Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Чи має безкровна медицина майбутнє?
Ні. 35 49.30%
Так. 25 35.21%
Не знаю 11 15.49%
Голосували: 71. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Переливання крові.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.05.2015, 07:59 #2542586   #2061
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
НЕ ВИЖУ! Тем более публикациям раба вообще я не верю. Приведите статистику специалистов в этом вопросе.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2015, 08:07 #2542589   #2062
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

http://www.likar.info/video/tv-20-ka...aya-hirurgiya/
А оце бачите ?

Востаннє редагував Ychen: 19.05.2015 о 10:04.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2015, 10:59 #2542643   #2063
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вижу, но не вижу и не слышу где говорится, что при бескровном методе лечения процент выживания людей выше.
Разве при бескровном методе лечения люди также умирают?
Приведите мне статистику об этом.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2015, 11:22 #2542653   #2064
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

А оце:http://www.jw.org/uk/%D0%BF%D1%83%D0...E%D0%B2%D1%96/бачите ???

Востаннє редагував Ychen: 19.05.2015 о 13:10.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2015, 23:54 #2542916   #2065
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата Не вгадали: судити за правдою означає- що людина ходила в правді, засуджувати на загибіль означає- що людина ходила (жила) в неправді.
--- я не в клубі що,де,коли щоб угадувати, я просто задав уточнююче питання...ось ще одне оскільки ваше твердження суперечить Писанню:

--- Гм... цікаво , а що, ввесь світ жив по правді?.... бо Він визначив день, коли хоче судити поправді ввесь світ через Мужа, що Його наперед Він поставив, і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши. (Дiї.17:31)
....Писання говорить ... Ми знаємо, що ми від Бога, і що ввесь світ лежить у злі.(1Iван.5:19)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2015, 07:11 #2542941   #2066
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

А Ви належите до світу? Бо я ні.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2015, 08:05 #2542950   #2067
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Здесь также не видно где говорится, что при бескровном методе лечения процент выживания людей выше.
Разве при бескровном методе лечения люди также умирают?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 13:33 #2576603   #2068
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

З новин за 17 вересня 2015 року:
Из-за того что пациентка оказалась "свидетелем Иеговы", запорожским хирургам пришлось применять особые методики операции на сердце
Подивимося що то за особлива методика, яка влаштовує "свідків Єгови".
Читаємо:
Цитата «Уникальная, комплексная методика, разработанная в отделении кардиохирургии, решила проблему с переливанием крови, - говорит Вячеслав Осауленко, заведующий отделением кардиохирургии Запорожской облбольницы. - Ее основная суть в депонировании (сохранении) собственной крови пациента перед основным этапом операции. Анестезиолог производит забор необходимого количества крови до введения гепарина. Кровь сохраняется в герметичных стерильных пакетах. После основного этапа оперативного вмешательства, когда нейтрализуется действие гепарина, собранная в пакеты кровь возвращается пациенту.
Що тут говорили тутешні "свідки" Вітяб, Учень?
Герметично закривати пакети із зібраною наперед кров"ю не дозволяє Керівна Рада організації?
Бо як тільки закрив пакет, то, згідно рішення Керівної ради, така кров відразу стає зіпсутою?

Ну, не знаю, може в керівників свідківської організації вже прорізається здоровий глузд? А може причина в проявах здорового глузду цієї пацієнтки, яка вибрала саме такий варіант (який застосовується в провідних країнах світу)?

Факт залишається фактом: кров зібрали наперед, закрили в герметичних стерильних пакетах на час операції, а потім повернули назад в судинне русло пацієнтки.
Все закінчилося добре і, сподіваюся, що старійшини організації не будуть її діставати з приводу того, що вона дозволила таке "святотатство" замість не дати влити собі "зіпсуту" кров і померти в ім"я організації.

Чекаємо подальших позитивних змін і послаблень в цьому напрямку в секті так званих "свідків Єгови"!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 14:51 #2576629   #2069
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

ЗАПИТАННЯ, ЯКІ СЛІД СОБІ ПОСТАВИТИ

Якщо моя кров буде виведена з організму й циркуляція може навіть перерватись на якийсь час, чи моє сумління дозволить мені розглядати цю кров усе ще як частину мене, таким чином не потребуючи, щоб її ‘вилили на землю’?http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/2000767#h=15:0-18:0
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 18:31 #2576689   #2070
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
ЗАПИТАННЯ, ЯКІ СЛІД СОБІ ПОСТАВИТИ

Якщо моя кров буде виведена з організму й циркуляція може навіть перерватись на якийсь час, чи моє сумління дозволить мені розглядати цю кров усе ще як частину мене, таким чином не потребуючи, щоб її ‘вилили на землю’?
Читаю за посиланням:
Цитата [Примітки]

