Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Хто буде президентом?
Порошенко 49 44.95%
Інший 42 38.53%
Третій смішний варіант 18 16.51%
Голосували: 109. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори Президента 2019

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.04.2019, 11:09 #2752718   #1461
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис


тобі ж дятлу казали, що в Україні псіхи і зеки 100 % за пороха, тому що безальтернативний
Брехня

Цитата Юлія Тимошенко впевнено виграла... у Качанівській колонії.
Саме там її утримував режим Віктора Януковича. З 271 виборця, які взяли участь у голосуванні, Тимошенко підтримали 110 осіб, Зеленського – 68, Порошенка – 20.
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/04/1/7211006/
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 20:09 #2752856   #1462
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Аналіз феномена Смешка, від відомого політолога Сергія Гайдая. Рекомендую прочитати:

Цитата Феномен Игоря Смешко

Настоящим открытием этих выборов президента является вовсе не Владимир Зеленский. Его высокий результат был прогнозируемым. А вот как удалось со старта набрать 6% малоизвестному Игорю Смешко? И это без ресурсов, узнаваемости и поддержки. Думаю, этому все же есть объяснение.

Стартом избирательной кампании Смешка можно назвать интригу, которую держал Гордон: "я знаю человека, который все изменит", а затем большое интервью Игоря Петровича Дмитрию. Именно Гордон выступил публичным «провайдером» Смешко Кто его избиратели? Тоскующая за советским прошлым часть общества, сторонники порядка и «сильной руки». Смешко удалось отобрать голоса пророссийских избирателей не только у Бойко, но и голоса представителей условного национально-демократического лагеря Гриценко

Прихований текст: тиць 
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (02.04.2019), vanco2 (02.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 21:07 #2752859   #1463
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Аналіз феномена Смешка, від відомого політолога Сергія Гайдая. Рекомендую прочитати:
Гайдай то політтехнолог, він на цих виборах каже що він не в чийому штабі, а шо ходить по ефірах і просто дає свій експертний погляд на речі суспільству Але насправді він працює в штабі воної. Я це не про статтю, а так, між іншим. Ну і там нічо не сказано шо смешко також віджер голоси в пепе, бо Гайдай відкрито виступав проти Петра. І я цілком згоден шо його пропхав Гордон і агентура, але привязувати смешка і грдона до порошенка - це вже смішно. По перше гордон агітує постійно проти порошенка, і при чому давно, і агітує за Вону і Зе - це теж очевидно. Так шо кажись агентурка розгортається тепер за ЗЕ
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 21:17 #2752861   #1464
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Не працює він в штабі "воної", так як "вона" цього штабу немає, про що він і сам сказав, це по-перше. По-друге, зі всіх, так званих, політологів в Україні, Гайдай, на мій погляд, дає саму адекватну та тверезу оцінку. Також, рекомендую переглянути і цей аналіз та підсумки першого туру, багато що збігається з тим, про що я писав тут сам:

Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (19.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 21:22 #2752862   #1465
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Не працює він в штабі "воної", так як "вона" цього штабу немає, про що він і сам сказав, це по-перше. По-друге, зі всіх, так званих, політологів в Україні, Гайдай, на мій погляд, дає саму адекватну та тверезу оцінку. Також, рекомендую переглянути і цей аналіз та підсумки першого туру, багато що збігається з тим, про що я писав тут сам:
Я бачив то інтервю

Мені до речі тед подобається як він мислить і викладає гарно свої думки + як викладає, його хочеться слухати, но - ти віриш що політтехнолог ходить по ефірах безплатно? Чувак, це його робота Це кби сезонний робітник під час сезону розказував тобі що він тут не полуниці збирає, а так, вийшов по полю порогулятись Ясно що він не палиться що в штабі воної, бо це автоматично ставить блок на інфу від нього великій кількості людей. Ну і він класний профі, видає типу інфу реальну, а між неї вплітає меседжі, красавчік - з точки зору професії.

Ну і гордону тре віддати належне - чувак з менеджера "екстрасенсів" спочатку піднявся і став журналістом і влпсником медіа, потім прокачався до "совісті нації" при чому так вдало шо його ПРЯМА агітація дала грьобаних ШІСТЬ відсотків чваку якого раніше не знав тупо ніхто! Цікаво скільки він прибавив ЗЕ, то так просто не порахуєш.

Ну і для тих хто сумнівається за кого зараз і раніше "топить" гордон дивимось відео!



Що цікаво:
1. Чуваки вже відкрито агітують за ЗЕ включно з всім раша агітмашиною, це означає що чуваки поняли що виграються ці вибори на сході і центрі, і ставка робиться на вату і зрадойобів ті що не дивляться шо там раша Бо я думаю від цього відео і слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник зригне якщо він рельні проти петі конкретно а не проти держави Україна.
2. Виявляється гордон вже "гаваріл с владіміром а каманде"! Во! Ти прикинь!
3. Гордон заичайно святкує! Він коли хвалиться результатом смешка - він фактично хвалиться своїм результатом! І каже, ну шо пацикі, к каму я іду в спісачек?, ясна шо не безплатна! Для вас! %)))))
4. Виявляється шо по словах гордона в Петра зара корупція погірше ніж при овощу! А війну обіцяв і не закінчив нігадяй! А вот Владімір - він талантлів і профі в камунікациях! %)))))

Востаннє редагував vanco2: 03.04.2019 о 04:39.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (03.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2019, 09:13 #2752944   #1466
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і там нічо не сказано шо смешко також віджер голоси в пепе
зазвичай на всіх виборах є кістяк, який хоче стабільності і голосує за чинну владу.
і є ті, хто незадоволений чинною владою і хочуть альтернативу.
так от смешко це альтернатива і віджерав він в альтернативних.
тому я згідний - смешко погриз рейтинги наприклад Гриценка куди більше, ніж порошенка.
порошенку і так непоганий рейтинг намалювали, з огляду який у нього був за місяць до виборів.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (19.04.2019), qazwsx321 (20.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2019, 19:01 #2754950   #1467
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Не звертаймо увагу на рейтинги.



