Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.02.2012, 20:52 #1881920   #41
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Незалежного від нашої з вами волі, характеру, настрою та інтелекту. Бог біблійний, за умови буквального її, біблії, трактування - не позбавлений цих всіх "недоліків"... тому біблійному богу так само далеко до власне Бога, як схемі евакуації при пожежі до самої пожежі ).
--Вибачте, але таке враження, що ви говорите про щось, але у тей же час, ні про що.
Скажіть конкретно, що вас бентежить у Біблійному Богу, тобто що вас бентежить у Біблійному сповіщенні про Бога?

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Вам теж не зле
--Що ви маєте на увазі.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
А що ви малина увазі, коли казали "пінгування"? підозрюю, сталося непорозуміння ).
--У вас сервер частенько перевантаженим буває.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 11:42 #1883090   #42
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Скажіть конкретно, що вас бентежить у Біблійному Богу, тобто що вас бентежить у Біблійному сповіщенні про Бога?
Хіба я казав, ніби мене щось бентежить? Та ж ні. У Біблії Бог представлений досить таки у дусі того часу. Мене бентежить ваша проекція Біблійного примітивного матеріалізованого через художню інтерпретацію Бога на реалії духовного світосприйняття. Пригадуєте, з чого наш діалог почався? Я не пригадую, але знаю, шо у мене з свідками лише один діалог може бути: чому ваш бог такий "приземлений" а ваша віра в приземленого бога - така "дитяча".

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--У вас сервер частенько перевантаженим буває.
А, ну то ясно. Ви не вживайте більше слів, яких не розумієте ).
Сервер перевантажений, так - є така проблема. Навіть збираються кошти на закупівлю нового, потужнішого. Тут Вам зарадити не можу, у всіх є ця проблема.

Востаннє редагував Bhagavan: 27.02.2012 о 11:43. Причина: Пізніше додано
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 19:52 #1883462   #43
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Хіба я казав, ніби мене щось бентежить? Та ж ні. У Біблії Бог представлений досить таки у дусі того часу. Мене бентежить ваша проекція Біблійного примітивного матеріалізованого через художню інтерпретацію Бога на реалії духовного світосприйняття. Пригадуєте, з чого наш діалог почався? Я не пригадую, але знаю, шо у мене з свідками лише один діалог може бути: чому ваш бог такий "приземлений" а ваша віра в приземленого бога - така "дитяча".
--То розкажіть у якого ж Бога треба вірити неприземленого.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
А, ну то ясно. Ви не вживайте більше слів, яких не розумієте ).
Сервер перевантажений, так - є така проблема. Навіть збираються кошти на закупівлю нового, потужнішого. Тут Вам зарадити не можу, у всіх є ця проблема.
--Є інформація, що можуть не дуже добрі люди спеціально пінгувати у великій кількості, щоб перевантажувати сервер, бо у разовому пінгуванні не має нічого злочинного.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2012, 12:18 #1884025   #44
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Є інформація, що можуть не дуже добрі люди спеціально пінгувати у великій кількості, щоб перевантажувати сервер, бо у разовому пінгуванні не має нічого злочинного.
Телевізора передивились?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--То розкажіть у якого ж Бога треба вірити неприземленого.
У питанні - відповідь. У неприземленого. Відмовитись від дурниць, ніби бог слухає вас, розуміє, бачить, відчуває і має якісь емоції з приводу чи без. Зрозуміти, що Бог - це все. Йому немає необхідності вас слухати, бачити чи розуміти, бо він - це ви. Богові немає необхідності відгукуватися на якесь імя (чи ображатися на якесь інше) чи аналізувати вміст вашого шлунку. Вже цього розуміння буде досить, щоб звільнитися.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (13.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2012, 13:32 #1884108   #45
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Телевізора передивились?
--Чому телевізора?

Цитата Автоматический способ для WordPress – берём список пинг сервисов (опубликован внизу) и вставляем его в поле Настройки/Написание/Сервисы обновления и сохраняем. Во время публикации записи начнётся пингование блога/новой статьи.

