Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Найкраща служба доставки
Нічний Експрес 13 9.22%
Нова пошта 102 72.34%
Автолюкс 21 14.89%
Сат 16 11.35%
Міст Експрес 13 9.22%
Делівері 10 7.09%
Ваш час 3 2.13%
Ін тайм 13 9.22%
Гюнсел 8 5.67%
Поштово-вантажний кур"єр 8 5.67%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 141. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Служби доставки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.01.2016, 18:57 #2611472   #161
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Не вводьте людей в оману! Грошовий переказ за товар можна отримати у будь-якому відділенні НП, а не лише в тому звідки висилався товар.
Саме так, грошовий переказ можна забрати у любому відділення. Якщо у відділенні, у якому отримувач забирає посилку немає каси, гроші відправляються у конверті. Його можна отримати тільки у тому відділенні з якого відправник відправляв посилку.
Tamriel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (29.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2016, 20:56 #2611514   #162
sirokko
ASOT citizen
 
Аватар для sirokko
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від Tamriel Переглянути допис
Якщо у відділенні, у якому отримувач забирає посилку немає каси, гроші відправляються у конверті. Його можна отримати тільки у тому відділенні з якого відправник відправляв посилку.
І знову уточнення: при потребі конверт можна переадресувати на інше відділення. Так, платно, але можна.
sirokko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Tamriel (29.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2016, 21:01 #2611516   #163
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
І знову уточнення: при потребі конверт можна переадресувати на інше відділення. Так, платно, але можна.
Ну платно тоді можна і кур'єрську доставку конверта замовити.
Tamriel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2016, 21:36 #2611529   #164
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Служби доставки

На сьогодні найкращий сервіс у Міст-Експрес - доставляє до дверей, а то і на поверх одна і та сама людина. Завжди оперативно, перед приїздом телефонують. Мінімум бюрократичних процедур (зі мною просто вітаються і дають пакунок в руки).

Плюс до цього - хороша міжнародна мережа. В Європі точно так само, забирають пакунки і привозять під двері.

Хоча найчастіше люди на даний час користуються послугами Нової Пошти (коли отримують або передають сумнівні пакунки, які можуть повернути).

Сьогодні помітив, що у НП "гуляють" ціни на послуги - отримав два ідентичних пакунки (з точністю до десятків грамів та з діапазоном тиждень часу). За перший заплатив 40 з копійками гривень, за другий 33.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 10:00 #2611576   #165
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
На сьогодні найкращий сервіс у Міст-Експрес - доставляє до дверей, а то і на поверх одна і та сама людина. Завжди оперативно, перед приїздом телефонують. Мінімум бюрократичних процедур (зі мною просто вітаються і дають пакунок в руки).

Плюс до цього - хороша міжнародна мережа. В Європі точно так само, забирають пакунки і привозять під двері.

Хоча найчастіше люди на даний час користуються послугами Нової Пошти (коли отримують або передають сумнівні пакунки, які можуть повернути).

Сьогодні помітив, що у НП "гуляють" ціни на послуги - отримав два ідентичних пакунки (з точністю до десятків грамів та з діапазоном тиждень часу). За перший заплатив 40 з копійками гривень, за другий 33.
Різниця може бути через оціночну вартість товару. І даже через тип пакування! Так само відправляв дві однакові посилки із різницею у пару днів, в одне й те саме місто - то у графі "пакування" по різному писало і сума різнилася у 3 чи 4грн.
Великогабаритний товар ще Гюнселом відправляти вигідно. Ну і особисто мені зручний він ще тим, що працює з 08,00 до 20,00 ))) Правда місце не дуже - біля Боянівки...
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 10:27 #2611581   #166
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
На НП з"явилась нова послуга - при відправленні товару накладним платежем непотрібно чекати повернення грошей з пункту доставки. Гроші можна забрати через 3 години після підтвердження отримання товару покупцем.
ПС гроші можна забрати у відділені, звідки висилався товар.
а скільки це коштує, хтось знає, бо мені деколи приходять посилки наложним, то деколи беруть гроші і все, а деколи запаковують перевод у конверт, вартістю 20 грн
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 10:55 #2611584   #167
sirokko
ASOT citizen
 
