Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.12.2015, 22:18 #2599510   #3841
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Ви хочете сказати, що Сатана сам по собі і више волі божої? Тоді він як мінімум рівний Богу, а можливо і вище його по статусу.
Кожна особистість створена Богом із вільною волею, Сатана не виняток. Також Бог подбав про те, щоб для виявлення цієї волі був даний певний (хоча і обмежений) простір можливостей. Якби обмежень не було, то щоб заважало Сатані знищити людство (для прикладу)?
Так само і Адам мав певний простір для виявлення своєї вільної волі. І ми маємо.
Ще робить всіх нас вищим по статусу за Бога?
Звичайно ж ні.

Настане момент, коли буде закритий і час і можливість для самовиявлення всіх духовних створінь (і людей також) і Бог підведе підсумок перед переходом створянні у наступний етап розвитку. Це я вже про Суд говорю.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Ну скільки можна особисті забобони без фактів видавати за істину в останній інстанції?
Не соромно вам тут неперевірені і дуже сумнівні речі видавати за факти?
То все-таки "особисті забобони" чи "неперевірені і дуже сумнівні факти"?
Перевірити все нам вдасться лише тоді, коли прийде час для Суду. І Вам, і мені. Гловне, щоб час цей не застав нас зненацька зосвім несподівано (не готовими).
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 00:34 #2599542   #3842
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бог підведе підсумок перед переходом створянні у наступний етап розвитку. Це я вже про Суд говорю..
Я вас вже питав про той суд як ви його собі уявляєте. Зараз живе мільярди людей, і люди постійно вмирають.
Скільки часу має тривати той суд над кожним враховуючи загальну кількість підсудних?
Бо на мій погляд там зовсім інша система.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То все-таки "особисті забобони" чи "неперевірені і дуже сумнівні факти"?
І те і інше. Забабони нематеріальні і базуються на вашому егрегорі який сидить у вас і скрізь постійно з вами.
А дуже сумнівні факти бо вони протирічать навіть вже відомим законом і логіці.

Як ви вважаєте. Що після смерті на вашу думку станеться з тими всіма людьми які не належать до християнької віри, мають інші релігії з своїми священними книгами, своїми богами, або взагалі не знають про біблію і Ісуса?
Адже в більшості найпоширеніших релігій також є дуже потужне духовне начало, а часом навіть краще поясненно будову всесвіту, а ті хто дотримується тих заповідей і порад навіть при житті досягають духовних досконалостей які можуть бачити навіть прості люди.
Тільки не цитуйте мені біблію. Я її і без вас прочитати можу. Ви своїми словами розкажіть як ви вважаєте.
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 07:53 #2599551   #3843
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Скільки часу має тривати той суд
Судових процесів є декілька, багато з яких відбулось в минулому. Один з них триватиме 1000 років в майбутньому.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...BD%D1%8C&p=par

Додано через 2 хвилини
Цитата Бо на мій погляд там зовсім інша система.
Правильно.

Додано через 1 хвилину
Цитата Що після смерті на вашу думку станеться з тими всіма людьми які не належать до християнької віри, мають інші релігії з своїми священними книгами, своїми богами, або взагалі не знають про біблію і Ісуса?
Будуть суджені протягом Тисячолітнього Царства.

Додано через 3 хвилини
Цитата часом навіть краще поясненно будову всесвіту
На сьогоднішній день кращого пояснення ніж у поклонників Першопричини, тобто Єгови, немає і не буде в майбутньому, в тому числі по закінчення 1000 літнього Царства.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1200276030

Додано через 2 хвилини
Цитата Тільки не цитуйте мені біблію.
Біблію можна без кінця цитувати і при тому зовсім її не розуміти.

Востаннє редагував Ychen: 13.12.2015 о 08:08. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 08:26 #2599558   #3844
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Скільки часу має тривати той суд над кожним враховуючи загальну кількість підсудних?
Оскільки часу вже не буде, то можете вважати, що Суд відбудеться миттєво, а можете вважати, що Він буде відбуватися тисячу років, чи, навіть, вічно.
Суть в тому, що для людей зміняться їх умови буття: кожен повністю переміститься у те, чому віддав себе при земному житті: одні повністю і остаточно (безповоротно) перейдуть до Бога, у Його радість, а інші - у темряву гріха і смерті. Кожен пізнає те, що він обрав.
Нагадую, що я говорю про остаточний Божий Суд, після Тисячолітнього періоду і після воскресіння з мертвих.
А так суд вже йде, кожен день, коли кожна людина приймає або відкидає думки Божі і змінюється у відповідний образ (подобу).

