Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Ремонт газового котла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.11.2010, 20:33 #1500978   #1
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Exclamation Ремонт газового котла

Десь два тижні тому почалась така халепа:
Вкл. гарячу воду, вода нагрілась, все добре. Потім через деякий час з гарячого крана тече холодна а індикатор на котлі засвічений, проте котел не гудить, тобто не йде запал(чи як там його). Або це саме може статись відразу після вкл. крану з гарячою водою. Потім все може працювати добре, але через декілька днів ситуація повторюється.
Мене це вже дістало бути намиленим а змитись хіба що холодною водою ))
Вже викликав раз майстра з фірми(ТзОВ «Завод«Альфа-Газпромкомплект» ) що встановлювала опалення і котел (Viessmann Vitopend 100). Правда він так і не знайшов толком причини глюку але 80 грн. здер, а ще раз викликати і ніза що платити я не хочу.

Порадьте пліз хорошого і недорогого майстра по газовим котлам !
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 07:16 #1501200   #2
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

В котлах Viessmann часто клинить трьоходовий клапан (заводський брак ) думаю причина в ньому , орієнтовна вартість тої деталі 100 дол .
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 07:35 #1501207   #3
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Десь два тижні тому почалась така халепа:
Вкл. гарячу воду, вода нагрілась, все добре. Потім через деякий час з гарячого крана тече холодна а індикатор на котлі засвічений, проте котел не гудить, тобто не йде запал(чи як там його). Або це саме може статись відразу після вкл. крану з гарячою водою. Потім все може працювати добре, але через декілька днів ситуація повторюється.
Мене це вже дістало бути намиленим а змитись хіба що холодною водою ))
Вже викликав раз майстра з фірми(ТзОВ «Завод«Альфа-Газпромкомплект» ) що встановлювала опалення і котел (Viessmann Vitopend 100). Правда він так і не знайшов толком причини глюку але 80 грн. здер, а ще раз викликати і ніза що платити я не хочу.

Порадьте пліз хорошого і недорогого майстра по газовим котлам !
пиши до Помки в ПП, кращих майстрів в Тернополі не знайдеш певно
YG зараз поза форумом  
Подякували 2:
pomka (16.11.2010), Yarkop (16.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 08:21 #1501243   #4
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

ітак. По перше - будь -ласка повну інформацію про котел:
тип WH0, WH0A WH1B WH1D ??
Далі - це димохідний котел чи турбо?
ПРо 3-х ходові - вони дісно клинять в моделях WH0 та WH1B але при описі мені здається скоріше всього справа не в цьому. Далі будем обмірковувати після отримання інформації

З.І. Хороші і недорогі майстри по котлах вимерли. Зара існують лише або хороші або недорогі а борогі і погані (останніх досить багато)

Востаннє редагував pomka: 16.11.2010 о 08:32.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 08:45 #1501262   #5
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
тип WH0, WH0A WH1B WH1D ??
Про тип не можу сказати. То треба десь на котлі подивитись чи в паспорті?(хіба вечером бо зараз на роботі)
Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Далі - це димохідний котел чи турбо?
Ну труба на вулицю стирчить чи як то розрізняти? )
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 08:48 #1501265   #6
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Про тип не можу сказати. То треба десь на котлі подивитись чи в паспорті?(хіба вечером бо зараз на роботі)
в паспорті має бути

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ну труба на вулицю стирчить чи як то розрізняти? )
турбо
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 09:19 #1501301   #7
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

ітак діагностуємо дальше.
Зараз має велике зачення скільки раз мигне лампока за 10 сек. Це значення повинно коливатись від 1 до 5. І ще - як почала проявлятись ця помилка. Це поступово ставало і чим далі тим частіше чи раптово і одинаково на протязі останнього часу? Чи підмішуєте хол воду коли користуєтесь гарячою. Чи блокується так само коли користуєтесь водою на кухні?
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 09:58 #1501339   #8
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
ітак діагностуємо дальше.
Зараз має велике зачення скільки раз мигне лампока за 10 сек. Це значення повинно коливатись від 1 до 5. І ще - як почала проявлятись ця помилка. Це поступово ставало і чим далі тим частіше чи раптово і одинаково на протязі останнього часу? Чи підмішуєте хол воду коли користуєтесь гарячою. Чи блокується так само коли користуєтесь водою на кухні?
Про лампочку перевірити зараз не можу, проте на скільки я памятаю(можу помилятись), то вроді би не мигала взагалі.
Все почалось десь 2-3 тижні тому як описано в 1-му пості раптово і неоднаково на протязі різного проміжку часу. Може тиждень все працювати добре потім раптом при відкритті гарячої води текти відразу холодна і більше не появлятись тепла вода або текти тепла і потім потекла холодна вода. Останній раз таке сталось вчора вечером і більше не включалось та більше я і не пробував бо не має зараз води. До того тиждень працювало все добре.
Холодну воду не підмішую з гарячою. Блокується як на кухні так і в ванній.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 10:30 #1501358   #9
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Про лампочку перевірити зараз не можу, проте на скільки я памятаю(можу помилятись), то вроді би не мигала взагалі.
Все почалось десь 2-3 тижні тому як описано в 1-му пості раптово і неоднаково на протязі різного проміжку часу. Може тиждень все працювати добре потім раптом при відкритті гарячої води текти відразу холодна і більше не появлятись тепла вода або текти тепла і потім потекла холодна вода. Останній раз таке сталось вчора вечером і більше не включалось та більше я і не пробував бо не має зараз води. До того тиждень працювало все добре.
Холодну воду не підмішую з гарячою. Блокується як на кухні так і в ванній.
вроді барахлить датчик протоку, але то треба щоб майстри глянули до нього
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 10:58 #1501378   #10
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Саме ймовірніше що котел блокується по перегріву на гар воді. причоную чьому може бути вапняні відкладення на стінках вторинного теплоообмінника або попадання бруду в датчик протоку води і клинить датчик. Коли котел перестає гріти зелена лампочка гасне?

