Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Рух атеїстів Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.09.2010, 11:18 #1447164   #1
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Рух атеїстів Тернополя

"Религии удалось убедить людей, что на небе живёт невидимка, каждый день, каждый час следящий за каждым вашим движением. У невидимки есть особый список из десяти правил, которые вам не разрешается нарушать. А если вы нарушите хоть одно из них, то у него есть особое место, полное огня, дыма, гари, где царят пытки и страдания и куда он пошлёт вас страдать, гореть, задыхаться, стенать и рыдать — навечно, на веки веков... Но при всём при том он вас любит!"
Джордж Карлин




Хоча конституцією передбачена свобода віросповідання, на мою думку це має бути тільки внутрішнім,персональним переконанням. А коли віруючих більшість - це неодмінно впливає на життя інших, не схильних до вразливості релігією людей.

Повторю цитату.

"Практически всегда абсолютизм произрасает напочве сильнойрелигиозной веры, этот факт демонстрирует, как религия может играть в мире роль источника зла.
В Ветхом Завете одно из самых страшных наказаний предусмат-ривалось за богохульство. В некоторых странах оно существует и по сей день. Статья 295-С Уголовного кодекса Пакистана предписывает за это "преступление" смертную казнь. 18 августа 2001 года к смертной казни за богохульство приговорили врача и преподавателя д-ра Юниса Шейха. Его преступление состояло в высказывании мысли, что пророк Мухаммед не был мусульманином до того, как создал религию в возрасте 40 лет. Одиннадцать его студентов донесли о "преступлении" властям.
Закон о богохульстве чаще применяется в Пакистане против христиан, как, например, в случае с Августином Ашиком "Кингри" Маси, приговорённым к смерти в Фейсалабаде в 2000 году. Христианину Маси не разрешалось жениться на любимой девушке, потому что она была мусульманкой, а, согласно пакистанскому (и мусульманскому) закону, мусульман-ская девушка не имеет права — представьте себе — выходить за-муж за христианина. Когда он пытался перейти в мусульманство, его обвинили в том, что он делает ето из корыстных побуждений"

Річард Докінз


Так і серед нас, в Тернополі громади віруючих можуть нашкодити і повпливати на життя людей. Пропоную створити об'єднання мислячих людей, і слідкувати за такими речами.

Прихований текст: Цілі, завдання і методи діяльності 


Прихований текст: Думки в слух 


Прихований текст: Питання членства 


Справи, що розглядаються.
Перше, що спадає на думку, це каплиця у Парку нацвідродження. Обговорюють її на нашому форумі. Заходьте і долучайтесь.


Зверніь увагу на корисні повідомлення у цій темі



Востаннє редагував Frenky: 12.10.2010 о 15:00. Причина: Оновлено: Цілі, завдання і методи діяльності
Frenky зараз поза форумом  
Подякували 20:
Згорнути/розгорнути список подяк

Сказав(ла) Фууу!:
BleSSeD (12.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:14 #1447323   #21
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Те, що людина використовує тільки 3/5/10 процентів свого розуму придумали лінтяї, які звикли нічого не робити і не напрягатися, і знають, що за певних умов, якщо краще старатися, плоди їх праці можуть бути кручє. ТАк от, мозок працює на всі свої 100 мозкових процентів. В кожного по різному, просто.

Додано через 2 хвилини


В біблії не написано, що інопланетян не існує.

Ну те що ви говорете не доведено ніким і нічим, це ваша субєктивна думка і в глибині душі я думаю ви знаєте що це дійсно так.... http://www.google.com/search?hl=uk&c...=&oq=&gs_rfai=

найдіть хоч одне джерело де сказано що хтось використовує 100% свій розум

Додано через 15 хвилин
Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Придумуючи "розумний замисел", ти тільки усугюбляєш проблему. Якщо вже висувається ідея великого творця, то потрібно в першу чергу пояснити загадку його власного походження.
Це я усугублюю проблему,

відповіді на такі запитання

1. Для чого ти (ми) живемо?
2. Звідки ми появилися, про еволюцію забудь бо це казка для дітей,
або поясни такі факти, коли американці висаджувались на місяць вони думали що за мільйони років там буде 3 метри пилюки, (є таке діло в космосі назив. космічний пил.) а там пилюки було кілька мм що свідчило про вік місяця в 5-6 тисяч років.

Місяць постійно відаляється від нас на дуже крихітку відстань, і якщо прикинути що планеті 1 млрд років то місяць мав би бути в ядрі планети ??? а зараз вже покинув би сонячну систему.....