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
І те і інше. Забабони нематеріальні і базуються на вашому егрегорі який сидить у вас і скрізь постійно з вами.
Ви плутаєте Слово Боже, постійно відкидаючи вчення Ісуса яке я Вам цитую і Вашого егрегора, який дає Вам несприйняття цього Слова, внутрішнє, духовне несприйняття. Ісус казав (навіть Своїм учням, до народження їх згори), що вони "не знають якого вони духа".
Але дав розуміння як розрізняти духів. І суть якраз у ставленні людини до Ісуса Христа, Який прийшов був у тілі, до Його Жертви і до Його воскресіння з мертвих. Якщо Ви вірите в це, то Вас веде Дух Божий, підводить до Бога. Якщо ж людина відкидає це (під різними приводами), то її веде дух темряви (відводить від Бога).


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Як ви вважаєте. Що після смерті на вашу думку станеться з тими всіма людьми які не належать до християнької віри, мають інші релігії з своїми священними книгами, своїми богами, або взагалі не знають про біблію і Ісуса?
Про це сказано в Біблії: ці люди будуть суджені за їхнім сумлінням, бо сумління замінювало їм і Закон і було для них каналом, де вони могли чути думки від Бога.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Адже в більшості найпоширеніших релігій також є дуже потужне духовне начало, а часом навіть краще поясненно будову всесвіту,
Біблія не займається поясненням світобудови матеріальног всесвіту, який є ТИМЧАСОВОЮ Божою лабораторією і створений як колиска для людства. Біблія звертається до особистості людини, до її душі, щоб людина стала духовною дитиною Божою і успадкувала Царство Боже, тобто перейшла з цього всесвіту, існування якого скоро буде припинене, у новий Світ Божий, де вже не буде матеріальних тіл, де люди будуть подібні до анголів і будуть бачити Бога Як Він є.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
ті хто дотримується тих заповідей і порад навіть при житті досягають духовних досконалостей які можуть бачити навіть прості люди.
Суд все покаже, бо кожна людина постане відкритою, повністю розкритою перед Богом і пізнає що таке Божий Суд і що таке бути перевіреним на Божому "ренгені". А ті, хто увірував в Ісуса Христа, ті на Суд не приходять, бо вже перейшли від смерті в життя.

Востаннє редагував Новак: 13.12.2015 о 08:38.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 11:06 #2599584   #3845
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Біблія звертається до особистості людини, до її душі, щоб людина стала духовною дитиною Божою і успадкувала Царство Боже, тобто перейшла з цього всесвіту, існування якого скоро буде припинене, у новий Світ Божий, де вже не буде матеріальних тіл, де люди будуть подібні до анголів і будуть бачити Бога Як Він є. .
Людина не може нікуди після смерті перейти. Перейти у інші світи де вже не буде матеріальних тіл може душа, тобто атма. Про це краще розказують східні релігії.
Це вже не буде людина яка їсть спить, і т. д. Це зовсім інше і воно там по іншому називається

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Судових процесів є декілька, багато з яких відбулось в минулому. Один з них триватиме 1000 років в майбутньому .
Нема і не буде ніяких судів. Людина напрацьовує і відпрацтовує карму кожну хвилину і в залежності від своїх дій і одразу її має і в залежності від карми отримує по заслугам.

Додано через 21 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ви плутаєте Слово Боже, постійно відкидаючи вчення Ісуса яке я Вам цитую
Ви свідомо відкидаєте слово боже подане іншим народам в інших святих текстах.
Ви схожі на людину яка читає лише одну сторінку біблії і вперто не бажає перекидати сторінку і читати далі бо там може виявитися щось таке, що буде суперечити вже прочитаному.
Інформація людям була дана багатопланово, на різних мовах в різних священних текстах через різні одкровення, а не лише через біблійні.
Та і сама біблія була подана саме єврейському народу і Христос був посланий саме до євреїв бо напевно на це були вагомі причини.
Ви боїтеся аналізувати все це і вибираєте з біблії лище те, що вам подобається, при цьому старанно оминаєте в біблії те, що вам не подобається, не логічне чи чого ви не розумієте..
Так ви ніколи не прийдете ні до Бога ні до істини.

Востаннє редагував zetta: 13.12.2015 о 11:08. Причина: Пізніше додано
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 14:32 #2599637   #3846
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Людина напрацьовує і відпрацтовує карму кожну хвилину
Хто таке придумав ? Можна автора цієї ідеї ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 15:07 #2599643   #3847
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Хто таке придумав ? Можна автора цієї ідеї ?
А хіба не так? Чи ви думаєте що Бог за вами ходить і всі ваші добрі справи і гріхи в зошит записує?
А потім на Страшному суді зошит дістане і буде звідти читати і судити.