Аватар для sirokko
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
На сьогодні найкращий сервіс у Міст-Експрес - доставляє до дверей, а то і на поверх одна і та сама людина.
Який оборот - стільки і курєрів
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Сьогодні помітив, що у НП "гуляють" ціни на послуги - отримав два ідентичних пакунки (з точністю до десятків грамів та з діапазоном тиждень часу). За перший заплатив 40 з копійками гривень, за другий 33.
Даєте оператору НП обидва номери накладних і він розкаже, звідки різниця у вартості. На форумі точно ніхто розшифровку не зробить.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а скільки це коштує, хтось знає, бо мені деколи приходять посилки наложним, то деколи беруть гроші і все, а деколи запаковують перевод у конверт, вартістю 20 грн
Конверт не вартує 20 грн, Ви трохи невірно розумієте схему. Вартість послуг зворотньої доставки не залежить від того, як повертаються гроші (конверт чи переказ). Вартість завжди однакова і становить 20 грн (оформлення) + 2% від суми, яку повертаєте.(Буває, шо менше ніж 2 %, але таких клієнтів-продавців є дуже мало і вони мають спец. умови по роботі з НП) Як саме беруть гроші у клієнта залежить від працівника. Один працівник може взяти окремо вартість товару, а потім окремо вартість послуг, а інший може зразу всьо додати і сказати загальну суму. Один може зразу при клієнті пакувати в конверт, а інший, шоб прискорити обслуговування може відкласти в сторону і запакувати пізніше, коли буде вільний час. А якшо це переказ, то нічо пакувати і не треба. Для Вас це все ніякої ролі не грає і вартість послуг від того не міняється.
sirokko зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (30.01.2016), roma22101987 (30.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 11:46 #2611596   #168
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Даєте оператору НП обидва номери накладних і він розкаже, звідки різниця у вартості. На форумі точно ніхто розшифровку не зробить.
Колись три індентичних вантажа відправляв в одну точку з тією сумую страховки і в трьох випадках сума коливалась в 20 грн різниці. Дав всі три накладних чотири оператора дивились кожен свою версію висловлював, але пояснити не змогли.
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 12:08 #2611600   #169
sirokko
ASOT citizen
 
Аватар для sirokko
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від DIC Переглянути допис
Колись три індентичних вантажа відправляв в одну точку з тією сумую страховки і в трьох випадках сума коливалась в 20 грн різниці. Дав всі три накладних чотири оператора дивились кожен свою версію висловлював, але пояснити не змогли.
Нічо собі. То на якому складі такі професіонали? Я для себе, в принципі, відділення вибрав, але мало лі прийдеться кудась інакше йти, то тре бути готовим.
sirokko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 20:00 #2611683   #170
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
На мілкі речі Інтайм тримає найнижчі тарифи. Моток в"язальних ниток дружині з Одеси приїхав за 19гн
Мілкі речі стараюсь відправляти-отримувати через укрпошту.якщо не треба терміново.Вартість доставки від 6грн і до 9-15грн.
Але все платить той хто відправляє.Не кожен хоче відправляти укрпоштою,але це саме дешевше.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 20:10 #2611686   #171
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Нічо собі. То на якому складі такі професіонали? Я для себе, в принципі, відділення вибрав, але мало лі прийдеться кудась інакше йти, то тре бути готовим.
1 склад на вул. Подільській. Самий більший прикол на нові пошті коли ти привозиш більший груз, то вони вибивають як вантаж піддон який йде як вага 408 кг. відповідно ціна космос. По об єму такої ваги не повинно получатись і по фактичні вазі теж. З тим питанням розбирався по гарячій лінії то пояснення було так, так в програмі забито. Короче получається я 408 кг піднімаю.
DIC зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sirokko (30.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 22:44 #2611714   #172
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Який оборот - стільки і курєрів
мені, як кінцевому споживачеві, це фіолетово

а от сервіс Моста на сьогоднішній день, в порівнянні з НП - "небо і земля" - замість того, щоб пертися через все місто на склад, вистоювати чергу, ПЛАТИТИ за доставку, вертатися назад через все місто, достатньо прийняти дзінок від кур'єра і відкрити двері, коли він під'їде під хату
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 09:09 #2611746   #173
sirokko
ASOT citizen
 
Аватар для sirokko
Типово Відповідь: Служби доставки

Alpha_Draconis, що взагалі за маразм??
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
замість того, щоб пертися через все місто на склад
НП має відділення по всьому місту, благо вже аж 11 штук є, в порівнянні зі всіма попередньо перераховаими конкурентами, де дійсно треба пертися. Так шо за 5хв можна чуть не з любої точки добратися до найближчого відділення.
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
ПЛАТИТИ
Опа, а Міст шо, за "Дякую" працює? Чи може розрахунки натурою беруть? Поділіться, як то ви на Нп платите, а мосту нє.
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
достатньо прийняти дзінок від кур'єра і відкрити двері, коли він під'їде під хату
А хто заважає користуватися адресною доставкою в НП? Чи ви наївно думаєте, шо вони не доставляють додому? Так от, доставляють, і не тільки додому, а й закордон доставляють (поки тільки з Києва, але всьо-таки)

