Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Залежність інтелекту від релігійности

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.03.2012, 14:56 #1891833   #301
Federico
Старожил
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
можу. Мені потрібнемний інтернет. Це куча інформації. Це комунікація. Можно спілкуватися з любою людиною в любій точці світу. Так само електроні книги. В однмоу девайсі можно мати любу інформацію доступну людству. Уже не потрібно громізкі біліотеки, хватає девайсу завбільшки з книжку. Компютери потрібні що б обробляти багато інформації. Тобто мені технічний просгрес потрібний що б мати доступ до інформації!!! Ну якщо тобі цього не потрібно то не треба за інших говорити!!!
тобто якщо в тебе це забрати,ти відразу помреш?
ні?
а шо з тобою буде?
Federico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2012, 15:05 #1891840   #302
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
тобто якщо в тебе це забрати,ти відразу помреш?
ні?
а шо з тобою буде?
Без інформації деградую до рівня свідків єгови
А без християнства живуть пів світу. І нічого. Не померли. Значить християнство абсолютно не потрібне
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2012, 15:35 #1891859   #303
Federico
Старожил
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Без інформації деградую до рівня свідків єгови
а чим свідки погані,як люди?
добрі,чесні,скромні.. ну вчать трохи єрунду,но як люди,вони явно ліпші за неандертальців. а такими в переважній більшості їх зробило саме християнство,а не весь інший хлам інформації,який робить лише гарну картинку,а в середині гниль!


якби прийшлося вибирати між ким жити,то я б зробив вибір на користь тупих,необразованих і наївних,зато добрих,щирих і смиренних людей. ніж серед таких самих,тільки з сильно завишеною самооцінкою....
доречі,погодься,що бути мудрим і просто багато знати,це абсолютно різні речі!?
Federico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2012, 18:34 #1891974   #304
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
а чим свідки погані,як люди?
добрі,чесні,скромні.. ну вчать трохи єрунду,но як люди,вони явно ліпші за неандертальців. а такими в переважній більшості їх зробило саме християнство,а не весь інший хлам інформації,який робить лише гарну картинку,а в середині гниль!


якби прийшлося вибирати між ким жити,то я б зробив вибір на користь тупих,необразованих і наївних,зато добрих,щирих і смиренних людей. ніж серед таких самих,тільки з сильно завишеною самооцінкою....
доречі,погодься,що бути мудрим і просто багато знати,це абсолютно різні речі!?
ні, це одно і те саме
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2012, 22:05 #1893671   #305
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
--Ті наукові данні, які не суперечать Біблійному сповіщенню залишаться незмінними, а все те, що суперечить, із часом самими ж вченими буде спростовано. Такщо наука тільки підтверджує Біблійні дані, якщо так чи інакше якісь питання розглядаються у Біблії хоть якось. Такщо вважаю, що не правий як Federico, так і не правий dog2121.

Неможна ігнорувати як Бога, так і науку. Це чисто моя суб'єктивна думка.
Це то саме говори що наука докаже що Бога нема. Це тільки теорії. Теорії я сам можу на 100 томник понапридумувати!!!
--Вибачте, трішки не зрозумів, що ви хотіли сказати?

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Без інформації деградую до рівня свідків єгови
А без християнства живуть пів світу. І нічого. Не померли. Значить християнство абсолютно не потрібне
--А з інформацією у чому маєте перевагу над нами? Розкажіть.

Додано через 27 хвилин
Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
ні, це одно і те саме
--Я так розумію, що ви заявляєте, що маєте перевагу над Свідками Єгови. Тому задам вам неважке питання з приводу того про що ви розмовляли із Федеріко.

Скажіть, чим відрізняється розумний від мудрого?

Думаю для вас, як ерудованого, який не деградував ще до рівня Свідків Єгови, це питання має бути простим.

Востаннє редагував Vityab: 11.03.2012 о 22:39. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 17:01 #1894361   #306
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Если бы Бога не было, следовало бы его выдумать.

