Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Справжні велосипедисти. Бережани

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2006, 15:26 #184124   #1
Zombie [Coffe]
 
Аватар для Zombie [Coffe]
Типово Справжні велосипедисти. Бережани

The END
150 км і 7 годин їзди. У цьому сезоні таку відстань за день я проїжджаю другий раз.
150 км і 40 з них в темряві, з 2-ма фарами на чотирьох – їхали мовчки одною групою - підводний човен U-571 на «Шосе 60». Навколо – хоч око вибери, у хвості Тайгер відблискує червоним ліхтарем, попереду Зомбі в жовтій курточці, в середені Веталь і Бхаґаван, і видно 10 метрів білої смуги, що розділяє асфальтований фарватер буття і невпорядковані мілини битих пляшок, зім’ятих цигаркових пачок, порваних презервативів та інших викиднів життєдіяльності мешканців deep black road . Група велосипедних терористів на ворожій території - сині, світломаскувальні ліхтарі, щоб не заскочили з повітря, повна радіо- і нерадіо- мовчанка - четверо камікадзе тягнуть свої божественні ду(ші)пи по межі світла і темряви, буття та небуття, до теплих ліжок.

Насправді ліхтарі, щоб своєчасно засікли і не роздавили нас різні камази, мази, вази, белази, мазди, опеля, форди, фольксвагени, гази і прочеє і прочеє, що сліпить, гудить, сигналить, пролітає, проскакує, обдуває, обсмалює, глушить, зкидає з дороги, деструктує, аннігелює велосипедиста до пішохода, мавпи, бактерії, роздушеного їжачка, необережного метелика на вітровому склі.

У такі моменти не прочь би стати сперматозоїдом і заховатися десь у татових яйцях, щоб народитися у більш слушний час і у більш слушному місті. Наприклад якимось то нащадком Синявських чи Потоцьких що в різні часи володіли Бережанським замком і їздити літом санями по соломі із сіллю від замку до Мисливського палацу. Та ми крутимо, такі як є так як виходить і туда куда веде наша

Дорога

В Бережани - 55 км. 55 кілометрів осені - червоної, жовтої, місцями ще зеленої золотої осені. 2 години 40 хв. посиленого вкручування.
Туди - назад в мене вийшло 150 км 840м, максимальна швидкість 71,4 км/год., один привал в Плотичі на пачку соку і печеня і ось нас вже гостинно зустрічає Вова (SoKILL), і веде, і росказує, і показує.

Фізичне виснаження додає гостроти відчуття і сприйняття. Жага побачити все, збиває з пантелику, розриває на шматочки. Часу для всього як завжди обмаль. А тут в нас і музей і тюрма (Бережанська колонія для малолітніх), замок, палац, парк, банк, пошта, костел, церква, люди, коні, корови, озеро (спустили і від нього смердить рибою), ратуша і музей - звичайний провінційний краєзнавчий музейчик схожий на всі інші музейчики, де все цікаве сховано у фондах і запасниках, купа банальних експозицій, котрі повторюються в тій чи іншій мірі у всіх подібних музейчиках по області, гарна підбірка вишивок, зали слави УПА і ветеранів Великої вітчизняної війни, трохи того, трохи сего: археології, макетів замку, зброї, побуту, цікава розповідь екскурсовода (яка нажаль ніде не занотована і непродубльована текстом на папері - ще не вміють у нас як належне приймати туристів), і враження від живого міста, старих і нових кам’яниць.

Бережани – мабуть єдине місто, де мешканці точно знають дорогу до Раю. Спитайтесь будь кого – і вам покажуть напрямок і скажуть відстань. Наприклад я спитався так:
-Я попаду цією дорогою до Раю.
- Так, звичайно попадете, - відповіла перехожа.
Рай - це село, біля міста, де розташований ландшафтний парк і мисливський палац.
Дещо справді нагадує Рай, який пару сотень років тому покинули боги.
І ми там побували, поїли, попили, покупалися в джерелі.

Колись (це було років 10 тому) викараскався на стіну Кременецької фортеці і раптом відчув, як побачив, битву, стріли списи, татар, кров, страх. Чи то уява колись була така. Але зараз не буває в мене таких вражень від старих розвалин, зате завжди купа вражень від

Людей

Що мене оточують, з якими я знайомлюсь, мандрую, ворогую, дружу, їм ...
Отже поїхало нас четверо: Bhagavan, VetalR, Zombie, Tiger, а Бережанах зустрічав нас SoKILL.

