Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.02.2013, 16:29 #2140275   #101
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Мені також цікаво це знати, звідки в людини такі знання?
Вчився в семінарії!!??
Benjamin,не переоцінюйте його ,не настільки ж )))

Він прочитав більш як в 1000 сторінок тему зі свідками
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Benjamin (14.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 16:38 #2140283   #102
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Мені також цікаво це знати, звідки в людини такі знання?
Вчився в семінарії!!??
Вроді він зі свідками вивчав біблію,колись...
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 16:50 #2140289   #103
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Вроді він зі свідками вивчав біблію,колись...
в Біблії про індульгенції нічого нема
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 21:39 #2140442   #104
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Андрій Іванович, давай начистоту. Я і Вікіпедія все знає про індульгенції, але я вчуся в вас і вибираю цитати, які мені найбільше підходять.
І взагалі саме від тебе мені цікаво почути відповідь на питання з якого все почалося.
Ти відповів що Бог віддав свого сина:
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Закону справедливості!
Отже, Закон справедливості, вище божих законів і навіть ваш бог вимушений йому підчинятися і жертвувати своїм сином?
Отже самого Бога і його закони (по твоєму) можна просту опустити ілюди напряму будуть підчинятися Закону Справедливості? Для чого нам посередники в виді релігії?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 22:40 #2140487   #105
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Отже, Закон справедливості, вище божих законів і навіть ваш бог вимушений йому підчинятися і жертвувати своїм сином? Отже самого Бога і його закони (по твоєму) можна просту опустити ілюди напряму будуть підчинятися Закону Справедливості? Для чого нам посередники в виді релігії?
Намагаєшся все заплутати? Закон справедливості і є Божим Законом, так само як і закон любові. Заповіді просто уточняють і деталізують ці закони. Тому не можливо обійти закони Божі, бо вони і є фактично законами справедливості в більш детальній формі.Неможливо виконувати закон справедливості оминувши Заповіді і самого Бога!
Релігія - в перекладі звязок із Богом, тому вона є не посередником а звязком, і з Богом і з тим же законом справедливості.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 23:18 #2140514   #106
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Сомбра,то для тебе матеріально забезпечене життя = щастю?
Ужас!
Чуш... ти в нас капец не заітересований в матеріальних благах.
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Хто знає якісь реальні варіанти?
І взагалі,як там зараз справи в англії,шо там можна робити і які перспективи?
Чи ця фальшивість тільки до мене як до не віруючого??
От не люблю таку двуликість!!! Не нада тільки казати шо тут роботи нема!! Є робота, але хочеш заробляти більше!! І не кажи шо не шукаєш матеріальних благ)))
Відповіді не чекаю

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Мені також цікаво це знати, звідки в людини такі знання?
Вчився в семінарії!!??
Так біблію вивчав з олівцем. І не раз. Багато вчив на память))) Так я з Єговістами вчив португальську мову, за що їм безмежно вдячний.
Пройшов бібілію на нашій мові з Лео Таксілем,
Багато читаю не тільки про християнство)) Цікавлюсь релігіями з дитинства.
Дітям даю обидва варанти розуміння релігій вони впрві обрати свій шлях і віри і не вірря.
Теми в релігії більше читаю. А чого вас так дивує? всюди є плюси. На відкритті Ноева ковчега( пивоварні) я виграв вікторину по питанням Ноя і потопу. Думаю там було багато віруючих.
Для багатьох віра це просто віра, а не знання бібілї. Для мене знання бібілї і історії релігій (писав курсову по науковому атеїзму в свій час) зараз хоббі.

Востаннє редагував Сомбра: 14.02.2013 о 23:18. Причина: Пізніше додано
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 23:30 #2140524   #107
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Чуш... ти в нас капец не заітересований в матеріальних благах.
)))))))))))))))))))))

До чого тут це. То,шо людина шукає собі краще місце в житті,то одне,а то,шо ти вважаєш багатих людей явно не покараними Богом,то це просто брєд!
Вибач,тут іншого слова не підбереш. Бо згідно твоєї логіки,то простий народ жостко покараний,а олігархи,то найкращі сини Божі... бо вони багаті...