Вольтер

Религия есть набор верований, правил и ритуалов, созданных в качестве противовеса животным инстинктам человека (т. н. страстям). Служит она для адаптации поведения и состояния человека к противоестественной для его биологической организации условиям крупного социума, сытости и безопасности. В качестве супердоминанта для давления на мотивацию человека через его иерархический инстинкт религия использует образ бога (богов). Одной из основных функций (величайшей функцией, если быть точным) религии является противодействие чрезмерному доминированию женщин в противоестественных для существования живого существа условиях сытости и безопасности. С религией тесно связана культурная традиция, позже закрепленная в виде законов, дополняющая и дублирующая функции религии. Обычно закон и традиция берут на себя регламентирующую и карательную функцию, а религия — текущую повседневную, в том числе индивидуальную психологическую работу с людьми.

Религия дает отдельным людям набор правил и алгоритм поведения, необходимые для поддержания эффективности общества в целом а также эффективности индивида внутри общества.

У биологического вида Человек разумный с укрупнением племен и появлением материальной культуры естественный отбор пошел по принципиально новому пути. Основным параметром селекции стала способность компенсировать вредные в новых условиях инстинкты уровня животного стада. Главным образом, такой компенсационный механизм, как религия и традиция.

Без религии, нейтрализующей первобытные животные инстинкты индивида, общество существовать не может, быстро деградирует и распадается на пирамидальные первобытные иерархии. Поэтому любой желающий выжить социум бережно хранит свою религию и традиции. Тот способ нейтрализации животных инстинктов, который уже доказал свою работоспособность, то есть является гарантией жизнеспособности.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 19:16 #1894478   #307
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Если бы Бога не было, следовало бы его выдумать.

Вольтер

Религия есть набор верований, правил и ритуалов, созданных в качестве противовеса животным инстинктам человека (т. н. страстям). Служит она для адаптации поведения и состояния человека к противоестественной для его биологической организации условиям крупного социума, сытости и безопасности. В качестве супердоминанта для давления на мотивацию человека через его иерархический инстинкт религия использует образ бога (богов). Одной из основных функций (величайшей функцией, если быть точным) религии является противодействие чрезмерному доминированию женщин в противоестественных для существования живого существа условиях сытости и безопасности. С религией тесно связана культурная традиция, позже закрепленная в виде законов, дополняющая и дублирующая функции религии. Обычно закон и традиция берут на себя регламентирующую и карательную функцию, а религия — текущую повседневную, в том числе индивидуальную психологическую работу с людьми.

Религия дает отдельным людям набор правил и алгоритм поведения, необходимые для поддержания эффективности общества в целом а также эффективности индивида внутри общества.

У биологического вида Человек разумный с укрупнением племен и появлением материальной культуры естественный отбор пошел по принципиально новому пути. Основным параметром селекции стала способность компенсировать вредные в новых условиях инстинкты уровня животного стада. Главным образом, такой компенсационный механизм, как религия и традиция.

Без религии, нейтрализующей первобытные животные инстинкты индивида, общество существовать не может, быстро деградирует и распадается на пирамидальные первобытные иерархии. Поэтому любой желающий выжить социум бережно хранит свою религию и традиции. Тот способ нейтрализации животных инстинктов, который уже доказал свою работоспособность, то есть является гарантией жизнеспособности.
--Тільки Справжній Бог вчить людей тому, що для них дійсно є корисним. І корисним не одній якійсь людині, а всім одночасно.

Исайя 48:
17 Так говорит Господь, Искупитель твой, Святый Израилев: Я Господь, Бог твой, научающий тебя полезному, ведущий тебя по тому пути, по которому должно тебе идти.