Професор Френк Г. Ґорман пише: «Важливість вилиття крові на землю стає зрозумілішою, якщо розглядати це як акт благоговіння, що символізує повагу до життя тварини і таким чином повагу до Бога, який створив це життя і продовжує піклуватись про нього».
Порівнюю виділені слова.
Бачу, що керівникам свідків якимось дивним чином вдалося переконати своїх адептів в тому, що їхня власна кров - це те саме, що і кров тварин, яку потрібно виливати на землю, коли тварину забивають.
Напрошуються подальші аналогії не на користь свідків.

Учень, кажете організація ніяк не впливає на Вас і не обмежує Ваше життя?
Ну-ну...
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 20:03 #2576705   #2071
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

А хто Вам сказав що на мій вибір, в питаннях лікування, хтось буде впливати і приймати рішення? Якщо я маю особисто оформити медичний документ, як мені свідчить моє навчене сумління. Вибір в питаннях де рішення на сумління людини ніхто за когось не зробить. Кожен мусить сам прийняти рішення, якщо б такої можливості не було, то всі б прийняли не індивідуальне рішення і рішення були б у всіх одинакові.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...96%D1%97&p=par
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 20:22 #2576713   #2072
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якщо я маю особисто оформити медичний документ, як мені свідчить моє навчене сумління.
Саме так, Ви праві.
Ваше сумління, навчене дописами Ваших керівників.
Тобто як Ваші керівники Вам кажуть, так Ви і вважаєте правильним, або неправильним.
Коли вони Вам кажуть, що кров, яку забрали з тіла людини і замкнули на 1 секунду (хвилину, годину, день) в герметичний стерильний пакет для її зберігання стала зіпсутою, то Ви вірите їм, Вашим керівникам, а не лікарям.
А лікарі перелили таку кров Вашому одновірцю і все гаразд, проблем нема (зі здоров"ям). Проте в цієї людини тепер можливі проблеми із старішинами, які взнають про її особистий вибір. Правда ж?
Отака у Вас "свобода" і сумління Ваше чітко розуміє ті рамки в які Вас поставила організація. Не Біблія, яка говорить про кров тварин, а саме організація, її керівники.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 20:42 #2576725   #2073
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата А лікарі перелили таку кров Вашому одновірцю і все гаразд, проблем нема
Звідки знаєте що буде далі ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 22:57 #2576752   #2074
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Звідки знаєте що буде далі ?
Якщо старійшини взнають і виявляться релігійними фанатиками, то будуть компостувати мізки, накручувати сумління і, навіть, можуть виключити з організації.
Втім, я думаю, що останнє цій людині навряд чи зашкодить.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 23:37 #2576761   #2075
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Звідки знаєте ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2015, 07:49 #2576786   #2076
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Звідки знаєте ?
Про компостування мізків старійшинами, накручування сумління і можливого виключення із організації?
На цю тему достатньо свідчень від тих, хто були свідками та їхніх родичів і знайомих.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2015, 17:10 #2576940   #2077
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

А Ісус ХрИстос компастував фарисеям мізки, чого їх так ковбасило від Істини, а може в них був "святий душок", а не дух правди ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2015, 17:13 #2576941   #2078
saymon
Guest
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А Ісус ХрИстос компастував фарисеям мізки
Пруф?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2015, 23:34 #2579994   #2079
Malva
Учасник
 
Аватар для Malva
Типово Відповідь: Переливання крові.

Не розумію людей для яких от такі пунктики в релігії, як заборона переливання і.д. важливіші за людське життя. Ви від того не вмрете, а комусь це дійсно врятує життя. Поки медицина ще вирішує питання про запобіганню втрати крові під час операцій і т.д. та створенню препаратів, то нічого поганого не бачу в тому що можна нею поділитись. А ще не розумію коли родичі не дозволяють використовувати органи померлого для пересадки. Ну померла людина хоч і близька, таке трапляється, але нащо то все хоронити, якщо можна дійсно допомогти і продовжити життя іншим. То звісно не нашої країни стосується, бо ми що до такого не доросли. От помрете ви, і хіба вам так важливо буде де і під якою земелькою ви будете лежати? Та й то не ви будете, а ваше фізичне тіло, яке через декілька днів буде вже не комельфо. Краще вже віддати його на транспрантацію чи дослідження чи ін. на благо майбутнього покоління.
Malva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2015, 08:01 #2580012   #2080
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата Краще вже віддати його на транспрантацію
Це вирішує родина померлого.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:21.