Додано через 4 хвилини
Ви краще скажіть чому на вашу думку Ісус сам Євангеліє не написав? Чому інші писали?
Адже якщо він досконалий то міг би сам чіткіше все розписати, а не довіряти стороннім меньш досконалим учням писати.
Автор завжди все чіткіше і зрозуміліше пояснює чим учні.

Востаннє редагував zetta: 13.12.2015 о 15:07. Причина: Пізніше додано
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 18:40 #2599734   #3848
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Щодо нашої розмови, то вона була ілюстрацією того, наскільки написане слово (в т.ч і неправильне) володіє свідомістю людей, що вони навіть переступають і здоровий глузд і духовний зміст цілого вчення.
--- навіть не перечу, воно таки володіє, але лиш в тому випадку, коли людина зациклилась на тільки на одному слові не зважаючи на зміст контексту.....на ньому будує власну теорію......

Додано через 4 хвилини
Цитата По-перше, я вже сказав, що не у всіх перекладах є помилка. Існують і правильні (як мінімум один), де я і прочитав правильно перекладену цю фразу Ісуса.
--- з цього твердження починаються майже всі заблудження .....приклад одного з них ..... дякую тобі Боже, що я не такий як цей митник ... бо знаю правильне слово чи фразу...........

Додано через 3 хвилини
Цитата Але, Вам (і не тільки Вам) цей варіант фрази Ісуса не підходить і Ви вірите таком тлумаченню:
"МОЖЕТЕ служити Богові і мамоні!" Але, коли служите мамоні, то набувайте собі друзів мамоною і таким чином здобувайте собі місця в небесних оселях.

Невірний переклад ОДНОГО слова в Писанні перевернув з ніг на голову фразу Ісуса Христа, заперечив Його висновок з притчі та ще й дав старт хибній ідеї про заробляння мамоною місця в небесних оселях.
---- враховуючи мої дописи вище - згідний ... зациклившись на цьому слові так і не зрозуміли --- суть цього контексту не в мамоні....

Востаннє редагував engar: 13.12.2015 о 18:40. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 21:31 #2599796   #3849
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
суть цього контексту не в мамоні....
Ну так і Ви обминули можливість просто і чітко відповідати на запитання, бо я знову бачу ухильні і розпливчасті відповіді.

Як вважаєте, висновок із історії про шахрая-управителя правильно висловлений Ісусом у цих словах:
"Не можете служити Богові і мамоні"
"Якщо Ви були невірні у неправдивому багатстві, то хто вам довірить правдиве?"

Ну а тепер скажіть:
Управитель служив мамоні?
Управитель був вірним у неправдивому багатстві?

Отож: він є позитивним прикладом і Ісус похвалив цього управителя?
Моя відповідь чітка: ні, він є негативним прикладом.
Ваша відповідь (так як я зрозумів) - так, цей управитель є позитивним прикладом, прикладом для наслідування.
Він здобував собі друзів мамоною і нам, християнам, Ви пропонуєте здобувати друзів мамоною.
Більш того, з цього виникла абсолютно несподівана гіпотеза про те, що, здобуваючи друзів мамоною ми можемо здобувати собі місця в небесних оселях, що є окремою темою про те, як можна переінакшити вчення про спасіння, додати до нього те, що заперечує роль Самого Ісуса Христа у спасінні.

Ну і я вже просто не знаю що саме Вам не підходить в контексті історії про управителя, що заважає визнати, що Ісус таки рекомендував своїм учням набувати собі друзів поза такими як цей управитель, щоб не бути зведеними такими служителями мамони, цими хитрими і проникливими любителями здобувати собі все, що можна, за гроші.

Невже таки вірите у те, що можна здобути собі місце на Небі з допомогою мамони? (Перепитую, бо не віриться... не можу у таке повірити... таке враження що я переношуся у часи середньовіччя, індульгенцій і т.п.) Ви вже вибачте, що я так переймаюся цим питанням.
Зрештою, Ви ж погодитеся у тому, що ці два варіанти тлумачення історії, яку розповів Ісус, є прямо протилежні? І тільки один із них є вірним. Інший, відповідно, є неправдою, вкладеною в уста Ісуса Христа.
Це важливо?

Додано через 14 хвилин
*********************************
Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Людина не може нікуди після смерті перейти.
Це Ваші слова, а проти них слова Ісуса Христа.
Як вважаєте, хто з вас двох більше заслуговує на довіру?



Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Це вже не буде людина яка їсть спить, і т. д. Це зовсім інше і воно там по іншому називається
Не людина?
Тобто, особистого спасіння про яке говорить Новий Завіт, його нема? Ісус, звертаючись до конкретної людини і кажучи: "будеш зо Мною в Раю" чи "ти, що віруєш в мене, будеш там де буду Я" , Він обманював?
Він говорив не про людину?


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Ви свідомо відкидаєте слово боже подане іншим народам в інших святих текстах.
Так, є за мною такий гріх: я приймаю слово Ісуса Христа і свідомо відкидаю слова богів, які, ніби-то, написали Веди і які, згідно написаного там, вибивають один одному зуби, як-от сталося з богом Сонця індуїзму, якому вибив зуби розгніваний бог Шива.
Я вважаю ці "сімейні серіали про богів" (чи давньогрецькі, чи давноримські, чи з древної Індії) вигадкою. Їхні "боги" дуже подібні на людей, і явно створені людьми.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Ви схожі на людину яка читає лише одну сторінку біблії і вперто не бажає перекидати сторінку і читати далі бо там може виявитися щось таке, що буде суперечити вже прочитаному.
Таж втретє кажу: читав! І книги індуїзму і міфи Древньої Греції. Це все ті ж люди, тільки з надможливостями, люди-Х на старовинний лад.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Ви боїтеся аналізувати все це і вибираєте з біблії лище те, що вам подобається, при цьому старанно оминаєте в біблії те, що вам не подобається, не логічне чи чого ви не розумієте..
А Ви вже почали самостійно читати Новий Завіт?
Поступово, потихеньку, із роздумами? Із концентрацією на особистості Ісуса Христа і Його словах та справах?
Що там є про спасіння? Там є щось для Вас особисто на цю тему, чи нічого не знайшли?
Вважаєте, що Вам не потрібні були ні прихід Ісуса Христа, ні Його втілення, ні Жертва? Його Воскресіння з мертвих вважаєте вигадкою, не вартою уваги?

Востаннє редагував Новак: 13.12.2015 о 21:49. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 08:36 #2599801   #3850
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Чому інші писали?
Щоб засвідчити про нього, а також задокументувати все що відбулось з ним на сповнення раніше написаних пророцтв про Месію.

Додано через 5 хвилин
Цитата А хіба не так? Чи ви думаєте що Бог за вами ходить і всі ваші добрі справи і гріхи в зошит записує?
А от я без зошита можу вже судити (не винести Вирок, я на таке не уповноважений) що Ви собою представляєте .

Додано через 10 годин 56 хвилин
Цитата Управитель був вірним у неправдивому багатстві?
Так дійсно, він "вірність" до багатства не проявив- він тільки з ним кмітливо повівся на користь набутих друзів.Тобто будучи в цій системі речей, де панує грошова одиниця з образом "пана", кмітливо набув друзів не з цієї системи речей, знехтувавши "пана" на користь "Пана" з духовного.

Поза матеріальним багатством можуть бути тільки мертві, всі решту живі споживають матеріальні ресурси (багатство) планети Земля, наприклад їдять хліб з вирощеної пшениці, а це все коштує гроші і ніяк безкоштовним, поза коштами і поза матеріальним багатством не може бути. Новак, перестаньте їсти свій щоденний хліб і тоді будете поза матеріальним ресурсом (багатством)!!! А це вже інше питання- як використовувати свої матеріальні можливості: хто служить матеріальним цілям для збагачення у "пана", а хто для збагачення духовного у "Пана" ???

Востаннє редагував Ychen: 14.12.2015 о 09:11. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 09:25 #2599883   #3851
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

А Ви вже почали самостійно читати Новий Завіт?
Поступово, потихеньку, із роздумами? Із концентрацією на особистості Ісуса Христа і Його словах та справах?
Новий заповіт це те, що я вже і так знаю навйкраще з усіх релігій і що я буду читати в останню чергу.
Мене зараз інші святі тексти цікавлять які я не знаю.
Деякі виявляється навіть не перекладені на нашу мову.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Вважаєте, що Вам не потрібні були ні прихід Ісуса Христа, ні Його втілення, ні Жертва? Його Воскресіння з мертвих вважаєте вигадкою, не вартою уваги?
До мене ніхто не приходив. Я проти людських жертвоприношень тому його жертва мені не потрібна, до того ж ми вже з"ясували що то ніяка не жертва бо він за вашими твердженнями після всього виявився живий.
Воскресіння недоведене. Що саме там відбулося - невідомо.