Псалтирь 1:
1 Блажен муж, который не ходит на совет нечестивых, и не стоит на пути грешных, и не сидит в собрании развратных.
2 Но прилепляется к закону Господа, и о законе Его помышляет день и ночь!
3 Он как древо, посаженное при потоках вод, которое плод свой приносит в свое время, и которого лист не вянет: во всем, что он ни делает, успевает.
4 Не так с нечестивыми: они как прах, развеваемый ветром.
5 И так не устоят нечестивые на суде, и грешники в собрании праведных.
6 Ибо знает Господь путь праведных; путь нечестивых погибнет.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 00:10 #1894787   #308
fmvukladach
Учасник
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Без религии, нейтрализующей первобытные животные инстинкты индивида, общество существовать не может, быстро деградирует и распадается на пирамидальные первобытные иерархии. Поэтому любой желающий выжить социум бережно хранит свою религию и традиции. Тот способ нейтрализации животных инстинктов, который уже доказал свою работоспособность, то есть является гарантией жизнеспособности.
І хто ж це такий мудрий видумав релігію ? Можливо вона придумана як своєрідна "конституція держав" чи "моральний кодекс будівника комунізму" для всіх землян.
Я вважаю, що повинна бути якась важлива першопричина такого досконалого інструменту виховування людства. Всі релігії передбачають існування Творця. Не можуть люди у різні епохи, у різних регіонах мислити однаково. А як бути з існуванням Ісуса Христа ? Він був, він жив на Землі і в цьому немає ніякого сумніву. І є багато доказів його божественності ( наприклад ПЛАХТА ). На мою думку, для людей різних віросповідань появлялись в різні часи свої Пророки чи представники єдиного Бога ( не якогось "дідуся на хмаринці", як собі дехто уявляє чи колись люди уявляли, а можливо якоїсь особливої свідомої досконалої енергетичної системи, такої як людська душа, існування якої також не викликає ніякого сумніву).

Ось цитата із недавньої дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
АКСІОЛОГІЧНІ ВИМІРИ СУЧАСНОЇ НАУКОВОЇ КАРТИНИ СВІТУ
"Визначальною рисою нової некласичної наукової ситуації стало те, що вчені намагались осягнути не лише нові закономірності, а й зрозуміти, чому вони є такими. Яскравим прикладом є так званий антропний принцип, який так само сприяв аксіологізації наукової картини світу. Цей принцип, обґрунтовуючи думку про вічність життя, можна інтерпретувати й у релігійному дусі: антропні властивості світу постають як підтвердження віри в існування Творця.
Прагнення розгадати загадку життя в її природно-космічному вимірі породило філософію космізму. Її творці намагалися створити синтетичну філософію, здатну виявити зв'язок людини і Бога. Новий етап еволюції наукової картини світу пов'язаний з осмисленням оригінальної світоглядної концепції ноосфери."


Отже, на мою думку релігія не могпа виникнути з нічого, вона виникла як наука, яка пізнає Світ, це і є власне наука про Буття людини та ідеальний інструмент для "нейтрализации животных инстинктов" людства.

Спробуйте доказати протилежне !
fmvukladach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 19:09 #1895383   #309
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Вибачте, трішки не зрозумів, що ви хотіли сказати?

Додано через 12 хвилин


--А з інформацією у чому маєте перевагу над нами? Розкажіть.

Додано через 27 хвилин


--Я так розумію, що ви заявляєте, що маєте перевагу над Свідками Єгови. Тому задам вам неважке питання з приводу того про що ви розмовляли із Федеріко.

Скажіть, чим відрізняється розумний від мудрого?

Думаю для вас, як ерудованого, який не деградував ще до рівня Свідків Єгови, це питання має бути простим.

Мені цікаво знати. Ну пре мене все знати. В принципі понятно чому вас називають зомбі і ви себе так називаєте. Всім двієшникам нема чого переживати, вони спокійно можуть робити карєру у вашій організації.

Мудрий, розумний. Це слова синоніми. Ніколи не зустрічав людину яка вміє оперувати інформаціїю а не має її або навпаки. Любопина людина завжди хоче знати і вміє цим скористатися.
dog2121 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Wild Orchid (14.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 22:16 #1895550   #310
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Мені цікаво знати. Ну пре мене все знати. В принципі понятно чому вас називають зомбі і ви себе так називаєте. Всім двієшникам нема чого переживати, вони спокійно можуть робити карєру у вашій організації.
--Що скажете на те, що я скажу, що ви зазомбований, а я ні?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Мудрий, розумний. Це слова синоніми. Ніколи не зустрічав людину яка вміє оперувати інформаціїю а не має її або навпаки. Любопина людина завжди хоче знати і вміє цим скористатися.
--Ви ж не деградували ніби, ви казали, але простого питання не можете чомусь зрозуміти. І чому б це?
Я вас не питав чи синоніми чи антоніми є слова мудрий і розумний. Я вас питав, яка різниця між мудрою людиною і розумною людиною? Може так буде зрозуміліше таким, котрі не деградували ще. Працюйте.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2012, 21:16 #1899924   #311
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що скажете на те, що я скажу, що ви зазомбований, а я ні?
людина яка нічим не цікавиться зазвичай алкашня або наркомати. Ну це суто моя думка.

