Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Де ставлять ГБО в Тернополі??

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.06.2014, 08:46 #2402337   #81
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від ig0r Переглянути допис
Просто ніколи не потрібно заправляти до повного.
Чому?
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 09:06 #2402348   #82
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Чому?
Газ має властивість розширятись. Мені навіть один заправщик казав що заправляти треба на 85%.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 09:08 #2402349   #83
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від ig0r Переглянути допис
Просто ніколи не потрібно заправляти до повного. І бажано влітку заправлятися зранку.
До повного заправляюсь тільки перед дальніми поїздками, а так завжди на 100-200грн(балон 50л). Вимірював так, на пустому балоні заправив на 100грн проїхав N кілометрів, і так декілька разів, підсумував середній розхід на 100грн, потім на іншій заправці таким же способом.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 10:08 #2402372   #84
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
До повного заправляюсь тільки перед дальніми поїздками, а так завжди на 100-200грн(балон 50л). Вимірював так, на пустому балоні заправив на 100грн проїхав N кілометрів, і так декілька разів, підсумував середній розхід на 100грн, потім на іншій заправці таким же способом.
Вимірював таким самим способом.
До речі на газовій станціїї говорили, що коли заправляти до повного і не спрацьовує мультиклапан, то це повязано з тим що в них включається обратка але лічильник продовжує крутити.
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 18:01 #2402551   #85
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Чому?
Тому що деколи можна з подивом для себе обманути всі фізичні явища і заправити в 43 літровий балон 45 літрів
Причину описали вище...
Ну і тих 85%, що по техніці безпеки, то хватає з головою при будь-якому обє'мі, благо заправок вистачає і завжди можна дозаправитись...
На крайняк бензин в баку, ніхто не забороняє возити з пару літрів...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ig0r (03.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 07:42 #2402770   #86
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
.
На крайняк бензин в баку, ніхто не забороняє возити з пару літрів...
Тут не те що не забороняє, це є крайня необхідність, оскільки бензонасос все одно працює, коли машина на газу їде.
alexandor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEMIROFF (05.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 22:37 #2403146   #87
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від ig0r Переглянути допис
До речі на газовій станціїї говорили, що коли заправляти до повного і не спрацьовує мультиклапан, то це повязано з тим що в них включається обратка але лічильник продовжує крутити.
Брехня, в мене такі кльові майстри ставили гбо, що мультаклапан при заправці за десь 20 повних баків ще жодного разу не вибив, і завжди зупинялось до 50л(балон 50), тільки на укр нафті на збаразькому КП 1 раз 54 вдули в не пустий балон
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2014, 06:23 #2403204   #88
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Брехня, в мене такі кльові майстри ставили гбо, що мультаклапан при заправці за десь 20 повних баків ще жодного разу не вибив, і завжди зупинялось до 50л(балон 50), тільки на укр нафті на збаразькому КП 1 раз 54 вдули в не пустий балон
От за що і я говорю. На Укрнафті мультиклапан ніколи не спрацьовує, а на інших завжди. І тоже були в балон 42л набили 43,5 л.
ig0r зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (05.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2014, 20:16 #2403539   #89
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від ig0r Переглянути допис
От за що і я говорю. На Укрнафті мультиклапан ніколи не спрацьовує, а на інших завжди. І тоже були в балон 42л набили 43,5 л.

Пацани, літр газу це не літр води і це неозначає що якщо в балон обємом 42л невлазить більше 42л то неозначає шо невлізе 43л газу так як газ рідкий тільки за рахунок певного тиску то його можна стиснути наприклад на 1 атм більше в тойже самий балон газу вже влізе більше, чи я неправий?
Розкажу вам з свого досвіду про метанові балони, в мене стоять два балони по 6 кубів=12 кубів і літом так і влазить але зимою можна заправити навіть 15 в ті самі балони плюс якщо запоавляти не 200 атм як на більшості заправках а 250 атм (це дозволено так як балони тестуються на герметичність при тиску 300 атм) то влізе ще більше


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2014, 22:15 #2403586   #90
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Тут не те що не забороняє, це є крайня необхідність, оскільки бензонасос все одно працює, коли машина на газу їде.
Ну так.в принципі тоже правильно.без того ніяк.

