Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


ІІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.08.2009, 23:53 #1015968   #21
Andriy111
 
Аватар для Andriy111
Типово Відповідь: ІІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки»

Ну, дійсно, ще згадай, що марсіани не носять ніц, а папуаси і голі ходять, давай, кгб, мвс, а поганому танцюристу тільки хірург допоможе!
Давно потрібно видалити з себе пухлину меншвартості!
Чи на свято міста вийти в черепах, хрестах і пірсінгу на всі частини тіла? Звичайно це буде "... модна, патамучта так у Масскві ходют..." а свою голову коли буд мати? Чи вигідніше як страус її в пісок заривати і тільки хвіст догори тримати ? До чого тут мода? Дівчата носять одне, хлопці - інше! (Геїв - ненавиджу, тому про них не буду) І ніхто не проти, а як одягти вишиванку - то все, торба, ганьба на весь пупець...
Ні! Цим слід пишатися, це слід пропагувати і розуміти, що світ стає мішаним і космополіти тільки множаться, тому не варто змішувати себе з брудом, а краще одягти чисту сорочку з вподобаним узором і показати себе, заявити про свою належність до тієї землі яка дає сили і засоби до росту!
А ще краще піти і розпитати які є узори і що вони значать для тієї чи іншої події. Це треба знати, а не бикувати і зарозумілістю своєю шукати відсутність коми.
Єдине, що може завадити, що в суботу багато люду буде на своїх наділах випарповувати бульбу з земельки. Краще таке провести в неділю, І вишиванка буде більш доцільною в ці дні.

Дякую за увагу
Andriy111 зараз поза форумом  
Старий 28.08.2009, 00:02 #1015974   #22
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: ІІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки»

Козацькому роду...


























Ой
Бойківчанка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nacho one (28.08.2009)
Старий 28.08.2009, 05:44 #1016022   #23
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: ІІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки»

в мому житті було 2 найкращі подарунки на ДН
в дитинстві - футбольний м'яч
рік тому - вишивана сорочка

+1 один подібним акціям, які допомагають відновленню народних ремесел вишивання
навіть, якщо гімнюки можновладці пЕаряться на них...
Dan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 28.08.2009, 05:47 #1016024   #24
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: ІІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки»

Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
Червоно-чорна класична для Донеччини, Полтавщини, Чернігівщини та Київщини. Буковина і Галичина мають свою класику.
оу-і що?мені має перестати від того подобатися?

Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
а ще вчать після коми ставити пробіл ))
не-а)


Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
Ти ж через це не перестав до церкві ходити

Мені пофіг на чиюсь совкову ментальність.
Не робити того, що робить хтось з неприємних для тебе мотивів - це комплекс. Свої мотиви треба ставити вище.

Я свою вишиванку ношу через те що вона:
а) красива
б) якісно зроблена
в) 100% натуральна (льон)
г) має свою енергетику
До того ж вона має для мене особливе значення (це особисте)
от пройдуся я коло Могилянки і там всі у вишиванка,байдуже,що більшість з них рускаязичниє, що поводяться,як бидло,але у вишиванці,як в формі-будь-яке бажання відбиває. в моїй сімї всі носять вишиванки-і батько,і мама, і обидві сестри,а я не вважаю це за потрібне-ну не лежить душа.Красивим,якісно зробленим,натуральним і енергетичним може бути й інший одяг.розумієш,в тебе діє нонконформістське начало-у вас мало хто носить вишивку й ти протиставляєш себе натовпу,мало хто розмовляє українською й носіння даного одягу робить тебе сильнішою,впевненішою в тому,що ти на правильному шляху.в мене в групі у вишиванці ходять тільки двоє-староста з Херсону й сусід з Косова(не косовар-з Франківщини в смислі).
nacho one зараз поза форумом  
Старий 28.08.2009, 07:40 #1016053   #25
Longer
 
Аватар для Longer
Типово Відповідь: ІІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки»

Чого одягнути вишиванку - це значить виділятись?????
Для початку вдумайтесь скільки любові вкладено в неї, якщо вам її вишили (мама, дівчина, сестра, бабуся, дружина чи ще хтось)

мабуть, жодні лати не захистять краще

А ще одне, одягніть вишиванку і походіть містом, і побачите, що на вас звертають погляди не тому, що вам щось бракує, а тому що це дуже красиво.
Longer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 31.08.2009, 21:55 #1019106   #26
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: ІІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки»

Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
Каталог узорів зі схемами
http://rushnychok.org.ua/catalogue/cat_p10.html


Це - Тернопільський

і це не червоно-чорна класика?
nacho one зараз поза форумом  
Старий 28.08.2011, 09:07 #1730839   #27
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: ІІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт вишиванки»

Ну як вам цьогорічний фестиваль вишивки?
advisor зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:31.