Додано через 54 секунды
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ви ж не деградували ніби, ви казали, але простого питання не можете чомусь зрозуміти. І чому б це?
Я вас не питав чи синоніми чи антоніми є слова мудрий і розумний. Я вас питав, яка різниця між мудрою людиною і розумною людиною? Може так буде зрозуміліше таким, котрі не деградували ще. Працюйте.
Я говорю що це одне і те саме. Слова синоніми. Тіпа тіже яйця тільки в профіль. Чи дальше не понімаєте?

Востаннє редагував dog2121: 19.03.2012 о 21:16. Причина: Пізніше додано
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2012, 00:00 #1900065   #312
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
людина яка нічим не цікавиться зазвичай алкашня або наркомати. Ну це суто моя думка.
--Я так розумію, що ви вже змінили цю думку?
Цитата Допис від dog2121
Мені цікаво знати. Ну пре мене все знати. В принципі понятно чому вас називають зомбі і ви себе так називаєте. Всім двієшникам нема чого переживати, вони спокійно можуть робити карєру у вашій організації.
Чи як вас розуміти?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Я говорю що це одне і те саме. Слова синоніми. Тіпа тіже яйця тільки в профіль. Чи дальше не понімаєте?
--Хіба я не ясно висловлююсь? Я не питаю за слова. Я питаю за людей. Я розумію, що слова мудрий і розумний є синонімами. А тому дайте відповідь. Чим вірізняється розумна людина від мудрої?
Вважайте, що це логічна загадка.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2012, 12:15 #1900285   #313
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Хіба я не ясно висловлююсь? Я не питаю за слова. Я питаю за людей. Я розумію, що слова мудрий і розумний є синонімами. А тому дайте відповідь. Чим вірізняється розумна людина від мудрої?
Вважайте, що це логічна загадка.
ти прям свідок логічність. Якщо розумний і мудрий це одне і те саме то звідтси випливає що любу розумну людину можна нахвати мудрою.
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2012, 12:43 #1900310   #314
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
ти прям свідок логічність. Якщо розумний і мудрий це одне і те саме то звідтси випливає що любу розумну людину можна нахвати мудрою.
--Ну що ж. Маю надию, що ви не будете бильше робити завчасних висновкив про людей, котрих не знаэте. Бажаю вам у цьому успихив.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2012, 19:23 #1920066   #315
Ogopogo
 
Аватар для Ogopogo
Question Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Так, як доводити по цій темі щось не має змісту і не можливо, то скажу свої практиичні спостереження.
За незначним винятком, інтелект на пряму залежить від релігійності (не від віри в Бога). Чим більш релігійна людина, тим менше інтлекту.
ПС. Багато підтверджень цієї ТЕОРІЇ є у нас на форумі.
Що є "релігійність"? Дайте визначення, пліз.
Ogopogo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2012, 19:39 #1924342   #316
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Давайте зробимо своє Тернопільське дослідження і визначемо залежність інтелекту, успішності від релігійності.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2012, 07:02 #1924558   #317
black3012
 
Аватар для black3012
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Давайте зробимо своє Тернопільське дослідження і визначемо залежність інтелекту, успішності від релігійності.
Ха-ха, як подивлюся, як успішні дядьки стараються машиною ледь не в церкву в"їхати, то одразу розумію кореляцію між релігійністю та успішністю. Стосовно ж інтелігентних людей, то вони, в силу своєї інтелігентності, не демонструють релігійність напоказ. Показна релігійність - то ознака юродивості. А нормальні люди ходять до церкви, бо відчувають у цьому насамперед внутрішню потребу.

Стосовно того, що наука - то прогрес, а релігія - милиці для духу, то варто згадати, скільки корисного зробила релігія, зокрема церква Христова. Починаючи з банальної ліквідації безграмотності. Основні письмові джерела середніх віків - то літописи. Я вже не кажу про інститут сестер-жалібниць, з якого потім в медицині розвинулося поняття сестринства медичного.
black3012 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2012, 10:25 #1924628   #318
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від black3012 Переглянути допис
Ха-ха
Ну як правило, якщо немає аргументів, сміх виникає із за істерики. Давайте аргоментовано шановний!