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Чи ця фальшивість тільки до мене як до не віруючого??
От не люблю таку двуликість!!! Не нада тільки казати шо тут роботи нема!! Є робота, але хочеш заробляти більше!! І не кажи шо не шукаєш матеріальних благ)))
Відповіді не чекаю
Можеш не чекати,але я відповім!
Сумніваюся... нє,я впевнений,шо ти не зрозумієш,бо в тебе все зводиться до матеріального!

А своїй жінці бажання виїхати,я пояснював приблизно отак:

Там в магазинах нормальна їда,а не туалетний папір!
Там нормальні дороги,машини,медицина,одяг і взагалі всі товари якісніші в сто раз.
+ якщо народити там дитину,то вона вже буде громадянином нормальної,розвиненої країни,а значить буде мати хоч якийсь статус,бо статус українця,це покишо повний ноль!


Я хоть і простий,без вибадів хлопець,але мені вкрай набридло відмовляти собі купити сосиски.бо то соя а не мясо. Одягатися в секонді,бо в магазинах китайське гімно,яке можна попрати максимум два рази. Возити з собою лопату в машині,бо в власному дворі можна забуксувати на пів дня. Вмикати гучно музику в салоні,бо на тих ямах здається,шо їдеш на фірі яка скрипить всюди де тільки можливо. Спілкуватися з даї...

та короче,шо тут нема шо пояснювати,ти і сам всьо знаєш!

мені не гроші потрібні,а просто спокійне життя,без нервів і боротьби за виживання!

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
От не люблю таку двуликість
В чому двуликість, втому,що я переконаний в існуванні багатих і нещасних людей?
Таких,хоть гать гати!

Востаннє редагував wisper: 14.02.2013 о 23:30. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 23:33 #2140528   #108
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Думаю там було багато віруючих.
там навіть "святих отців "було повно,вони не грали ?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 23:37 #2140532   #109
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

а на нас тих хто тут ти рукой махнув??)) Бачу задів тебе ...вибач не хотів.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Там в магазинах нормальна їда,а не туалетний папір!
Там нормальні дороги,машини,медицина,одяг і взагалі всі товари якісніші в сто раз.
+ якщо народити там дитину,то вона вже буде громадянином нормальної,розвиненої країни,а значить буде мати хоч якийсь статус,бо статус українця,це покишо повний ноль!


Я хоть і простий,без вибадів хлопець,але мені вкрай набридло відмовляти собі купити сосиски.бо то соя а не мясо. Одягатися в секонді,бо в магазинах китайське гімно,яке можна попрати максимум два рази. Возити з собою лопату в машині,бо в власному дворі можна забуксувати на пів дня. Вмикати гучно музику в салоні,бо на тих ямах здається,шо їдеш на фірі яка скрипить всюди де тільки можливо. Спілкуватися з даї...

та короче,шо тут нема шо пояснювати,ти і сам всьо знаєш!

мені не гроші потрібні,а просто спокійне життя,без нервів і боротьби за виживання!
Бог всюди є і всюди одинаковий, проси і тобі буде дано, для чого кудись їхати, щось міняти. Все так просто , вір і все прийде само, тільки щиро вір і чекай, Життя тут на землі де володарює диявол якого господь скинув на землю, не легке, але в раю де твоя безсмертна душа опинеться , все буде по другому.
Кому тяжко в цьому життю, з легкістю буде принятий богом
А хіба Ісус не терпів, всі наші гріхи були відмолені за ті муки
А Лазарь? згадай Лазаря прожив, помер і чекав.. і шо?! Бог прийняв його до себе в рай.

А ти в Англію..Фі! Вір і все прийде! Памятаєш як Моісей водив євреїв, як накормив 5 хлібами, як манна небесна падала з неба люди їли і жили, а ти в Англію бо там краще.
Бог дав тобі Батьківщину люби ії, молись і все прийде!
Хіба міг господь тобі при народженні запропонувати іншу батьківщину, ні! хоч ти цього і достойний, але це випробовування боже і ти повинен йоги витримати!!



