Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Брак у велосипедах.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.05.2006, 13:35 #133031   #1
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Брак у велосипедах.

Купив собі на днях Спрінта "Кроскантрі", затянув за 1800 грн.Причому купляв не зразу, а оглядав його, дивився на маркування запчастин. Але от пару днів назад при мініТО(техогляді) дома знайшов брак. Передні зірки оказались з якогось мягкого металу, ланцюг залишив на них невеликі сліди, і з внутрішньої сторони зірок були напливи металу, причому з зовнішньої вони були ідеально гладенькими. Задні зірки ж при ретельному огляді виявились з нерівними зубцями. Тепер от думаю що з цим робити. Напевно підку куплю якогось хорошого Шатуна, а задню касету десь на наступному тижні поміняю. Бо нічого більше незробиш.
Так що вам моя порада, якщо купуєть вже велосипед, то не тільки дивіться маркування запчастин, але й не лінуйтесь перевірити їх якість, навіть відомі фірми можуть випускати брак. Так що оглядайте, обмацуйте велосипед з усіх сторін. Навіть просіть продавця перевернути його, щоб ви могли ретельніше роздивитись внітрішню сторону касети і шатуна, та й передачі ретельніше оглянути.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2006, 13:39 #133034   #2
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

erazel

Надули троха, а міняти тре зразу, бо всьо полетить. Я бачив в тому магазині, під "Півником", там дуже кульні тріали стоять і недорогі.
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2006, 13:43 #133042   #3
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Так я думав міняти, але у них там нема нічого путнього з запчастин. Всьо китайське. прийдеться в Спорт+ чесати і взяти собі там щось. Хоча в гривень 300-400 це ше затяне. Шатун+касета задня+можливо ланцюг(якшо старий до нової касети не підійде).
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2006, 16:49 #133222   #4
Komanchi
Типово

Цитата:
Допис від VetalR
erazel

Надули троха, а міняти тре зразу, бо всьо полетить. Я бачив в тому магазині, під "Півником", там дуже кульні тріали стоять і недорогі.
назви приблизні ціни
Komanchi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2006, 16:50 #133223   #5
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

Komanchi

Ну є від 1700 до 2800 ніби, а ліпше зайди і сам подивись, бо я вже добре непамнятаю!
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2006, 16:52 #133226   #6
Stasqa^^
 
Аватар для Stasqa^^
Типово

VetalR

Ти кажеш Про Магазин "Ровер - Байк" - це Повна Фігня. В Спорт + хоч Дорого, Зате Надійно!!!
Stasqa^^ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2006, 16:53 #133227   #7
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово

Ну а замінити велосипед неможливо?
За таку ціну вони хоч якусь гарантію давати змушені??? чи все як стандартно - в базарних українських умовах...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2006, 17:00 #133233   #8
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Цитата:
Допис від Nobel
Ну а замінити велосипед неможливо?
За таку ціну вони хоч якусь гарантію давати змушені??? чи все як стандартно - в базарних українських умовах...
Гарантія на 2 місяці. Може й дійсно спробую замінити, якщо вдасться. Одна біда, таких іменно вже нема. Хібащо візьму Бергамонта хардтейла, правда він на 150 грн дешевший, але деталі в теорії такого самого класу(надіюсь хоч не знову браковані будуть). Велосипед нормально себе поводить, але от той "брак" мене трохи шкребе на душі.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2006, 08:37 #133486   #9
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Вчора ще оглянув Спрінта V-Shock у Іфалда. Така сама фігня. На передніх зірках ті напливи невидні, а от задня касета з такими ж асемитричними зубцями. Чи то мода зараз така, чм то в тому магазині якась така партія велосипедів.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2006, 08:36 #133816   #10
Stasqa^^
 
Аватар для Stasqa^^
Типово

erazel

Подивись на Задні Зірки Велосипеда Якого я Тобі продав, Якщо там так само, Значить так Має Бути!!!
Stasqa^^ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2006, 16:53 #134938   #11
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Цитата
Допис від M@STER Neo
erazel

Подивись на Задні Зірки Велосипеда Якого я Тобі продав, Якщо там так само, Значить так Має Бути!!!
Ти так кажеш ніби він з останніх топових партій джіанта або Шімано . Хоча він має зовсім інше походження, тому такий самий брак там бути неможе, і якщо там так само то так і має бути . В певній мірі ти правий.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2006, 22:03 #136401   #12
geordanos
 
Аватар для geordanos
Типово

Цитата:
Допис від erazel
Цитата
Допис від M@STER Neo
erazel

Подивись на Задні Зірки Велосипеда Якого я Тобі продав, Якщо там так само, Значить так Має Бути!!!
Ти так кажеш ніби він з останніх топових партій джіанта або Шімано . Хоча він має зовсім інше походження, тому такий самий брак там бути неможе, і якщо там так само то так і має бути . В певній мірі ти правий.
Стопудова ПРАВДА - так має бути!!! Ти попробуй чи воно в тебе при переключені передач харчить дуже чи нє? Якщо не дуже, то це завдяки твоїм "кривим зубцям" і "наплавам металу"
geordanos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 18:28 #139988   #13
acsy
 
Аватар для acsy
Типово

чота я не наблюдав тріальних байків в магазині біля Півника.а в спортплюсі нема смислу нічого купляти бо переплатите в півтора раза більше реальної ціни. саме реальніше це в івано-франківську, де велосипедний спорт набагато розвиненіший від нас.
acsy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 20:54 #140043   #14
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

acsy

Пізно прийшов, вони там були, їх зразу розкупили!
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2006, 10:23 #140174   #15
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово

Цитата Задні зірки ж при ретельному огляді виявились з нерівними зубцями.
Угу - в мому спрінті також задні зубці є одні нормальні а деякі вужчі і загострені...
Є також і тонші зубці - але вони для покращення перекидання цепки використовуються
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2006, 21:28 #144882   #16
ras
Типово erazel

ти не переживай, просто там комплектація базарна, і її вистарчає на довго (відносно ). ти можеш їздити на ньому, думаю сезон витримає, може і більше.
в мому старенькому байку шатуни вже 4 роки стоять, покочані але пашуть. так що не переживай, ходити буде.
якщо звісно маєш нормальні гроші, то купляй фірмове. ціни можеш взнати в якомусь нетовському магазині.
я знаю що фірмові задні зірки коштують десь в районі 300-400 грн.
ras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:16.