Додано через 40 секунд
Цитата
Допис від YG Переглянути допис
вроді барахлить датчик протоку, але то треба щоб майстри глянули до нього
молодець

Востаннє редагував pomka: 16.11.2010 о 10:58. Причина: Пізніше додано
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 11:01 #1501383   #11
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Саме ймовірніше що котел блокується по перегріву на гар воді. причоную чьому може бути вапняні відкладення на стінках вторинного теплоообмінника або попадання бруду в датчик протоку води і клинить датчик. Коли котел перестає гріти зелена лампочка гасне?
Якийсь датчик промивав майстер як приходив останній раз(він знаходиться зправа на котлі, чорний, видовжений, пласмасовий). Чому вода має перегріватись якщо інколи відразу ж блокується гаряча вода, тобто ще навіть не встигала нагрітись?
Зелена лампочка не гасне, коли котел перестає гріти.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 11:22 #1501411   #12
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Якщо зел. лапочка не перестає гріти значить датчик протоку не клинить. Залишається перегрів. Перегрів відбувається не на тій воді яка йде до рук а внутрішньому контурі. Приклад чому можу бути перегів коли вода ще не нагрілась в крані: котел починай гріти воду на своїх максимальних потужностях. І швиденько нагріває внутрішнє коло. Якщо стінки вторинного теплообмінника мають "накип" то тепло може невстигнути передатись протічній воді і котел досягнувши макс температури на внутрішньому контурі звичайно гасне і остигає.

З.І. Це все припущення але скоріше всього це все так і є. Детальніше зможу сказати лише коли побачу на місці. Відремонтуємо котел 100% (ще не було такого вісмана якого не змогли відремонтувати). Запчастини до котла є в наявності. І якщо виявите бажання то зможем відремонтувати після того як включать воду в місті. Якщо я правий у своїх догадах то вартість роботи складатиме 180-220 грн.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 11:31 #1501417   #13
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
З.І. Це все припущення але скоріше всього це все так і є. Детальніше зможу сказати лише коли побачу на місці. Відремонтуємо котел 100% (ще не було такого вісмана якого не змогли відремонтувати). Запчастини до котла є в наявності. І якщо виявите бажання то зможем відремонтувати після того як включать воду в місті. Якщо я правий у своїх догадах то вартість роботи складатиме 180-220 грн.
Якщо так, то яка буде проводитись саме робота: чистка чи заміна елементів?
Чи даєш гарантію за свої послуги і замінені деталі?
Телефон твій той що в підписі?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 11:37 #1501424   #14
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Буде проводитись чистка вторинного теплообмінника.
Гарантія на роботу звичайно присутня але завжди є свої ньюанси: якщо буде через рік повторна проблема і змову буде накип на стінках - це вже особливості води і гарантія на це не поширюється. В інших випадках ми сміло приймаємо притензії
Телефон мій той що в підписі
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 12:59 #1501492   #15
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Буде проводитись чистка вторинного теплообмінника.
Я так скромненько висловлю свою думку , ніфіга та чистка не дасть , тому що якщо є накип на стінках то вода принаймі повинна йти теплою , літньою, но ніяк не холодною. Або там вже мегаофігенний накип який би знизив тиск практично до 0 або хз ....... ( Но надіюсь що я помиляюсь і все обійдеться лише промивкою теплообмінника )
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 13:18 #1501502   #16
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Я так скромненько висловлю свою думку , ніфіга та чистка не дасть , тому що якщо є накип на стінках то вода принаймі повинна йти теплою , літньою, но ніяк не холодною. Або там вже мегаофігенний накип який би знизив тиск практично до 0 або хз ....... ( Но надіюсь що я помиляюсь і все обійдеться лише промивкою теплообмінника )
Ти уважно прочитав всі мої дописи в цій темі?
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 13:32 #1501516   #17
zhjckfd
 
Аватар для zhjckfd
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

В мене була та ж проблема. Чистка теплообмінника нічого не дасть. Потрібна заміна датчика. Він скоріш за все вийшов з ладу.
zhjckfd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 13:39 #1501522   #18
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

П%здец кіко спеціалістів. Я хз шо я на сервісі роблю. Іду пасти свині мож там мене вчити небудуть.
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (18.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 14:14 #1501555   #19
Vovan_82
 
Аватар для Vovan_82
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Професійні майстри секретами про ремонт не діляться
Vovan_82 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (18.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 16:04 #1501635   #20
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
. Я хз шо я на сервісі роблю. .
Сидиш за компютером
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:19.