Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.06.2013, 13:56 #2224448   #121
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Звісно ти озброєний бібілєю, знаєш про це набагато більше.
Звісно знаю.



Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ісус помер даремно
От тобі і почитав біблію разом зі свідками...


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
покірне стадо, раби, вівці...мало яка релігія так паплюжить своїх віруючих.
Всьо правильно,бо гордість то є сам знаєш шо і від кого походить...



Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
в чому тут вина Бога? в тому що батьки вели розвратний спосіб життя? в тому, що перед народженням такої дитини мама уже зробила 4 аборти? в пянстві батьків? ДЕ ТУТ ВИНЕН БОГ?
так не є завжди,може бути і так,шо ніхто не винен,просто така воля Божа.

Вся суть в тому,що у Сомбри все зводиться до матеріальних речей.
За його логікою Ахмєтов і Янукович,на разі самі благословенні люди на вкраїні.
Нічим вроді не хворіють і дофіга багаті...
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 14:09 #2224459   #122
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
так не є завжди,може бути і так,шо ніхто не винен,просто така воля Божа.
бувають випадки для Слави Божої, але у наш час в більшості випадків винні самі люди
pharaon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (13.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 14:27 #2224467   #123
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Вся суть в тому,що у Сомбри все зводиться до матеріальних речей.
Силку на мої слова. Ніколи не думав шо хвороби і життя матеріальні речі. Ти собі вимолюєш рай в майбутньому для соєї нетлінної душі чи не так. Я не вірючи в загробне життя хочу як найдовше прожити його зараз. Чого ти вчепився до матеріальних благ??))Ніколи не був матеріалістом, хоча впевнений шо матеріальні цінності не останнє місце займають в житті коли нема за шо купити їсти. Не усім бозя дає манну небесну і не всі ситі молитвами.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
От тобі і почитав біблію разом зі свідками...
Ти не повіриш, з ними і читав, і вдячний їм за цей час коли вчив чужу мову по біблії. Хоча в дискусіях в християнами вони програють.

ЩО разу в спорах ви дорікаєте усім матеріальними благами. Я перепрошую а хлібчик ви собі на молитви міняєте??
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 14:41 #2224472   #124
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
ви прям білі і пушисті (буддисти), а всі решта чорні анголи.

особливо почитайте останню ссилку і прокоментуйте, як це буддисти комашку не вбють а християн раз плюнути. от і розказуйте потім які ви (буддисти) файні
МИ не буддисти.
Дурних ссилок не читаю.
Люди в мене діляться не на християн і буддистів, не на чорних і білих, а на добрих і поганих. А поганих на жаль більше і затесалися вони у всі течії, релігії, раси, народи, країни, міста, села і щей на всі форуми.
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ну тоді ти уявлення немаєш,що таке любов і в чому її суть!
Та куди ж мені вже! Не маю зовсім. Може в мене просто значення терміну не таке як в тебе.
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Для чого ще раз ,виправляй вже .Не ходи по траві ,не користуйся благами цивілізації ,які нищать все живе і твоїх тваринок в першу чергу.
Чи ти сподіваєшся в наступному житті народитись в пустелі?
Не можу Не доросла ще. Я дуже люблю блага цивілізації. Мушу ще раз жити.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 16:51 #2224518   #125
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
ви прям білі і пушисті (буддисти), а всі решта чорні анголи.
http://analytic-info.net/news/world/...lement_id=9484
http://www.credo-ua.org/2011/01/38641
http://uogcc.org.ua/ua/letters/article/?article=6300
особливо почитайте останню ссилку і прокоментуйте, як це буддисти комашку не вбють а християн раз плюнути. от і розказуйте потім які ви (буддисти) файні
Не пишите глупостей.
Китай - официально атеистическая коммунистическая страна.
Там нет такого, что христианство - подпольная религия, а буддизм - официальная.
Верующих - примерно 30%. Религий много, основные - конфуцианство, буддизм и даосизм.
Государством признаются только зарегистрированные религиозные общины, в том числе и христианские.
Не путайте государство Китай с религиозными общинами Китая.

Кстати, христианская православная церковь в Китае неплохо крышует продажу алкоголя.

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
"бо всі згрішили і всі позбавлені Слави Божої", але коли людина приймає жертву Христа, то її гріхи ій не порахуються
однієї жертви Христа достатньо для відкуплення усього людства
не врите.
вы себе нашли прекрасную религию - нагрешил, покаялся, отпустили грехи - свободен.
но это ничего общего не имеет с Евангелией, которую проповедовал Иисус.

