Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.07.2014, 08:39 #2417903   #4401
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
були неодноразові скарги
Там все було "добре" заорганізовано:
якийсь хлоп прийшов до споживачів та нахрєнячив тіпа скаргу,
що вчора ввечері йому там щось було не так !
Відділ сидів та писав відповідь чоловіку сильно усміхаючись
та як сама торгова точка уже була знесена та не існувала )))
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 08:42 #2417905   #4402
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Там все було "добре" заорганізовано:
якийсь хлоп прийшов до споживачів та нахрєнячив тіпа скаргу,
що вчора ввечері йому там щось було не так !
Відділ сидів та писав відповідь чоловіку сильно усміхаючись
та як сама торгова точка уже була знесена та не існувала )))
за цей випадок не вкурсі
можливо і це мало місце

вам організувати зустріч з мешканцями сусідніх з Інгою будинків? це не проблема... маю десь копії звернень людей з телефонами... можу обзвонити і сьогодні зустрінемось... я якраз там буду ввечері з інших питань
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 08:44 #2417907   #4403
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
були неодноразові скарги і походи до депутатів, надала, письмові колективні звернення... журналістські матеріали, в котрих наголошувалось, що саме цей магазин повністю вільно торгує алкоголем

окрім цього власник почав погрожувати журналістам, людям

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
про Інгу і її власника можете попитати в працівників "РІА", до котрих він приїжджав в гості... також працівники ЖЕКу і сусідніх будинків можеть розповісти про свої враження від такого сусідства...
і суди міська рада програвала
і в пресі про неї неодноразово писалось
я багато читав про сусіда "Братіслави" і про його враження від сусідства з "другом" мера.
і суди вигравали, і виконавча приїжала і в пресі неодноразово писали, але чомусь мер вирішити питання не може... або не хоче )))) хоча і звернення громадян є і суди виграно но віз і досі там. про погрози я взагалі мовчу....


Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
чим саме Інга неугодна меру окрім того що його люди пресували за ту Інгу, котра по беспредєлу торгує алкоголем і створює по ночах серйозні незручності для проживання людей?
на тлі особистої неприязні до власника питання про демонтаж було вирішено в найкоротші терміни
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hoplite (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 08:47 #2417910   #4404
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
я багато читав про сусіда "Братіслави" і про його враження від сусідства з "другом" мера.
і суди вигравали, і виконавча приїжала і в пресі неодноразово писали, але чомусь мер вирішити питання не може... або не хоче )))) хоча і звернення громадян є і суди виграно но віз і досі там. про погрози я взагалі мовчу....
ну і?
я десь казав, що надал чи міська рада тут чинить порядно?

Додано через 1 хвилину
Цитата на тлі особистої неприязні до власника питання про демонтаж було вирішено в найкоротші терміни
яка неприязнь? надал з ним не знайомий
питання Інги тягнулось близько півроку

Востаннє редагував FortYear: 11.07.2014 о 08:47. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 08:59 #2417914   #4405
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну і?
я десь казав, що надал чи міська рада тут чинить порядно?
не буває такого, що в одних питаннях порядно, а в інших не порядно.
буває, що є власний інтерес і буває, що його немає.

п.с. перенесіть пів теми в обговорення мера, оскільки забудови в парку це вже ніяк не стосувється

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
яка неприязнь? надал з ним не знайомий
за податкової були знайомі, а за мерства стали не знайомі... таке часто буває в таких гнилих людей....

