Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2010, 20:51 #1490462   #61
Uzik
 
Аватар для Uzik
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

За такої характеристики я впевнений
на 70% що це не БЖ.Особисто в мене
була така проблема тому що був не справний кулер довелось змінити і його і проц(добре що комп був на гарантії)
P.S таксамо рік працював як треба тут бац глюк.

Востаннє редагував Uzik: 03.11.2010 о 20:56.
Uzik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 21:00 #1490472   #62
D1m14
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
дивно тільки чого раніше це не проявлялось. Чи таке від 2008 року?
ні..перший раз вирубався десь роки 2 тому...
відтоді час від часу виключався..
перший раз коли виключився,то я почистив повністю комп від самої пилюки..
на деякий час виключення припинилося,але потім все почалося знову..відтоді така проблема..
я вже і сам проц термопастою змазував декілька разів..також допомогло на деякий час,але потім продовжилось((
напевнешо треба міняти бж..
D1m14 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 21:20 #1490507   #63
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Проц я так розумію Брісбейн, пробуй мою тему перечитай, можливо допоможе
http://forum.te.ua/showthread.php?t=70996
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 21:36 #1490537   #64
D1m14
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Проц я так розумію Брісбейн, пробуй мою тему перечитай, можливо допоможе
http://forum.te.ua/showthread.php?t=70996
ой,та там багато незнайомих мені термінів та назв)
думаю цю тему зрозуміють саме ті люди,які добре розуміються в залізі)
а що думаєш ти власне з моєї проблеми?чи можливі неполадки з блоком живлення чи може процесор глючить?
D1m14 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 21:56 #1490578   #65
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Якщо маєш можливість протестувати інший БЖ то почни з нього, потім якщо не допоможе, то берись за тести процесора і відеокарти.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2010, 16:07 #1491271   #66
Uzik
 
Аватар для Uzik
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Я вважаю що це кулер радивби перевірити його.
P.S але я не спеціаліст тому вважавби більш доцільним дослухатись порад більш досвітчених
в таких питаннях людей.
Uzik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2010, 21:44 #1494825   #67
stanley
Типово Як замінити батарею на ноуті DELL Snspiron 1505

Допоможіть, будь ласка, замінити батарею на ноуті DELL Inspiron 1505 (він же 6400).

Суть проблеми в тому, що рідна батарея раптово вмерла майже півтора роки тому, але тримає десь 5-10 хвилин, тому роль УПСа виконує успішно, і оскільки особливої потреби використовувати в цей час ноут з батареєю не було (бо всюди, де треба було його включати, є електрика), то вже й призвичаївся. І тут на нашому форумі з"явилася приваблива по ціні пропозиція батареї, от я й клюнув -- а ні фіга, не тут то було, не все так просто, виявляється.
Коротше, мій ноут цю батарею (яка за всіма зовнішніми ознаками -- клон моєї, відрізняються зовні практично тільки серійними номерами) не розпізнає, не ідентифікує, не хоче бачити. Але, що для мене дивно -- заряджає, потім спокійно від неї працює десь близько години часу і вирубується без попередження , звичайно ж! Потім при підключенні живлення спокійно включається (тільки трохи довше грузиться), заряджає батарею, далі знову -- відключаю зовнішнє живлення -- і він спокійно працює знову до повної розрядки... При цьому всьому коли ноут підключений до електромережі -- індикатор батареї світиться зелененьким, як тільки відключити від електромережі -- відразу червоненьким. І ноут пише, якщо він навіть відключений від електромережі і працює від батареї -- що він , гад, підключений в цей час до мережі, а батарея відсутня!!! Но живиться то він від неї!!! Коротше, от такий бардак...

Додаткова інфа: знайшов ще ноут DELL Inspiron 1501, там така сама батарея. Ставлю в нього ту ж нову батарею -- він її, звичайно ж не бачить. Далі -- більше. Він не бачить і моєї батареї, а мій не бачить його батареї -- повний капець!!!

Коротше, я зрозумів, що елементарна заміна батареї в сучасному ноуті -- вельми непроста справа, тому прошу у форумчан допомоги, як це зробити швидко, і звичайно ж, дешево!!!

Батарея стовідсотково нова , має ресурс 100% (на офсайті Делла описана методика автотесту, все чітко -- моя по ньому практично вбита, і так і є, а ця, нова, по ньому абсолютно нова)

Востаннє редагував stanley: 12.11.2010 о 20:28.
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2010, 22:22 #1494889   #68
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Як замінити батарею на ноуті DELL Snspiron 1505

В мене є ще старенький ноут Dell Inspiron 1501 (зараз сестра його юзає) колись була проблема не розпізнавання батареї, це проявлялось тим що при кожному включенні ноута вибивало повідомлення що не можливо ідентифікувати батарею або вона несправна, потім потрібно було натиснути F1 і далі продовжувалась загрузка ОС. Проблема вирішилась перепрошивкою біоса, навіть в описі виправлення багів було вказано що в останній версії виправлений такий глюк.
На рах китайських акумуляторів то скажу таке, в тому ноуті вже стоїть другий китаський акум (а враховуючи рідний оригінальний то вже 3) чесно кажучи якістю і ціною довольний..... політ хороший, розкачав і своїх 6 годин, 9-ти елементний акум витримував....
отже проста заміна акума все таки проста справа (не кажучи про заміни самих елементів в акумі бо там вже друга пісня і другі нюанси)


а в тебе які симптопи не розпізнавання акума?
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2010, 22:38 #1494913   #69
stanley
Типово Відповідь: Як замінити батарею на ноуті DELL Snspiron 1505

Цитата:
Допис від -=x3m@L=- Переглянути допис
а в тебе які симптопи не розпізнавання акума?
Замість значка батареї весь час горить значок підключення до мережі, або взагалі будь-який значок відсутній, а всякі проги типу Евереста чи NHC ... пишуть що ноут підключений до мережі, тип батареї не визначений, і взагалі тої батареї немає, або вони її не знають.

