Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Хто буде президентом?
Порошенко 49 44.95%
Інший 42 38.53%
Третій смішний варіант 18 16.51%
Голосували: 109. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори Президента 2019

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.12.2018, 11:45 #2742225   #181
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Об`єктивно моніторити можна лише за тими, хто мав/має більшість у владі. Бо якщо, якийсь Вася Пупкін в опозиції, то ти хоть лусни, но його законопроекти не будуть ставитися на голосування, а якщо поставлять то 226 голосів не буде. Те саме з поправками до законів, які завалюють сотнями, а потім бідкаються чого такі погані закони...А їхні скорочені процедури де закони за 10хв протягуються це пздц... Єдине, що можна такими фактчеками робити - це фіксувати виконані/не виконані владні обіцянки.

П.С. Я б в такі рейтинги ще додавав особисте голосування, бо для мене з 2012р. це дуже принципово! Також обов`язково брати до уваги політичний хамелеонізм(вчора в НУНС,ПР, БЮТ, а нині БПП). Все це повинно впливати на ті кінцеві відсотки, які ставлять політику!

П.С. До речі, для мене з теперішніх головний мудак - це Парубій. Так як він гвалтує регламент ВР ще треба вміти. А після того як вони проголосували Воєнний стан, цей мудак не підписавши закон спокійно полетів в ЄС...мудачело.
Тю, так а я про що? Коли хтось каже: "Виберіть мене депутатом, я забезпечу зменшення тарифів на газ - це відвертий популізм. Не вирішує один депутат такі питання. Аналогічно дивіться що саме йде в + кандидату.
Той же Бойко

Цитата Бойко заявил, что "Оппозиционный блок" инициирует сбор подписей за мир в Украине
16 июня 2015 года народный депутат Украины Юрий Бойко заявил, что фракция "Оппозиционный блок" будет проводить сбор подписей граждан за мир в Украине.
https://ru.slovoidilo.ua/promise/33462.html

І це йому йде в "+", тобто виконав. А смисл цього "пакращення"?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 13:09 #2742238   #182
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Яких саме нових? Вакарчука? Зеленського? Може ше Ломаченко чи Усик висунуться, або Данилко, наприклад.
Роман Насіров! Суд каже чесний пацан! Вроді не заплямований! А може Продана? Розенблат?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саме так, я і досі вважаю що ці кроваві бандюки в тодішньому голосуванні були кращі ніж йуля, до речі, то що про неї не випустили кіно - далеко не означає шо в неї на руках нема крові.
Курча... Давай так, ти спершу розберешся з кримінальною Україною 90х-00х років до нинішніх днів, а потім роби висновки. У відкритому доступі є безліч фактів! Я лише більш розлого повторю те що вже писав.

В 90х після розвалу совка, Україну взяв Дніпропетровський корупційний клан. Кучма - пахан, під ним ходили Лазаренко(гаманець Кучми, все що п*здилося йшо через нього, але Паша зажрався(піраміда рухнула...Лазаренко в США, Юльку почали ганяти тут...), Тимошеко(учасник газових схем Лазаренка, зараз опозиціонерка), Турчинов(тоді права рука Юльки, в новій ері в.о. Президента 2014р., зараз секретар РНБО), Тігіпко(майстер вміло прогинатися під всіх, зараз скуповує бізнеса Порошенку) і тд.