Цитата:
Допис від black3012 Переглянути допис
як подивлюся, як успішні дядьки стараються машиною ледь не в церкву в"їхати, то одразу розумію кореляцію між релігійністю та успішністю.
А я такого не бачу. Хоча ні бачу, але не масово. Думаю, що все в межах 60% (з яких 45% такі віруючі, що раз у рік в церкві бувають) віруючих християн до 30% інших. Ця цифра для Тернопілля.

Цитата:
Допис від black3012 Переглянути допис
Стосовно ж інтелігентних людей, то вони, в силу своєї інтелігентності, не демонструють релігійність напоказ. Показна релігійність - то ознака юродивості. А нормальні люди ходять до церкви, бо відчувають у цьому насамперед внутрішню потребу.
Ну так нормальні, а всі інші не тямлять що роблять. Давайте опитування проведемо, чи порахуємо кількість людей у церквах Тернополя і поділимо на кількість населення.

Цитата:
Допис від black3012 Переглянути допис
Стосовно того, що наука - то прогрес, а релігія - милиці для духу, то варто згадати, скільки корисного зробила релігія, зокрема церква Христова. Починаючи з банальної ліквідації безграмотності. Основні письмові джерела середніх віків - то літописи. Я вже не кажу про інститут сестер-жалібниць, з якого потім в медицині розвинулося поняття сестринства медичного.
Писменість - була вигідна лише тим, що поширювала реліїю, завдяки розповсюдженю біблії.
А так церква знищувала, і залякувала науковців на наших теренах, і так яро що на протязі 1000років нічого вони навіть не винайшли. І до того ж використовувала досягнення науки, щоб довести існування бога, показуючи різні чудеса
А взагальному панування церкви легко можна порівняти із тиранами, яких засуджує весь світ (не буду називати, щоб нікого не образити) тому що ця смертельна машина знищувала все на свому шляху.
Далі цифри
Інквезиція 300 тис. чол.
Ворфоломеївська ніч і її наслідки за одну ніч 2тис чол, і далі ще 30 тис чол.
Христові походи жертви порахувати важко, думаю дуже багато.
Полювання на відьом 100 тис жінок було вбити, і як ми знаємо не винно, бо у відьом вже ніхто давно не вірить
Список можна продовжувати....
Ой як багато доброго зробила церка яка вона хороша...

Востаннє редагував •••KVINTA•••: 21.04.2012 о 10:36.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2012, 11:37 #1924657   #319
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Ой як багато доброго зробила церка яка вона хороша...
Церква - це ті самі люди, такі ж, як і ми з вами.
Тому дивитись на них з точки зору, що вони "інші" - головна помилка людини.
Ніщо людське їм не чужде.
І саме приклади того, що робить ЛЮБА церква, коли отримує владу в свої руки - найкращий доказ того, що всі ми з одного тіста ліплені, а домальовувати те, чого немає - теж завжди було людським надбанням.

До чого це я, а до того, що не варто порівнювать абсолютно різні речі, а звинувачувать в конкретних діях можна лише конкретних особистостей, історичних чи сучасників наших.

А отак, церква винувата/ не винувата - абстракції то все.
Звичайно, що тупим і затурканим легше керувать, сказав - так має бути і все.
А ту спори докази, керувати стає важко, а діалог відсутній повністю..
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2012, 13:26 #1924739   #320
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
А отак, церква винувата/ не винувата - абстракції то все.
Звичайно, що тупим і затурканим легше керувать, сказав - так має бути і все.
А ту спори докази, керувати стає важко, а діалог відсутній повністю..
Тут пан казав скільки корисного церква зробила, от я його і уточнив. А релігія і церква із самого початку заснована, щоб керувати масами, у своїх цілях . Це було так колись і є зараз, але так як християни то вимираючий вид, то і церкві залишилось не довго, принаймі не довго без реформувань поглядів і світобачення.

А щодо інтелекту і релігіозності, то є опитування, які показують що 95% науковців вищого гатунку (академіки, члени...) у християнського бога не вірять.
Нищі (кандидати доценти) в них все трішки інакше там 60% не вірять.
Ну а далі все залежить від країни проживання, десь менше десь більше.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:33.