Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


RF Online

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.11.2008, 22:25 #737645   #21
Andriy6663
Типово Відповідь: RF Online

а український офіційний сервер є???
Andriy6663 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 22:30 #737652   #22
[Vet]
 
Аватар для [Vet]
Типово Відповідь: RF Online

Цитата
Допис від Andriy6663 Переглянути допис
а український офіційний сервер є???
ясно шо нема
[Vet] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 15:51 #738138   #23
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

ох ви як діти чесне слово.. ПОяснюю в останнє! Онлайн там був максимальний чоловік 100-150. ТОді за акрів грало 2 чоловік. КОли народ підтянувся за акрів і вони вточились і стали на рівні з расамми:беллато і кора , бєлки замісмть того шоб бортися за чв тупо свалили з сервера. РОзказую подробно історію розвитку сервера АТлантіс.

Я не граю ні вов ні л2 ні рагнарок тому про так сервера вову як атлантіс не чув. БУв такий сервер колись як Fun land ссилки на форукм була novuswars.com. там за акрів грало багато людей з Тернополя зокрема мої знайомі і незнайомі з Тернополя. Я 1 представник з Тернополя грав там за рассу белки(беллато) всі інші за акретію були( всі я мю наувазі інші ті хто був з Тернополя) . Згодом проект розвалився по винні 1 людини. адміністратор навіть зараз назву нік на форумі покинув проект новус варс і вирішив відкрити свій власний про що і писав на тодішньому форумі... Цим проектом і став атлантіс. Ще донедавнами тут грали на апдейті 5-ому потім поставили 6 тобто ФАйнл Апдейт.... Зараз сервер планує перейти на нову концепці , нові нагороди за голосування. і інші пріколи . ТАкож нові рейтинг і подорожання цін з луту.. Форум пустує ТОМУ ЩО : сервер покищо пустує але через декілька днів можливо тиждень планується відкриття оновленого сервера!!!!!!!!!!!!
Тут писали нижче про авантюру... НУ наш народ завжди чимось не довольний. Авантюра була б тоді коли б з вас брали гроші за гру на сервері , як бероуть в країнах європи! Гра вам надається безкоштовно , клієнт ви маєете змогу скачати безплатно. Яка це вбіса авантюра? я шо вигоду матиму з того шо ви тут гратимете? Я не амдіністратор тому вигоди мені з того ніякої.! Я звичайний гравець який хоче залучити земляків разом грати на Українському сервері!

Тепер ще одне! ОФіційниї Українськуий серверів немає і небуцло! І СКОРО не БУде Жодного функціолнуючого офіційного сервера НА ТЕРИТОРІЇ ЄВРОПИ взагалі! Так як КОмпанія ССР , тобто КОрейські розробники не захотіли продовжувати ліцензію для офійійних серверів. Виживуть лише ПвП сервери та приватні безплатні як Атлантіс.
Вам пропаонують пролсто спробувати , а не судити по форуму.... Я бачив купу поганих серверів із зибитими флуду форумами, але чомусь від заповненості постави форуму сервери від того не покращились.. Як тільки оновлений сервер буде в онлайні - народ підтянеться буде вам пости на форумі , а так сенс їм писати зараз там?
+ від того шо ви спробуєте пограти вам віку не вкоротиться і грошей не поменшає. БУдьте серйозними , а не як дітлахи.....
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 15:52 #738141   #24
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

Цитата:
Допис від [Vet] Переглянути допис
ні ,це офффффф
пе. се.
не оф, не переживай, на офі іксів нема
є! ТИ просто ше мало знаєш на офах рейтинг х1! )))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2008, 17:23 #738856   #25
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

Увага!

На сервері був зроблений вайп і слідуючий ряд змін в ігровому процесі:
Рейти сервера:
Эксп х3
ПТ х4
Дроп х3
Шахта х3
Анімуси х5

- Таліки тепер можна добути тільки з мобів. Тип моба на шанс дропу таліка не впливає.
- Шанс заточки любоїречі до +6 равен 100%
- Для заточки в магазин б
ули добавлені камні т5
- Стружка б
ула забрана з луту. Тепер її можна добути тільки з руди
- Турел
і(вишки в краффтерів)замість камніві таліків тепер вмагають целую стружку класса С. На кожний рівень турелей необхідні 2 різних вида стружки.
- Руда +1
і +2 падає з мобів в шахті. Руду +3 можна добути тількишляхом копання руди.
-
Раса яка зазнала поразки на ЧВ не отримує дебафу
-
З ПБ замість камнівта таліків тепер падають всі руни крім невразливості.
-
Замінена абілка на дальність магічної атаки в посохах.
-
Вартість ресурсів збільшена в 2 рази
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2008, 17:40 #738868   #26
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