Додано через 12 хвилин
До речі. Хто добре знає біблію підкажіть будьласка де в біблії вказано день народження Ісуса тобто дату Різдва? Щось не можу це знайти.

Востаннє редагував zetta: 14.12.2015 о 09:25. Причина: Пізніше додано
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 09:39 #2599895   #3852
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата До речі. Хто добре знає біблію підкажіть будьласка де в біблії вказано день народження Ісуса тобто дату Різдва? Щось не можу це знайти.
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1200271214
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 09:51 #2599904   #3853
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Поза матеріальним багатством можуть бути тільки мертві, всі решту живі споживають матеріальні ресурси (багатство) планети Земля, наприклад їдять хліб з вирощеної пшениці, а це все коштує гроші і ніяк безкоштовним, поза коштами і поза матеріальним багатством не може бути.
Учень, все простіше, не ускладнюйте:
"Не можете служити Богові і мамоні" - невже ці слова Ісуса треба так викручено пояснювати, як це робите Ви?
Мамона, в даному випадку (це слово зустрічається в Біблії лише 4 рази, а є і інші слова, які перекладаються як багатство, маєток, і т.п.) - це символ грошолюбства, божок.
Управитель служив мамоні, покладався на мамону (гроші) і тому і обманював (був невірним панові) бо переступав закон заради збагачення. Мало того, він ще й друзів (спільників) набув щоб зберегти набуте неправедне багатство.
Ісус застерігав проти набуття собі таких друзів, як цей управитель, тобто звертав увагу Своїх учнів на те, що дружба з такими людьми є небезпечною і може стати перешкодою для їх входження у небесні оселі. Бо "дружба зі світом є ворожнечею проти Бога".
Може і з цими словами Ви будете сперечатися, кажучи, що світ усюди і ми не можемо піти зо світу?
Таж мова і в цих слова і в словах про мамону про духовний зміст. Не дружіть зі світом, не стосуйтеся цього світу, не заводьте собі зрузів, які служать мамоні - це все ПРО ОДНЕ І ТЕ САМЕ. Невже це неясно?


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Новий заповіт це те, що я вже і так знаю навйкраще з усіх релігій і що я буду читати в останню чергу.
Знаєте? Чи щось, десь і від когось чули?



Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
До мене ніхто не приходив. Я проти людських жертвоприношень тому його жертва мені не потрібна
Ваші слова означають, що Ви, вибачте є НУЛЬ в розумінні Старого і Нового Завіту. Я Вам на повному серйозі кажу і не з метою Вас образити. Ви таки дійсно нічого не зрозуміли, наразі, про принципи Старого Завіту (чому там були обов"язковими жертвоприношення тварин) і чому Ісус мав принести Себе у Жертву.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
до того ж ми вже з"ясували що то ніяка не жертва бо він за вашими твердженнями після всього виявився живий.
Ми з"ясували? Ні, то Ваш егрегор замість Вас Вам таке сказав.
Ісус прийшов, служив людям, проповідував спасіння а потім був відданий на суд людей. Був неправдиво звинувачений у богозневазі і засуджений на страту через розп"яття. Його побили настільки, що Він не був у змозі нести Свого хреста, потім роздягнули, прибили цвяхами до хреста і поставили висіти перед людьми, побитого, зневаженого, на палючому сонці, у стражданнях важкої смерті, що наближалася. У цих стражданнях Він помер, що засвідчили люди, які буули навколо.
Для Вас це не є жертвою?
Що це тоді для Вас?