Все у них йшло добре, але десь в середині 90х в Донецьку вже сформувалося "кримінальне угрупування" на чолі з Брагіним Ахметовим, яке залило кров'ю ті території. Щоб ти не триндів, Донецькі були і є найжорстокішиміши серед всіх що були! Читай кримінальні хроніки тих років, звіти "ментів"! Тоді вони "тупо" прийшли до президента Кучми і поставили його перед фактом, або ти платиш нам відкати, або вам всім жопа! Кучма перелякався(реальної криші у нього тут не було, ніхто не хотів мати справи з Донецькими). Прийшлося кликати дружаню Йосю Кобзона(який в радянські та 90х роках виступав на всіх кримінальних вечірках..у нього були з`вязки). Коротше він допоміг Кучмі з кришою. В Україну прилетіло банд угрупування з США(наші на кримінальних заробітках, які ходили під Магаданом, Семеном Могилевичем(гугли ху із Могилевич-коротко куратор кримінальної України з вищими зв`язками у РФ). Як "наводка" читай про депутата "кілера" від Народного фронту Константиновського...коротше все порішали/поділилися. Почали робити з Януковича(канфєтку) як і домовлялися, ви накралися, тепер наша черга. Янукович був тупою маріонеткою, за якими стоять такі звірі як Ахметов, Колесников... Далі не буду розказувати бо дуже довго...Лише натякну вам всім, добре задумайтеся як і чого саме Кучма появився в Мінській групі. Зараз він відійшов в сторону, але поставив свого ж протеже КДБшника Марчука!

Про Київський клан золотих хлопчиків Медведчука, Суркіса..як вони йшли в ті роки до успіху розкажу якось іншим разом. Там багато кумедних історій(жінка Суркіса, Рабінович і тд.). Зараз Медведь неофіційний посол РФ в Україні. Заради справедливості мушу також згадати, що саме Порошенко в 1998р. примкнув до СДПУ(о) цих бандюків, а потім вже створював з іншими бандюками Партію регіонів. Ну і випадково так сталося, що зараз п*здять гроші на формулі Роттерда+ Ахметов(ДТЕК) та Порошенко(НКРЕКП).

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я не дивлюсь на гасла, а дивлюсь на дії, а дії такі, шо овощ переламав через коліно свою політичну силу, і вони як один голосували за закони і тіщо треба було для безвізу, і ті що для асоціації з європою, незнаю з чим це повязано, може хотіли грошей більше видурити. А тимошонка запорола ПДЧ з НАТО яке нам були готові надати вже тоді, і взагалі вона російська консерва, але її небезпека в тому що не явна для тупих, я ж кажу, вона б всіх так ніїбала що всі б очнулись в тайожному союзі.
Я не її адвокат, але коли Путін каже "я підтримую Віктора Федоровича Януковича", і Федорович сидить в РФ під триколором на з`їзді Єдиноросів - це для тебе не сигнал включити мізки? Хватить знову заглядати в майбутнє, давай по факту того що є! Досить фантазувати те, чого не відбулося!

«история не имеет сослагательного наклонения». Смысл её в том, что при оценке исторических событий некорректно-де говорить – «а вот если бы Гитлер победил» или «вот если бы Черчилль умер в 1934 году…» и т.п. Поскольку это-де «безосновательные спекуляции».

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
бендукідзе не рахується
Цитати Бендукідзе були для того, щоб ти включив мозок і задумався!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Нє не чув, а шо вони балотуються?
Правильно! Освіта не впливає на чесність, порядність, професійність посадової особи Тим більше ти тут досі говориш, що за Януковича, а про його освіту я мовчу.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
100% в мене такий самий підхід, якщо вдруг зявиться інший кандидат кращий ніж порошенко - я відразу за нього! А наразі з тих шо звявили про себе - кажись він.
Я так і не зрозумів, ти в першому турі за Порошенка чи проти?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так два перші пункти піпец зашквар, і це є наслідок затягування із судовою реформою.
ТаТиШо прозрів) Але давай дамо їм ще раз шанс!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
На рахунок дрейфу, ще одна причина тримати порошенка, в нього явно такого дрейфу нема. До речі, на рахунок того шо раша планувала тут - почитай "Операция "Механический апельсин"". Раші було абсолютно похер хто президент, вони збирались забирати територію, і забирати не тільки крим, а як мінімум всю південну Україну. І якби овощ не був таким сцикуном, то АТО зараз би було не на частині луганської і донецької області, а тут, на західній Україні. Навіть якщо б сталось чудо, і президентом би став медведчук, він все одно не зможе затянути добровільно Україну в мордор, питання стоїть тільки в тому де буде фронт.
На рахунок твого запрошення - дякую. Думаю якщо рашка рушить на Україну повними силами, то навіть якщо тоді наші "європейські партнери" не розчехляться і далі будуть себе обманювати і боятись собі признатись що вони наступні, вони все одно будуть наступні. Тобто велика глобальна заваруха має тоді шанс початись досить великий, питання буде тілька в часі.
Ти мій улюблений експерт Припустимо "нема дрейфу", але у нього є "Семочки", "Демчини"..., і хз скільки ще таких кротів/зайців/гнид. Це журналісти повинні їх ловити? А коли їх ловлять то ви на них накидаєтеся з словами "зрадо*оби"! Не дай бог раша рушить в наступ, а ці "Семочки" володіють всією нашою агентурою, держ. секретами, розташування та кількість військ... Хз як далеко вони пустили коріння. Якщо гарант вже прямо зараз не почне це ламати, то гріш ціна такому Головокомандувачу! Бо з такими кадрами і дрейфувати не треба, вони тупо нас здадуть!