Востаннє редагував Sergyjko: 11.07.2014 о 08:59. Причина: Пізніше додано
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 09:26 #2417931   #4406
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Бля оце вас народ волочить! Та знесли ту церкву та й добре, нащо стільки пустих балачок? Нє треба нити що не тоді знесли, що не так знесли, ви буваєте хоч інколи чимось задоволеними?
Як за Заставного те все будувалось стільки років було все ок, як кругом озера котеджі будувались - теж ок, як Гайова стільки років не ремонтувалась -ок, а зараз тупо ниття бо чого так довго все робиться, раніше 5 років то не було довго?
До речі, як зруйнують всі ваші незаконні добудови ви будете задоволені?
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
KIgorS (11.07.2014), vanco2 (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 09:38 #2417945   #4407
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Бля оце вас народ волочить! Та знесли ту церкву та й добре, нащо стільки пустих балачок? Нє треба нити що не тоді знесли, що не так знесли, ви буваєте хоч інколи чимось задоволеними?
Як за Заставного те все будувалось стільки років було все ок, як кругом озера котеджі будувались - теж ок, як Гайова стільки років не ремонтувалась -ок, а зараз тупо ниття бо чого так довго все робиться, раніше 5 років то не було довго?
До речі, як зруйнують всі ваші незаконні добудови ви будете задоволені?
Хіба хтось каже, що погано, що знесли тую "церкву"? І цим всі задаволені. Незадоволені, що владу треба "за вуха" тягнути, щоб вона виконала свій обов'язок (пишу окремо за цей випадок). І ніфіга це не ниття. Просто вказую недоліки в роботі. Чи ви вважаєте, що владу треба лише хвалити? Якщо та, то це лише ваша думка, яку я не розділяю. Вказання недоліків в роботі може запобігти їх повторенню в майбутньому.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 09:48 #2417953   #4408
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Хіба хтось каже, що погано, що знесли тую "церкву"? І цим всі задаволені. Незадоволені, що владу треба "за вуха" тягнути, щоб вона виконала свій обов'язок (пишу окремо за цей випадок). І ніфіга це не ниття. Просто вказую недоліки в роботі. Чи ви вважаєте, що владу треба лише хвалити? Якщо та, то це лише ваша думка, яку я не розділяю. Вказання недоліків в роботі може запобігти їх повторенню в майбутньому.
Просто получається що ми критикуємо владу яка не так як ми хотіли знесла ту будову, а попередню яку взагалі нічого не зробила по даному питанню взагалі не чіпаємо. Саме тому в більшості випадків краще нічого не робити, а тупо красти, результат буде той самий.
Стосовно того що ми маємо лише хвалити владу - так а де хтось пробував хвалити владу? Я взагалі доброго слова в сторону чи міської, чи київської влади, теперішньої чи любої іншої, не бачив жодного разу. Тому перехвалення жодній українській владі не загрожує точно.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 10:05 #2417955   #4409
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Незадоволені, що владу треба "за вуха" тягнути, щоб вона виконала свій обов'язок (пишу окремо за цей випадок). І ніфіга це не ниття. Просто вказую недоліки в роботі. Чи ви вважаєте, що владу треба лише хвалити? Якщо та, то це лише ваша думка, яку я не розділяю. Вказання недоліків в роботі може запобігти їх повторенню в майбутньому.
у складній ситуаціями з сектантами без активізації громади навіть при великому бажанні влади демонтувати б не вийшло
якщо б громада не бунтувала і її то не сильно боліло, то, не виключено, що ви були б серед тих хто запекло критикував, що надал неправильно демонтує... не треба ображати релігійні почуття людей... і т.д.
так само як і рік тому громадська думка не була готова, що можна стріляти з танків по "ополченців"... з ними треба говорити... затримувати... але бомбити - це зажорстоко...

ну і гадаю вам варто подумати і запропнувати сусільству власні послуги з управлінням містом
і ви на ділі покажете як можна взірцево працювати без "тягніння за вуха"

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
не буває такого, що в одних питаннях порядно, а в інших не порядно.
ну а я вважаю, що буває
буває що є особистий інтерес, а буває що нема
у випадку і з сектантами і з Інгою - особистим інтересом є підтримка людей
вибори ж хочеться і наступні вигравати