Звідси висновок:



Все на що спромоглася команда Порошенка то це на:



І це доволі дотепно. Але це таки кінець
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2019, 20:53 #2754982   #1468
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

І це доволі дотепно. Але це таки кінець
Мені стало зрозуміло що це агонія режиму коли Юга поніс пургу щодо посольства США .Вміння підбирати кадри це "коньок" Порошенка.Він всіх переплюнув. Но Юга генпрокурор це в яблучко .Найбільш "вдалий" хід .
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2019, 14:02 #2755265   #1469
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Ну шо, залишився один день до ДНЯ ТИШИНИ, пора підбити ітого плюсів і мінусів кандидатів.

Почнемо з лідера. Отже, Зеленський.

1. Фінансується кремлем
2. Агент іноземних спецслужб
3. Жартував про Україну
4. Клоун
5. Низького зросту
6. Його прихильники принизили вдову учасника АТО (в переписці на фейсбуках)
7. В Луцьку його прихильники побили пенсіонерку, яка активно виступала проти нього
8. Прямо під його (Зеленського) штабом побили його (Зеленського) противників
9. Маріонетка Коломойського
10. Кум Путіна і голова Партії Регіонів всеціло його підтримують
11. Він наркоман
12. Не здав сечу, волосся і нігті на аналіз. Тому що див. п. 11
13. Замість відкритих та демократичних дебатів 14 квітня, відсидівся в Парижі.
14. Дуже важко йому говорити державною мовою.
15. Його нова команда, насправді стара команда. Ніяких нових лиць.
16. Вкрав імя в українського письменника і принизив його (імя) на ютубі в художньому фільмі
17. СБУ відкрило проти нього провадження по статті "Державна зрада", за кадри із цього самого художнього фільму
18. Їздить по Києву в броньовику Коломойського із машиною супроводу

Наразі все що згадав.

Тепер за чинного і легітимного президента України Петра Олексійовича Порошенка.
Щоб довго не розписувати - "Настольна книга порохобота"

114 сторінок із описом здобутків Порошенка, із грунтовними поясненями його провалів, і чому він в цьому не винен.


Тим часом, в проміжку між першим і другим туром, Зеленський зробив таке:
1. Савченко і Рубана випустили із СІЗО
2. Одна, із чотирйох, кримінальних справ проти Шарія направилася на дорозслідування
3. Коломойському повернули віджатий у нього Приватбанк
4. З "грошей Януковича", точніше Курченка, спочатку (під шумок) зняли арешт, але через пару годин скасували зняття арешту.


Що за цей час зробив Порошенко ви можете побачити виглянувши у вікно.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (19.04.2019), Kosyacello (19.04.2019), qazwsx321 (20.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2019, 14:14 #2755267   #1470
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну шо, залишився один день до ДНЯ ТИШИНИ, пора підбити ітого плюсів і мінусів кандидатів.

Почнемо з лідера. Отже, Зеленський.

1. Фінансується кремлем
2. Агент іноземних спецслужб
Фінансується він скоріш за все нашими рідними олігархами.Якщо ними фінансується то ці люди фінансувати чийогось агента точно не будуть.Тому 2 перші пункти сміливо відкидай)
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2019, 16:26 #2755279   #1471
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Фінансується він скоріш за все нашими рідними олігархами.Якщо ними фінансується то ці люди фінансувати чийогось агента точно не будуть.Тому 2 перші пункти сміливо відкидай)
Ну я знав шо ти не особливо вирізнаєшся логічним мисленням, але вот овоща теж фінансували місцеві олігархи, тим не менше він дорозвалив армію, за срану знижку в 100 баксів за газ розквартирував окупанта в криму, і вже був готовий йти в тайожний союз.

А "рідні олігархи" - це взагалі має потенціал потужного мему )))
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2019, 16:32 #2755280   #1472
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Фінансується він скоріш за все нашими рідними олігархами.Якщо ними фінансується то ці люди фінансувати чийогось агента точно не будуть.Тому 2 перші пункти сміливо відкидай)
А одне другому якось заважає?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2019, 16:55 #2755281   #1473
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А одне другому якось заважає?
Та шо ти паришся, косячелло готовий до змін, а якщо шось піде не так - то прийдуть грузіни і всьо пофіксять!

Додано через 19 хвилин

Востаннє редагував vanco2: 19.04.2019 о 16:55. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2019, 10:53 #2755417   #1474
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Господині на замітку:
Цитата День тиші - неформальна назва дня безпосередньо перед виборами, коли заборонена агітація.

Юридичні підстави:
Частина 2 статті 70 Закону "Про вибори народних депутатів України" каже, що:
Цитата 2. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування.
а частина 5 статті 61 встановлює санкцію у вигляді попередження за порушення цієї норми.
Аналогічні норми містяться в Законах України "Про вибори Президента України" (ч.3 ст. 57) і "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (ч. 2 ст. 47)

P.S. Чому всі публічні прихильники Порошенка пишуть мовою агресора. Остаточне прощавай відкладається? Чи де?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:44.