Я тобі відкрию таємницю, ще на початку 90х років Єльцин відкрито говорив, що РФ нікуди не відпустить Україну. "Ми вас повернемо назад".

Востаннє редагував BadBoy: 12.12.2018 о 14:21.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 13:45 #2742244   #183
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Роман Насіров! Суд каже чесний пацан!".
А ніфіга. Не каже суд, що Насіров чесний пацан.

Цитата Два слова не столько даже о Насирове, сколько о реакции на решение суда.

Новость меня немного удивила, но не более. Интерес вызывает на мой взгляд совершенно другое, реакция народа. Читаю в фб посты вроде бы неглупых людей и прозреваю.

Больше всего удивляют гневные филиппики в адрес суда. Напомню, что суд рассматривает не вопрос о том, сволочь или нет Насиров. А о том, было ли законным его увольнение. То есть были ли достаточные основания и была ли соблюдена процедура. О процедуре не знаю точно, но что в Кабмине с делопроизводством дикий бардак, это факт. Так что скорее всего и с процедурой есть проблемы. А вот с основаниями совсем весело. Насирова уволили в связи с его двойным гражданством, что прямо запрещено законом. Океюшки, не вопрос. Но в суде доказать факт двойного гражданства никто не смог. Причем свидетельств того, чтобы представители ГФС и КМУ аж вспотели от попыток, не видно.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 13:51 #2742245   #184
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ніфіга. Не каже суд, що Насіров чесний пацан.
Пардон, чесно немає подвійного громадянства Суд це довів своїм рішенням. Кабмін на чолі з Гройсманом "непрофесіонали", які безпідставно звільнили чесну людину. Чесний пацан! А до того був ще чесний голова ДСНС Бочковський, якого з кабміну виводили в кайданках... От клятий кабмін "непрофесіоналів"
Та і взагалі то був саркастичний комент.

Востаннє редагував BadBoy: 12.12.2018 о 14:22.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 14:18 #2742248   #185
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Пардон, чесно немає подвійного громадянства Суд це довів. Чесний пацан!

Суд не довів, що Насіров чесний пацан. Якийсь мудак, оформляючи документи на звільнення причиною вказав не зловживання і бла-бла-бла, а подвійне громадянство. Чому? Я ХЗ. Може бабла дали. Вичекали і довели в суді, що громадянства Британії в нього нема. Це зовсім не означає, що Насіров чесний пацан.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 14:34 #2742254   #186
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис

Суд не довів, що Насіров чесний пацан. Якийсь мудак, оформляючи документи на звільнення причиною вказав не зловживання і бла-бла-бла, а подвійне громадянство. Чому? Я ХЗ. Може бабла дали. Вичекали і довели в суді, що громадянства Британії в нього нема. Це зовсім не означає, що Насіров чесний пацан.
Курча, я ж кажу, що це саркастичний комент на все, що коїться. Та тому, що справа про зловживання ще в суді! Нема вироку!!! Нічого не доведено! Любий тобі держслужбовець скаже, коли їх працівників ловлять на корупції, то звільняють їх або заднім числом(як у нас люблять), або шукають формальні зачіпки!!! Але ж виявилося, що Кабмін не бачив документів(САП), які підтверджують громадянство Великобританії...А може це був саботаж САП на чолі якого Холодець, який під Луценком і висить на "плівках рибках"? І я не вірю в те, що це тупа технічна помилка...Бочковський теж в кайданках по технічній помилці? І є з десяток таких прикладів! Досить виправдовувати цю систему!
А чим ти виправдаєш Продана?
А чим ти виправдаєш відсутність електронних браслетів?
Та все це співпадіння...то попало на сина Авакова - нема браслету, тепер на Продана - нема браслету... Країна співпадінь і технічних помилок! Все це для затягування часу щоб порішати, відкупитися та привести документи(захисну базу) в порядок!

Востаннє редагував BadBoy: 12.12.2018 о 14:42.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 14:42 #2742256   #187
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Курча, я ж кажу, що це саркастичний комент на все, що коїться. Та тому, що справа про зловживання ще в суді! Нема вироку!!! Нічого не доведено! Любий тобі держслужбовець скаже, коли їх працівників ловлять на корупції, то звільняють їх або заднім числом(як у нас люблять), або шукають формальні зачіпки!!! Але ж виявилося, що Кабмін не бачив документів(САП), які підтверджують громадянство Великобританії...А може це був саботаж САП на чолі якого Холодець, який під Луценком і висить на "плівках рибках"? І я не вірю в те, що це тупа технічна помилка...Бочковський теж в кайданках по технічній помилці? І є з десяток таких прикладів! Досить виправдовувати цю систему!
А чим ти виправдаєш Продана?
А чим ти виправдаєш відсутність електронних браслетів?
Та все це співпадіння...то попало на сина Авакова - нема браслету, тепер на Продана - нема браслету... Країна співпадінь і технічних помилок! Все це для затягування часу щоб порішати, відкупитися привести документи(захисну базу) в порядок!
Я когось виправдовую???? Ти жартуєш???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 14:52 #2742259   #188
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я когось виправдовую???? Ти жартуєш???
Ти справу з паспортами Насірова списуєш на те, що це якийсь міфічний мудак помилився в документах. Тупо помилився
От цікаво якби тебе посадили, чи міг би хтось так само помилитися в твою користь.

П.С. Просто зараз по всіх порохоботах тече така теза, що це технічна помилка. Ніякого шахрайства.

Все чесно і справедливо.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 14:57 #2742262   #189
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ти справу з паспортами Насірова списуєш на те, що якийсь міфічний мудак помилився в документах. Тупо помилився
От цікаво якби тебе посадили, чи міг би хтось так само помилитися в твою користь.

П.С. Просто зараз по всіх порохоботах тече така теза, що це технічна помилка. Ніякого шахрайства.

Все чесно і справедливо.
Ну чому помилився. Ймовірно ,його простимулювали певною кількістю грошових знаків і він навмисно замість "Громадянство Панами", написав "Громадянство Британії". Перебільшую, звичайно, але суть приблизно та: розвалити реальну справу з реальними злочинами можна лише будуючи її з такими "ляпами"
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 23:31 #2742312   #190
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Вдогонку до зв`язків "донецьких" з теперіщньою владою. Таке враження, що всі вони остаточно пустилися берега. З другого разу протягнули правку, але вже через інший закон. Так спішать, так спішать...

Вместе с электромобилями Рада отменила НДС на импорт оборудования для "зеленых" проектов Ахметова
https://biz.censor.net.ua/news/31020...ektov_ahmetova


Апдейт по "Насіровгейт":
Цитата "Суд установил, что единственным документом, который якобы подтверждает двойное гражданство [Насирова], является письмо министру финансов Украины от посольства Великобритании.