Деталі підключення до сервера:

Вам необхідно мати повний клієнт версії Final Update ви можете скачати з будь-якого сервера де стоїть данне оновлення (Final Update) або по данній ссилці http://rfonline.ru/redirect/?url=htt..._installer.exe

після цього поставити гру в вказану вами папку вашого комютера псля цього скачати і розпакувати в КОРІНЬ ПАПКИ З ГРОЮ на запитання чи заміняти файли новими натисніть - так! ссилки на патч
1) http://dl3.filehoster.ru/files/ff3ff...2/Atlantis.rar
2)http://www.rapidshare.ru/821832
3)http://fileshare.in.ua/1338480

після цього скачати компонент і просто скопіювати в папку з грою ( це буде файл в архіві .рар. не розпаковувати його просто так як він є скопіювати у папку з грою на запитання чи замінити тиснемо - так)
ссилки на компонент http://a4.fileshare.in.ua/a413767u13.../RF_Online.bin

Після цього запускаєм файл гри RF Atlantis. exe . (думаю де вписувати парол і логін не треба пояснювати) Переконайтесь шо запускний файл не блокує ваш фаєрвол або антивірус! ( деякі антивіруси бачать програму як вірус хоча ніякий це не вірус в мене наприклад матюкаєтсья касперський на нього я просто добавив файл в довірену зону і все пробелм немаж з конектом до серверу тому не ляайтесь якшо антивірус буде обурюватися на данний файл)

Шоб зареєструвати ігровий акаунт слідуйте по данній ссилці
http://195.246.104.4/register.php

Після того як ви увійдете під акаунтом у вас запитає ФАЙЛ гард пароль : пароль має складатися з латинських був і цифр і не менше 6 чи 8 симолів приклад : 123456dd
іпароль вводите без пробілів і раджу запамятати його....
ОТже запамятайте три основних данних : 1 і'мя акаунта ( вводиться в полі логін) пароль акаунта ( вводитьс в полі пасворд) і файлгард пароль (вводиться перед входом в меню старт)

ДУмаю після данного опису навіть 5 річний розбереться .
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2008, 20:16 #738941   #27
Andriy6663
Типово Відповідь: RF Online

(((( в мене цей файл RF Atlantis.exe не запускається
Andriy6663 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2008, 21:28 #738994   #28
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

ти все зробив як написано? клієнт точно нормальний, а не якийсь пальоний? пробував відклдючати антивіруси або фаєрволи ( або інші брендмаузери)? ропиши детально що відбувається в тебе..
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2008, 01:07 #739110   #29
Andriy6663
Типово Відповідь: RF Online

запустилося але не може зєднатися з сервером
Andriy6663 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2008, 17:21 #739410   #30
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

ну хз. ти акаунт правлиьно зарегив? там є просто пару лаунчерів треба запускати саме РФ АТлантіс.ехе. Ввводиш ПРАВИЛЬНО данні і має підти походу. може блокує фаєрвол чи антивірус... ну походу якшо ти зареєстрував акаунт і правильно ввів данні т о має конектити з сервером. краще напиши мені в аську так буде зручніше і швидше

П.С. там ше є автоапдейтер.. Попробуй ним обновити і зайти в гру.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2008, 18:43 #783376   #31
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

В грі є три расси

Расса : Кора


Опис :Священный Альянс Кора – теократическая цивилизация, история которой полна религиозных войн, периодов «охоты на ведьм» и постоянных реформаций. Разделенные веками гражданской войны на десятки фракций, культов и сект, современные Кориты объединены неделимой верой в Дайсема, Творца Всех Вещей, превратившего Забвение в Совершенство. Сила всей цивилизации, исключительная преданность коритов их идее держится на Темной Силе – величайшем и прекраснейшим даром Дайсема своим детям.

Идея и Вера – единственное, что существует в жизни коритов. Вера не позволяет вступать в браки, ведь между семьей и богом может возникнуть конфликт приоритетов. Идея не позволяет отречься и оставить войну за дело Дайсема. Все, что нужно этому народу – сохранить баланс Всех Вещей, сотворенный Дайсемом. И для этого годны любые методы – от подкупов и тайных убийств, до полного уничтожения «неверных» в огне энергий Плетения.
Дайсем создал Природу прекрасной и жестокой. Такими он создал и своих детей. Идеологии других народов находятся в остром противоречии с верой Коритов. Акретиане, уничтожающие все на своем пути, перерабатывающие первозданную природу в топливо, для поддержания своих оскверненных жизней или Беллато, попирающие землю своими отвратительными машинами – все они должны умереть во славу Дайсема.
Для Коритов во Вселенной нет ничего важнее Дайсема и его идей. Заслужить Его благословение, удостоится Его взгляда – это то, ради чего живет Корит. И в своем «крестовом походе», окруженные чудесами новорожденного Бога, Кориты давно забыли, с чего все началось.