чи ви думаєте, що будь який чиновник взагалі не робить потрібних і корисних речей, якщо там немає прямого фінансового ітересу?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
за податкової були знайомі, а за мерства стали не знайомі... таке часто буває в таких гнилих людей....
щось про це Шкарупа ніде не згадує... хоча неодноразово виступав на сесії

ще тебе поінформую: коли була перша хвиля скарг, то якраз Надал і пропонував шукати компромісний варіант без радикальних заходів... були звернення сесії щодо контролю міліції за цим магазином щоб припинити там нічну торгівлю....
пова про демонтаж почала заходити на багато пізнішій стадії і після того як Шкарупа ігнорував всіх і вся...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
п.с. перенесіть пів теми в обговорення мера, оскільки забудови в парку це вже ніяк не стосувється
а навіщо було про це починати?
проти надала і забудови парків є достатньо тем

але ж конче було треба наполягати, що і в ситуації з сектантами ролі мера нема ніякої, бо.... він по купі інших питань є поганим

Востаннє редагував FortYear: 11.07.2014 о 10:05. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 10:41 #2417971   #4410
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Просто получається що ми критикуємо владу яка не так як ми хотіли знесла ту будову, а попередню яку взагалі нічого не зробила по даному питанню взагалі не чіпаємо. Саме тому в більшості випадків краще нічого не робити, а тупо красти, результат буде той самий.
Стосовно того що ми маємо лише хвалити владу - так а де хтось пробував хвалити владу? Я взагалі доброго слова в сторону чи міської, чи київської влади, теперішньої чи любої іншої, не бачив жодного разу. Тому перехвалення жодній українській владі не загрожує точно.
Ще раз повторю - причиною вказання недоліків у роботі є бажання уникнути подібного в майбутньому. У попередньої влади майбутнього нема. Який зміст на них вказувати? Просто констатувати факт, що допустила це саме попередня влада (що я і робив у переписці з іншим дописувачем, який всю вину покладав на Надала). Знайдіть хоча б одне звинувачення Надала від мене в тому, що він допустив таке в парку.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
у складній ситуаціями з сектантами без активізації громади навіть при великому бажанні влади демонтувати б не вийшло
якщо б громада не бунтувала і її то не сильно боліло, то, не виключено, що ви були б серед тих хто запекло критикував, що надал неправильно демонтує... не треба ображати релігійні почуття людей... і т.д.
так само як і рік тому громадська думка не була готова, що можна стріляти з танків по "ополченців"... з ними треба говорити... затримувати... але бомбити - це зажорстоко...
А можна було ще до активізації форумчан зібрати громадське обговорення по даному питанні, довести до громади свою позицію, врешті решт, ознайомити з наявністю такої проблеми (коли збирав підписи під зверненнями, то попадались такі люди, які про те нічого не знали).
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну і гадаю вам варто подумати і запропнувати сусільству власні послуги з управлінням містом
і ви на ділі покажете як можна взірцево працювати без "тягніння за вуха"
Це починає набридати і бути схожим на кидання какашок. Кого із міськради силою заганяли туди? Напевне, всі пішли туди добровільно. А получається, що або загнали, або ледь не благали прийняти керівництво містом. А ті, хто в міськраді зробили послугу і погодились. А тепер кажуть, мовляв, "іди сам на моє місце і роби". Смішно.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
але ж конче було треба наполягати, що і в ситуації з сектантами ролі мера нема ніякої, бо.... він по купі інших питань є поганим
Наведіть, будьте ласкаві, мій допис, де сказано, що "мер нічого не зробив в ситуації з сектантами".
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 10:50 #2417974   #4411
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
А можна було ще до активізації форумчан зібрати громадське обговорення по даному питанні
саме тому я дуже прошу вас братись до справи і на ділі все це продемонструвати

Додано через 34 секунды
Цитата (коли збирав підписи під зверненнями, то попадались такі люди, які про те нічого не знали).
такі люди завжди будуть
бо суспільство загалом інертне до проблем, котрі не стосуються когось особисто

Додано через 41 секунду
ось в інтернетах тьма "активістів" возмущаються проти Надала, а під міську раду на пікет приходять одні і ті ж кілька десяктів активістів...

