Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Рух атеїстів Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.09.2010, 11:18 #1447164   #1
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Рух атеїстів Тернополя

"Религии удалось убедить людей, что на небе живёт невидимка, каждый день, каждый час следящий за каждым вашим движением. У невидимки есть особый список из десяти правил, которые вам не разрешается нарушать. А если вы нарушите хоть одно из них, то у него есть особое место, полное огня, дыма, гари, где царят пытки и страдания и куда он пошлёт вас страдать, гореть, задыхаться, стенать и рыдать — навечно, на веки веков... Но при всём при том он вас любит!"
Джордж Карлин




Хоча конституцією передбачена свобода віросповідання, на мою думку це має бути тільки внутрішнім,персональним переконанням. А коли віруючих більшість - це неодмінно впливає на життя інших, не схильних до вразливості релігією людей.

Повторю цитату.

"Практически всегда абсолютизм произрасает напочве сильнойрелигиозной веры, этот факт демонстрирует, как религия может играть в мире роль источника зла.
В Ветхом Завете одно из самых страшных наказаний предусмат-ривалось за богохульство. В некоторых странах оно существует и по сей день. Статья 295-С Уголовного кодекса Пакистана предписывает за это "преступление" смертную казнь. 18 августа 2001 года к смертной казни за богохульство приговорили врача и преподавателя д-ра Юниса Шейха. Его преступление состояло в высказывании мысли, что пророк Мухаммед не был мусульманином до того, как создал религию в возрасте 40 лет. Одиннадцать его студентов донесли о "преступлении" властям.
Закон о богохульстве чаще применяется в Пакистане против христиан, как, например, в случае с Августином Ашиком "Кингри" Маси, приговорённым к смерти в Фейсалабаде в 2000 году. Христианину Маси не разрешалось жениться на любимой девушке, потому что она была мусульманкой, а, согласно пакистанскому (и мусульманскому) закону, мусульман-ская девушка не имеет права — представьте себе — выходить за-муж за христианина. Когда он пытался перейти в мусульманство, его обвинили в том, что он делает ето из корыстных побуждений"

Річард Докінз


Так і серед нас, в Тернополі громади віруючих можуть нашкодити і повпливати на життя людей. Пропоную створити об'єднання мислячих людей, і слідкувати за такими речами.

Прихований текст: Цілі, завдання і методи діяльності 


Прихований текст: Думки в слух 


Прихований текст: Питання членства 


Справи, що розглядаються.
Перше, що спадає на думку, це каплиця у Парку нацвідродження. Обговорюють її на нашому форумі. Заходьте і долучайтесь.


Зверніь увагу на корисні повідомлення у цій темі



Востаннє редагував Frenky: 12.10.2010 о 15:00. Причина: Оновлено: Цілі, завдання і методи діяльності
Frenky зараз поза форумом  
Подякували 20:
Згорнути/розгорнути список подяк

Сказав(ла) Фууу!:
BleSSeD (12.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:30 #1447383   #41
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Ви дуже начатана людина, люблю з такими спілкуватися, от поясніть мені де проміжні ланки еволюції..... і те фото що друкують в книжках по біології теж підробка.... що нібито ми проходимо всі стадії еволюції від запліднення і до народження
Проміжні ланки вимерли.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Друже ми говоремо за еволюцію це коли хтось САМ вдосконалюється, а ти мені пишеш про науково технічний прогрес це різні речі !
Це одні і ті ж самі речі. Еволюція живих істот обумовлена природнем відбором і адаптацією до умов життя, так само і компютери еволюціонують зі збільшенням потреб до них. А прсото так нічого не відбувається.

Востаннє редагував Frenky: 10.09.2010 о 15:30. Причина: Пізніше додано
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:31 #1447386   #42
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Друже ми говоремо за еволюцію це коли хтось САМ вдосконалюється, а ти мені пишеш про науково технічний прогрес це різні речі !
Друже, по моєму ти уявляеєш еволюцію як:
О, дивись який прикольний плавник в того чувака, давай я собі такий самий відрощу.
А на ділі ж:
О, ти подивись на того придурка з плавником. ... О, що це, бл_ тону.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:34 #1447390   #43
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Проміжні ланки вимерли.
Воно ясно що вимерли я не вбуквальному розумінні кажу, маю на увазі фото, документи де показано перехідну форму між видами.....