Расса : Беллато


Опис:
Желание находить новые идеи и развивать собственную расу заставило Беллато «выйти» в галактику и сформировать торговые связи с множеством других рас. Так как власть Беллато росла, они сформировали Союз Беллато и стали империей. Подстрекаемый своими амбициями, Союз основал множество колоний, захватил много ресурсных лагерей и расширил свои торговые точки. Однако, когда Империя Акретия и Священный Союз Коры просили вызов его власти, союз упал. Из остатков расы были сформированы две группировки: Совет Беллато и Антиум. Обе группировки конкурируют за власть в новосформированной Федерации Беллато.

Расса: Акретія


Опис:

Народ Акретия ценит новые технологии, высокую производительность и стремление к прогрессу.
Акретия вступила в войну для того, чтобы защитить себя от империалистических притязаний Союза Беллато, который хотел захватить всю галактику.

В союзе с войсками Кора, Акретия удалось победить Беллато, что привело к привело к распаду союза, который Беллато пытались создать.
Став Империей, Акретия вступила в борьбу за обладание планетой Novus. В этой схватке ей противостоят Альянс Кора и вновь созданная Федерация Беллато.


База знань по грі : http://rfdb.ru/

Запрошую вас на сервер "Атлантіс"
1. Адреса сайту http://rf-atlantis.com/
2. Адреса форуму http://rf-atlantis.com/forum/index.php
Всю необхідну Інформацію ви знайдеде на форумі.

За додатковою інформацієї звернатися у цій темі або в ПП.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2009, 15:22 #787169   #32
Anator
 
Аватар для Anator
Типово Відповідь: RF Online

Граю на ОФФ сервері
раса - Кора
сервер - Новус
Anator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2009, 16:59 #787246   #33
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

Офф(офіційні хто незнає) сервера не люблю. По кільком причинам.
Офф сервер це є: 1 )здирство грошей і шалений донат ( продаж рідких речей помічних в грі за реальні гороші )
2) там є купа чітерів та багоюзерів які використовують сторонні програми шоб мати перевагу в грі на іншими гравцями. Адміністрації про це відомо , але банять вони їх не достатьно і не прикриють це.
3). Чіт програми з сайту http://rf-cheats.ru/ першочергово розробляються для офф серверів. ДУмаю там напевне інсує певна домолвеність між адмінами і тими хто пише ці чіт-програми.
4). Рейтинги надто низькі на довсві персонажа на його пт і скіли. а також сильно низький рейтинг продажу "лута"(того що падає з "мобів"
монстрів у грі) . При таких умовах щоби досягнути успіху чесним шляхом ( не купляючи донату ) потрібно дуже багато часу. Тому цен е кожному підходить так як : робота , навчаннняч і т.д.

Тому граю просто не ьезкоштовних серверах. Зараз зупинився на атлантісі.
Там доречі хоть немає стільки народу як на оффі зато порізані 90% чітів і багів. Охочих запрошую туди.
І взагалі пропоную зробити збори тих хто грає в рф (або грав до недавна) і сходити на пиво поспілкуватись.. Хто за відгукуйтеся в цій темі.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2009, 09:11 #787630   #34
Anator
 
Аватар для Anator
Типово Відповідь: RF Online

=) Тобі випадково не платять за піар на атлантісі?
1. Платити треба за все. Безплатного сиру не буває.
2. Дюп, ВолХак, СпідХак і т.д.... насамперед поширений на приватних серверах - адміни не встигають слідкувати за всіма.
3. ІМХО - нонсенс
4. на ПвП сервері за 1 день береш 55 а потім хз чим займатись.
Anator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2009, 11:11 #787689   #35
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

не згоденю Ні мені нічого не платять і ніяких бонусів в грі я не получаю. Це ж не офф серер там де скоро будуть всьо за реал продавати. Вірити чи ні діло кожного розпинатися і доказувати шось вам в мене бажання немає. Гравці переконалися шо мені ніяких привілегій на сервері немає. Раніше я грав на інших Безкоштовних серверах і ніхто мені не платив. Чому рекламую шоб грало більше народу і шоб збільшити онлайн.
По поводу ПвП ппвп для тихї хто хоче все і зразу. А також для тесту професій і всяких там кросс-класів. але х1 тоже не варіант. ВОни б ше замутили х 0.01 шоб люди тліьки 3 роки 40 лвл брали. х3 самий оптимальний варіант не х5(чуток халява і без напрягів при великому онлайні ) , але і не х1 і дроп луту просто нікчемний.

