Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чи є в Тернополі геї?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.06.2010, 12:59 #1376460   #201
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Всі люди такі привітні, милі, купа дітей
Які вже з дитинства будуть знати, що педерастія це нормально.
Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
Ні, вони нікого не закликають "ставати педерастами". Вони закликають геїв не соромитися свого їства, а інших - ставитись до них як до людей. От і все.
Немає ніякого єства. Є проблема. А закликають не вирішити проблему, а демонструвати її публічно і гордитися нею.

Вчора дивився кіно "Секс у великому місті 2" (так, я лохє, знаю). І що я побачив на початку цього мегаопупєнного фільму? Весілля геїв, блять. Із дітьми, які посипали квітами доріжку, Лайзою Мінеллі яка читала промову і купою гостей. Правда репліки головних героїв фільму, щодо цього дійства, були не без гумору, хоч це тішить, але все ж це кіно показують на великому екрані, для всіх бажаючих, що нібито натякає - весілля геїв це ок, он в Америці так роблять.
 
Подякували 3:
mira77 (30.06.2010), regman (22.06.2010), Sviatiko (30.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 13:23 #1376507   #202
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Немає ніякого єства. Є проблема. А закликають не вирішити проблему, а демонструвати її публічно і гордитися нею.
Я коли побачив фотозвіт Чізі з параду Берлінського - мені попустило. І думав геї це справді підступна загроза суспільству, але ця клоунада немає нічого спільного з загрозою. Дитина яка побачить гея з голою сракою в костюмі садомазо і коло нього стару бабу з голими цицьками ніколи не дійде висновку, шо це нормально, бо коло неї буде стояти її тато, неГей, інтелігентного виду вдягнутий зі смаком і він буде для неї мало не зразком чи еталоном норм поведінки, лицарем смаку, богом і сяючим янголом в срібних обладунках..... То на чию користь ті демонстрації?
Як на мене - побільше б вони вилазили на вулиці - шоб можна було їх порахувати )
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 5:
regman (22.06.2010), Romko_7 (21.06.2010), saymon (21.06.2010), timka.org (21.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 16:32 #1376731   #203
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
Саймон підтримав цей Ваш пост, тож маю надію, що він вже не вважає, що мета гейпарадів - довести, що гомосексуалізм це нормально.
Думаю ми з Саймоном зійдемося на спільній думці, шо якшо в цих парадів і є якась мета, то нам її не збагнути.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 17:28 #1376789   #204
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Я також, якщо чесно, не розумію для чого так виставляти на показ всі інтимні частини, тим більше, що було багато дітей? На 4 фотці, що виставив nacho one, імітують мінет, як цікаво мама пояснить малій дитині, що то дяді роблять? Чи в нас уже діти з пеленок все знають?
Свобода, це дуже добре, але для чого її всю опускати нижче пояса?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (22.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 17:36 #1376799   #205
cheesy
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я також, якщо чесно, не розумію для чого так виставляти на показ всі інтимні частини, тим більше, що було багато дітей? На 4 фотці, що виставив nacho one, імітують мінет, як цікаво мама пояснить малій дитині, що то дяді роблять? Чи в нас уже діти з пеленок все знають?
Свобода, це дуже добре, але для чого її всю опускати нижче пояса?
Кожна німецька дитина бачила в свому житті стільки сісьок і пісьок, шо для неї це нічого не означає (на пляжах 1/5 - нудисти, теж фотки дати?)). Сауни голі і спільні, ніхто нікого не стидається.
Про мінет - розкажуть. і добре зроблять. А якщо ще "таки ранувато", то зроблять як українські батьки на тему сексу - збрешуть шо не знають.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 18:23 #1376840   #207
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Вєрка,лисі геї....мммммм...чо ви геї?)
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 20:02 #1376934   #208
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Проаналізувавши статтю, можна зрозуміти що це підстава (чогось на 90% впевнений), ось вам і конкуренція
Цитата Батлер розкритикувала організаторів заходу, зазначивши, що берлінський гей-парад став занадто комерційним.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 20:14 #1376947   #209
cheesy
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Батлер - серйозний філософ. Вона відмовилась тому, що їй невигідно, щоб на ній хтось висів. Вона, між іншим, запропонувала, щоб нагороду дали одній з організацій, які боряться за рівноправ"я - типу шоб не їй, як особі, а цілій організації лєвій.
До чого тут конкуренція?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 20:27 #1376965   #210
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Навіть, коли вона сказала що гей-парад став вже комерційним здобутком (причому давно), це все рівно свого роду "реклама" і це ще більше збільшило його популярність.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 20:17 #1378099   #211
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Отримав відповідь в ПМ від Тусі на пост типу мог співчуття в плані параду геїв, фотками з яких нас обіцяла побісити "захисниця прав ображених суспільством" Чізі. По ходу, Туся - молодчинка, що підписалась. Не люблю непідписаних нікчем, що не обгрунтовують свою відповідь. Хоча, Туся, для "фукання" не було особливих причин)). Але менше з тим.