Когда вы публикуете новое сообщение, WordPress автоматически оповещает следующее сайты «сервисов обновлений». Дополнительную информацию об этом смотрите в Update Services (на английском, в Кодексе). Разделяйте адреса URL служб отдельными строками.

Конечно, это дополнительная нагрузка, поэтому существует плагин No Ping Wait, который позволяет пинговать новую статью после опубликования, а не во время её публикации или редактирования. Ещё один минус, если пинг сервисов очень много, то это также нагружает хостинг, поэтому не стоит использовать большой список, а только те сервисы, которые действительно помогают ускорить индексацию и, конечно, чтобы были рабочими. Ещё один плагин, более функциональный Smart Update Pinger (для скачивания необходима регистрация). Особенности данного плагина: 1. Сервисы пингуются после того как новый пост создан (не во время редактирования). Тоже самое и для черновиков. 2. Функция “Пинг сервисов сейчас”. 3. Настройки пингования.
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
У питанні - відповідь. У неприземленого. Відмовитись від дурниць, ніби бог слухає вас, розуміє, бачить, відчуває і має якісь емоції з приводу чи без. Зрозуміти, що Бог - це все. Йому немає необхідності вас слухати, бачити чи розуміти, бо він - це ви. Богові немає необхідності відгукуватися на якесь імя (чи ображатися на якесь інше) чи аналізувати вміст вашого шлунку. Вже цього розуміння буде досить, щоб звільнитися.
--А якщо я вірю, бачу і відчуваю, що Бог слухає нас, піклується про нас, переживає за нас. То, що тоді робити? Від чого треба звільнитись?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2012, 21:38 #1887100   #46
tarasskeptic
 
Аватар для tarasskeptic
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Оскільки в цій гілці форумі зібралося дуже багато фахівців, які направо і наліво апелюють до "незалежних наукових джерел", пропоную кожному написати, що зараз, у даний момент, він читає В ПАПЕРОВОМУ ВАРІАНТІ на релігійну тематику, або що прочитав на цю тематику раніше. Чому пишу саме про паперовий варіант? Тому що його важче дістати (важче в плані не лише фінансовому), а отже людина, яка читає справжню книжку (а не віртуальну) - тим самим засвідчує, що ця тема справді її цікавить і що вона (тема) не є тільки засобом її (людини) словесної самореалізації на цьому форумі.

Що читаєте ви? Підкріпіть вже нарешті свої голослівні заяви конкретними фактами, а не посиланнями на Вікіпедію!
Першими книгами були:
Руслан Хазарзар "Сын человеческий"
Давид Фридрих Штраус "Жизнь Иисуса"
Іван Франко "Сотвореннє сьвіта"
Зенон Косидовский "Сказания Евангелистов"

Потім перекинувся на Старий Заповіт. Прочитав багато книг. Найбільше сподобались:
Юлиус Вельхаузен "Введение в историю Израиля"
Эмануель Тов "Текстология Ветхого Завета"
Взяв активну участь в перекладі з англійської на російську книги Річарда Елліота Фрідмана "Кто написал Библию?"

Потім почав читати виключно англомовні книги. Прочитав багато книг. Найбільше сподобалась книга Lester L. Grabbe "Ezra-Nehemiah" (критичний аналіз книг Ездри та Неємії). Зараз закінчую переклад з англійської на російську книги "Раскопанная Библия. Новая точка зрения археологии на древний Израиль и происхождение его священных текстов". Надаю перевагу статтям. Вони лаконічні. При читанні з англійської розмір має значення.

Тепер читаю англомовні статті з біблійної археології, текстуальної критики та історії. Зареєстрований на сайті http://academia.edu звідки отримую останні наукові статті.

Всі ці книги я скачав в електронному вигляді з мережі.
tarasskeptic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Leon+ (05.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2012, 14:08 #1888942   #47
Leon+
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Бо релігія - це продукт масовий
В тому-то й проблема, що масовість дуже часто стає синонімом невігластва. Була б продуктом індивідуальним - все було б по-іншому.

Цитата:
Допис від tarasskeptic Переглянути допис
Першими книгами були
Саме тому ваші пости завжди приємно читати, хоч я практично ніколи з ними не погоджуюся ))
Інша річ - читати перли "знавців всьо і вся".
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:12.