П.С, силою за руку я нікого грати там не заставляю. Але в свій час чогось більшість Тернополян які грають в РФ на сервері "ФанЛенд"
http://forum.novuswars.com/ форум
http://novuswars.com/ сайт.
І ніхто на офф не втікав. ) ПОтім адмін один пішов з того проекту і відкрив сервер Атлантіс і народ з Фанленду розбігся рпо трьом сервакам (vping - rfo.com.ua , novus.lv - латвійский сервак і atlantis. )

Перше я грав на латвійскому , але після жорсткого введення донату і напливу чітерів перейшов на атлантіс. Вот і тому просто пропоную , а не заставляю попробувати там грати!

Тому ІМХО не знаєш не говори шо кому і чи взагалі і де платять.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2009, 12:26 #787739   #36
Anator
 
Аватар для Anator
Типово Відповідь: RF Online


Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
...
Тому ІМХО не знаєш не говори шо кому і чи взагалі і де платять.
Твої слова запали мені в душу...

P.S. Сперечатись не буду - кожен вибирає собі за смаком.
P.S.S. Для роздумів: на ОФФ сервері 30-ий береться за день, 40-ий н за 3 дні (ПТ макс)
Anator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2009, 14:42 #787826   #37
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

Цитата:
Допис від Anator Переглянути допис



Твої слова запали мені в душу...

P.S. Сперечатись не буду - кожен вибирає собі за смаком.
P.S.S. Для роздумів: на ОФФ сервері 30-ий береться за день, 40-ий н за 3 дні (ПТ макс)
схоже на жарт .... сам грав на євро-оффі сервер - солус. не чу шоб навіть мега задроти брали за 1 день 30 лвл і макс пт.

вчора заглянув на руофф сервер- азурія. перепитав як мінімум чоловік - 5 які там грають досить не мало проте ніхто з них не підтвердив шо при таких розкладах як там за 1 день 30 лвл береться і пт макситься. Запитаю ше в народу може є якийсь чудо рецепт...
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2009, 16:28 #787924   #38
Anator
 
Аватар для Anator
Типово Відповідь: RF Online

Розуміння гри і задротство це різні поняття =)
Краще знати в яку сторону йти ніж бігти без толку..

P.S. Якщо не на інтерес то можемо заключити парі

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
вчора заглянув на руофф сервер- азурія. перепитав як мінімум чоловік - 5 які там грають досить не мало проте ніхто з них не підтвердив шо при таких розкладах як там за 1 день 30 лвл береться і пт макситься. Запитаю ше в народу може є якийсь чудо рецепт...
Дивно.. Як ти вчора знав про що ми з тобою будемо говорити? =)

Востаннє редагував Anator: 04.01.2009 о 16:41. Причина: :оР
Anator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2009, 17:31 #787963   #39
TOSS
 
Аватар для TOSS
Типово Відповідь: RF Online

Цитата:
Допис від Anator Переглянути допис

на ОФФ сервері 30-ий береться за день, 40-ий н за 3 дні (ПТ макс)
Не знаю як 40-й, а 30-й лвл магом за один день береться без проблем. Перевірено на офф сервері (ПТ - макс)
TOSS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2009, 18:43 #788009   #40
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: RF Online

Цитата Дивно.. Як ти вчора знав про що ми з тобою будемо говорити? =)
я і незнав шо ми будемо говорити. ПОки всі мої гравці з гільдії празднували і були відсутні я не заходив на Атлантіс. Мене попросили пофармити допомогти. Я зайшов там своїм чаром. І до того недавно до Нового року теж ганяв там з іншими гравцями :белок і корок трохи.

Ця вся філософія про те шо знати куди біжиш і всяке таке дуже чудові слова.

Але є факти. На руоффі стоїть 8 серверів на кожному різні умови. Враховуючи шо якшо качати всі пт( мілі , щит, дефенс , рендж , форс (юніт)- расса белллато , (ПУ0 - расса акретія , (сумон) - кора ) прокачати 5 різних пт до макимуму + взяти на х1 ретайх 30 рівнів враховуючи шо там кишить в квестових і інших локаціях гравців визих рівнів які спокою недаватимуть + нафармити( ну правда це вже про етер говорю) чогось варте. То соррі. + дамагерам (бойові маги і мілі дамагерам ) взяти рівень легше. (танкам і пілотам - МАУ (расса беллато) , а також крафтеррам) взяти рівень важко. Тому факт залишаєтсья фактом. Сьогодні ше раз запитаю на оффі хто брав за 1 день 30 лвл (самотужки тобто без кача в паті так як там кажуть "в соло".
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:05.