Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.10.2017, 17:54 #2708373   #2281
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата Джілі но не памятаю МК чи СК і пробіг за 5 років 40тис км
Еге, вірно! Вже поміняв автівку =)
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (05.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2017, 18:33 #2708383   #2282
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата Наявність у транспортного засобу номерного знаку іноземної держави не є та не може бути самостійною причиною для його зупинення
via
Фактично омбутсмен Лутковська цитує ПДР, закон України про правила дорожнього руху, закон України про поліцію, і навіть Конституцію України. І швидше за все ще кілька законів України.

Але давайте не будемо забувати де ми живемо. Написати в компетентні органи це свята справа кожного щирого українця. Де ж це таке видано щоб я їздив на совковому кориті (або на іномарці за потрійну ціну) а мій сусід - ні.

Карочє, це пук в банку.

Черги на шротах вже зашкалюють. Скидають люди. Не вірять. Втім, як завжди, все правильно роблять. Навчені вже бзікам власть імущих. Бо Україна це Эвропа.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2017, 19:17 #2708397   #2283
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ти трохи надто апокаліптичну картину малюєш.
Он колєга їздить на старому дизельному сценіку, 350 к пробіга, ще он париться, що пробіг скручений скоріш за все (хоч я думаю що ні) - і нічо, ще по суті нічого сам в ньому не робив (ну він півтора року тому почав їздити, до того машина просто була в сімї). Ну там шарову поміняв чи щось таке. Копійчана до речі. Вроді навіть дешевше за мою.
Моторчик живенький, масло не хаває, заводиться гарненько. Ну щось там каже діагностика загоряється, все ніяк не розбереться з тим, но машина тим не менше бігає. І ніхера він в неї не вкладає. Хоча це по всім параметрам вже шрот, якщо Kokorakatan-ову Лагуну так класифікувати Знову ж таки інша сімейна тачка А6 90-якогось там року. І тож ніби тьфу-тьфу. І то повір така сім'я, яка гроші дуже добре рахувати вміє Колись давно мали 8-ку, Сценіка взяли якраз замість неї. Після того про вітчизняний автопром в них не чув Навіть про новий.
Ха.. так то вони напевно на укрномерах, а вони ж чудодійні! Тут же ж по логіці деяких противників блях, якщо на польських номерах то то шрот, а як та сама машина на укрномерах, то фсьо, супер тачка для еліти...
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2017, 19:21 #2708400   #2284
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Ха.. так то вони напевно на укрномерах, а вони ж чудодійні! Тут же ж по логіці деяких противників блях, якщо на польських номерах то то шрот, а як та сама машина на укрномерах, то фсьо, супер тачка для еліти...
Ну тут вони говорять трохи інакше, незалежно від номерів всьо шо старше 5 років (може 7) то шрот
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2017, 20:14 #2708407   #2285
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Ха.. так то вони напевно на укрномерах, а вони ж чудодійні! Тут же ж по логіці деяких противників блях, якщо на польських номерах то то шрот, а як та сама машина на укрномерах, то фсьо, супер тачка для еліти...
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну тут вони говорять трохи інакше, незалежно від номерів всьо шо старше 5 років (може 7) то шрот


О як заворкували галубкі

По перше не зовсім так, для мене, наприклад, вік окремо чи тим більше номери - це не є фактор за яким визначається чи тачка шрот. Вот візьмем 123 мерс, з пробігом 50тис і всім рідним - то це не шрот, це реально антикваріат і колекційна тачка! А вот 123 мерс який проїхав 1050000 км, з просидженими до дир сидіннями і гнилий по кругу - це шрот. Так само шрот для мене буде навіть 3-4 річна машина яка проїхала більше 300К а власник бється пяткою в груди і каже шо тачка піпец яка надійна і він ше во ніц такого не міняв всьо оригінал , (а тікі бувають і їх досить багато). Тобто шрот не шрот - визначається по сукупних характеристиках. І повірте, там звідки везуть ваші тачки за кілька сотень баксів - живуть не дурні люди (як аргумент просто порівняйте як живуть там і як тут), і ніхто там просто так машину свою здавати за кілька сотень не буде, і на то зазвичай є дуже вагомі причини.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (05.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2017, 21:21 #2708412   #2286
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
О як заворкували галубкі