21. Не всякий, говорящий Мне: «Господи! Господи!», войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
22. Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили?
23. И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие.
(Св. Евангелие от Матфея 7:21-23)

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- отже як Вам заманеться, не підходить християнство бо надто просто , можете ускладнити собі його обирайте той релігійний шлях який Вам до вподоби , оскільки зі всього видно Вам важливий не результат( куди веде шлях ) , а процес
- побігаєте по вулицях під дзвін кришок з вигуками: " харить криша, харить рама" , або в рун віру потанцюєте навколо дерев та каменів , хочете екзотики є вірування народів півночі під звуки бубнів та специфічний звуки можете заглибитись у роздуми про вічне , африки ..........
почему не подходит? христианство мне подходит, оно прекрасно вписывается в моё представление о мире, о Боге и о человеке, и является частью его.
просто я не цепляюсь за то, что уже пройдено, не имею предубеждений, догм и несвобод.
Вы надеетесь на вечную жизнь после смерти, а я эту вечную жизнь уже имею.

Додано через 29 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- це не фанатики, помиляєтесь
----- що до покарання, уважно читайте написане, його вибирають не люди, а Бог
----- люди поступаєть цілком відповідно , звертаються до Судді усіх живих і мертвих за винесенням вироку згідно Його волі .......Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь. (Рим.12:19)
----- все цілком логічно - це не помста, а відновлення справедливості, що має місце у будь якому судочинстві - злочин має бути покараний
----- так, люди самі роблять вибір віддалятись чи наближуватись до Бога, а Бог у свою чергу робить свій вибір посилати благословіння і прокляття на них
То, что Вы написали не соответствует Писанию.
По-вашему, Бог карает и проклинает? Где же Вы его любовь потеряли?

Эти праведники, которые взывают, чтобы он покарал живущих на земле и отомстил за их кровь, они Евангелия в глаза не видели. Они молиться должны за врагов своих, и умалять Бога, чтобы не карал их.
Они любви не знают. Сидят и ждут, когда наступит час мести.
Но Вы их за праведников почитаете.

Это полное фиаско христианской идеи.
Или Откровение - подделка.

Додано через 27 хвилин
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
в чому тут вина Бога? в тому що батьки вели розвратний спосіб життя? в тому, що перед народженням такої дитини мама уже зробила 4 аборти? в пянстві батьків? ДЕ ТУТ ВИНЕН БОГ?
батьки грішники. ок.
а дитина в чому винна?
а та дитина, що народилася і одразу померла, в чому винна?
чи життя цієї дитини не є цінністю само по собі, а тільки спосіб вразумити батьків?

Востаннє редагував tanok: 13.06.2013 о 16:53. Причина: Пізніше додано
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 17:26 #2224565   #126
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Силку на мої слова.
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ага особливо інваліди з народження і ті шо день прожили на цім світі.
До чого ти це сказав?
Я це зрозумів так,файне життя=благословив Бог.
Інвалід,всьо хана.


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ніколи не думав шо хвороби і життя матеріальні речі.
Добре,тепер тбудем інвалідність відносити до духовних речей.


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Я не вірючи в загробне життя хочу як найдовше прожити його зараз
А смисл? Просто відтягуєш дату?


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Не усім бозя дає манну небесну і не всі ситі молитвами.
Всім без винятку,протсо не кожен хоче брати,хоче сам. Мол вот он Я,апладісмєнти...


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Я перепрошую а хлібчик ви собі на молитви міняєте??
Нє не міняєм,Він і без молитов дає.


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Та куди ж мені вже!
Ну якшо при слові любов ти не думаєш про секс,то я не розумію в чому проблема з Ісусом? чим він тобі не догодив?


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Мушу ще раз жити.
І доки це буде продовжуватись?


Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
вы себе нашли прекрасную религию - нагрешил, покаялся, отпустили грехи - свободен.
но это ничего общего не имеет с Евангелией, которую проповедовал Иисус.
шо серйозно,а з цим шо робити?

