоб звести курок.
витягти зброю і магазин, зарядити, дослати патрон, стати в стойку, прицілитись і вистрілити - вірю що 10 с це треба тренованим бути.
З твого монологу взагалі випливає, що в разі якщо на тебе напали з-за рогу - треба прикинутись мертвим і може тебе не чіпатимуть. А якщо вчеплять - то продовжувтаи прикидатись мертвим, бо якщо почнеш відбиватись - застрелять власним пістолетом. Ну вот десь так виглядають поради з твого великого досвіду.

Додано через 2 хвилини
Цитата В твоїй ситуації сильно б допоміг пістолет в кишені?
в моїй ситуації допоміг би сам дозвіл на володіння, бо я більш ніж впевнений що якщо є мінімальна небезпека що людина може бути озброєна і може вистрелити в відповідь - ніхто нападати не ризикне.

Востаннє редагував switch: 10.02.2014 о 16:49. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 16:54 #2344589   #368
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

З мого монологу випливає що в першу чергу треба вміти користуватись здоровим глуздом, адекватно оцінювати ситуацію і дуже швидко знаходити шлях виходу з конфлікту. Головне - вижити. Другорядне - з найменшими втратами. Все решта - херня.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 16:57 #2344591   #369
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
в моїй ситуації допоміг би сам дозвіл на володіння, бо я більш ніж впевнений що якщо є мінімальна небезпека що людина може бути озброєна і може вистрелити в відповідь - ніхто нападати не ризикне.
Досвід інших країн показує що це не так
В штатах без проблем грабують, при чому як правило зі зброєю і вбивають більше ніж у більшості країн
світу. В Британії грабують без зброї і без надлишкової жорстокості, і вбивств в 4 рази менше.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 17:11 #2344603   #370
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
І правильно, а то народ почне свідків єгови вдома валити
Ну в нас з оцим також повний беспредєл. Якого мають ті свідки. водоканал, електрики. газовики і прочі підараси ходити по хатах і квартирах за чимось питати.
Он останні події в Києві показують, що люди до того привикли відкривати отаким, що відкривають і хату вриваються ряжені менти. чи не ряжені роблять обшуки без дозволів і т.д.
Я чесний громадянин, справно плачу всі рахунки - ну якого мене мають перевіряти. Є регламентна повірка лічильників раз в 3-5 років, хай от тоді і з'ясовують чи я платив чи не платив за той період.
Хоче хтось до тебе прийти - хай попередньо передзвонить - як і належиться. І буде знати що ніхто в нього не смальне.
Ато привикли, я провірити, а подивитися, а потім щось кому докажи.

Правильно пишете - що до прийняття дозволу на зброю - треба багато чого в законодавстві підігнати. Але воно підженеться в кращу сторону.
Застрелив ти мента дома, а в нього нема ордеру від судді - знач поховали його як пса під плотом і до тебе ніяких притензій. А застрелив а в нього є ордер - ще суддю взяти за яйці - на підставі чого видав і тоді з'ясовувати хто неправ.
Ну і думаю кожен. хто купуватиме зброю за нару сотень чи тисяч долярів - купить ще за сотню-другу - якийсь засіб відофіксації. щоб мати змогу ще доказати, що його дії таки були правомірними.

