Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Військовий переворот у Туреччині

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.08.2016, 09:45 #2648539   #61
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Пантера,просто він дивиться на проблему глобально та далекоглядно.
Це як порівнювати сьогодні страшну трагедію покопаних студентів,яка схвилювала країну і всі "незначні"біди які стались потім.
В Туреччині це "потім"не настало.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (14.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:02 #2648545   #62
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Пантера,просто він дивиться на проблему глобально та далекоглядно.
Це як порівнювати сьогодні страшну трагедію покопаних студентів,яка схвилювала країну і всі "незначні"біди які стались потім.
В Туреччині це "потім"не настало.
Не сміши. Він думає що 80 тис. службовців готували державний переворот.
І можна порівняти не з Україною, а, наприклад, з Німеччиною. Гітлер також почав з придушень переворотів і з чистки населення. І основна маса народу його дуже підтримувала. Про всі "незначні" біди які сталися потів з цілим світом, ти знаєш.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (16.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:03 #2648546   #63
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Думаю українських 20 тисяч вчителів та журналістів теж були б не проти,щоб їх спочатку закрили,а через тиждень-два випустили,але щоб потім не було десятків тисяч жертв, війни,мобілізації,в три рази нижчих зарплат ,в три рази вищих цін і непосильних комунальних та двох з половиною років невідомості.
Ти мислиш якимось своїми примітивними симпатіями,о релігію загасили,ура світська мусульманська країна,просвітництво і т.д .
Згідна,прикольно але якщо це має бути ціною того,що сталось із Сирією,то краще вже так.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (14.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:14 #2648552   #64
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І можна порівняти не з Україною, а, наприклад, з Німеччиною. Гітлер також почав з придушень переворотів
Ну ось тепер якщо в Україні хтось захоче здійнити ,,майдан,, то буде придушення отаке як ти пишеш. Вийдуть кишенькові батальйони,з власної ініціативи звісно,введуть у країні військовий стан,і посадять мільйон держсужбовців як треба буде. Бо тому що це вже будуть не люди,а ватніки,зрадники,проплачені шпіони путіна,сепаратисти,українофоби,які вийшли проти патрітичної влади,проти ЄС. Чому вийшли? бо росія в агонії,тому пуйло кинуло усіх консерв на майдан,і це останній бій. Даві гадоф
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:15 #2648553   #65
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Думаю українських 20 тисяч вчителів та журналістів теж були б не проти,щоб їх спочатку закрили,а через тиждень-два випустили,але щоб потім не було десятків тисяч жертв, війни,мобілізації,в три рази нижчих зарплат ,в три рази вищих цін і непосильних комунальних та двох з половиною років невідомості.
Ти мислиш якимось своїми примітивними симпатіями,о релігію загасили,ура світська мусульманська країна,просвітництво і т.д .
Згідна,прикольно але якщо це має бути ціною того,що сталось із Сирією,то краще вже так.
По перше, їх звільнили з роботи, без права викладати. Розкажи це їм, як їм повезло. Ти ж он парашся про зарплати і комкналку, а вони тіпа щасливі.
А, по-друге, тебе щось конкретно заклинило на майдані. І про що б з тобою не говорили, ти переходиш на "студентів".
Як на мене, найгірше що може бути в країні, це правитель - диктатор. Бо потім ЖИТТЯ (не комуналка і зарплата) всіх жителів цієї країни і цілого світу буде залежати від настрою однієї, часто психічно неврівноваженої, людини.
І коли ця людина вирішить, що весь світ проти неї і почне 3 світову, то велика комуналка покажеться тобі найбільшим щастям.
І тому як би ти не розказувала про біди в Україні, це таки набагато краще ніж Путін чи Ердоган при владі.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:28 #2648557   #66
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Як на мене, найгірше що може бути в країні, це правитель - диктатор.
А можеш пояснити на свому особистому досвіді,як ти відчуваєш ту тонку грань між правителем диктатором,і не диктатором? Як відрізнити диктатора,приміром від господарника,який тримає все під контролем. Чи суто зі ЗМІ інфа. Як наш то винахідливий розвідник,я к чужий то гидкий підступний шпіон?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:40 #2648562   #67
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А можеш пояснити на свому особистому досвіді,як ти відчуваєш ту тонку грань між правителем диктатором,і не диктатором? Як відрізнити диктатора,приміром від господарника,який тримає все під контролем. Чи суто зі ЗМІ інфа. Як наш то винахідливий розвідник,я к чужий то гидкий підступний шпіон?
пояснюю тобі, диктатура тоді коли все рішає 1 людина, демократія це коли розвинуті різні інститути влади.
 