В доказ того що люди колись були не тупі і не бігали з дубінками можуть послужити піраміди, навіть при сьогоднішніх технологіях будівництво такої конструкції з такою точністю неможливе!!! там в шов між каміннями неможка пропхати лезо бритви, я вже мовчу про орієнтацію по сторонах світу, і зірках і інші дививожні цифри які демонструє нам ця будівля..

І ще десь в північній америці є тесані каменні вагою до 20 тисяч тонн, зараз кран може піднести 3-5 тисяч тонн як ці тупі люди переносили такі вантажі?
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:35 #1447391   #44
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
людям вирізають частину мозку і людина живе дальше, працює, і може на скрипці зіграти і складніше речі зробить...... як висновок коли від 100 процентів забрати 20 то різниця суттєва.... і людина мала б хоча б щось розівчитися, забути але ж ні....

Так чи інакше пошкодження частини мозку впливає на стан людини, моторні функції чи здатність до мислення, пам'ять. Запитай людей, які перенесли інсульт. (точніше їхніх родичів)
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:40 #1447394   #45
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Друже, по моєму ти уявляеєш еволюцію як:
О, дивись який прикольний плавник в того чувака, давай я собі такий самий відрощу.
А на ділі ж:
О, ти подивись на того придурка з плавником. ... О, що це, бл_ тону.
Вибач якщо щось не так написав давай по науковому

Эволюция — процесс развития, состоящий из постепенных изменений, без резких скачков (в противовес революции). Чаще всего, говоря об эволюции, имеют в виду биологическую эволюцию.

wikipedia

замінимо слова вдосконалюється на розвивається дякую за зауваження
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:43 #1447396   #46
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Іра вибачте якщо я Вас образив чимось, тут мова йшла про те що ми використовуємо весь мозок, а я цим приклодом кажу що людям вирізають частину мозку і людина живе дальше, працює, і може на скрипці зіграти і складніше речі зробить...... як висновок коли від 100 процентів забрати 20 то різниця суттєва.... і людина мала б хоча б щось розівчитися, забути але ж ні....
Ти мене абсолютно нічим не образив. Ти образишся сам коли зрозумієш,що почав дискусію з таким багажем знаннь,які не дозволять тобі довести її до логічного завершення.Ти вже не можеш мені пояснити який звязок між тим ,що людина здатна повноцінно функціонувати лише з частиною мозку і Божим буттям.
Цитата Тим більше говорять що в жінок розвинута ліва півкуля головно мозку, а в чоловіків права..... (чи навпраки не памятаю)
Ну а це тут до чого?
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:44 #1447397   #47
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Так чи інакше пошкодження частини мозку впливає на стан людини, моторні функції чи здатність до мислення, пам'ять. Запитай людей, які перенесли інсульт. (точніше їхніх родичів)
Друже ти все усугубляєш, я кажу за нейрохірургію а не за випадки коли відрізають пів голови чи що Ви там мали на увазі...., правильно якщо вирізати щось важливе то буде біда.

To Ipa

Іра я бачу тепер ви мене стараєтесь образити....

Ви мабуть до кінця не розумієте про що питаєте, ще раз по кусках якщо ми використовуємо мозок на 5-10 відсотків то вирізавши в нас 10 відсотків які сплять в НАС нічого не поміняється...... і все що я хочу сказати. А тепер навпаки якщо ми використовуємо 100 процентів голови то забравши в нас 10 процентів ми як мінімум щось втратимо!!!!

Ви читали тему зпочатку? бо там я задав питання якщо ми еволюціонуємо то чого використовуємо тільки 10 % мозку а не сто хіба цей факт не вказує на зворотній ефект.........

Зараз біжу до дому так що дискусію зможу продовжити завтра

Востаннє редагував Ihor: 10.09.2010 о 15:54.
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:50 #1447401   #48
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
І ще десь в північній америці є тесані каменні вагою до 20 тисяч тонн, зараз кран може піднести 3-5 тисяч тонн як ці тупі люди переносили такі вантажі?
Техніка розбудовування пірамід описана в вікіпедії, хоча я бачив кращі версії по діскавері. Слухай, ти хоч знаєш що таке 20 тисяч тон? ПІраміда хеопса. Інтернет каже, "Каждый блок весит в среднем 2,5 тонны, а самый тяжелый - 15 тонн, общий вес пирамиды - 5,7 млн тонн. "
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:59 #1447403   #49
Ihor
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Техніка розбудовування пірамід описана в вікіпедії, хоча я бачив кращі версії по діскавері. Слухай, ти хоч знаєш що таке 20 тисяч тон? ПІраміда хеопса. Інтернет каже, "Каждый блок весит в среднем 2,5 тонны, а самый тяжелый - 15 тонн, общий вес пирамиды - 5,7 млн тонн. "
Друже я тобі про камені казав що в південій америці

не одна піраміда Хеопса на світі така стара....