Додано через 23 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Пацани, літр газу це не літр води і це неозначає що якщо в балон обємом 42л невлазить більше 42л то неозначає шо невлізе 43л газу так як газ рідкий тільки за рахунок певного тиску то його можна стиснути наприклад на 1 атм більше в тойже самий балон газу вже влізе більше, чи я неправий?
Ну тоже не спеціаліст.але коли говорив з людиною.яка мені ставила ГБО.то також задавав йому такі ж запитання.
На що отримав відповідь з його досвіду.коли в 50-ти літровий балон (точного об'єму не пам'ятаю) залили 54 літри.то він все-рівно заплатив за 50 літрів.бо по перше в документах пише 50 літрів.по друге вище описано чому при заправці до повного залазить більше ( коли вже воно ніби не пускає.але лічильник ще крутить) і по третє.що навіть якщо на заправці щось намутили з тиском.то це їм або в плюс.або в мінус і вони просто продадуть з тієї ж бочки більше або менше.
Але в кінцевому результаті в бак попадають літри.зжаті не зжаті.не важно.це розводняк.Якщо розказують.що в них щось там зжимається.то хай зіжмуть 100 літрів і заляють в 40-ка літровий балон.Ви собі уявляєте на практиці як це?Їдеш-їдеш.а газ не закінчується.
На мою думку в 3-ох літровий слоїк можна заляти 3 літри води.а газу 2 з копійками літри і ще залишити на випари.
Це я про пропан.За метан не знаю.
P.S. в інтернеті про такі речі інформації море...

Востаннє редагував NEMIROFF: 05.06.2014 о 22:15. Причина: Пізніше додано
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (05.06.2014), ig0r (06.06.2014), Kokorakatan (06.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2014, 06:32 #2403654   #91
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Пацани, літр газу це не літр води і це неозначає що якщо в балон обємом 42л невлазить більше 42л то неозначає шо невлізе 43л газу так як газ рідкий тільки за рахунок певного тиску то його можна стиснути наприклад на 1 атм більше в тойже самий балон газу вже влізе більше, чи я неправий?
Розкажу вам з свого досвіду про метанові балони, в мене стоять два балони по 6 кубів=12 кубів і літом так і влазить але зимою можна заправити навіть 15 в ті самі балони плюс якщо запоавляти не 200 атм як на більшості заправках а 250 атм (це дозволено так як балони тестуються на герметичність при тиску 300 атм) то влізе ще більше


Sent from my iPhone using Tapatalk
На рахунок метану повністю згідний, там все залежить від тиску газу. Мексимум що могли заправити 42 куби газу в Кадіка (зазвичай 38 максимум що можуть в Тернополі набити), але й наїздив набагато більше. А от на пропані коли заправляюся до повного, розхід виходить 9,5-10 літрів/100 км, а коли всього лише 35 літрів чи меньше(балон 42 л) розхід одразу получається 7,5-8 літрів/100 км. Чудо, чи не так? Тепер ніколи не заправляю до повного, навіть якщо далеко їду.
ig0r зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (06.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2014, 09:10 #2403689   #92
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від ig0r Переглянути допис
А от на пропані коли заправляюся до повного, розхід виходить 9,5-10 літрів/100 км, а коли всього лише 35 літрів чи меньше(балон 42 л) розхід одразу получається 7,5-8 літрів/100 км. Чудо, чи не так? Тепер ніколи не заправляю до повного, навіть якщо далеко їду.
В мене з пропаном навпаки получається, якщо заправляти в повністю пустий балон, до повного розхід меньший, але як від половини балону добити до повного розхід таксамо росте десь на літру півтори. Одним словом фіг його знає, для себе вирішив для їзди по місту оптимальним є заправлятись на 100-200грн в майже пустий балон. а для дальніх поїздок від пустого до повного
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2014, 09:54 #2403708   #93
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

В мій пустий 35-літровий балон влазить 24,8 - 25 л. Випробувано на кількох заправках.
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2014, 17:09 #2403854   #94
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
В мій пустий 35-літровий балон влазить 24,8 - 25 л. Випробувано на кількох заправках.

Просто в тебе так відсікатор зпрацьовує, можна поїхати до майстрів і збільшити заправку


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2014, 09:43 #2405512   #95
Yurecl
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

А скільки зараз в ДаІ заміна техпаспорта з вписанням газу коштує ?
Yurecl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2014, 10:25 #2405552   #96
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від Yurecl Переглянути допис
А скільки зараз в ДаІ заміна техпаспорта з вписанням газу коштує ?
325грн
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 11:18 #2406846   #97
Автослюсар
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Підкажіть, можливо хтось знає, скільки вартує сам сертифікат на установку ГБО з яким потім у МРЕО йти.
Автослюсар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 22:24 #2407187   #98
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Минулого року можна було купити за 300грн, зараз незнаю
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Автослюсар (15.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 12:51 #2407552   #99
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата В мій пустий 35-літровий балон влазить 24,8 - 25 л. Випробувано на кількох заправках
в мене взагалі балон 43 літра
а влазить 28+/-
треба поїхати шоб підкрутили клапан.... ато в дальняках дістає постійно дозаправлятись....

для регулювання клапана має бути порожній балон?
і де таке можуть зробити?
з БАМу аж в Острів пертись заради такого... шось нема бажання...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 13:03 #2407556   #100
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
для регулювання клапана має бути порожній балон?
По ідеї так, бо там треба знімати мультиклапан
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:00.