По перше не зовсім так, для мене, наприклад, вік окремо чи тим більше номери - це не є фактор за яким визначається чи тачка шрот. Вот візьмем 123 мерс, з пробігом 50тис і всім рідним - то це не шрот, це реально антикваріат і колекційна тачка! А вот 123 мерс який проїхав 1050000 км, з просидженими до дир сидіннями і гнилий по кругу - це шрот. Так само шрот для мене буде навіть 3-4 річна машина яка проїхала більше 300К а власник бється пяткою в груди і каже шо тачка піпец яка надійна і він ше во ніц такого не міняв всьо оригінал , (а тікі бувають і їх досить багато). Тобто шрот не шрот - визначається по сукупних характеристиках. І повірте, там звідки везуть ваші тачки за кілька сотень баксів - живуть не дурні люди (як аргумент просто порівняйте як живуть там і як тут), і ніхто там просто так машину свою здавати за кілька сотень не буде, і на то зазвичай є дуже вагомі причини.
Ну тоді напиши чіткі критерії шрот-не шрот, а то ти вже починаєш виляти
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2017, 22:02 #2708417   #2287
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну тоді напиши чіткі критерії шрот-не шрот, а то ти вже починаєш виляти
Ну то довго писати, є ж ціла купа нюансів. Але якщо взяти от найвагоміший пареметр який буде для мене характеризувати машину як шрот - то це напевно пробіг. І хоча бувають добре і дорого обслужені машини з пробігом 300+К і він може бути кращим ніж "свіжачок до 100K" після якогось свинтуса який не міняв часто масло, економив на обслуговування а тим часом просто вбивав тачку. Але, то вже крайні випадки, зазвичай "середня температура по палаті" каже шо чим більший пробіг - тим тачка ближча до визначення "шрот". Ну і звичайно то про машини які просто їздили, не тоталились, не зварені з двох і тд - ті з ймовірність 90+% шрот не залежно від пробігу і року випуску.

А мій топчик по шроту - це лухарі шрот! Це просто 5+ з 5ти! Бо купити лухарі з пробігом 200К+ це просто "сказачноє балі" для власника, особливо тих в кого мало грошей і вони так "зекономили".
Людина просто купуючи таке не може собі уявити шо утримувати і ремонтувати, наприклад, страрий рендж - може легко перевалити в рік 2-3-5 цін того скільки вони заплатили за то корито.
Вот по тому ж ренджі статистика офіційна за перші 5 років, це коли машина новенька ше http://www.bankrate.com/finance/mone...air-costs.aspx, вдумайся! Майже $1000 в рік обслуговування і майже так само ціна ремонту! То за 5 років ~$10К баксів, це НОВА ТАЧКА, новенька! А тепер уяви собі шо буде з тою тачкою якшо їй вже 15 років, і пробіг більше 200К + напонятна доля, скоріш за все дуже не проста, бо який зміст купити лендровер і не залізти ним в якесь болото чи бездоріжжя? А головне - на такі тачки китайських запчастин тупо нема, "перебрати" тільки пневму на нову це 10К льогко! Бушні один балон біля 1000 - і при тому шо ніяких гарантій шо за пару місяців не тре буде знов міняти. А мотори, ммммм, гільзовка, капіталка - це там майже то саме по пробігу шо на тойоті ремень ГРМ поміняти

А тепер відкрий той лінк, і подивись які там по сусідству тачки - беха, мерс, ауді Но, шо не кажи - тачкі дійсно комфортні - не то шо ВАЗ! Це правда!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.10.2017, 20:42 #2708535   #2288
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Серед тонн флуду чи є інформація по темі:
Чи рішили вже що робити з "бляхарами"?
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 07:32 #2708558   #2289
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?


В Южаніної сім пятниць на тиждень, якщо в статті з моєї цитати вона казала що дозволить разово пільгово розмитнити тільки вже ввезені авто до 6.09.2017 то в цьому відео вона говорить про розмитнення для всіх і кожного і скасування обмеження євро5, подивимся що з того вийде

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Серед тонн флуду чи є інформація по темі:
Чи рішили вже що робити з "бляхарами"?
Ось вище відповідь на твоє запитання. Хоча ніхто не знає коли щось з ними вирішать, я 1 рік чекав щоб щось рішили, бачу що воно ще може затянутись на рік-два.