Додано через 59 секунд
Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Це починає набридати і бути схожим на кидання какашок. Кого із міськради силою заганяли туди? Напевне, всі пішли туди добровільно.
так, пішли добровільно
і допоки ви на ділі не доведете, що ви є ліпшим за них, то вони вправі себе називати найліпшими
кращим в теорії не можна бути
кращим треба бути в практиці

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Наведіть, будьте ласкаві, мій допис, де сказано, що "мер нічого не зробив в ситуації з сектантами".
якщо вважаєте, що його заслуга тут є, то і обговорювати нема що
я це і мав на увазі
суперечка тоді зайва

вкотре повторюю:

заслуга найбільша - частини активної громади (серед якої багато форумчан)
саме активні форумчани провели системну роботу і відіграли важливу роль, щоб обставини склались потрібним чином
а надал і міська рада у результаті роботи громади - прийняли необхідні вольові (не зовсім зконні) рішення і здійснили фізичні дії по демонтажу

Востаннє редагував FortYear: 11.07.2014 о 10:50. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 11:01 #2417988   #4412
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
якщо вважаєте, що його заслуга тут є, то і обговорювати нема що
я це і мав на увазі
суперечка тоді зайва
вкотре повторюю:
заслуга найбільша - частини активної громади (серед якої багато форумчан)
саме активні форумчани провели системну роботу і відіграли важливу роль, щоб обставини склались потрібним чином
а надал і міська рада у результаті роботи громади - прийняли необхідні вольові (не зовсім зконні) рішення і здійснили фізичні дії по демонтажу
Суперечка дійсно зайва, оскільки недопрацювання в діях міськради ви ніяк не побачите. Достатньо було Надалу визнати це і сказати типу "так, ми провтикали, не відреагували самі, дякую громаді, яка "наставила на шлях істинний".
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 11:05 #2417990   #4413
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Суперечка дійсно зайва, оскільки недопрацювання в діях міськради ви ніяк не побачите.
дійсно
саме в цій ситуації я буду категоричним
міська рада, як і будь яка інша повільна владна структура могла і далі займати "законну позицію" офіційно писавши листи до правоохоронних органів, судитись і тд.
але на щастя завдяки саме тиску громади і потрібній громадській думці пішла на певну "аферу" з силовим демонтажем своїми силами, а не через суди і содових виконавців

Додано через 59 секунд
Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Достатньо було Надалу визнати це і сказати типу "так, ми провтикали, не відреагували самі, дякую громаді, яка "наставила на шлях істинний".
не провтикали
листи і зверння міської ради до правоохоронних органів були ще до звернень громадян і шуму

Востаннє редагував FortYear: 11.07.2014 о 11:05. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 11:26 #2417998   #4414
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Ще раз повторю - причиною вказання недоліків у роботі є бажання уникнути подібного в майбутньому. У попередньої влади майбутнього нема. Який зміст на них вказувати? Просто констатувати факт, що допустила це саме попередня влада (що я і робив у переписці з іншим дописувачем, який всю вину покладав на Надала). Знайдіть хоча б одне звинувачення Надала від мене в тому, що він допустив таке в парку.
Ну дивись, те що посеред парку сектанти пару років будували що хотіли це що? Правильно, злочин! Чому міліція та інші правоохоронні органи нічого стільки років не робили? МР не може виконувати замість них їхню роботу, тому тут більше притензій має бути саме до міліції.
Але як би там не було маємо щасливий кінець історії, спільними зусиллями справу зроблено. Думаю це позитивна історія, чому в людей стільки негативу не розумію.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 19:26 #2418195   #4415
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
якщо зрівняти демонтаж "вартової вежі" і забігайлівки "інга", то зразу стає зрозуміло наскільки вагомим для мера є думка громадськості, щоб демонтувати вежу то чого тільки не робили, підписи по місту збирали, організовували пікети пройшло пів року і вежу демонтували.