21 Тогда Петр приступил к Нему и сказал: Господи! сколько раз прощать брату моему, согрешающему против меня? до семи ли раз?
22 Иисус говорит ему: не говорю тебе: до семи раз, но до седмижды семидесяти раз.
23 Посему Царство Небесное подобно царю, который захотел сосчитаться с рабами своими;
24 когда начал он считаться, приведен был к нему некто, который должен был ему десять тысяч талантов;
25 а как он не имел, чем заплатить, то государь его приказал продать его, и жену его, и детей, и все, что он имел, и заплатить;
26 тогда раб тот пал, и, кланяясь ему, говорил: государь! потерпи на мне, и все тебе заплачу.
27 Государь, умилосердившись над рабом тем, отпустил его и долг простил ему.
28 Раб же тот, выйдя, нашел одного из товарищей своих, который должен был ему сто динариев, и, схватив его, душил, говоря: отдай мне, что должен.
29 Тогда товарищ его пал к ногам его, умолял его и говорил: потерпи на мне, и все отдам тебе.
30 Но тот не захотел, а пошел и посадил его в темницу, пока не отдаст долга.
31 Товарищи его, видев происшедшее, очень огорчились и, придя, рассказали государю своему все бывшее.
32 Тогда государь его призывает его и говорит: злой раб! весь долг тот я простил тебе, потому что ты упросил меня;
33 не надлежало ли и тебе помиловать товарища твоего, как и я помиловал тебя?
34 И, разгневавшись, государь его отдал его истязателям, пока не отдаст ему всего долга.
35 Так и Отец Мой Небесный поступит с вами, если не простит каждый из вас от сердца своего брату своему согрешений его.
(Матф.18:21-35)
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (23.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 17:38 #2224571   #127
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від sokol1 Переглянути допис
блін та ви уже надоїли. кожного дня нова тема( впарюєте всім своє віровчення). я більш ніж впевнений, що ви маєте визначену позицію на рахунок даного питання. то для чого таке створювати??? створіть тему" вступаємо в свідки єгови" тай буде вам щастя.
Така тема вже є, донедавна вона була найбільшою на форумі, потім її ресетнули.

Релігійні балачки такі релігійні.


Пс. по темі:
Вірте в себе

Додано через 33 секунды
бг, то вже якась енна сторінка

Востаннє редагував org100h: 13.06.2013 о 17:38. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 17:43 #2224574   #128
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
До чого ти це сказав?
Я це зрозумів так,файне життя=благословив Бог.
Інвалід,всьо хана.
відповід в твоїх слвах)).
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Вся суть в тому,що у Сомбри все зводиться до матеріальних речей.

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
в чому тут вина Бога? в тому що батьки вели розвратний спосіб життя? в тому, що перед народженням такої дитини мама уже зробила 4 аборти? в пянстві батьків? ДЕ ТУТ ВИНЕН БОГ?
Порий в інеті , в здорових батьків хворі діти. Я таких знаю . ДЦП, дауни це все не жертви абортів чи алкоголізму. З вашої точки зору життя в тіло вдихає бог. То певно він перегаром дихнув на тих дітей.
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Всім без винятку,протсо не кожен хоче брати,хоче сам.
про манну небесну..
То ти продуктів не купляєш?? сам і приходять?? Чи тупао молишся?? не працюєш?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Нє не міняєм,Він і без молитов дає.
Хто?? церква за те шо ви нових баранів туди приводите? Упс вибачте, овець, рабів.
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ну якшо при слові любов ти не думаєш про секс,то я не розумію в чому проблема з Ісусом? чим він тобі не догодив?
Ти шалун. Любов то любов, секс то секс -це різні речі!!. Бог нас любить, але не всіх їбе!
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 18:57 #2224592   #129
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
почему не подходит? христианство мне подходит, оно прекрасно вписывается в моё представление о мире, о Боге и о человеке, и является частью его.
просто я не цепляюсь за то, что уже пройдено, не имею предубеждений, догм и несвобод.
Вы надеетесь на вечную жизнь после смерти, а я эту вечную жизнь уже имею.
------ у випадку коли християнство є лише частиною людини - це і є релігія а коли повністю наповнює її - віра
------ відсутність догм - це анархія,з Богом нічого спільного не має, віра без догм як суспільство без законів і звичаїв моралі від стада не відрізняється , хоч і стадо має свої порядки
------ вічне життя мають навіть ті, що і не надіються на нього і не знають про нього , питання в іншому з ким проводити будете його? І на які підставі так впевнені, що саме так будете проводити вічність?

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
То, что Вы написали не соответствует Писанию.
По-вашему, Бог карает и проклинает? Где же Вы его любовь потеряли?