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Воскресіння недоведене. Що саме там відбулося - невідомо.
Ким і як для Вас може бути доведений будь-який факт із 2-3-4 тисячолітньої історії?
Факт існування богів індуїзму є для Вас доведеним? Бог Сонця, бог Місяця - це реальні особи для Вас, існування яких є доведеним? Факти у Ведах є доведеними для Вас, як-от, для прикладу, факт сварки між богами Шивою і богом Сонця Пушаною і факт вибиття зубів останнього? І це ж непоодинокий факт з життя богів індуїзму!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 10:07 #2599908   #3854
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Таж мова і в цих слова і в словах про мамону про духовний зміст. Не дружіть зі світом, не стосуйтеся цього світу, не заводьте собі зрузів, які служать мамоні - це все ПРО ОДНЕ І ТЕ САМЕ. Невже це неясно?
А чому бідна вдова кинула тільки дві лепти з усього багатства (мізерного) що мала ??? Нащо вона таке зробила ??? Чому не викинула в смітник ці лепти і стала б "новачкою" ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 10:12 #2599911   #3855
Lika87
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Я думаю кожен сам в праві обирати в що вірити.
Lika87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 11:09 #2599954   #3856
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А чому бідна вдова кинула тільки дві лепти з усього багатства (мізерного) що мала ???
Яке відношення служіння мамоні, невірний управитель має до бідної вдови? Бідна вдова служила мамоні і набувала собі друзів неправедним (краденим) багатством, як це робив той управитель?
Ви пробуєте порівняти непорівнюване. В цих різних історіях мова про зовсім різні речі йде.
В першій показано тип людини: хитрої, нечесної, яка любить гроші і готова на будь-який обман заради цього. Ісус у висновку каже, що Його учні не повинні набувати собі таких друзів, бо "не можете служити Богові і мамоні", інакше матимете проблеми із потраплянням у оселі на Небі.
В другій показано те, як різні люди жертвують на Храм. Ісус звернув увагу учнів на дуже бідну вдову (тобто беззахисну людину), яка віддала своє останнє, суму яка була потрібна їй на денне прожиття, звернув увагу на її віру і щирість серця.
Управитель і ця вдова - це як різні полюси. Якщо Ісус похвалив вдову, то як Він міг одночасно похвалити управителя? Як міг поставити його у приклад учням? Таж навпаки: наказав уникати таких друзів, шукати собі друзів не серед служителів мамоні.

Востаннє редагував Новак: 14.12.2015 о 14:29.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 14:08 #2600015   #3857
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ісус прийшов, служив людям, проповідував спасіння а потім був відданий на суд людей. Був неправдиво звинувачений у богозневазі і засуджений на страту через розп"яття.
Ну небезпідставно. Він заперечив закон даний Господом Моісею і це стало формальною підставою..
В законі було сказано око за око зуб за зуб, а він почав стверджувати що якщо вдарили по лівій щоці то підстав праву.
На той час це була велика богозневага.
Ну представте собі щоб я, нікому не відомий раптом прийшов до церковнослужителів і почав відкрито на повному серйозі стверджувати речі, абсолютно протилежні церковним догмам і писанням.
Ну яке до мене було би відношення???
Ви біблії не знаєте. Або вперто не хочете знати.
То про що тоді з вами можна говорити про інші вчення.
Ви цю всю тему перетворили у пропаганду не просто біблії, а вашого особистого розуміння біблії.
Ваша ціль не взнати істину, а відстояти свої власні переконання .
Це ваш осбистий вибір і я тут вам нічим допомогти не можу.
Подобається вам перебувати в ілюзіях - живіть собі як знаєте. Це ваше життя і ваш вибір.
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 15:29 #2600037   #3858
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
В законі було сказано око за око зуб за зуб, а він почав стверджувати що якщо вдарили по лівій щоці то підстав праву.
На той час це була велика богозневага.
То, значить, саме за це засудили Ісуса?
Одначе... Ваші висновки вражають... жаль що Ви не хочете слухати, і не хочете пізнати навіть ази Біблії.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Ну представте собі щоб я, нікому не відомий раптом прийшов до церковнослужителів і почав відкрито на повному серйозі стверджувати речі, абсолютно протилежні церковним догмам і писанням.
Ну яке до мене було би відношення???
З Вас би посміялися, а після вмовлянь би попросили піти геть. Ніякого злочину у таких Ваших діях не було б.
Ісус же не порушив Закон, як Ви тут пишете, а був неправдиво звинувачений. Римський прокуратор не знайшов за Ним жодної провини, яка була б достойна смерті (Лук.23:14), назвав Його праведником (Матф.27:24) але, побоявшись релігійних вождів Ізраїля, пішов у них на поводу, перед тим умивши руки і сказавши, що "кров цієї людини буде на вас і ваших дітях". (Матф.27:25).


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Ви біблії не знаєте. Або вперто не хочете знати.
То про що тоді з вами можна говорити про інші вчення.
Ваші висновки стверджують, що Біблію Ви знаєте, але зі слів людей, які ненавидять Ісуса Христа і Його вчення. Отаке у Вас знання, від таких людей, накопичується у Вашій душі. Що сієте, те і проростає, те і будете жати.
Щодо інших вчень, то ось, для прикладу, почитайте які стосунки відбувалися між "богами" індуїзму Там не тільки зуби втрачалися. А заодно і поміркуйте про цих "богів".

