Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Забудови і вирубка дерев в тернопільських парках та скверах

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.02.2013, 07:00 #2147741   #81
Prikolist
 
Аватар для Prikolist
Unhappy Відповідь: Забудови в тернопільських парках

А ось це програма, за якою ВО "Свобода" пройшла на виборах. Чесно кажучи переглянувши її я думав червоного буде ну 2 - 3 зауваження і то стосовно слухань та зборів. Та відсканувавши і почавши обводити. Стало страшно. Виконано кілька пунктів і то тих які скоро всі забудуть. А те важливе і заради чого, особисто я голосував не те що не виконано, а мабуть навіть ще і не заплановано до розгляду. Можливо я помиляюся. І мене хтось підправить. Дужеб цього хотів. Також думаю що і я не все обвів тому долучаймося.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg svoboda.jpg (529.5 КБ, 37 переглядів)
Prikolist зараз поза форумом  
Подякували 2:
barvik777 (25.02.2013), Svet (25.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 07:12 #2147742   #82
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

ось тобі і благоустрій парків...
barvik777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prikolist (25.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 07:34 #2147751   #83
Prikolist
 
Аватар для Prikolist
Angry Відповідь: Забудови в тернопільських парках

До речі не хотілося це обводити, проте саме цьому і пройшла свобода на виборах... Саме ця обіцянка заставила пенсіонерів піти на вибори. Я про пільговиків, просто коли бачу як старенька заходить в буса а ХАМ водій ще і накричить і вижене. То аж соромно за того мера коли він оправдовуючись говорив що в інших містах такого нем.... ТА НАЧХАТИ НАМ НА іші міста НАЩО БУЛО ТАКЕ ОБІЦЯТИ. Якщо зразу знав що це нереально. Обідно за журналістів. Які ставлять так питання ніби щось вині п. Сергій Віталійовичу....
Prikolist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 07:56 #2147763   #84
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Не має значення, що обіцяють обранці. Вони добре знають за що вони голосують переводячи територію парку у інший фонд, різні служби добре знають що вони роблять даючи дозвіл там будувати. Прокуратура цього не бачить?
i27 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prikolist (25.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 13:06 #2148000   #85
Prikolist
 
Аватар для Prikolist
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

http://www.facebook.com/MitoProtuZabudov

Хто проти будь яких забудов у місті. Заходимо об'єднуємося ! ! ! 28 лютого пропоную прийти на зустріч із Народним депутатом України Олексієм Кайдою. Також сьогодні. Якщо будуть тут відгуки я гтовий прийти. В принципі я і так там буду десь 0 17. 30. Буду робити фото для форуму та для фейсбуку... Всіх кому небайджуа доля парку приходьте. Мене звати Олег ) буду з фотіком))) В зелені куртці та чорній шапці)))... А якщо серйозно народ. Говорив сьогодні з Головком. Так він далі натякає на судове вирішення проблема. Справа в тому що, як я поняв свободі вже байдуже. Надіюся ні. ПРИХОДЬТЕ ! Якщо назбирається хоч пару людей розділимося роботою. Бо треба збирати підписи. Тоді 28 лютого на зустрічі з Олексієм Кайдою. Я буду мати більше аргументів... Прийдіть.

Додано через 10 хвилин
Не має значення, що обіцяють обранці. Вони добре знають за що вони голосують переводячи територію парку у інший фонд, різні служби добре знають що вони роблять даючи дозвіл там будувати. Прокуратура цього не бачить?

Якщо МИ вибачте "БИДЛО" мовчимо. ТО що тоді прокуратурі робити))) доречі перечитай статтю Там і прокурора вшили))) ось так то.
http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2...-10244856.html

Востаннє редагував Prikolist: 25.02.2013 о 13:06. Причина: Пізніше додано
Prikolist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2013, 08:23 #2148530   #86
Prikolist
 
Аватар для Prikolist
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Вчора розпочав збір підписів. Дуже приємно здивований. Що майже всі хто відчинив двері ставили свої підписи майже без запитань. Багато хто казав що це нічого не дасть. Проте коли я згадував людям про програму "моя хата сркаю" всі посміхались і казали давай підпишемо .