Дощі що падають на замлю за мільйони років змили б уже більшість землі під воду.... теж було прораховано?

Ну скажи мені чому гранатами не будують будинки? це ж той самий взрив ! пойми що вибух до нічого доброго не приведе, я сам за освітою програміст, і якщо я будь як почну писати код програма ніколи не запрацює, скажу більше одна помилка приведе до виходу цілої системи. А ти кажеш за таке поняття як планета

Доречі ще один приклад для тебе Якщо ти бачиш годиник то думаєш що є розумний інженер який його спроектував, відлагодив і запустив в серію, а якщо ти бачиш планету настільки складну що до тепер знаходять нові види тварин і рослин то робиш висновок що це все з вибуху

Востаннє редагував Ihor: 10.09.2010 о 14:14. Причина: Пізніше додано
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:20 #1447331   #22
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
найдіть хоч одне джерело де сказано що хтось використовує 100% свій розум
От якраз свій розум кожен використовує на всі 100%, а ресурс,потенціал,можливості мозку дехто і на 0,5 % не здатен використати. На мій погляд це різні речі.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Frenky (10.09.2010), Trader_Lena (12.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:27 #1447337   #23
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
От якраз свій розум кожен використовує на всі 100%, а ресурс,потенціал,можливості мозку дехто і на 0,5 % не здатен використати. На мій погляд це різні речі.
Іра ресурс одне, а от факти і дослідження це інше, тисячі операцій в нейрохірургії свідчать про те що не використовується всі 100 %, як проводять цю операцію в черепі сверлять дирку і через тоненький шприц вводять холодний гелій після чого та частина мозку відмирає... а людина живе дальше теж мислить, живе, думає
(я не лікар так що поправте що не так, або кидайте камінням)
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:29 #1447338   #24
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Дощі що падають на замлю за мільйони років змили б уже більшість землі під воду.... теж було прораховано?
Нє ну це просто ЛУЛЗ.
На, вчися.


Якщо я скажу що мені надоїло це коментувати, наприклад "про еволюцію забудь бо це казка для дітей", то скажете що у мене бракує аргументів. Але це не так.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:33 #1447342   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

В тему закликаються Свідки Єгови!
 
Подякував(ла):
Sirco (20.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:34 #1447343   #26
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Іра ресурс одне, а от факти і дослідження це інше, тисячі операцій в нейрохірургії свідчать про те що не використовується всі 100 %, як проводять цю операцію в черепі сверлять дирку і через тоненький шприц вводять холодний гелій після чого та частина мозку відмирає... а людина живе дальше теж мислить, живе, думає
(я не лікар так що поправте що не так, або кидайте камінням)
Людина буде жити навіть з одною півкулею, і ті функції, які втратяться з ампутацією іншої півкулі з часом можуть частково відновитися з допомогою іншої півкулі. Але таких же можливостей в тієї людини не буде, на муз інструментах вона не заграє і згодиться переважно тільки для фізичної праці.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:34 #1447344   #27
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Хто створив атом?
Хто створив Бога?
erazel зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (11.09.2010), SMB (11.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:37 #1447345   #28
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Нє ну це просто ЛУЛЗ.
На, вчися.


Якщо я скажу що мені надоїло це коментувати, наприклад "про еволюцію забудь бо це казка для дітей", то скажете що у мене бракує аргументів. Але це не так.
Тут показиний процес циркуляції води.........

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Хто створив Бога?
Ніхто його не створював, бо тоді він не був би богом..........

Мій Бог це "Альфа и Омега, начало и конец, говорит Господь, Который есть и был и грядет, Вседержитель."

P.S я не свідок єгови, і нічого спільного з цією масонською організацією немаю...

Востаннє редагував Ihor: 10.09.2010 о 14:37. Причина: Пізніше додано
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:37 #1447348   #29
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
А гоміки - не підараси. Ну давай по твоєму, вже досить давно доведено, що атом це не найменша елементарна частка, коли в книжках буде виправлено це?
Може давайте дітям в садіку на запитання "чого небо синє" будемо одразу розказувати про спектр, фотони, закони фізики і т.д. Кому треба той ітак знає з чого складається атом, а кому не треба то й не забивають голову собі такими точностями. Це щось типу "необхідного рівня точності". Ти ж коли міряєш свій зріст ти не кажеш 1 метр 81 сантиметр 5 міліметрів 96 мікрометрів 45 нанометрів . Ось і тут так. наука річ занадто складна щоб її зрозумів пересічний житель.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:40 #1447351   #30
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
або поясни такі факти, коли американці висаджувались на місяць вони думали що за мільйони років там буде 3 метри пилюки, (є таке діло в космосі назив. космічний пил.) а там пилюки було кілька мм що свідчило про вік місяця в 5-6 тисяч років.