Додано через 3 хвилини
Подивіться хоч один з цих фільмів

http://rutor.org/search/0/0/000/0/kent

Відносно еволюції кидай свої....... буду радий оцінити

На сьогодні все

Востаннє редагував Ihor: 10.09.2010 о 15:59. Причина: Пізніше додано
Ihor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 16:08 #1447408   #50
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Друже я тобі про камені казав що в південій америці
Ну не Боженька ж їх там поставив.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 16:15 #1447412   #51
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

я знаю людей які не вірять в діда Мороза. Треба сказати їм хай теж обєднуються і створюють рух . результат буде таким же. Нідочого не приведе зато хоть буде з чого поржати
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 16:22 #1447414   #52
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Ihor Переглянути допис
Іра я бачу тепер ви мене стараєтесь образити....
Навіть і не думала. Просто дала дружню пораду.
Цитата Ви мабуть до кінця не розумієте про що питаєте, ще раз по кусках якщо ми використовуємо мозок на 5-10 відсотків то вирізавши в нас 10 відсотків які сплять в НАС нічого не поміняється......
Будь-хто ,чисто теоретично може вказати на сектор головного мозку або хоча б на півкулю де знаходяться ці 10%,які не сплять?
Цитата А тепер навпаки якщо ми використовуємо 100 процентів голови то забравши в нас 10 процентів ми як мінімум щось втратимо!!!!
Якщо зі 100 відсотків голови забрати 10,то як мінімум ми не зможемо їсти. Я не хочу тебе образити , я хочу внести ясність і узгодити термінологію ,бо голова, розум і мізки - це різні речі.
Цитата Ви читали тему зпочатку? бо там я задав питання якщо ми еволюціонуємо то чого використовуємо тільки 10 % мозку а не сто хіба цей факт не вказує на зворотній ефект.........
Тобто ?!. Ми деградуємо?
Ти можеш мені пояснити якій звязок між властивостями головного мозку людини і Богом?
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 16:28 #1447415   #53
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Згідно сучасної теорії всесвіт утворився під час Великого вибуху з часточки меншої за вушко голки, меншої за молекулу і меншої за атом і нейтрон . І в цей час одночасно з Всесвітом утворився простір і час, а до цього не було практично НІЧОГО.
Якщо припустити, що Бог існує, то він не міг би існувати до моменту Великого вибуху поза матерією, поза простором і часом.
Якщо припустити, що Бог явище не матеріальне, а духовне і з веееееееееееличезною натяжкою припустити, що Бог якимось чином міг би існувати поза простором (аналогів цьому у Всесвіті нема) то у Бога просто не було би часу для існування, оскільки часу тоді просто ще не існувало. В Бога не було би жодної мілісекунди для власного існування, тоб то Бога тоді просто ще не існувало.
Мало хто хоче думати головою, коли стверджують, що Бог існував до створення Всесвіту.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 16:28 #1447416   #54
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Іра. Ти б краще писала щось в 20 хв і продовжувала , як ти казала : "витягувати малолеток з відділку міліції".

2 Ihor

атеїсти смішні тим , що вони самі толком незнають у що не вірять. ))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 16:56 #1447427   #55
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Іра. Ти б краще писала щось в 20 хв і продовжувала , як ти казала : "витягувати малолеток з відділку міліції".

2 Ihor

атеїсти смішні тим , що вони самі толком незнають у що не вірять. ))
А у що віриш ти? В душу, яка буде літати поза тілом після смерті? І що ж ти збираєшся робити в раю цілу вічність?