"Стоит отметить, что такое письмо само по себе вызывает сомнения, поскольку, хоть его отправителем и указанно посольство Великобритании, оно не подписано уполномоченным послом", – заявила судья".
--------------------------------------
Тупо немає доказів (с).

Пока Королева Британии не заверит письмо в жэке №547 г.Лондона по форме№345, утвержденной КМУ 21.02.2002, в трех экземплярах и не принесет их паспортистке в Печерскую РДА (приемные дни вторник и четверг по нечетным неделям с 14 до 14.30), справки не считаются.



Документи сфоткав екс-міністр фінансів Данилюк, який отримував відповідь
https://www.facebook.com/alex.danyly...17952008290317

П.С. Пригадалося коли останній раз був такий очевидний цирк як з Насіровим.

Дело Кононенко-Абромавичуса: суд потребовал перевести email-адрес
https://news.liga.net/politics/video...GiliIDuZGdtXTo

Постійно ржу з цього відео)) Як наша система нагинає навіть Європейців, які приходили реформувати країну. От десь після цього чергового зашквару, я зрозумів, що ми остаточно приплили.

Востаннє редагував BadBoy: 13.12.2018 о 01:23.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2018, 19:43 #2742500   #191
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

ось вам )

https://www.facebook.com/10000788509...0088003930687/

цій людині президент і ВР довірили порулити країною
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 19:44 #2742639   #192
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Ваші ставки! На Порошенку можна підняти нормальну касу . Є стимул голосувати "за".

BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 20:42 #2742640   #193
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ваші ставки! На Порошенку можна підняти нормальну касу . Є стимул голосувати "за".

Ну якщо їм вірити, то беззастережно перемагає баба йуля, а це в 100 раз гірше за порошенка, не бачу чому радіти.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 20:51 #2742641   #194
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну якщо їм вірити, то беззастережно перемагає баба йуля, а це в 100 раз гірше за порошенка, не бачу чому радіти.
Тому й кажу, хто вагається має привід проголосувати за Порошенка і заодно підняти касу. Розумні політтехнологи могли б це використати у виборчій кампанії. Бажаючих халяви у нас хватає.

Востаннє редагував BadBoy: 18.12.2018 о 21:02.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 00:10 #2742765   #195
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (03.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 12:26 #2742789   #196
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата Окружний адміністративний суд Києва заборонив вносити будь-які реєстраційні дії по відношенню політичної партії Опозиційний блок. Таким чином одіозний нардеп з Кривого Рогу Олександр Вілкул наразі не може зареєструвати свою кандидатуру в якості висуванця кандидатом у президенти України.
via

Тому що Україна це правова держава, а суди - окрема гілка влади, і непідконтрольні діючому президенту.
Це за часів злочинної влади Якуновича був бардак і рішалово, а зараз все Prozzorro.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 15:16 #2742801   #197
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via

Тому що Україна це правова держава, а суди - окрема гілка влади, і непідконтрольні діючому президенту.
Це за часів злочинної влади Якуновича був бардак і рішалово, а зараз все Prozzorro.
Там все елементарно. Медведчук рейдернув "Опоблок", щоб виставити свого протеже Бойка, як єдиного кандидата в президенти від "ригів". Думаю вже навіть лосю зрозуміло з ким та на чию користь грає Медведчук. Нічні зустрічі, бізнеса з Порошенком. Відсутність санкцій проти його телеканалів, хоча ВР голосувала за них. Остання пресуха гаранта розставила все на свої місця, а вчорашнє намагання Ірини Геращенко зняти плакат "Медведчука - під суд" тільки додав аргументів. От тому суд приймає незаангажоване рішення Чого прагне Медведь? Хоче щоб всі фінансові групи впливу "опоблоку" були під ним. Цікаво чи він їх переламає через коліно. Йому на цих виборах відведена роль "реваншу", який от-от захопить владу. Про що говорять всі провладні спікери на чолі з президентом. Якщо не Порошенко, то реванш! За це Медведчук получає політичне представництво у майбутній ВР(по нинішніх рейтингах, якщо він всіх збере до купи, то там буде ~100 депутатів)+бізнес...і тд... І всій цій історії ще може підіграти Пуйло, який перед виборами може віддати Медведчуку заручників, щоб підняти рейтинги ще вище...