Місяць постійно відаляється від нас на дуже крихітку відстань, і якщо прикинути що планеті 1 млрд років то місяць мав би бути в ядрі планети ??? а зараз вже покинув би сонячну систему.....


лорд Кельвин пытался доказать, что эволюция не могла иметь место в силу недостаточного для её осуществления возраста Земли. Великий термодинамик ошибся в сроках по причине неверного заключения о том, что Солнце представляет собой огненный шар и составляющее его топливо должно полностью сгореть за десятки, а не тысячи миллионов лет. Безусловно, Кельвин не мог знать о ядерной энергии.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:42 #1447353   #31
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Іра ресурс одне, а от факти і дослідження це інше, тисячі операцій в нейрохірургії свідчать про те що не використовується всі 100 %, як проводять цю операцію в черепі сверлять дирку і через тоненький шприц вводять холодний гелій після чого та частина мозку відмирає... а людина живе дальше теж мислить, живе, думає
(я не лікар так що поправте що не так, або кидайте камінням)
це ж коли проводились такі нелюдські і нацистьскі досліди над людьми?
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:44 #1447355   #32
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
це ж коли проводились такі нелюдські і нацистьскі досліди над людьми?
повір так проводяться операції з нейрохірургії, якщо зможу найду фільм про це діло, там взагалі то про мозок розказують і один з аспектів нейрохірургія,

Думаю чув про такі хвороби коли труситься голова, або рука, от тоді і приходять до подібних методів
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:48 #1447358   #33
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Доречі ще один приклад для тебе Якщо ти бачиш годиник то думаєш що є розумний інженер який його спроектував, відлагодив і запустив в серію, а якщо ти бачиш планету настільки складну що до тепер знаходять нові види тварин і рослин то робиш висновок що це все з вибуху
Еволюція це процес довгий і складний. Утворення планети теж складний, але реальний. Для прикладу візьми змішай пісок з водою і добряче взбовтай, щоб получилась однорідне "болото". Але якщо то "болото" залишити в спокої на кілька днів то ти отримаєш ландшафт з піску з озерами води. Нічого не нагадує? То чому ж утворення планети для тебе річ нереальна? те саме "осідання" однорідної маси. А далі вже справа хімічний і термодинамічних реакцій.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 14:55 #1447360   #34
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Еволюція це процес довгий і складний. Утворення планети теж складний, але реальний. Для прикладу візьми змішай пісок з водою і добряче взбовтай, щоб получилась однорідне "болото". Але якщо то "болото" залишити в спокої на кілька днів то ти отримаєш ландшафт з піску з озерами води. Нічого не нагадує? То чому ж утворення планети для тебе річ нереальна?
Ти пойми що наша планета це не пісок і вода, бо навіть в цьому прикладі ти кируєш процесом....

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
лорд Кельвин пытался доказать, что эволюция не могла иметь место в силу недостаточного для её осуществления возраста Земли. Великий термодинамик ошибся в сроках по причине неверного заключения о том, что Солнце представляет собой огненный шар и составляющее его топливо должно полностью сгореть за десятки, а не тысячи миллионов лет. Безусловно, Кельвин не мог знать о ядерной энергии.
Я не знаю цієї людини, але навіть дарвін в кінці життя визнав свою теорію помилкою, коли він подивився на ОКО.


Востаннє редагував Ihor: 10.09.2010 о 15:00. Причина: Пізніше додано
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:01 #1447365   #35
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

А що таке планета як не суміш всякого космічого "мусору" що збився в купу і не почав збиратися навколо "ядра". А коли той кусок "болота" , а точнішше кусок зірки почав остигати і твердіти то в дію пішли хімічні процеси, так почали виділятися гази і рідини, а дальше все ущільнювалось і тверділо, так ми почали отримувати рельєф поверхні.

З.І. І в мому прикладі з піском ми нічим не керуємо. Ми залишаємо той зразок на призволяще, від моменту змішування діють тільки закони фізики.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Я не знаю цієї людини, але навіть дарвін в кінці життя визнав свою теорію помилкою, коли він подивився на ОКО.
А що неймовірного в оці. також можемо прослідити шлях еволюції який призвів до утворення такого органу як око.
Ти ще скажи що дятел теж неміг бути еволюціонований. так як у нього дуже велика частота ударів дзьобом і спеціально "сконструйований" для цьог череп, і без цьої конструкції він був би не життєздатним при таких навантаженнях( десь зустрічав таке твердження на якомусь форумі)

Востаннє редагував erazel: 10.09.2010 о 15:01. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:10 #1447371   #36
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Ви ж самі кажете беремо пісок і воду збовтуємо........