П.С. Стосовно того що в гопоти буде зброя. Брат розповідав з поїздки в Єгипет, не в "зону для рашен турісто". Аварія в Каїрі, загинуло 2 людей в ДТП, налетіло мародерів розкорадати речі з машини з загиблими - менти ще 4 пристрелили, і то все за пару ХВ на його очах. Отак спрацює природній відбір і в нас. За рік-другий бикоту відстріляють і пересаджають. а дальше все стане нормально і спокійно.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 3:
dango (10.02.2014), Haisenberg (13.02.2014), NEO[VENOM] (10.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2014, 17:27 #2344618   #371
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата В Британії грабують без зброї і без надлишкової жорстокості, і вбивств в 4 рази менше.
ну я за них радий, а в нас можуть в мужика проблеми виникнути, тому що закурити не мав... Або просто тому, що обарзівшим "пацанчикам" зайнятись ввечері нічим, а ти мав необережність на очі їм попастись. Я і такі випадки знаю.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2014, 02:29 #2345912   #372
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Сьогодні на 1+1 сюжет бачив про банду і Чернігові - грабують людей на вулиці, при цьому жорстоко б"ють, є вже 2 випадки летальних.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2014, 08:00 #2345929   #373
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Сьогодні на 1+1 сюжет бачив про банду і Чернігові - грабують людей на вулиці, при цьому жорстоко б"ють, є вже 2 випадки летальних.
http://www.youtube.com/watch?v=IF49Q2X2jrk
А 2 випадки за тиждень з розстрілу безневинних людей ти не бачив? В 1 випадку якийсь баран не зміг зброю в надійному місці тримати, у нас таких баранів не мало і дітям зброя буде часто доступна.
Тобі не повезло і у тебе забрали телефон, краще було б якби забрали зброю? Невже ти такий наївний і надієшся на те що такі виродки підуть на роботу через те, що хтось якийсь там закон прийняв?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2014, 08:58 #2345946   #374
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата А 2 випадки за тиждень з розстрілу безневинних людей ти не бачив?
ну в нас зброя заборонена. ніяких розстрілів не мало бути - ти ж так переконуєш.
Бо на мою думку жертви цих двох розстрілів якраз не мали анінайменшого шансу врятувтаись завдяки тому, що вони законопослушні і зброї не мали, на відміну від зловмисників.
Про що власне тут і толкують чимало часу.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2014, 18:08 #2346228   #375
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну в нас зброя заборонена. ніяких розстрілів не мало бути - ти ж так переконуєш.
Бо на мою думку жертви цих двох розстрілів якраз не мали анінайменшого шансу врятувтаись завдяки тому, що вони законопослушні і зброї не мали, на відміну від зловмисників.
Про що власне тут і толкують чимало часу.
Проблема того що сталося - розп...во! Як власник зброї міг її так зберігати? А роз...їв і в нас вистачає, нажаль...
Чи ти думаєш було б так - дозволена зброя значить всі носять стволи навіть до церкви і при необхідності близкавично б застрелили неадеквата?
Те саме і у школі - вчителів заставити проводити уроки зі зброєю в кишені? Чи дітям для самозахисту видати? Розумієш проти придурків ти зброєю не захистишся бо вони принесуть смерть туди де люди фізично не зможуть її мати - на пляж, на дискотеку, до церкви, в школу, в лікарню і т.д.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2014, 09:44 #2348949   #376
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Отако з огляду на останні події в Україні і на хід самої суперечки в цій темі дійшов до може трохи несподіваного навіть для себе висновку:
1 - в Україні варто відновити практику служби в армії по призову.
2 - в Україні таки має бути дозволене володіння вогнепальною зброєю імає бути змінене законодавство, щоб людина могла використати її для свого захисту, а не просто тримати її в сейфі і десь там колись постріляти на полігоні...

З 2-м думаю все зрозуміло, основні аргументи в темі вже 300 раз писались.
З 1-м чому дійшов такого висновку: подивитись, яку ситуацію маєм зараз: владу в країні прибирає до рук одна людина, вибудовує чітку вертикаль по силовим структурам, в основі яких - фактично найманці. Тобто люди, які прийшли служити за гроші, які логічно дорожать своїм робочим місцем, як і всі інші, які варяться в цій юшці купу років, яким постійно миють мізки, формують певне викривлене бачення ситуації - і результат - одні готові воювати проти свого народу (це я про Беркут той же, або зараз от скандал з передислокацією аеромобільних бригад на підмогу), а інші - тупо спостерігають, бо "це не їхня війна". Пофіг що вбивають народ, якому фактично вони давали присягу. Зверніть увагу в цей же час на призовників внутрішніх військ - сама ж влада недовіряє їм, їх використовують як живий щит і не більше, не ризикують давати наказ нападати, бити, стріляти - розуміють що це прості хлопці, які ще рік тому були на "гражданці" і хто зна, що там в них в голові, на відміну від видресеруваного беркута.
Інший нюанс - зараз з тренованими бійцями беркута бються в більшості люди, які не мають жодного військового досвіду. Що не скажіть а зараз би дуже не зле було б, якби більшість громадян в Україні мали б елементарні військові навики.
Та і зрештою усвідомлення того, що в кожного українця на руках є зброя, яку він може в любий час застосувати - думаю було б серйозним стримуючим фактором для таких як Янукович.
Тут от наводили зсилку на статтю про армію Швейцарії - насправді дуже толково продумана модель. І я думаю Україні булоб варто саме так будувати свої збройні сили - на основі обовязкового призову на короткий строк з подальшим періодичним викликом на збори.
Після цього Майдану особисто я ніколи не довірятиму більше професійній армії, чи якщо точніше - армії найманців... Це люди, які будуть виконувати те, що їм накажуть, скажуть саперськими лопатками розчистити майдан - і вони будуть ламати черепи, особливо якщо їм дозволять надіти маски, щоб ніхто їх не впізнав.