От вам і відповідь на питання"Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якіс амі ж вірять?"
Бо людина завжи шукає кращого. і це нормально
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 23:39 #2140534   #110
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

от дарма,ти Сомбра, мером не хочеш )
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
G1N3K10G (15.02.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 23:41 #2140535   #111
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
а на нас тих хто тут ти рукой махнув??)) Бачу задів тебе ...вибач не хотів.
я не борець,по життю,сприймаю все як є.
тай нікому крім батьків і жінки,я нічо не винен!


Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Бог всюди є і всюди одинаковий, проси і тобі буде дано, для чого кудись їхати, щось міняти. Все так просто , вір і все прийде само, тільки щиро вір і чекай, Життя тут на землі де володарює диявол якого господь скинув на землю, не легке, але в раю де твоя безсмертна душа опинеться , все буде по другому.
Кому тяжко в цьому життю, з легкістю буде принятий богом
А хіба Ісус не терпів, всі наші гріхи були відмолені за ті муки
А Лазарь? згадай Лазаря прожив, помер і чекав.. і шо?! Бог прийняв його до себе в рай.

А ти в Англію..Фі! Вір і все прийде! Памятаєш як Моісей водив євреїв, як накормив 5 хлібами, як манна небесна падала з неба люди їли і жили, а ти в Англію бо там краще.
Бог дав тобі Батьківщину люби ії, молись і все прийде!
Хіба міг господь тобі при народженні запропонувати іншу батьківщину, ні! хоч ти цього і достойний, але це випробовування боже і ти повинен йоги витримати!!
ти смішний трохи...
Дав батьківщину...
Бог дав мені цілу планету!
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (15.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 23:46 #2140541   #112
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Бог дав мені цілу планету!
)) тоді чого євреї ветались на землю батьків???
В нас різні поняття Батьківщини... Яб за свою воював би, а ти в Англію попреш. І дітей там народиш і лишиш.
Блін а писати тут на форумі я з ким буду??))))
Не приймай близько!! Я сам прожив 5 років за кордоном, це не так легко, але тут Батьківщина , батьки , могили дідусів і бабусь. Тому тут буду жити. А блага що Бог дасть, візьму , а решту сам дозароблю)))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 23:59 #2140551   #113
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
)) тоді чого євреї ветались на землю батьків???
В нас різні поняття Батьківщини... Яб за свою воював би, а ти в Англію попреш. І дітей там народиш і лишиш.
Блін а писати тут на форумі я з ким буду??))))
Не приймай близько!! Я сам прожив 5 років за кордоном, це не так легко, але тут Батьківщина , батьки , могили дідусів і бабусь. Тому тут буду жити. А блага що Бог дасть, візьму , а решту сам дозароблю)))
Бог благословляє людину на будь яку її забаганку,крім гріха,звичайно! Тому бажання жити в тому,чи іншому місці планети є абсолютно нормальним. А воювати я буду хіба з інопланетянами,якшо ті існують звичайно!

Але ми говорили про інше,а саме про те,що ти не побачив покарання в житті Каїна,бо він був багатим...