З 2 під'їздів які я зміг обійти десь за півтора години, адже багатьом доводилося пояснювати, або показувати фото. Я зібрав 37 підписів. Тому думаю до 28 лютого я буду мати з чим йти на прийом. До Олексія Кайди. Прошу долучатися небайдужих людей.

http://www.facebook.com/olegzif , або Олег Яцків .
http://www.facebook.com/MitoProtuZabudov , або Місто ПРОТИ незаконих забудов (через пошук)
Prikolist зараз поза форумом  
Подякували 2:
barvik777 (27.02.2013), vanco2 (26.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2013, 15:03 #2154204   #88
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від Prikolist Переглянути допис
А ось це програма, за якою ВО "Свобода" пройшла на виборах. Чесно кажучи переглянувши її я думав червоного буде ну 2 - 3 зауваження і то стосовно слухань та зборів. Та відсканувавши і почавши обводити. Стало страшно. Виконано кілька пунктів і то тих які скоро всі забудуть. А те важливе і заради чого, особисто я голосував не те що не виконано, а мабуть навіть ще і не заплановано до розгляду. Можливо я помиляюся. І мене хтось підправить. Дужеб цього хотів. Також думаю що і я не все обвів тому долучаймося.
З того що ти обвів тільки своєчасне прибирання вулиць не реалізоване. Статут міста якщо я не помиляюсь принятий, а все решта обіцялось зробити за наступні роки, каденція не закінчена тому казати що не виконано зашвидко.
pberit зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
oster (05.03.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.03.2013, 17:51 #2154313   #89
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
каденція не закінчена тому казати що не виконано зашвидко.
ну це можна заявити і за годину до закінчення каденції
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
oster (05.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2013, 19:39 #2154391   #90
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
ну це можна заявити і за годину до закінчення каденції
Якщо людина обвела червоним кольором не всю програму а лише частину значить він її читав та аналізував. З обведених 5 пунктів частина має бути виконаною за 5 років, половина вже пройшла але для реалізації дещо зроблено, наприклад на вдосконалення системи теплопостачання гроші знайшли, це вже пів роботи. Реально з прибиранням від снігу проблема і заводом по переробці сміття навіть не пахне, а так менш-більш.
Але ми від теми відхилились...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2013, 05:29 #2176563   #91
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

barvik777 зараз поза форумом  
Подякували 6:
ascii (03.04.2013), Dinara (03.04.2013), Dream hacker (03.04.2013), erazel (03.04.2013), mr.psiho (03.04.2013), Іра (03.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2013, 20:44 #2177119   #92
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2...-10270165.html


Цитата
  • Новини
  • Місто
  • Афіша
  • Ціни
  • Транспорт
  • Спец-теми
  • Оголошення
  • Чат
  • Магазин RIA






Дулю тернополянам, а не межі парків


Міський голова розпорядився "засекретити" від публічного показу картографічні матеріали, в яких позначено, де будувати в місті можна, а де ні. Під категорію "інформація з обмеженим доступом" підпали навіть матеріали щодо меж парків