П.С. Можливо адресна доставка в НП дорожче, я просто не в курсі цін Моста. Але автор поста ні разу не писав, шо справа в ціні, тому цей нюанс і не розглядався мною. Були критичні висловлювання, типу Міст привозить додому, а з НП треба валити хто-зна куда.
sirokko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 12:27 #2611781   #174
Andrik84
Активний учасник
Типово Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Служби доставки

Недавно теж отримував замовлення через міст експрес. Як на мене він просто більше створюює ілюзію сервісу. Так приходить смс коли товар в Украіні, так приходить смс коли товар відправляють на Тернопіль, так приходить смс коли товар поступає в Тернопіль на склад. І ода після того як з вами звяжеться курєр прийде смс з часом коли він у вас буде і його номером телефону. Але якщо подумати який практичний толк з усіх цих смс? Від того товар до вас скоріше не попаде )))
По друге адресна доставка, так в в НП вона є і якщо вірити тарифам на сайті то різниця у ціні між доставкою додому і на відділення 10-15 грн. Але чесно признатися мені зручніше забирати товар з відділення, оскільки при цьому сам обираю для цього зручний час, чим чекати спочатку на дзвінок курєра, а потім на нього самого. А оскільки відділень НП на моєму щоденному маршруті мінімум 3-4 то тут вона перемагає однозначно.
Єдина перевага Міст як на мене це те що вони спочатку без ніякоі суєти дають тобі оглянути товар, а лише потім беруть гроші і дають підписатися. Тоді як в НП тобі спочатку підсунуть папери на пвдпис, тоді візьмуть гроші і лише після цього винесуть посилку.

Востаннє редагував Andrik84: 31.01.2016 о 14:49.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 15:12 #2611799   #175
Subarut
Типово Відповідь: Служби доставки

Доречі на НП з 1 числа підінмають тарафи, ті посилки до 1 кг які були по 25 тепер 30.
Subarut зараз поза форумом  
Подякували 5:
BBV (01.02.2016), Мановар (31.01.2016), roma22101987 (31.01.2016), Romko_7 (31.01.2016), Sem (31.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 18:40 #2611837   #176
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Alpha_Draconis, що взагалі за маразм??
не хами, дурню

Я висловив свою думку постійного клієнта обох служб доставки.


Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
НП має відділення по всьому місту, благо вже аж 11 штук є, в порівнянні зі всіма попередньо перераховаими конкурентами, де дійсно треба пертися. Так шо за 5хв можна чуть не з любої точки добратися до найближчого відділення.
Я живу за містом і найближче відділення знаходиться в кілометрах. Доганяєш?


Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Опа, а Міст шо, за "Дякую" працює? Чи може розрахунки натурою беруть? Поділіться, як то ви на Нп платите, а мосту нє.
За останні пів року у всіх інтернет-магазинах, де можна було вибрати доставку через Міст, для мене вона була БЕЗКОШТОВНОЮ. Їх розрахунки внутрішні мене менше за все непокоять.


Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
А хто заважає користуватися адресною доставкою в НП? Чи ви наївно думаєте, шо вони не доставляють додому? Так от, доставляють, і не тільки додому, а й закордон доставляють (поки тільки з Києва, але всьо-таки)
Заважає те, що її потрібно замовляти і платити за неї гроші.
"Всьо-таки" - немає такого слова.

Загалом, користуюся НП зараз тільки тоді, коли немає опції доставки через Міст-експрес.
Якщо дзвонять, що зараз привезуть пакунок, а мене немає вдома - кажу, коли мені буде зручно, і доставляють в той час.

Якщо порівнювати методи роботи із службами доставки, які працюють в Європі - Міст працює аналогічно.

Востаннє редагував Alpha_Draconis: 31.01.2016 о 18:47.
 
Подякували 3:
KIgorS (31.01.2016), Хтось (04.02.2016), Sem (31.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 20:51 #2611867   #177
sirokko
ASOT citizen
 
Аватар для sirokko
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
не хами, дурню
Тут вже, в принципі, заложена вся Ваша характеристика. Щепку в чужому оці бачимо, а колоду в своєму - ні?
Мінусанули мене, і як, полегшало? Чи Вас ще не відпустило з теми про калібрування моніторів? Що там, наваляли Олігарху?

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Я живу за містом і найближче відділення знаходиться в кілометрах
Так і потрібно було написати в попередньому пості. Зразу би багато питань відпало.

