Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Український ровер

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.05.2011, 22:36 #1660726   #1
Linyvyj
Типово Український ровер

Купив минулого літа вітчизняний велосипед "Десна 24" сьогодні на одометрі 2000 км. Транспортом задоволений. По ціні-якості, на мій погляд супер. Головна фішка - велик розкладний, легко розміщується в кладовці або в багажнику авто (якого в мене нема)). Приємно користуватись досить якісною українською продукцією.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Мій ровер.jpg (196.9 КБ, 5 переглядів)

Востаннє редагував Linyvyj: 29.05.2011 о 13:04.
Linyvyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2011, 22:52 #1660743   #2
castor
Типово Відповідь: Український ровер

ще б туда планетарну втулку...
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2011, 00:15 #1660797   #3
yurik82
Типово Відповідь: Український ровер

Втулка дорожча за цей велосипед, а за втулку+десну вже можна взяти нормальний велосипед.

Linyvyj яка там система каретки? на клини чи квадрат? каретка ще не люфтить? в рульовій колонці люфту нема? педалі не люфтять?
шум, скрип, цокіт при їзді є?

Аналогічний Салют родичка з села взяла - за місяць в ньому живого місця не залишилося (їздить дуже лайтово тільки в магазин по хліб) - в усіх рухомих частинах зїло метал що все поклинило (каретка, рульова, педалі обидва, задня втулка). Цеп і зірки банально не встигли зноситися за 100 км, окисли на шпицях були ще з магазину.

За 850 грн взяв б/в "голландця" хромолевого на 5-швидкісній планетарній втулці (аналог розрахунку 46 x 28/24/19/15/13), з переднім барабанним тормозом (стоп-кран), світло перед/зад, нержавіючі спиці всі з алю ободами (колеса як нові на вид), покришки continental town
За ті ж гроші що нещасний Салют який місяць не прослужив - зовсім іншого класу велосипед - надійний, довговічний, функціональний (широкий діапазон передач, дуже потужне переднє гальмо що працює незалежно від погоди і не потребує догляду), не потребує обслуговування, добре захищений від бруду/води


Востаннє редагував yurik82: 27.05.2011 о 00:37.
yurik82 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2011, 12:17 #1661082   #4
Linyvyj
Типово Відповідь: Український ровер

"ще б туда планетарну втулку..." - що це таке не тямлю але можу сказати, що по інструкції втулка заднього колеса - Falcone.
Каретка - на квадрат, абсолютно не люфтить не розберав і не підтягував. Педалі змінив з пластикових на дюралеві (25 грн. - пара). На рульовій колонці з'явився не великий люфт лінуюся підтягнути вона буває трохи поскрипує коли їду на крутий підйом.
В мене були гроші на іноземний ровер, але за них можна купити три наших пристойної якості.
Завдяки колесам середнього діаметру приємно подорожувати на оптимальній швидкості - близько 20 км/год.
Десь тиждень тому в Білій їхав з горба (біля повороту до джерела) на спідометрі було 57 км/год. - мало в штани не наложив. Не раджу їздити на такі швидкості - може покришка розірватись чи ще щось трапитись .
Тепер ганяю до сорока км.
Linyvyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2014, 18:53 #2387172   #5
Ternopoljanyn
Учасник
Типово Відповідь: Український ровер

Користуюсь цим ровером - Десна 24 вже (буде літом) четвертий рік. Апсолютно не шкодую про покупку. Наїздив близько 8 тисч км., їздив в Почаївську Лавру з ночівлею ~140 км. Ніяких ремонтів за цей час і не намічяється. Тільки, як сказано вище, замінив педалі та поставив нові покришки.
Ціна велика в літку 2010-го, точно пам`ятаю, була рівно 600 грн. які він відробив п`ять разів
В цілому отримав дуже багато позитиву від данної моделі.
Рекомендую!
Ternopoljanyn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2014, 21:25 #2387243   #6
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Український ровер

Цитата
Допис від Linyvyj Переглянути допис
"ще б туда планетарну втулку..." - що це таке не тямлю але можу сказати, що по інструкції втулка заднього колеса - Falcone.
планетарна втулка - це шоб передачі були - від 3 до 8 - вони всередині втулки перемикаються
але вона дорога

в мене давно руки чешуться купити десну або аіст з колесами 20" і переробити під передачі
але якщо вдастся такий вел купити то посталю не планетарку, а зичайний пятерик і перемикач, імхо конструкція дозволяє

http://tur-rusakova.land.ru/ - пенсіонерка з Алчевска об"їхала на велі типа того що в тс всю Європу
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:48.