Я думаю,треба мати стільки грошей,шоб хватало,а не просто багато. А про те,що каїну постійно не хватало,можна судити навіть з кількості жінок...
Це більше схоже на прокляття якраз!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 00:03 #2140556   #114
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Бог благословляє людину на будь яку її забаганку,крім гріха,звичайно!
Бог дає вибір, а на скільки він буде правильним для бога знає тільки він. Право вибору в тебе))). Благословення на забаганки бог не давав і не дає.
Пусте...плюнь проїхали.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 09:21 #2140757   #115
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Якщо якась людина заявляє, що вона прийняла Христа і називає себе християнином.
то цілком справедливо булоб порівняти її теперішню поведінку з її колишнім способом життя,
а не з тим, якою би вона була, якби стала досконалою моментально.
Біблія каже, що в тих, хто насправді прийняв Ісуса Христа, Дух Святий діє всередині.
Тому недоліки в житті істинно віруючого повинні постійно зменшуватися.
Зараз поширена думка, що новонавернений повинен моментально стати досконалим .
Це не має підстави в Біблії.
Дайте цій людині час і ви побачите, як крок за кроком її характер і її життя будуть змінюватися
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 22:44 #2141509   #116
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Закон справедливості і є Божим Законом, так само як і закон любові. Заповіді просто уточняють і деталізують ці закони. Тому не можливо обійти закони Божі, бо вони і є фактично законами справедливості в більш детальній формі.Неможливо виконувати закон справедливості оминувши Заповіді і самого Бога!
По моїх законах справедлтвості віддати на муки і смерть хорошу, добру, розумну людину (тим більше свого сина) із-за поганих людей, які на думку Бога, не виправдали його сподівань.
Тим більше, що жерва виявилася марною. 2000 років люди вбивають, ріжуть, палять, четвертують один одного, і навіть перевершили всі звірства, які були до смерті Ісуса.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Закон справедливості і є Божим Законом, так само як і закон любові. Заповіді просто уточняють і деталізують ці закони. Тому не можливо обійти закони Божі, бо вони і є фактично законами справедливості в більш детальній формі.Неможливо виконувати закон справедливості оминувши Заповіді і самого Бога!
По моїх законах справедлтвості віддати на муки і смерть хорошу, добру, розумну людину (тим більше свого сина) із-за поганих людей, які на думку Бога, не виправдали його сподівань - дуже несправедливо.
Тим більше, що жерва виявилася марною. 2000 років люди вбивають, ріжуть, палять, четвертують один одного, і навіть перевершили всі звірства, які були до смерті Ісуса.

Востаннє редагував Пантера: 15.02.2013 о 22:44. Причина: Пізніше додано
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 23:30 #2141562   #117
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
По моїх законах справедлтвості віддати на муки і смерть хорошу, добру, розумну людину (тим більше свого сина) із-за поганих людей, які на думку Бога, не виправдали його сподівань - дуже несправедливо.
Ти про бєзвоздмезну любов шось чула?


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Тим більше, що жерва виявилася марною
хто сказав?

висновки можна зробити буде в самому кінці,марно чи ні.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 09:32 #2141649   #118
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
По моїх законах справедлтвості віддати на муки і смерть хорошу, добру, розумну людину (тим більше свого сина) із-за поганих людей, які на думку Бога, не виправдали його сподівань.Тим більше, що жерва виявилася марною. 2000 років люди вбивають, ріжуть, палять, четвертують один одного, і навіть перевершили всі звірства, які були до смерті Ісуса.
Я думаю Пантера, ви знаєте на що здатна материнська любов, вона часто буває сліпа
Невже справжня мати буде шукати справедливості по відношенню до своєї нерозумної дитини, яка зробила можливо навіть щось жахливе, чи вона покриє це своєю любов`ю і милістю? Як ви думаєте?
Давайте не будемо робити скорих висновків і почекаємо доти, поки не підростуть наші діти.і почнуть робити свої помилки
Я бачив матерів які за своїх непутьових дітей платили велику ціну(я тут зовсім не про гроші чи щось матеріальне.це саме менше що ми можемо втратити)
Так і Бог. Це не вкладається нам в голову,як то треба любити щоб віддати найдорожче, і я цього не можу зрозуміти, але це так. ми всі Його діти
Це закон милості і любові
Benjamin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (16.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2013, 17:10 #2240777   #119
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Чому наші "віруючі" люди не дотримуються тих правил, в якісамі ж вірять?

Цитата
Допис від Freefall Переглянути допис
По статистиці у нас більшість рахує себе віруючими і духовними людьми, з відкритою пащею кидаються на безбожників, прославляють церкву, Ісуса і його матір... АЛЕ це нікому нірау не заважає порушувати заповіді і вести себе неподобаюче справжньому християнину - брехати, красти, не постити, займатись сексом до шлюбу і так можна продовжувати дуже довго... виходить всі позери, або недостатньо вірять в свою віру і грають на публіку зі своєю побожністю (а що ж люди скажуть?!) ?
Причини напевно такі:

1. По справжньому не вірують.
2. Не знають толком біблії .
3. Поширена скрізь подвійна мораль. На людях каже одне, думає собі друге, робить третє.
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:06.