Численні скарги на забудову парків надходять у редакцію від тернополян. Водночас міські посадовці переконують, що у парках жодного будівництва немає.
Та журналістам чи громадськості, як виявилося, важко перевірити правдивість слів чиновників. Адже мерія "засекретила" межі парків та не хоче їх публічно показати.
Тернополі є парки?"
Через проблему вирубки зелених насаджень та забудови територій, які тернополяни вважають парками, фахівці, екологи, громадські активісти та журналісти зібралися в "Тернопільському прес-клубі" 3 квітня.
- Мене як тернополянина обурює, що зі 115 питань, які міська рада розглядає, більше ста - земельні, - каже громадський активіст Андрій Любецький. - Після них тернополяни через вікно бачать вирубаний парк та будівництво. На всі запитання до міської ради ми отримуємо відповіді, що будівництво ведуть законно. Всюди написано, що це передбачене генеральним планом міста. Та його мало хто бачив. Складається враження, що владі вигідно, коли генплан існує в кабінеті і до нього можна завжди щось домалювати.
Чи не найгостріша проблема скалалася у Тернополі з парками, вважає чоловік.
- Ми конкретно питаємо владу, чи ведеться в парках міста будівництво? І отримуємо відповідь "у парках будов немає", - каже пан Любецький. - Напрошується запитання: А в Тернополі взагалі є парки? Бо ж усі бачать, де будують. Сьогодні вирішується питання будівництва у парку Шевченка. Я хочу запитати: "Ми хочемо мати парк Шевченка і озеро? Чи нам потрібна там міська рада, яка буде вирішувати 15 господарських питань?". Я вважаю, що другої будівлі міської ради нам не треба. А ту яка є, можна розпустити!
Присутні на зібранні представники влади повідомили, що Генеральний план тернополяни за півроку може й побачать.
- Генеральний план затверджений. Зараз доробляється його складова – історико-архітектурний опорний план, - каже начальник управління містобудування, архітектури та кадастру Василь Бесага. - Розробляємо нові плани червоних ліній, які відповідають новим нормам і законодавству. Вони будуть прийняті сесією у травні. Будуть проходити обговорення. Також розробляється план зонування території. Все буде завершено десь у вересні. усі складові генерального плану будуть оприлюднені на сайті міської ради.
"Інформація з обмеженим доступом"
Та обіцянка, може виявитись цяцянкою, а наразі генплан ховають від публічного ознайомлення. Так само як і межі парків. Тернополянам залишається вірити міській владі на слово. А там, як вважають чимало людей, не завжди говорить правду.
- На даний час затверджені межі парків імені Шевченка, "Топільче" та "Національного відродження", - каже заступник начальника відділу земельних ресурсів Віктор Білецький. - На стадії розробки документи по парках: "Загребелля" та Старому парку.
Ми запитали в посадовця, чи готова міська рада повідомити тернополянам, де саме ці межі.
- Згідно з розпорядженням міського голови картографічні матеріали є інформацією з обмежиним доступом, - відпові пан Білецький. - Я вважаю, що є інші матеріали, де ці межі можна побачити. Можна прийти в земельний відділ і їх побачити.
Так фотографувати їх чи копіювати, як ми з'ясували після додаткових запитань, не можна...
До речі не лише громадських активістів "болить" питання будівництва в парках міста. Чи бува там не будують, у міській раді цікавимось і ми. Востаннє зі схожим запитанням ми звертались до міського голови Сергія Надала ще 14 березня. У письмовому запиті попросили мера зокрема проінформувати нас про площі міських парків та їхні межі. Відповідь ми отримали з запізненням і не у повному обсязі. Таку роботу пана Надала ми оскаржили в прокуратуру. Окрім відповідей на поставлені запитання ми попросили правоохоронців притягти мера до адміністративної відповідальності.
Про те, що у міськраді щодо парків говорять не всю правду або у чомусь помиляються, свідчить і наше розслідування щодо ідеї забудови 50 соток біля "Орнави". Воно було опубліковане в одному з номерів "RIA плюс" та на сайті. Згідно з Генпланом, на цій ділянці – зелені насадження. І у відповіді на наш запит про плани забудови заступник міського голови Вікторія Остапчук запевнила: ніхто нікому землю не надавав. Водночас гендиректор ПП "Продекспорт" Степан Рубай оголосив, що паркову зону у цьому місці вже скасували. А у "Схемі перспективного інвестиційного розвитку спортивно-відпочинкових зон міста", оприлюдненій в Інтернеті, на цій же ділянці під №26 - “Добудова критого льодового катку біля торгового комплексу “Орнава” (зберігаємо мову оригіналу — прим. ред.).
barvik777 зараз поза форумом  
Подякували 8:
ascii (03.04.2013), aser77 (03.04.2013), Buran (08.04.2013), Dinara (05.04.2013), erazel (03.04.2013), mr.psiho (03.04.2013), Punisher-x3m (04.04.2013), Іра (03.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2013, 21:38 #2177181   #93
aser77
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Моя думка , за декілька десятків років з усіх наявних паркових територій залишиться , співоче поле, та островок в Шевченка.( Жадібність та великий будівельний капітал проковтне усе. Це жахливий -"оскал " капіталізму.
aser77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2013, 21:56 #2178231   #94
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Троха розведу обстановку.


Хочу таку штуку в гідропарку.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 7:
ascii (05.04.2013), Buran (08.04.2013), Dinara (05.04.2013), Macy's (04.04.2013), Punisher-x3m (06.04.2013), Romko_7 (17.04.2013), Іра (04.04.2013)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 06.04.2013, 06:38 #2179478   #95
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата Мешканці з Коновальця побоюються, що у «парку» роблять стоянку


- Зведуть ще третю стоянку у парку, і наш будинок – змиє, - кажуть мешканці вулиці Коновальця. – Через існуючі дві поблизу будинку, нас підтоплює, а коли третя з’явиться, то взагалі біда буде.


Люди побоюються, що будинок після появи ще одного об’єкту взагалі почне руйнуватись.

- Дві стоянки у нас з’явились за каденції двох попередніх міських голів, - каже Олександр Гончаров. – Коли робили другу стоянку, то бульдозером провалили трубу. А в тій, кажучи по-простому, русло річки. Тож тепер коли злива, то вода підтоплює два під’їзди. Куди б не звертались, ніхто нічого не робить.

Обурює людей й той факт, що новим будмайданчиком стала знову територія у парку, та ще й навпроти школи. Що саме там з’явиться, люди не знають. Однак підозрюють, що сюди перенесуть стоянку із вулиці Довженка із «Східного», де поруч зводить об’єкт «Креатор-Буд».