На рахунок землі... давай так розбери дома компютер порозкидай його скільки ти часу будеш чикати мільйон мільярд щоб воно склалось, встановилась вінда і полізло в нет? СКІЛЬКИ ПИТАЮ часу тре?

Ти думаєш що так просто побудувати щось.... навіть хаос і той складний і прекрасний.....


Ти думаєш час... будує час руйнує і тебе в тому числі ти старієш, старіє все... З гір вода змиває землю... з пляжів пісок, сам памятаю був на морі то після дощу вода вимила яму куди вліз би камаз і це тільки на пляжі в 100 м. довжини куди я бачив стільки піску забрало, а по всьому берегу.. і це тільки дощ а кожен приплив і відлив теж щось робить за 1 млн. років суші вже би не залишилось

І доречі хто створив фізичні закони??? що вони так точно працюють

Я теж колись вірив в Бога але думав що все по еволюції, але після перегляду такого фільму моя думка змінилась кардинально

http://narod.ru/disk/225396000/Kent_...rast_Zemli.avi
Ihor зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
SMB (11.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:13 #1447373   #37
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Я не знаю цієї людини, але навіть дарвін в кінці життя визнав свою теорію помилкою, коли він подивився на ОКО.
Ці слухи випущені деякою "леді Хоуп" (Lady Hope), яка склала казочку про те що дарвін перед смертю, читаючи новий заповіт, відхилив свою теорію.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Ви ж самі кажете беремо пісок і воду збовтуємо........

На рахунок землі... давай так розбери дома компютер порозкидай його скільки ти часу будеш чикати мільйон мільярд щоб воно склалось, встановилась вінда і полізло в нет? СКІЛЬКИ ПИТАЮ часу тре?

Нда, а ще скажи що спочатку не було рахівниці і калькулятора (якого називали електронно-обчислювальною машиною). От тобі і еволюція компютера!

Востаннє редагував Frenky: 10.09.2010 о 15:13. Причина: Пізніше додано
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:14 #1447376   #38
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Ці слухи випущені деякою "леді Хоуп" (Lady Hope), яка склала казочку про те що дарвін перед смертю, читаючи новий заповіт, відхилив свою теорію.
Ви дуже начатана людина, люблю з такими спілкуватися, от поясніть мені де проміжні ланки еволюції..... і те фото що друкують в книжках по біології теж підробка.... що нібито ми проходимо всі стадії еволюції від запліднення і до народження
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:15 #1447378   #39
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
в черепі сверлять дирку і через тоненький шприц вводять холодний гелій після чого та частина мозку відмирає... а людина живе дальше теж мислить, живе, думає
Якщо ти вже перейшов на наукові докази існування Бога, то поясни мені що об"єднує ці два поняття мізки з холодним гелієм і Бог.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:23 #1447380   #40
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Ці слухи випущені деякою "леді Хоуп" (Lady Hope), яка склала казочку про те що дарвін перед смертю, читаючи новий заповіт, відхилив свою теорію.

Додано через 2 хвилини



Нда, а ще скажи що спочатку не було рахівниці і калькулятора (якого називали електронно-обчислювальною машиною). От тобі і еволюція компютера!
Друже ми говоремо за еволюцію це коли хтось САМ вдосконалюється, а ти мені пишеш про науково технічний прогрес це різні речі !

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Якщо ти вже перейшов на наукові докази існування Бога, то поясни мені що об"єднує ці два поняття мізки з холодним гелієм і Бог.
Іра вибачте якщо я Вас образив чимось, тут мова йшла про те що ми використовуємо весь мозок, а я цим приклодом кажу що людям вирізають частину мозку і людина живе дальше, працює, і може на скрипці зіграти і складніше речі зробить...... як висновок коли від 100 процентів забрати 20 то різниця суттєва.... і людина мала б хоча б щось розівчитися, забути але ж ні....


Тим більше говорять що в жінок розвинута ліва півкуля головно мозку, а в чоловіків права..... (чи навпраки не памятаю)

Востаннє редагував Ihor: 10.09.2010 о 15:24. Причина: Пізніше додано
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:03.