Цитата Майтрея сказал: Когда Господь Шива услышал от Нарады о том, что его жена, Сати, ушла из жизни, оскорбленная Праджапати Дакшей, и что полубоги Рибху обратили в бегство его воинов, он страшно разгневался.

Вне себя от гнева, он закусил губы и вырвал из головы прядь волос, которая сверкнула как электрический разряд или язык пламени. Затем он вскочил на ноги, захохотал, как сумасшедший, и бросил волосы оземь.

В тот же миг появился страшный черный демон, который касался головой неба и сиял, как три солнца. Его клыки наводили ужас, а волосы на голове пылали, как пламя. У него были тысячи рук, в каждой из которых он держал различное оружие, а с шеи свисала гирлянда из человеческих черепов.

Сложив ладони, демон-исполин спросил: «Что прикажешь, мой господин?» Тогда Господь Шива, которого зовут Бхутанатхой, велел ему: «Ты родился из моего тела, поэтому я ставлю тебя во главе моей свиты. Теперь отправляйся туда, где Дакша проводит свое жертвоприношение, и убей его вместе с его воинами».

Майтрея продолжал: О Видура, этот черный демон, который был олицетворением гнева Верховной Личности Бога, горел желанием исполнить любой приказ Господа Шивы. Чувствуя себя в силах сокрушить любого, даже самого могущественного противника, он обошел вокруг Господа Шивы.

За этим свирепым существом, издавая оглушительные крики, последовали толпы воинов Господа Шивы. Он шел, потрясая огромным наводящим ужас трезубцем, которым можно было убить саму смерть, и звон браслетов на его ногах был подобен раскатам грома.

Все, кто находился в то время на месте совершения жертвоприношения: жрецы, тот, кто затеял жертвоприношение, брахманы и их жены, - очень удивились, когда вдруг все небо заволокла тьма. Когда же они поняли, что причиной этому огромное облако пыли, их охватило беспокойство.

Гадая о том, кто поднял эту пыль, они говорили между собой: «Ветер не дует, стадам коров еще не время возвращаться с пастбищ, и едва ли это облако пыли поднято грабителями, ибо здесь по-прежнему правит могучий царь Бархи, который наказал бы их. Откуда же взялось это облако? Может быть, начинает разрушаться наша планета?»

Прасути, жена Дакши, и другие собравшиеся там женщины, охваченные волнением и страхом, сказали: Эта опасность возникла из-за Дакши, виновного в смерти безгрешной Сати, которая оставила тело на глазах у своих сестер.

Во время уничтожения вселенной Господь Шива с разметавшимися волосами пронзает повелителей сторон света своим трезубцем. Он надменно хохочет и танцует, разбрасывая их руки, словно флаги, подобно тому как гром разгоняет облака по небу.

Огромный черный человек оскалил свои страшные клыки. Одним движением бровей он раскидал светила по всему небу, и все они померкли в ослепительном сиянии, исходящем от его тела. Даже Господь Брахма, отец Дакши, не смог бы скрыться от его неистового гнева, вызванного постыдным поведением Дакши.

Пока люди так говорили между собой, Дакша встревоженно озирался по сторонам, и повсюду, на земле и на небе, он видел знаки, предвещавшие беду.

Дорогой Видура, слуги Господа Шивы, увешанные оружием, окружили место жертвоприношения. Низкорослые, с темными и желтыми телами, напоминавшими акульи, они начали метаться вокруг жертвенного костра, круша все на своем пути.

Некоторые из воинов снесли колонны, которые поддерживали шатер, воздвигнутый над местом жертвоприношения, другие ворвались во внутренние покои на женской половине дворца, третьи начали крушить жертвенник, остальные заполонили кухню и жилые помещения.

Они разбили все кувшины, которыми пользовались во время жертвоприношения, начали тушить жертвенный огонь, смели ограждение вокруг жертвенного алтаря и стали мочиться на него.

Одни преградили путь разбегавшимся мудрецам, другие угрожали собравшимся там женщинам, а третьи взяли в плен полубогов, убегавших из шатра.

Маниман, один из слуг Господа Шивы, взял в плен Бхригу Муни, а Вирабхадра, черный демон, пленил Праджапати Дакшу. Другой слуга Господа Шивы по имени Чандеша схватил Пушу, а Нандишвара - полубога Бхагу.

На жрецов и тех, кто присутствовал на жертвоприношении, градом посыпались камни, причиняя им жестокие страдания. В страхе за свою жизнь они стали разбегаться в разные стороны.

Вирабхадра вырвал усы у Бхригу, лившего в огонь топленое масло.