Эти праведники, которые взывают, чтобы он покарал живущих на земле и отомстил за их кровь, они Евангелия в глаза не видели. Они молиться должны за врагов своих, и умалять Бога, чтобы не карал их.
Они любви не знают. Сидят и ждут, когда наступит час мести.
Но Вы их за праведников почитаете.

Это полное фиаско христианской идеи.
Или Откровение - подделка.
---- ну не знаю які Писання Ви читали , але згідно Біблії Бог і карає і проклинає але за вибором самої людини ........... Ось, сьогодні я даю перед вами благословення й прокляття: благословення, коли будете слухатися заповідей Господа, Бога вашого, які я наказую вам сьогодні, і прокляття, якщо не будете слухатися заповідей Господа, Бога свого, і збочите з дороги, яку я наказую вам сьогодні, щоб ходити за іншими богами, яких ви не знали. (Повт.11:26-28 )

---- ну Ви там знаєте, що вони там бачили,а що ні , Ви ж то у них не питали
---- те, що я вважаю, чи ні жодної справи не має , раз написано, що нічого нечистого не увійде у Царство Боже то так і є , і якщо Бог допустив перебування їх там , невже забув спитати поради Вас ? .......І не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду, але тільки ті, хто записаний у книзі життя Агнця. (Об.21:27)
---- щодо любові не читали ........Кого Я люблю, тому докоряю й караю того. Будь же ревний і покайся! (Об.3:19)
---- та ні постривайте щодо фіаско надто швидко робите висновки

Востаннє редагував engar: 13.06.2013 о 19:00. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (13.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 19:46 #2224621   #130
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
відсутність догм - це анархія
догмы привели к расколу Церкви.
одни люди сказали, что Бог имел в виду что-то, другие не согласились. и начали друг на друга анафемы класть, забыв о Христе.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Кого Я люблю, тому докоряю й караю того. Будь же ревний і покайся! (Об.3:19)
здесь не о смерти говорится.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
раз написано, що нічого нечистого не увійде у Царство Боже то так і є ,
не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду, але тільки ті, хто записаний у книзі життя Агнця. (Об.21:27)
ясно. пришло царство Божие, и все сказки о любви закончились.
мстительные ненавистники, желающие смерти или мучений "ближнего", стали праведниками.
с этого и надо было начинать.

Востаннє редагував tanok: 13.06.2013 о 20:02.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 20:20 #2224640   #131
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
догмы привели к расколу Церкви.
Доми - це правди віри і не вони розкололи Церкву.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (13.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 20:53 #2224659   #132
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Підсумовуючи прочитане.

Самі вірні слова написали на першій сторінці - віра та правда в кожного свої.

Знову все звелось до цитування Біблії, ляканням вічними муками та видиранням слів з контексту Письма.

Я от читаючи цю мудру книгу зауважив, що Ісус священників та книжників цурався, а покликав із собою грішників. Нікого не осуджував, окрім тих, хто вважав себе кращими за інших. Норми та правила порушував та за своїх ворогів заповідав молитись та любити їх.
Але ви найшли там правила, ввели догми та з любові знову вернулись до закону, то по тому закону вас і будуть судити.

Мені особисто імпонує спокій та виваженість окремих дописувачів, але засмучує повна глухота до інших, навіть не так, предвзятість.
Тобто, ви вважаєте себе правими і всі ваші старання направлені не на те, щоб почути, а на те, щоб доказати свою правоту.

То навіщо вам тут так розписувати та щось намагатись показати, якщо ви і так все знаєте та впевнені на всі 100 % у своїй правоті.
За діток інвалідів та розумово відсталих - от і задумайтесь, що Царство Боже їм належить зразу, бо вашого закону та правил не знають, почувають все так, як почувають.
Їм хреститись не треба, щоб бути з Христом.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 20:54 #2224660   #133
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Порий в інеті , в здорових батьків хворі діти.
Здорових зовні?


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
про манну небесну..
То ти продуктів не купляєш?? сам і приходять?? Чи тупао молишся?? не працюєш?
Купляю. Всі купляють. То ж і кажу,шо всі в однакових умовах.