Додано через 1 годину 39 хвилин
В контексті новин по Євромайдану трапилась стаття:
Цитата ■ 19 февраля | 8:03
В Украине — бум на нелегальную покупку и продажу оружия. По закону, огнестрелы могут оформить на себя только правоохранители, судьи, журналисты и охотники. Однако после начала протестов действует негласный запрет на регистрацию и продажу оружия, а всех собственников огнестрелов перепроверили десятки раз на предмет применения оружия на Майдане. Сейчас торговцам запретили реализовывать даже газовые баллончики, поэтому настал звездный час для оружейных баронов-нелегалов.
По подсчетам МВД, на руках у населения около 827 тыс. единиц оружия. Однако специалисты Украинской ассоциации владельцев оружия уверены, что эта цифра сильно занижена.

Востаннє редагував switch: 20.02.2014 о 09:44. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
dango (20.02.2014)
Офтопів до посту: 7  Офтоп  
Старий 20.02.2014, 22:19 #2349408   #377
Tetjana
Учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Дивлячись на останні події тяжко сперечатись з тим що люди повинні мати можливість і засоби оборонятись бо ''у бандитов оружие и так есть...''
Tetjana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 07:43 #2349491   #378
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Я обіцяв не втягуватись, але таки мене зачепило:
Цитата switch справжня українська армія це ті люди які на площах, як бачимо люди досить мобілізовані і вміють воювати. А йти в армію служити янику, охороняти унітаз та виконувати злочинні накази?

і далі
Цитата Строковики це не армія, тут взагалі немає про що говорити.

По перше - ти сам собі суперечиш.
Зараз ти маєш наочний приклад - "професійна" армія найманців практично показує готовність воювати зі своїм народом. Я вже навіть не про беркутівців мову веду - я веду мову про тих, кого вчора перекидали на київ. Їм дали наказ - і вони почали його виконувати. Дали б наказ розганяти людей - вони б і його виконали.
Чи ти сумніваєшся?
Стосовно боєздатності профі-армії - так, я не спорю, вона більш боєздатна, але знаєш анекдот:
- Чому боєць Армії США не здатний на подвиг?
- Тому що подвиг не передбачений його контрактом.
І це так.
Оці люди-герої які на майдані гинули під кулями снайперів практично беззбройні - це приклад того, на що здатні патріоти. Хоч вони і ненавчені і не професіонали. І я наприклад вважаю, що в разі якогось конфлікту з іншою державою - краще мати армію таких от військовозобовязаних і навчених героїв, які самі прийдуть в військомати, ніж тих кілька тисяч непевних профі, для яких війна - то професія. А як в них там з патріотизмом - це ще велике питання. Слабо віриться що той, хто з готовністю виїхав на київ помагати ментам "наводити порядок" має настільки високі моральні принципи, щоб віддати життя за той самий народ.
Я коли говорю про строкову армію - маю на увазі не ту пародію на збройні сили, яку ми мали в спадок від совка. Я хоч і не служив, але в моєму містечку стояла військова частина - надивився на цих чумоходів нещасних.
Я веду мову, що Україні потрібно брати приклад з тої ж Швеції, з Ізраіля.
В Ізраілі - призовна армія - у тебе є сумніви в її боєздатності? Це ті самі строковики. І, наскільки я знаю, це одна з найефективніших армій світу.
Якщо таку модель реалізувати в Україні - це тільки на користь. Не ганяти призовників дачі будувати, а знайомити їх з військовою технікою, з основами військової тактики і стратегії, давати навики ведення бою в різних умовах, і саме собою виховувтиа повагу до зброї, вміння нею ефективно володіти.
І тепер уявити що в України є така армія, і ще на "гражданці" в 2-3 рази більше відслуживших - як ти думаеш, можна буде отак просто дати вказівку снайперам стріляти по неозброєних людях? Можна буде не задумуючись віддати наказ перекинути десантників на підмогу ментам?
Це вже не найманці будуть, які за зарплату служать і будуть виконувтаи всі накази згідно контракту - це будуть громадяни своєї країни, якіц попри устав мають голову на голові, і розуміють, що там вбивають їхніх друзів.
В строковій армії є чимало переваг... Я раніше і сам не дуже про це замислювався, і був всіма руками за контрактну армію, бо це профі, вони ефективні, а не такі ботани як я, або зачухані селюки, яких я в свому містечку бачив. Але вот зараз ми бачим всю "красу" зворотньої сторони контрактної армії, і кому вона буде служити в разі чого.