Затем в страшном гневе он схватил Бхагу, который одобрительно двигал бровями, когда Дакша проклинал Господа Шиву, и, повалив его на землю, вырвал у него глаза.

Подобно Баладеве, который во время игры в кости на свадьбе Анируддхи выбил зубы Дантавакре, царю Калинги, Вирабхадра выбил зубы Дакше, который показал их, проклиная Господа Шиву, и Пуше, который, оскалив зубы, одобрительно улыбался.

Затем исполин Вирабхадра сел на грудь Дакши и попытался отрезать ему голову своим острым мечом, но у него ничего не получилось.

Он пытался отрезать голову Дакше с помощью оружия и с помощью заклинаний, но не смог даже поцарапать кожу на его голове, что привело его в крайнее недоумение.

Тут Вирабхадра заметил стоявшее около жертвенника деревянное приспособление для убийства животных и, воспользовавшись им, обезглавил Дакшу.

Поступок Вирабхадры привел в восторг воинство Господа Шивы, которое встретило его возгласами ликования. Бхуты, духи и демоны, собравшиеся там, подняли страшный шум. Брахманы же, совершавшие жертвоприношение, увидев, что Дакша мертв, стали оплакивать его смерть.

Вирабхадра взял голову Дакши и в великом гневе швырнул ее в жертвенный костер с южной стороны, принеся ее таким образом в жертву. Так последователи Господа Шивы сокрушили все, что было построено и приготовлено для проведения жертвоприношения, и, устроив пожар, отправились в обратный путь, в обитель своего повелителя, на Кайласу.

Востаннє редагував Новак: 14.12.2015 о 20:46.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 16:00 #2600045   #3859
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ваші висновки стверджують, що Біблію Ви знаєте, але зі слів людей, які нненавидять Ісуса Христа і Його вчення. Отаке у Вас знання, від таких людей, накопичується у Вашій душі.

]ось, для прикладу,
почитайте які стосунки відбувалися між "богами" індуїзму Там не тільки зуби втрачалися. А заодно і поміркуйте про цих "богів".
Ви знову свідчите неправдиво.
В мене нема ненавісті до Ісуса чи до якихось інших Богів типу Саваофа.
Мені цікаво розібратися.
А те, що ви мені цитуєте то це типу притчі, які є і у біблії.
В притчах містяться підвалини для установки егрегорів, тобто відношення що є добре, а що погане.
Звісно що дії тих богів я серйозно не сприймаю.
Але в священих текстах є і речі які неможливі з точки зору сучасного світоуявлення.
Як наприклад вімани - повітряні кораблі чи 12 видів електричного струму.

Вдумайтеся. 12 видів електричного струму, брахмастра (ядерна зброя), кілька видів міжзоряних кораблів, будова і розміри Всесвіту у йоджинах (давня міра довжини) згадуються у писаннях датованих до нашої ери!!!
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2015, 18:40 #2600094   #3860
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата В цих різних історіях мова про зовсім різні речі йде.
В обидвох випадках мова йде про те ж саме- про гроші. І в обидвох випадках мова йде про те, щоб не служити грошам і маєткам, щоб це не стало мамоною. В обидвох випадках говориться, коли гроші, чи маєтки, які мають грошовий еквівалент, можуть стати мамоною, не залежно від їх кількості. Для когось мамоною може стати дві лепти, а для іншого мамоною не буде і 2 мільярди. Наприклад людина, яка має 2 мільярди, сплатила всі податки і ще й щедра, не скупа, використовує кошти для проголошення Доброї Новини, а може цей мільярдер пухнути над цілями день і ніч, щоб заробити ще більше, зовсім не цікавлячись Божим. І та що мала дві лепти не поступила так, як в Ісусовому випадку, все нарікає на життя і дуже скупа, ні з ким не хоче мати справи, окрім тих, хто їй принесе якусь вигоду матеріальну, і любою ціною хоче збільшити свій статок, не цікавлячись більше нічим окрім грошей. Якщо в обидвох випадках людина не служить Богу, то з двома лептами, чи з 2 мільярдами вона служить мамоні, бо не служить своїм матеріальним становищем Богові. Якщо вона не служить Богові, то друге є тільки одне- мамона. Ісус ніде не говорив що хто проходить якийсь грошовий поріг, то вища сума- мамона, нижча сума- ні. Я думаю що у вас Новак є більше ніж дві лепти, але навіть Ви можете служити мамоні самі того не відаючи. Наприклад церковній мамоні- дуже яскравий, не так давний, приклад Аделаджі.

Востаннє редагував Ychen: 14.12.2015 о 19:03.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:13.