Подякували 2:
Пантера (14.08.2016), TheGame (15.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:43 #2648563   #68
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
пояснюю тобі, диктатура тоді коли все рішає 1 людина, демократія це коли розвинуті різні інститути влади.
У нас зараз демократія?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:45 #2648564   #69
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
У нас зараз демократія?
так, корумпована, кривенька демократія.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:45 #2648565   #70
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
По перше, їх звільнили з роботи, без права викладати. Розкажи це їм, як їм повезло. Ти ж он парашся про зарплати і комкналку, а вони тіпа щасливі.
А, по-друге, тебе щось конкретно заклинило на майдані. І про що б з тобою не говорили, ти переходиш на "студентів".
Як на мене, найгірше що може бути в країні, це правитель - диктатор. Бо потім ЖИТТЯ (не комуналка і зарплата) всіх жителів цієї країни і цілого світу буде залежати від настрою однієї, часто психічно неврівноваженої, людини.
І коли ця людина вирішить, що весь світ проти неї і почне 3 світову, то велика комуналка покажеться тобі найбільшим щастям.
І тому як би ти не розказувала про біди в Україні, це таки набагато краще ніж Путін чи Ердоган при владі.
Зарплати та комуналка для 70-ти мільйонів,зауваж і це ще при найкращих розкладах.
Розумію,трохи загальмувалось все на сході ,перестала боятись,почала знову по курортах їздити і вже знову нічого гіршого від диктатора нема.Хоча ще два роки тому,коли реально смаженим запахло теж писала,що гірше війни нічого
бути не може і яка різниця який дурачок нами правити буде.

Востаннє редагував Ingenue: 14.08.2016 о 10:56.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 10:53 #2648567   #71
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
так, корумпована, кривенька демократія.
Корумпована демократія , називається бардак .
І ще,а хіба у нас не вирішує все одна людина?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 11:05 #2648570   #72
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Пантеро,я до тебе ставлюсь з повагою за те що при здатності часто обманюватись у тебе є й здатність зрілої людини при здорову глузді,прощати та визнавати свої помилки.
Але нафіга ти радиш комусь ставати на одні й ті самі граблі,в той час,коли їм вистачає розуму повчитись на чужих помилках.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 15:30 #2648621   #73
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Пантеро,я до тебе ставлюсь з повагою за те що при здатності часто обманюватись у тебе є й здатність зрілої людини при здорову глузді,прощати та визнавати свої помилки.
Але нафіга ти радиш комусь ставати на одні й ті самі граблі,в той час,коли їм вистачає розуму повчитись на чужих помилках.
Тебе знову на майдан занесло)
Навіть якщо перспектива розвязання війни Ердоганом тебе не лякає, то скільки постраждалих для тебе вже є погано.
20 тисяч арештованих і 80 тисяч звільнених для тебе все рівно ще краще ніж майдан? Більшість арештованих заривають в скотомогильниках без суду. Але все рівно краще ніж майдан? А прикинь якщо серед отих безневинно арештованих, ти чи твої родичі. Тоді все рівно норм. Тобі вже не пофік буде що там в країні?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 16:22 #2648631   #74
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Тебе знову на майдан занесло)
Навіть якщо перспектива розвязання війни Ердоганом тебе не лякає, то скільки постраждалих для тебе вже є погано.
20 тисяч арештованих і 80 тисяч звільнених для тебе все рівно ще краще ніж майдан? Більшість арештованих заривають в скотомогильниках без суду. Але все рівно краще ніж майдан? А прикинь якщо серед отих безневинно арештованих, ти чи твої родичі. Тоді все рівно норм. Тобі вже не пофік буде що там в країні?
краще ніж війна
ні прикинути не можу,шо отако приходять і нізащо закривають,чи за те що переворот влаштували й підтримали?
я таким не займаюсь
а прикинь,якщо ти в Сирії живеш і тебе разом з родичами щоденно бомблять
В Туреччині,як і в Україні було все прекрасно і спокійно до переворотів ніяких репресій,ніхто нікого не вбивав,не стріляв,ніде не закопував.
Ні з того ні з сього береться купка непонятно чим недовольних,яка на рівному місці розхитує ситуацію аж до цілком можливої війни.Хтось ідейні,хтось проплачені,хтось обмануті,хтось просто дурні,але мені важко співчувати тим хто не задумуючись про наслідки тягне десятки мільйонів у дупу.