Чізі, як представниця надто гуманної половини людства, просто не могла не поставити "Фуу" ))). Тим більше, як жителька на тепер західної Європи. Відповідно теперішній територіальний статус дається взнаки (не в обіду). Надмірна гонитва за так званими правами людини, як показує практика, завжди врешті-решт вилазить боком хоча б в плані деградації суспільства в репродуктивному напрямку (думаю про статистику на тему проблем вагітності не варто згадувати).

Всі ми люди зрештою. Але не забувайте завдяки яким етично-моральним позиціям ми залишались активними, здоровими, жителями планети Земля)). Поважайте тих, для кого це є ненормальним. Інакше не очікуйте на взаємність. Погляньте лишень на Західну Європу - при їхніх технологіях люди як вид - вимирають. Прикро, але факт... Тут в декого на думці виринуть думки, що причиною теперішнього стану є і інші фактори, але доведіть мені, що подібна вільність в сексуальних стоунках тут ніпричім, та й згадана мною гонитва за правами людини, за якою ховається хто зна що....

Геї, живіть собі, насолоджуйтесь життям, але приватно. Не виставляйте на показ те, що не є прийнятним, нормальним для більшості людей)) Бо зрештою не дивуйтесь, що вам одного разу це вилазить боком.... Ви ніколи не досягнете рівності з встановленими віками етично-моральним нормами. Ніколи. Хіба що на папері)) Я дуже гуманний, дуже) Але я просто реаліст....

Зрештою, скажіть мені Туся і Чізі, що є позитивного і хорошого в пропаганді норм гей-стандартів??

Востаннє редагував regman: 22.06.2010 о 20:25.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
voska (24.06.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
Sustanon (26.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2010, 00:21 #1378372   #212
cheesy
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
Отримав відповідь в ПМ від Тусі на пост типу мог співчуття в плані параду геїв, фотками з яких нас обіцяла побісити "захисниця прав ображених суспільством" Чізі. По ходу, Туся - молодчинка, що підписалась. Не люблю непідписаних нікчем, що не обгрунтовують свою відповідь. Хоча, Туся, для "фукання" не було особливих причин)). Але менше з тим.

Чізі, як представниця надто гуманної половини людства, просто не могла не поставити "Фуу" ))). Тим більше, як жителька на тепер західної Європи. Відповідно теперішній територіальний статус дається взнаки (не в обіду). Надмірна гонитва за так званими правами людини, як показує практика, завжди врешті-решт вилазить боком хоча б в плані деградації суспільства в репродуктивному напрямку (думаю про статистику на тему проблем вагітності не варто згадувати).

Всі ми люди зрештою. Але не забувайте завдяки яким етично-моральним позиціям ми залишались активними, здоровими, жителями планети Земля)). Поважайте тих, для кого це є ненормальним. Інакше не очікуйте на взаємність. Погляньте лишень на Західну Європу - при їхніх технологіях люди як вид - вимирають. Прикро, але факт... Тут в декого на думці виринуть думки, що причиною теперішнього стану є і інші фактори, але доведіть мені, що подібна вільність в сексуальних стоунках тут ніпричім, та й згадана мною гонитва за правами людини, за якою ховається хто зна що....