Але якщо тупо лишити ноут підключепним до мережі з батареєю-- вона заряджається, і ноут, навіть не реагуючи на неї, працює з нею близько години. Ця батарея не китайська, а оригінальна (тіпа) , я, по крайній мірі, ніяких ознак відмінності від своєї оригінальної не знайшов , вона ніби то приїхала з Англії... А скільки часу служили ті китаяйці?
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2010, 08:06 #1495034   #70
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Як замінити батарею на ноуті DELL Snspiron 1505

Цитата
Допис від stanley Переглянути допис
Замість значка батареї весь час горить значок підключення до мережі, або взагалі будь-який значок відсутній, а всякі проги типу Евереста чи NHC ... пишуть що ноут підключений до мережі, тип батареї не визначений, і взагалі тої батареї немає, або вони її не знають.

Але якщо тупо лишити ноут підключепним до мережі з батареєю-- вона заряджається, і ноут, навіть не реагуючи на неї, працює з нею близько години. Ця батарея не китайська, а оригінальна (тіпа) , я, по крайній мірі, ніяких ознак відмінності від своєї оригінальної не знайшов , вона ніби то приїхала з Англії... А скільки часу служили ті китаяйці?
в принципі подивись на офф сайті чи є свіжіша версія біоса ніж в тебе стоїть і маєшщ бажання то можеш попробувати прошитись (все що ти робитимеш на свій страх і ризик, відповідальність ніхто не несе окрім тебе самого). Перший китаєць відслужив так само як і оригінал приблизно 1 рік з капєйками. Другий китаєць не скажу нічого бо ноут не в мене, думаю що довше прослужить))
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stanley (09.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2010, 08:26 #1496138   #71
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

народ поможіть ноут Аsus x80L не запускається із кнопки пуск, запускається із сусідньої мультимедійної,
а також не працює підсвітка дисплея.
хто що скоже і хто візьметься за ремонт, ?
от нарив в неті такі самі симптоми:
http://www.notebook1.ru/forma1/viewt...969bcf0ba9543e

http://board.asd.ru/viewtopic.php?f=2&t=9234&start=0
werwolf-eine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2010, 20:02 #1496800   #72
opera
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

мене така проблема ключаю пк один звук і все добре загрузився і відкриваю опиру чи морзілу все зависає з системника пищить один короткий
і висить через деякий час знову таке саме

дкеоли такі квадратики бувають
http://s2.share.te.ua/b197943/l49a788k1u.JPG
при лагу

і деколи таке якшо неперезагружу кампа то не знике
http://s2.share.te.ua/b197942/30jyvjr6y.JPG

допоможіть вирішити цю проблему!

Востаннє редагував opera: 10.11.2010 о 20:12.
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2010, 20:05 #1496802   #73
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Відеокатрі труба, якщо відяха встроєна - то оперативка бита.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2010, 20:13 #1496814   #74
opera
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Відеокатрі труба, якщо відяха встроєна - то оперативка бита.
відео плата стоіть
NVIDIA GeForce 8500 GT
512мб
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2010, 20:41 #1496851   #75
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від opera Переглянути допис
відео плата стоіть
NVIDIA GeForce 8500 GT
512мб
вона не пасивна часом? Прийдеться міняти скоріш за все.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2010, 22:23 #1496944   #76
opera
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
вона не пасивна часом? Прийдеться міняти скоріш за все.
навіть і незнаю
стояв 7 він відео адабтер не відповідав деколи але 2 місяці нічого не викідало а потім відео проснулося і почало викідати
переставив на xp і таке почалося
почистив пилюку мене просто радіатором вкрита відео каота немає кулера
і далі заисає
то вже відео карті 3 роки
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2010, 20:21 #1498684   #77
stanley
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Люди, купив батарею, а скористатися не можу. Проблема описана тут: http://forum.te.ua/showpost.php?p=1494825&postcount=63


Може і справді достатньо біос перешити з тою новою батареєю, але я без найменшого поняття, як це робиться... Перший раз самому щось стрьомно це робити, навіть при допомозі всемогутнього гуглу, а раптом піде криво, як потім виправити....

Востаннє редагував stanley: 12.11.2010 о 20:35.
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2010, 20:40 #1498697   #78
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від stanley Переглянути допис
Люди, купив батарею, а скористатися не можу. Проблема описана тут: http://forum.te.ua/showpost.php?p=1494825&postcount=63
Виключи в диспетчері пристроїв
Батареи / драйвер на "Батарея с ACPI совместимым управлением Microsoft"
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stanley (12.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2010, 22:14 #1498741   #79
stanley
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Дякую за пораду. А що би мало змінитися? Бо, на жаль, ніяких змін я не побачив, батарея так і не помічається ноутом, чи включено, чи виключено цю опцію...

Що ще можна спробувати безпечно зробити самому?

Гуглив недавно, так ніде нічого конкретного і не знайшов. Не хотів би біос сам зачіпати... Але видно прийдеться...
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2010, 22:22 #1498745   #80
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Та це драйвер який відповідає за роботу з батареєю, деколи підглюкує і його виключення допомогає.

Пробуй лайв убунти запустити чи вній нормально буде оприділятись.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:33.