Востаннє редагував Ingenue: 14.08.2016 о 16:29.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 19:53 #2648665   #75
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
краще ніж війна
ні прикинути не можу,шо отако приходять і нізащо закривають,чи за те що переворот влаштували й підтримали?
я таким не займаюсь
а прикинь,якщо ти в Сирії живеш і тебе разом з родичами щоденно бомблять
В Туреччині,як і в Україні було все прекрасно і спокійно до переворотів ніяких репресій,ніхто нікого не вбивав,не стріляв,ніде не закопував.
Ні з того ні з сього береться купка непонятно чим недовольних,яка на рівному місці розхитує ситуацію аж до цілком можливої війни.Хтось ідейні,хтось проплачені,хтось обмануті,хтось просто дурні,але мені важко співчувати тим хто не задумуючись про наслідки тягне десятки мільйонів у дупу.
Інженю, заткнись з тим майданом хоч в цій темі, вже сусідню засрали. Тут про Туреччину. Усікла.
А там на слідуючий день після так званого перевороту (на слідуючий день!) арештували тисячі людей. Навіть ще тоді лояльні США виразили сумнів, що за одну ніч можна скласти такі списки. Тобто, що б до тебе дійшло, Ердоган готувався до "перевороту" вже дуже давно. Я бачила відео людей яких арештовували, це старі викладачі і вчителі, які точно не готували ніякі перевороти. Там страждають нівчому невинні люди, а ти ніяк не заспокоїшся бо твій бізнес тут пропав, а ти в втекла. Може б краще на машині навчилася їздити.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (15.08.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 21:30 #2648673   #76
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Розумію, доля Туреччини болить аж до втрати людського обличчя.
Ти реально крута,я побігла затикатись і вчитись водити)
А ти що будеш робити,плакати за невинними турецькими інтелігентами,чи підеш їх звільняти?
Чи може я в цій темі своїм неприйняттям твоєї позиції стою на заваді у боротьбі з Ердоганом?

Додано через 55 хвилин
Короче і я вже нарешті прочитала за посинанням алєко,який у мене в ігнорі
80 тисяч втратили роботу,18 арештовано,а де про те що більшість з арештованих закопують в скотомогильниках?
Я запитувала у тих що в Туреччині живуть,кажуть неправда,нікого не страчують.
Ти шось себе занадто накрутила,а потім ще як великий гуманіст на людей кидаєшся.

Востаннє редагував Ingenue: 14.08.2016 о 21:30. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 22:08 #2648694   #77
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Додано через 55 хвилин
Короче і я вже нарешті прочитала за посинанням алєко,який у мене в ігнорі
80 тисяч втратили роботу,18 арештовано,а де про те що більшість з арештованих закопують в скотомогильниках?
Я запитувала у тих що в Туреччині живуть,кажуть неправда,нікого не страчують.
Ти шось себе занадто накрутила,а потім ще як великий гуманіст на людей кидаєшся.
Це ти серйозно? Запитувала чи не закопують? Ну ти даєш. Ще мене запитай чи в Україні нікого не закопують.
І що турки казали - не страчують, бо нам по телевізору не сказали.
Прикинь в радянському союзі люди не знали, що НКВДісти когось закопують.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (14.08.2016), ion (14.08.2016), TheGame (15.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 22:36 #2648699   #78
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Це ти серйозно? Запитувала чи не закопують? Ну ти даєш. Ще мене запитай чи в Україні нікого не закопують.
І що турки казали - не страчують, бо нам по телевізору не сказали.
Прикинь в радянському союзі люди не знали, що НКВДісти когось закопують.
Я можу зрозуміти що турки не знають і що в рад.союзі,можливо,не всі знали.
Не розумію тільки звідкіля ,при цьому, ти знаєш і так впевнено та категорично переконуєш,ніби бачила на свої очі,що більшість з 18-ти тисяч вже стратили і закопали в скотомогильниках?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 23:31 #2648712   #79
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Цитата Не розумію тільки звідкіля ,при цьому, ти знаєш і так впевнено та категорично переконуєш,ніби бачила на свої очі,що більшість з 18-ти тисяч вже стратили і закопали в скотомогильниках?
Читай та насолоджуйся: http://www.dw.com/uk/спроба-військов...дій/a-19403695
Чи ти тільки раша тудей читаєш?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 23:52 #2648713   #80
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Військовий переворот у Туреччині

Попрошу ще з того полотна цитату,про розстріли без суду та слідства і закопаних у скотомогильниках більшості з 18-ти тисяч арештованих.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:12.