Tiger – відразу зауважив що він в поганій формі, і їхати нормально не може, і якщо ми згодні його по 30 хв. чекати, тоді він поїде, слідкував за тим, щоб сміття не викидали на дорогу і роздавав всім свої кислі яблука.
VetalR – приїхав на півгодини раніше від всіх, віз суспільний вантаж (аптечку) а з магазина пиво і водичку, багато не говорив, їхав скільки треба на чесному слові та одному диханні (і де в нього тільки сили бралися) , наприкінці подорожі свою думку висловлював виключно за допомогою слів і виразів, що є у широкому вжитку на теренах україно - і російськомовного суспільства, проте значаться як нецензурні.
Bhagavan – зачіпляє штани прищепкою, щоб не зачіплялися за ланцюг, юморить по поводу і без, надійно прикриває тил, якщо його не попросити про інше, не їсть кислих яблук, про що деколи забуває, знається на шкарпетках і літературі.
SoKILL – з метою підвищення КПД ровера, їздить переважно на одному (задньому) колесі, п’є горівку, пиво, коньяк інше, мабуть любе.
Zombie – пив з SoKILL коньяк, пиво, купався з ним у бережанському джерелі що знаходиться в с. Рай, (в коментах ще мабуть щось подописують).

Початок.
Ось уже вдруге їдемо четверо. І четверо повертаємось. Хочеться за то випити, щоб скільки виїхало стільки і повернулось.

З.І. Особливо треба відзначити ВєталяР. Хоч сьогодні ні ходити, ні сидіти він не може, зато вчора їхав здорово. Ось що значить сила волі.

Деякі фотографії, які зробив SoKill:
справжні велосипедисти


нас нє догоніш


на Чортовому камені


зліва на право: Зомбі Тайгер ВєтальР Бхаґаван


проміняв


ВетальР

всі стоять, а Бхаґаван іде


Всі фотки, зроблені SoKill можна подивитись тут:
http://pics.livejournal.com/zombieco...llery/00008wq8

Відео, зроблене SoKillhttp://infostore.org/info/1898618/MOV00004.3gp
http://infostore.org/info/1898596/MOV00003.3gp

Деякі фотки, зроблені Tiger

Костел в Шибалені


Костел в Шибалені


Замок в Бережанах


Бхаґаван


Мури


Всі фотки, зроблені Tiger, можна подивитись тут:
http://pics.livejournal.com/zombieco...000bypt?page=1

Про Бережани можна почитати тут:
http://www.castles.com.ua/index.php?id=n27n
Zombie [Coffe] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 15:38 #184133   #2
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Да, класно визїздили.
Але радуйся, шо мен ез вами небуло. Ти б у мене пиздюлін таких би наловив шо б сидіти точно неміг. Треба догадатися слоникслоникслоник, виїзджати в 7 годині вечора. Та за таке Х_я відривають і в сраку засовують. Ти ж самий старший був, ти за групу відповідав, а ти так прошляпив. ПОЗОР.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 16:07 #184147   #3
Ttiger
 
Аватар для Ttiger
Типово

Враження справді незабутні.

Особисто мені найбільш незабутнім був час коли я їхав сам в зловісній темряві лише із заднім ліхтариком, який час від часу блимав з невпевненим інтервалом, мабуть йому було страшно, і бачив лише 2-5 м білої смуги яка з нашими дорожніми службами у деякі світлі моменти сліпило вражаючи чорним сяйвом. І лише пітьма проїжджаючих повз заблудшого сина з трьома блимаючими світлодіодами чотирьохколісних громил давало поняття що попереду ще дорога, і не давало побачити світло в кінці тунеля яке світило яскраво чорними відтінками.

В результаті цієї поїздки Tiger вирішив удосконалити свій задній ліхтар для того щоб у наступних поїздухах краше прикривати заблудші душі(пи) тих учасників що попереду роблять темряву від свої блакитних ліхтариків. Доставивши у нього ще 2 світлодіодика як два ока що будуть відлякувати необачливих водіїв.

Також можна відзначити що будучи у поганій формі відставав я від учасників лише на перших 15-20 км і не 30 хв що не може не радувати. Ну а після 20 км набравшись від невідомих сил нашого буття тримався в непоганій формі аж до повернення в Тернопіль де біля озера мало не здох (це був десь 140-вий км) і знову попивши води із Раю біля ж/д вокзалу й набравшись сил вирушив до дому. Маючи на спідометрі 143 км думав заскочити на стадіон і домотати до 150 км та дзвінок з дому відбив цю охоту.
Ttiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 16:22 #184168   #4
SoKILL
 
Аватар для SoKILL
Типово

...Ну не знаю як Ви хлопаки добрались до Тернополя... , я після декількох кілометрів по Бережанах не відчував дупи, а ноги тягнулися як не мої.

Добре запам"ятався привал в сРАЮ, коли пили 42-градусний коньяк, закусували його квашеним огірком з канапок(приготовлених зомбі), та запивали те все добро пивом прикупленим у місцевому гіперМаркеті ...