П.С. У нас вся політика суцільний детектив. Вчорашні друзі стають ворогами, потім миряться, сваряться, миряться та починають разом бізнесувати. Людям на камери парять мізки ніби вони різні, а коли виключають камеру то мафія виходить на передній план.

Востаннє редагував BadBoy: 21.12.2018 о 15:22.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 15:32 #2742806   #198
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Там все елементарно. Медведчук рейдернув "Опоблок", щоб виставити свого протеже Бойка, як єдиного кандидата в президенти від "ригів". Думаю вже навіть лосю зрозуміло з ким та на чию користь грає Медведчук. Нічні зустрічі, бізнеса з Порошенком. Відсутність санкцій проти його телеканалів, хоча ВР голосувала за них. Остання пресуха гаранта розставила все на свої місця, а вчорашнє намагання Ірини Геращенко зняти плакат "Медведчука - під суд" тільки додав аргументів. От тому суд приймає незаангажоване рішення Чого прагне Медведь? Хоче щоб всі фінансові групи впливу "опоблоку" були під ним. Цікаво чи він їх переламає через коліно. Йому на цих виборах відведена роль "реваншу", який от-от захопить владу. Про що говорять всі провладні спікери на чолі з президентом. Якщо не Порошенко, то реванш! За це Медведчук получає політичне представництво у майбутній ВР(по нинішніх рейтингах, якщо він всіх збере до купи, то там буде ~100 депутатів)+бізнес...і тд... І всій цій історії ще може підіграти Пуйло, який перед виборами може віддати Медведчуку заручників, щоб підняти рейтинги ще вище...

П.С. У нас вся політика суцільний детектив. Вчорашні друзі стають ворогами, потім миряться, сваряться, миряться та починають разом бізнесувати. Людям на камери парять мізки ніби вони різні, а коли виключають камеру то мафія виходить на передній план.
В твоїй картині світу не вистачає баби йулі і коломойського.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 16:29 #2742818   #199
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В твоїй картині світу не вистачає баби йулі і коломойського.
Тобто? Ти хотів щоб в цій схемі Медведчука були ще Юлька з Коломойським?)) Маєш інфу, давай будемо аналізувати.

Я тобі навіть більше скажу, у нас не тільки Юлька, Коломойський, а ще є Ахметов, Льовочкін, Пінчук, Фірташ і тд. Але поки що з кумом Пуйла відкрито грає та дає преференції лише один.

Те, що Коломойський хоче помститися Порошенку за Приват всім давно відомо. Юлька теж точить на нього зуб ще за 2005 рік. Їхні інтереси відкрито пересікаються(союз неминучий), так само як у Медведчука з Порошенком. Скоріш за все Зеленьський в першому турі(якщо піде) буде технічним кандидатом для Тимошенко і всіх остальних(як казав Коломой, я за любого лиш би не порох), щоб відібрати в Порошенка голоси. А Медведчуків "Бойко" в особі "реваншу, хлопчика для биття" буде технічним кандидатом для Порошенка.

Якщо тобі стане легше, для мене політик Тимошенко=Порошенко=Риги=Мафія.

Я вже тут писав про політично/кримінальні клани(донецькі, дніпропетровські...), тому не буду повторюватися.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ще не почалася офіційно виборча кампанія, а ти вже агітуєш

Востаннє редагував BadBoy: 21.12.2018 о 18:03. Причина: Пізніше додано
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 16:58 #2742822   #200
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Помститися за приват?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:47.