з інгою ж все простіше "на численні звернення громадян" "за порушення правил торгівлі алкоголю" "за незаконне встановлення оскільки міськ рада не продовжила договір орени землі" інгу демонтовують за тиждень.

до чого веду: якщо ви неугодні особисто меру то вас демонтують за тиждень, а якщо ви неугодні громаді міста, то мер розгляне ваше звернення, скличе коміію, передасть справу до суду, і за пів року можливо і громада добється якогось результату.

п.с. надаловським сраколизам варто назад встромити свого язика йому в зад і насолоджуватись, бо коли ви говорите то смердить какахами надала.

Для початку, я незнаю шо таке інга, не збираюсь голосувати за надала і агітувати за нього, і тема ця про забудову джерела в парку.

Далі, смердить з твого роту, бо тільки нікчемне і вонюче створіння може прилізти в тему до якої воно не приклалось і всратись на результати і обявити присутніх людей які шось робили і подякували справедливо міскраді і ментам (які зробили основну роботу, так виконали свій обовязок) сраколизами.

Тому йди ... звідси і не воняй більше, про інгу створи іншу тему і там можеш обсирати надала скільки влізе.

Востаннє редагував vanco2: 11.07.2014 о 19:37.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 19:46 #2418209   #4416
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Для початку, я незнаю шо таке інга, не збираюсь голосувати за надала і агітувати за нього, і тема ця про забудову джерела в парку.

Далі, смердить з твого роту, бо тільки нікчемне і вонюче створіння може прилізти в тему до якої воно не приклалось і всратись на результати і обявити присутніх людей які шось робили і подякували справедливо міскраді і ментам (які зробили основну роботу, так виконали свій обовязок) сраколизами.

Тому йди ... звідси і не воняй більше, про інгу створи іншу тему і там можеш обсирати надала скільки влізе.
вот, ніде конкретно про когось не писав, але як то кажуть на злодієві шапка горить
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 20:23 #2418224   #4417
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
вот, ніде конкретно про когось не писав, але як то кажуть на злодієві шапка горить
П я й не думав шо ти говориш конкретно про мене, зато я відповів конкретно тобі.

До речі, на рахунок твої воні, невдоволення, і орбраз: як то кажуть "людина не може сказати більше ніж те ким вона є". Тому хто дякує, а хто воняє і нічо більше не робить.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 20:47 #2418233   #4418
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
П я й не думав шо ти говориш конкретно про мене, зато я відповів конкретно тобі.

До речі, на рахунок твої воні, невдоволення, і орбраз: як то кажуть "людина не може сказати більше ніж те ким вона є". Тому хто дякує, а хто воняє і нічо більше не робить.
занадто втомлений щоб змагатись в красномовсті, якщо є конструктивні дописи по темі - пиши, якщо нема - не пиши, будуть прямі образи - забаню в темі.

Востаннє редагував Sergyjko: 11.07.2014 о 20:59.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 20:57 #2418239   #4419
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Сергійко з ти, кому однозначно не підходить як варіант, коли надал долучився і допоміг провести демонтаж, так і якщо б він не долучився. Така собі "жіноча" позиція
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 21:04 #2418245   #4420
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Сергійко з ти, кому однозначно не підходить як варіант, коли надал долучився і допоміг провести демонтаж, так і якщо б він не долучився. Така собі "жіноча" позиція
я з тих хто не хоче переоцінювати його вклад в демонтаж, його прямий обовязок недопустити навіть початку будівництва, відповідно демонтажу б і не було.
Ну не можна в доброго господара на городі збудувати вежу яку б він не бачив, добрий господар недопустить навіть заливання фундаменту.... чи з цим ти також не згоден?

Востаннє редагував Sergyjko: 11.07.2014 о 21:09.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
забудова, сектанти, джерело



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:07.