Шкода, що побачили тільки третину того, що я збирався продемонструвати довгоЧеканим гостям...., але є надія на повторні відвідини , найбільше хотів бис показати телевізійну вишку, з якої відкривається найкращий та найповніший краєвид м.Бережан!
SoKILL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 16:29 #184186   #5
SoKILL
 
Аватар для SoKILL
Типово

erazel
А ти чо злосний ???
Жаба давить що не їздив з мужиками в Бережани ???
SoKILL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 16:53 #184228   #6
Ttiger
 
Аватар для Ttiger
Типово

Ах мало не забув

erazel
"...Ти б у мене пиздюлін таких би наловив..." . Ти це писав до Зомбі, але тепер й сам маєш таких получити бо обіцявся десь, чи то на форумі чи в асі, що маєш Зомбі пяного з Бережан тягнути в Тернопіль а не тягнув. Пробалаболив. Чи я не правильно зрозумів? Хотілося б почути твої виправдяння перед майбутньою веселухою
Ttiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 18:19 #184323   #7
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

Zombie [Coffe]
Ти так кажеш ніби я знаю тіки мати і п*ю горівку!
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 19:02 #184360   #8
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

А пиво я таки віз, бо з дуру взяв великий рюбзак(дурік). І на останніх 2/3 дороги в мене проснулось 3-тє дихання (2-ге проснулось ше по дорозі туди) і я їхав в темпі зомбі!!!!!
Ttiger
Ну ти і удосконалювач, але ліпше б купив переднього ліхтаря, бо якшо водій сліпий, то хоч прожектор вішай!
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 19:58 #184394   #9
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово

молодці!
за вас по 100
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2006, 22:12 #184437   #10
Ttiger
 
Аватар для Ttiger
Типово

VetalR
Ну не скажи ти був єдиним без жодного джерела темряви.
Зомбі мав два передніх отемнювача(одна лампа розжарення і 3 темнодіода).
Бхагаван ліхтарик (12 темнодіодів якщо не помиляюсь).
Я заднє око саурона яке має в комплекті 3 темнодіодиків.
А ти Так що купляй ти хоч щось з джерел темряви.
Ttiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2006, 07:49 #184507   #11
Zombie [Coffe]
 
Аватар для Zombie [Coffe]
Типово

VetalR
Я думаю, що Тайгер би не дозволив тобі горівку пити
Мало шо взяв великий рюкзак, так ще й намагався його нагрузити, чим тільки можна.
Zombie [Coffe] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2006, 07:51 #184508   #12
Zombie [Coffe]
 
Аватар для Zombie [Coffe]
Типово

Vuyko Yosyp
По 100 за кожного - це вийде півлітра на тебе одного, може ще нас запросиш, а то пів-літри зажирно
Zombie [Coffe] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2006, 08:09 #184511   #13
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово

Молодці хлопаки. Але за вживання алкоголю за кермом вам мінус. І конешно шош ви не розрахували світлового дня. І добре шо я з вами не їздив!!! а то я б ше + 40 км в темряві маслав без фар...
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2006, 08:15 #184514   #14
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Re: Справжні велосипедисти. Бережани

шо ви всьо про ровери та про ровери....
Цитата
Допис від Zombie [Coffe
]
Насправді ліхтарі, щоб своєчасно засікли і не роздавили нас різні камази, мази, вази, белази, мазди, опеля, форди, фольксвагени, гази і прочеє і прочеє, що сліпить, гудить, сигналить, пролітає, проскакує, обдуває, обсмалює, глушить, зкидає з дороги, деструктує, аннігелює велосипедиста до пішохода, мавпи, бактерії, роздушеного їжачка, необережного метелика на вітровому склі.

У такі моменти не прочь би стати сперматозоїдом і заховатися десь у татових яйцях, щоб народитися у більш слушний час і у більш слушному місті. Наприклад якимось то нащадком Синявських чи Потоцьких що в різні часи володіли Бережанським замком і їздити літом санями по соломі із сіллю від замку до Мисливського палацу.
"о сколько нам открытий чудных..."
капець! чувак, в мене нема слів, щоб виразити своє захоплення тим, як ти це написав. тому буду виражати цифрами
72359356-4=5692406920-68971925034657692=0762068420860-286
913075284672903672987629076902769207690256
902375827682768247!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2006, 14:31 #184717   #15
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

Ttiger
На наступний сизон куплю. Я зара не збираюсь далеко наніч їздити!
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2006, 17:56 #184871   #16
Ttiger
 
Аватар для Ttiger
Типово

VetalR
А зимою темнішає швидше і як тоді?
Сутінок тобі не минути.
Ttiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2006, 20:24 #184935   #17
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

Цитата:
Допис від Ttiger
VetalR
А зимою темнішає швидше і як тоді?
Сутінок тобі не минути.
Та ну вас зимою.
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2006, 20:33 #184942   #18
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

Бережани:

П.С. По проханню сокіла.
Також просив передати шо СоКІЛ і Зомбі купались в джерельному озері голяка, а навкруги ходили люди.
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2006, 08:51 #185054   #19
Zombie [Coffe]
 
Аватар для Zombie [Coffe]
Типово

Цікаво, якже ж можна купатися в Раю, як не голяка?
Zombie [Coffe] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2006, 10:04 #185079   #20
Zombie [Coffe]
 
Аватар для Zombie [Coffe]
Типово

Додав фотки!!!
Zombie [Coffe] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:10.