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ти шалун. Любов то любов, секс то секс -це різні речі!!. Бог нас любить, але не всіх їбе!
А при чому тут це?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 21:15 #2224662   #134
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Цитата:
Допис від Сомбра
Порий в інеті , в здорових батьків хворі діти.
Здорових зовні?
В хворих батьків, хворі діти - я правильно зрозумів?
Хвороба дитини - через те, що батьки були хворі (ззовні або зсередини) ?
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 21:36 #2224668   #135
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Не можу Не доросла ще. Я дуже люблю блага цивілізації. Мушу ще раз жити.
То народишся інвалідом,прикутою до ліжка,за те що братів тварин нищиш ,не страшно?
А якшо зможеш ,доростеш ,то шо буде далі,перестанеш народжуватись?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 22:03 #2224683   #136
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
То народишся інвалідом,прикутою до ліжка,за те що братів тварин нищиш ,не страшно?
А якшо зможеш ,доростеш ,то шо буде далі,перестанеш народжуватись?
Не страшно.
Думаю, що я аж так не нагрішила.
Мені зато зараз простіше приймати всі удари долі. Кожен раз коли стається щось погане, я думаю, сама виновата, комусь боляче зробила. І не обовязково в минулому житті, чвасто ще в цьому розплата настає. Просто не всі звязок прослідковують: коли комусь робиш боляче, то здається пустяк і забуваєш швидко, а коли тобі - то вже трагедія і питаєшся "за що?"
Я думаю, що коли людина досягає повного очищення від темних енергій, то вона повністтю зливаться з Богом і може вже не жити на Землі. Напевно Ісус, якраз і є така людина.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 23:28 #2224723   #137
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
догмы привели к расколу Церкви.
одни люди сказали, что Бог имел в виду что-то, другие не согласились. и начали друг на друга анафемы класть, забыв о Христе.
----- згідний з Андрієм Івановичем не догми послужили розділенням
----- на мій погляд Вам не цим потрібно перейматись що Бог мав на увазі у той час , а те, що має на увазі про Вас сьогодні , за них, Вас звіт ніхто не спитає

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
ясно. пришло царство Божие, и все сказки о любви закончились.
мстительные ненавистники, желающие смерти или мучений "ближнего", стали праведниками.
с этого и надо было начинать.
----- та ні не зовсім так, якщо не стали праведною за життя у вічності пізно буде
------ про цих людей життя нічого не написано в цій книзі, а на припущеннях нерозумно щось стверджувати , хоч якби воно не відповідало вимогам Бога вони б до Нього не потрапили

Востаннє редагував engar: 13.06.2013 о 23:28. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 23:48 #2224731   #138
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Думаю, що я аж так не нагрішила.
тобто на підставі чого ти так вирішила і чому вважаэш життя мурахи меншовартіснішим від життя людини,а життя людини меншовартіснішим від життя собаки ?

А мурахи якщо грішать народжуються в іншому житті ким,інфузоріями-туфельками ?)
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 3:
Андрій Іванович (13.06.2013), engar (14.06.2013), Іра (13.06.2013)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.06.2013, 23:49 #2224733   #139
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Знову все звелось до цитування Біблії, ляканням вічними муками та видиранням слів з контексту Письма.

Я от читаючи цю мудру книгу зауважив, що Ісус священників та книжників цурався, а покликав із собою грішників. Нікого не осуджував, окрім тих, хто вважав себе кращими за інших. Норми та правила порушував та за своїх ворогів заповідав молитись та любити їх.
Але ви найшли там правила, ввели догми та з любові знову вернулись до закону, то по тому закону вас і будуть судити.
---- Ісус так нікого не осуджував - це означає не виносив вироку ось про, що мова бо прийшов Він не як Суддя а спасти,
---- Він нікого хто щиро до нього проходив не цурався окрім лукавих людей незалежно хто вони були
---- Ісус виконував Закон бо саме на це Він прийов , Він би не міг звершити спасіння не виконавши норм Закону - на Голгофі, що і сказав -звешилось - виконання Закону в чому і спасіння людству .
----- так що б ви хотіли в Писанні знайти як не заповіді?
----- завіт - різновид угоди - вірніше одностороння угода де в якій спадкодавець згідно особистого розпорядження заповідає спадщину спадкоємцю, а також зазначає умови (заповіді) за яких відбудеться спадкування . по аналогії і у Новому Завіті .
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (13.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 00:05 #2224740   #140
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Якщо ти про розгром чорногорії,то це скоріше заслуга тренера чорногорії))))
Звиняй, я не бачив, що ти відповів.
Не знаю чия там заслуга, але наші виграли!!!

Щодо самої теми: то як і всі інші, пов'язані з релігією, переростають у тривалі дискусії де сам великий Алапетруоріколабі не знайде розв'язки.
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:03.