Додано через 14 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
люди досить мобілізовані і вміють воювати
Ні в якому разі не стрийміть за цинізм, я особисто дуже важко переживаю загибель тих майже 100 людей, але...
мобілізовані - так.
вміють воювати? Це коли на 1 вбитого "ворога" 5-10 "наших"? ПРо яку "війну" ти мову ведеш? Там по суті відстрілюють людей. Відкрий очі. Що може людина, озброєна каменюкою, проти снайперської гвинтівки?
Та і ті навики, які зараз мають самооборонівці - вони отримали від афганців, від миротворців, які зараз там на майдані. Кажуть там навіть колишні ізраільські військові присутні і вчать хлопців тримати удар. Тобто якраз таки їх там інструктують люди з армійським досвідом. То чи не краще мати такий досвід до того, як ти опиняєшся в бою, ніж вчитись поміж боями, якщо вдалось вижити....
Війна ментів з майданом зараз нагадує війну фашистів з союзом, коли в бій проти технологічної навченої армії, проти танків, кидали вчорашніх селян з примітивними рушницями і "коктейлями"...

Востаннє редагував switch: 21.02.2014 о 07:43. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Distemper (24.02.2014), Emil (21.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 10:01 #2349545   #379
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я обіцяв не втягуватись, але таки мене зачепило:
Зараз ти маєш наочний приклад - "професійна" армія найманців практично показує готовність воювати зі своїм народом. Я вже навіть не про беркутівців мову веду - я веду мову про тих, кого вчора перекидали на київ. Їм дали наказ - і вони почали його виконувати. Дали б наказ розганяти людей - вони б і його виконали.
Та яка різниця професійна чи строковики, думаєш якби підключили армію то на передню лінію не виставили б пацанів по 18 років на передню лінію? Ще й самі б їх розстріляли і сказали от дивіться по нам стріляють. Тому тут різниці в формі устрою немає. Чи ти думаєш строковики б повстали і зараз були в Києві? Що мішає це зробити контрактникам, вони не такі самі люди?
А стосовно методів протистояння, ну а що ти хотів, як воювати проти професійних кіллерів? Яких людей б туди не взяв, як би їх не одягнув, жертви все одно були б. Проти снайпера хіба іншим снайпером боротись.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 16:04 #2349765   #380
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Проти снайпера хіба іншим снайпером боротись.
Проти снайпера, за умови, якщо відомо, де він приблизно знаходиться, можна боротися ще одним способом: оточити місце його дислокації і ломанутись толпою туда. Всіх він не зможе перестріляти, бо не встигне і патронів не вистачить. Правда, цей спосіб передбачає велику кількість жертв, але, якщо нема ніякого іншого, то це теж спосіб. Колись, під час 2 світової війни так москалі воювали. Людей не жаліли. Перемога будь-якою ціною.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:49.