Додано через 11 хвилин
Я поняв, все було саме так)))))))


Поясніть будь-ласка нашо тому чоловікові було створювати життя? Щоб погратися? Щоб подивитися що буде? А сенс, якщо він і так всезнаючий, міг би наперед собі подумати що нічо доброго з цього не вийде і забити на все))

Востаннє редагував Frenky: 10.09.2010 о 16:56. Причина: Пізніше додано
Frenky зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (11.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 17:02 #1447438   #56
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
І що ж ти збираєшся робити в раю цілу вічність?
У людей є багато творчих задумів, які вони не можуть реалізувати, з різних причин. У вас теж, напевно, є такі задуми, навіть просто матеріальні: щось придумати, збудувати і т.п.
У явіть собі, що у вічності ваші творчі можливості зростуть величезною мірою,але ГОЛОВНЕ - у вас буде змога реалізувати їх!!!
Звісно, що задумів, які творять зло і насильство у вічності не буде, бо не буде їх носіїв.

Творчість у РІЗНИХ сферах - хіба це не добре?
Хіба не варто займатися цим цілу вічність, захоплено і з радістю?
А силу здійснювати і натхнення буде давати Бог і, до речі, у вічності Бог буде ВСЕ і у ВСЬОМУ!
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 17:04 #1447441   #57
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
А у що віриш ти? В душу, яка буде літати поза тілом після смерті? І що ж ти збираєшся робити в раю цілу вічність?

Додано через 11 хвилин
Я поняв, все було саме так)))))))


Поясніть будь-ласка нашо тому чоловікові було створювати життя? Щоб погратися? Щоб подивитися що буде? А сенс, якщо він і так всезнаючий, міг би наперед собі подумати що нічо доброго з цього не вийде і забити на все))
вірю в те , що ти попусту марнуєш час і своїм невірянням незміниш нічого. Навіть , якщо збереш народ і втреш їм , що треба бути атеїстами і що далі? Вони наприклад скажуть: " - ми не віримо в Бога і у все інше." і шо? не вірте собі вас ніхто вірити чи не вірити не заставляє. А я не вірю у Санта Клауса то мені , що тоже закликати всіх в це не вірити? Чи створювати теми на форумах і розводити демагогії про те , що було перше яйце чи курка.

П.С. В тему запрошуються : Різник , ГСВ , сім самураїв .

П.П.С.

Чомусь сумніваюсь , що в рай попаду. Хоча нехотілося б бути цілу вічність в пеклі )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 17:08 #1447443   #58
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Поясніть будь-ласка нашо тому чоловікові було створювати життя? Щоб погратися? Щоб подивитися що буде? А сенс, якщо він і так всезнаючий, міг би наперед собі подумати що нічо доброго з цього не вийде і забити на все))
Це ви так думаєте, що нічого доброго не буде, бо вам важко повірити, що є інший світ, інша реальність, яка є вічною, на відміну від того, що бачать наші очі.
Бог знав, що кінцевий результат буде чудовим, незважаючи на яму гріха, через яку доведеться пройти людям.

Це все недобре мине, пройде, як болячка, а настане справжнє, наповнене радістю і чисте життя з Богом.

Це життя, його завдаток люди приймають вже зараз!

Не дозвольте себе обманути, прийміть те, що Бог вам (як і усім) пропонує тепер!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 17:08 #1447444   #59
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Шановний Distemper, тут не про санта-клауса ведеться розмова, а про серйозні речі. Не можна залишатися осторонь такого глобального питання, як релігія.

Їхня свобода вірити закінчується там, де починається свобода інших. А я саме за те, щоб віруючі не переходили рамки дозволеного, а перетворювати їх в атеїстів це вже другорядна справа, і якби фанатики самі зрозуміли хибність своєї позиції, щоб сказали "А знаєш, я подумав і справді зрозумів, що помилявся всі ці роки...", це було б непогано. навязувати силою я нічого не збираюся.

Востаннє редагував Frenky: 10.09.2010 о 17:14.
Frenky зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Grime (19.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 17:12 #1447446   #60
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Шановний Distemper, тут не про санта-клауса ведеться розмова, а про серйозні речі. Не можна залишатися осторонь такого глобального питання, як релігія.
це просто порівняння евівалентне тому , що ти тут городиш. Яка серйозність твоїх дій? Навязати своє "не вірю" якомога більшій кількості і людей? І що з того? Я вже писав

Цитата Вони наприклад скажуть: " - ми не віримо в Бога і у все інше." і шо? не вірте собі вас ніхто вірити чи не вірити не заставляє.
і що потім? тупік...
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:45.