Геї, живіть собі, насолоджуйтесь життям, але приватно. Не виставляйте на показ те, що не є прийнятним, нормальним для більшості людей)) Бо зрештою не дивуйтесь, що вам одного разу це вилазить боком.... Ви ніколи не досягнете рівності з встановленими віками етично-моральним нормами. Ніколи. Хіба що на папері)) Я дуже гуманний, дуже) Але я просто реаліст....

Зрештою, скажіть мені Туся і Чізі, що є позитивного і хорошого в пропаганді норм гей-стандартів??
Тебе так обіжають мої "Фуу"? То продовжуй у напрямку "виживе сильніший" і нерестань жалітись і вішати на людей ярлики, вигадування яких тебе аж ніяк не прикрашає.
А може розвиток і полягає у використанні кондомів? Деградація... Любите ви це слово - люди, які читають ТУ літературу.
Ти поняття не маєш про що говориш. Розмова закінчена.
cheesy зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
voska (24.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2010, 00:25 #1378377   #213
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

перестань вішати на людей ярлики-почни людей вішати!!!))
nacho one зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (23.06.2010), ramochnik (28.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2010, 19:16 #1380435   #214
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Які милі дівчатка

П.С. Пост не розпалює ворожнечі і не є офтопом (с)
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2010, 11:43 #1437588   #215
Sustanon
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Solace Переглянути допис
похід розпочнеться з бульв.Данила Галицького (навпроти літака) до ОДА (білий дім). організовує Комітет зі збереження християнської спадщини "Покров Богородиці". Всьо своє маєм.
Приходьте!
Знов ці релігійні фанатики!! Вічно вам всьо не подобается! та ви самі збоченці попридумували собі то не можна всьо не можна!! начитались казочок і починаете до людей чіплятись!!!
Sustanon зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Niusa (26.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2010, 13:06 #1438452   #216
Йорік
 
Аватар для Йорік
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Я б відстрілював геїв, кожного якого би побачив. Мені цікаво чи хоча б один з геїв після статевого акту зі своїм партнером ходив до Сповіді?? (В смислі кожен окремо)
Йорік зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (27.08.2010)
Сказали Фууу!: 2
Punisher-x3m (31.08.2010), VT (22.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2010, 13:10 #1438456   #217
cheesy
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Йорік, до вашої уваги, не всіх турбує така штука, як Сповідь. люди з іншими релігійними (або без них) переконаннями. Тому не потрібно тут влаштовувати релігійний холівар, бо це буде оффтоп.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 19:59 #1450678   #218
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Question Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Йорік Переглянути допис
Я б відстрілював геїв, кожного якого би побачив. Мені цікаво чи хоча б один з геїв після статевого акту зі своїм партнером ходив до Сповіді?? (В смислі кожен окремо)
Ви мені вибачте. але я думаю, що справжній християнин не повинний так висловлюватись, і в нього на генетичному рівні привита любов до навколишніх створінь, всі ми тварі Божі.
Чи часто ти після сексу з партнершою ходиш до сповіді?

І ще мене цікавить суть сповіді, і де про ней написано в Біблії, бо я щось того там найти не могла...
Ви не подумайте, питання поставлено серйозним тоном!
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 21:02 #1450733   #219
Baxic
 
Аватар для Baxic
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Йорік Переглянути допис
Я б відстрілював геїв, кожного якого би побачив. Мені цікаво чи хоча б один з геїв після статевого акту зі своїм партнером ходив до Сповіді?? (В смислі кожен окремо)
кажуть, до геів так вороже ставляться латентні гомосексуалісти - бояться, щоб часом себе не проявити
Baxic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 05:52 #1450955   #220
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Ви мені вибачте. але я думаю, що справжній християнин не повинний так висловлюватись, і в нього на генетичному рівні привита любов до навколишніх створінь, всі ми тварі Божі.
«И сказал Бог: сотворим человека по образу Нашему, по подобию Нашему…» (Быт. 1: 26).
паті, ми не тварі Божі, ми по образу Божому створені, а всякі педерасти, лезбіянки і прочья нечисть цей образ паскудить. Християнин, не може їх любити, бо вони з образу Бога нашого знущаються...


Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
І ще мене цікавить суть сповіді
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (13.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
"музика приглушує сум."



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:39.