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
За останні пів року у всіх інтернет-магазинах, де можна було вибрати доставку через Міст, для мене вона була БЕЗКОШТОВНОЮ
Здається, доросла людина (хоча моментами виглядає інакше), а ще не зрозуміли - в нас немає нічого безкоштовного. Не заплатили окремо за доставку - значить вона була включена відразу в ціну. Повірте, ні Міст, ні інтернет-магазини, ні НП благодійністю не займаються. Це бізнес. І тут все за гроші. Так, Міст змушений тримати менші ціни, щоб хоч якийсь кусочок пирога забирати в НП

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Якщо дзвонять, що зараз привезуть пакунок, а мене немає вдома - кажу, коли мені буде зручно, і доставляють в той час
Я так розумію, що адресною доставкою НП Ви не користувалися ні разу. Без проблем доставка переноситься на пізнішу годину або на наступний день, якщо сьогодні немає можливості отримати посилку. Це не є особливість Моста. Це стандартна практика будь-якої адекватної служби доставки.

Хоча в Моста таки є перевага. Коли я просив доставити посилку на іншу адресу, то без проблем повезли. А на НП, напевно, потрібно було би робити офіційно переадресацію і платити за неї.
sirokko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2016, 21:17 #2611875   #178
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Тут вже, в принципі, заложена вся Ваша характеристика. Щепку в чужому оці бачимо, а колоду в своєму - ні?
Мінусанули мене, і як, полегшало? Чи Вас ще не відпустило з теми про калібрування моніторів? Що там, наваляли Олігарху?
На форумах, і, взагалі, в інтернеті, дуже багато телепнів, які думають, що можуть хамити людям, і до них карма не повернеться копняком. Коли питаєшся "хто ти такий?", опам'ятовуються і впісюються, але буває вже пізно. Даної теми не стосується, можеш мене в приват особистості запитувати.


Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Здається, доросла людина (хоча моментами виглядає інакше), а ще не зрозуміли - в нас немає нічого безкоштовного. Не заплатили окремо за доставку - значить вона була включена відразу в ціну. Повірте, ні Міст, ні інтернет-магазини, ні НП благодійністю не займаються. Це бізнес. І тут все за гроші. Так, Міст змушений тримати менші ціни, щоб хоч якийсь кусочок пирога забирати в НП
Фігню морозиш, знову. Перед тим, як замовляти якийсь товар, кожен здоровомислячий покупець порівнює ціни, а потім вже дивиться на доставку. Хто там скільки пирога зжере - мені пофігу. Я бачу результат для СЕБЕ.


Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Я так розумію, що адресною доставкою НП Ви не користувалися ні разу.
А нафіга, якщо Міст це робить для мене безкоштовно. Елементарна логіка.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2016, 10:49 #2642651   #179
Kukusja
Учасник
Типово Відповідь: Служби доставки

Нова пошта запустила нову послугу день в день, тобто вантаж можна відправити зщранку а вечером отримувач вже його забере. Ця послуга працює поки що у деяких містах, а ви би хотіли щоб така послуга працювала і у Тернополі.
Kukusja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2016, 20:46 #2656122   #180
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Служби доставки

Хотів би проспівати оду Новій Пошті. Вже давно замітив, що вони охрінєлі з їхніми розцінками і навязуванням довбаної, нікому непотрібної УПАКОВКИ. Часто доводиться користуватись їхніми послугами і часто шокований з вартості доставки. Вчора на одному відділенні отримував нетбук, курва розміри тридцять на двадцять товщина чотири см. Заспівали СТО ДЕСЯТЬ грн. На моє "шооообля" відповіли ой помилились, вийшло девяносто, що з Віниці також не ахті дешево.
Но то були цвіточки.... Трохи передмови...
Мали мені відправити пилосос беушний, дешевий та старий. Дзвонять і кажуть на пяте відділення не проходить бо ВЕЛИКІ ГАБАРИТИ. Я трохи здивувався бо то простесенький пилосос і не раз мені туди відправляли, але спішив і погодився на перше відділення.
Приїжджаю вчора забирати, кажуть сто тридцять гривень, я знову шобля, за пилосос з Рівного? Та тут нічого не змінили, кажуть упаковка все таке. Потім мене здивувало прохання підїхати машиною до рампи...До рампи КАРЛ по пилосос. Винести відмовились кажуть треба до рампи. Ну тра то тра.... підїжджаю і офуєваю, вибачте за мій французький. Стоїть деревяна конструкція розмірами двазполовиною на сімдесят на сімдесят... і посерединці мій пилососик в коробочці сорок на сорок...
Матюкався, кричав, сміявся.... але мусів оплатити забрати бо ПИЛОСОСІЩЕ мій вже також оплачений був...
Буду старатись працювати з іншими компаніям.... Доречі відправляв два однакових магнітофони, в Франківськ новою поштою 80 грн., а в якесь село на Полтавщині (забув вже яке) відправив укрпоштою за 16грн!!!!!!!
Добавлю фото, щоб не думали що підбріхую...








Востаннє редагував KSW: 02.10.2016 о 21:02.
KSW зараз поза форумом  
Подякували 20:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:36.