Облагородили – навезли глини, каміння

Тож ймовірна поява нової стоянки по-сусідству насторожує.
- Для нас це парк, - каже Ярослав Львівський – А чи вважають цю територію у міськраді парком, ми не знаємо. Каміння сюди почали зводити улітку, стоїть тут вагончик з охоронцями. Але ніде жодної інформаційної таблички нема.

Чоловіки кажуть, що цікавились у робітників, що саме вони роблять на території. Та звісно ніхто їм нічого не пояснив.

- Вони тут проклали поверх ґрунту близько метра глини, потім привезли каміння, - продовжує пан Олександр. – Якось я зупинився та став роздивлятись. Вийшов виконроб. Почав питати, чому я тут ходжу. Я відповів, що це не приватна територія. Та яка фірма, і що тут робить, не відповіли.

Не багато вдалось вивідати у охоронників із вагончика й нашому кореспонденту. Чоловіки ще здалеку помітили його та мешканців, та коли ми підійшли ближче, зайшли у фургончик. І навіть вдали, що дрімають. Потурбувавши їх, ми почули – нічого тут не будують. Втім підтвердили здогади мешканців з Коновальця – на місці працює «Креатор-Буд».
- Тут просто територію облагородили, - пояснювали чоловіки.
Та для чого вони самі сидять там, що охороняють, відповісти не захотіли.

Не кажуть, де парк, а де ні
У подальших пошуках, хто ж на згадуваній території господарює і для чого, ми звернулись і у відділ зв’язків з громадськістю міськради та в КП "Об'єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя». У першій інстанції не могли зрозуміти з усного опису, про яку ділянку йдеться та порадили писати запит. А у другій повідомили – земля не їхня і запевнили, що в Тернополі на території парків не проводять жодних робіт.

Найбільше пояснив директор компанії «Креатор-Буд». Не заперечував, що це таки його фірма працює на згадуваній ділянці. Однак, запевнив, компанія нічого там не будуватиме.

- Наша фірма займалась там благоустроєм, - повідомив він. – Ми при підняли там комунікації доверху і все. А що там має бути і чи буде, я не знаю. То поцікавитись треба у міськради.

Тож з’ясовувати далі спробували як і порадили у відділі зв’язків з громадськістю, за допомогою інформаційного запиту. Його надіслали ще 14 березня. Про те, що у нас є відповідь, дізнались аж 3 квітня. А згідно із датою у відповіді, міськрада нам відповіла 26 березня. Та чи багато сказали?

- Інформуємо, що згідно рішення Тернопільської міської ради земельна ділянка навпроти Тернопільської ЗОШ№23 за адресою вул. Чубинського,3 зі сторони проспекту Злуки в користування не надавалась та у приватну власність не передавалась.

Хотіли ми побачити й планово-картографічні матеріали. Адже як запевнили в комунальному підприємстві, на території парку ніхто нічого не будує. Та у запиті повідомили – інформація з планово-картографічним матеріалів з обмеженим доступом.
http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2...-10270487.html
barvik777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (08.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2013, 09:23 #2179528   #96
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата інформація з планово-картографічним матеріалів з обмеженим доступом.
Оце саме прикре. Хтось може пояснити резон прихововувати таку інформацію?
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mr.psiho (06.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 10:55 #2181095   #97
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Оце саме прикре. Хтось може пояснити резон прихововувати таку інформацію?
Дійсно, на думку спадає лише одна причина - подальший деребан парків. Скільки вже лунали заклики дати чіткі межі парків, щоб потім не було фраз "а там ще не територія парків, бо досі не визначені чіткі межі". Та все марно, досі відмазуються що чіткі межі парків не затверджені.
В общім одне словоблудство, жодних чітких дій, та ще й по мірі сил приховують інформацію
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2013, 08:23 #2187910   #98
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

ще взимку порозривали пів парку під прокладку каналізаційної труби від новобудов
і так ту багнюку залишили не прибраною...
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2013, 21:17 #2188712   #99
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від snoggi Переглянути допис
всі раді бо то ще один кабак і пофік шо то парк
... таке враження що інших методів відпочинку не існує. Краще б шнуркову лінію проклали туристам чи місце для пейтболу/скейтів/роликів зробили.
Що до ковчега - з біса дорого.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від i27 Переглянути допис
Нічого, прийдуть колись до влади українці у нашому місті, і тоді рука не здригнеться посадити цих бандитів. )))
Так вже ж наче прийшли, довгоочікувані....

Востаннє редагував k382: 16.04.2013 о 21:17. Причина: Пізніше додано
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 06:32 #2188832   #100
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

кусок парку щез ...
http://www.0352.com.ua/news/304588
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:07.