Востаннє редагував Kokorakatan: 08.10.2017 о 07:32. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 11:45 #2708578   #2290
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

СКОЛЬКО СТОИТ «РАСТАМОЖИТЬ» «ЗАПОРОЖЕЦ» С ПОЛЬСКИМИ НОМЕРАМИ
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 15:22 #2708584   #2291
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Наскільки я знаю для того щоб розмитнити транспортний засіб потрібно три папірці
-Перший це техпаспорт в ивпадку з поляками то довуд реєстраційний з тим питання нема він є в кожного
-другий документ це є інвойс по якому роблять попереднє декларування тобто просто кажучи договір куплі продажу від власника на людину яка буде розмитнювати і власник (співвласник) неможе на самого себе виписати ту умову
-Третій документ самий цікавий , це акт огляду транспортного засобу який здійснюється тільки на кордоні от дійсно скажіть то треба буде машиною виїжати за кордон там автомобіль треба буде знімати з обліку це є обовязкова процедура для розмитнення і тоді завозити назад???
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 16:33 #2708586   #2292
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Наскільки я знаю для того щоб розмитнити транспортний засіб потрібно три папірці
-Перший це техпаспорт в ивпадку з поляками то довуд реєстраційний з тим питання нема він є в кожного
-другий документ це є інвойс по якому роблять попереднє декларування тобто просто кажучи договір куплі продажу від власника на людину яка буде розмитнювати і власник (співвласник) неможе на самого себе виписати ту умову
-Третій документ самий цікавий , це акт огляду транспортного засобу який здійснюється тільки на кордоні от дійсно скажіть то треба буде машиною виїжати за кордон там автомобіль треба буде знімати з обліку це є обовязкова процедура для розмитнення і тоді завозити назад???
Та там питань уйма, бо розтаможити можна тільки машину яка належить тобі, а більшість блях належать якимось фірмам. Я взагалі не розумію як ці машини можна розтаможити.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 19:08 #2708595   #2293
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Наскільки я знаю для того щоб розмитнити транспортний засіб потрібно три папірці
-Перший це техпаспорт в ивпадку з поляками то довуд реєстраційний з тим питання нема він є в кожного
-другий документ це є інвойс по якому роблять попереднє декларування тобто просто кажучи договір куплі продажу від власника на людину яка буде розмитнювати і власник (співвласник) неможе на самого себе виписати ту умову
-Третій документ самий цікавий , це акт огляду транспортного засобу який здійснюється тільки на кордоні от дійсно скажіть то треба буде машиною виїжати за кордон там автомобіль треба буде знімати з обліку це є обовязкова процедура для розмитнення і тоді завозити назад???
Якщо ти питаєш яка буде процедура розмитнення блях то поки що її не знає, та й навіщо її знати якщо нема закону?) На відео Южаніна сказала що обовязково треба буде виїхати на бляхах щоб потім по новому заїхати і розмитнити, а що будуть вимагати для розтаможки думаю те саме що й при звичайній розтаможці, доведеться їхати і робити договір купчі-продажу і тд

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Та там питань уйма, бо розтаможити можна тільки машину яка належить тобі, а більшість блях належать якимось фірмам. Я взагалі не розумію як ці машини можна розтаможити.
Щоб знати як їх розтаможити тре хоча б побачити текст законопроекту

Востаннє редагував Kokorakatan: 08.10.2017 о 19:08. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2017, 15:48 #2708643   #2294
maksym7
 
Аватар для maksym7
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

сьгодні був зупинений новою поліцією, заодно поцікавився яке ставлення до блях. ТО для них головне шоб не порушували і була страховка українська. Перевірити строки, можуть лише з митниками. Напрягати за передачу керма нерезиденду - резиденту, то такого в них нема.
maksym7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
dima (09.10.2017), Kokorakatan (09.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2017, 16:07 #2708652   #2295
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
сьгодні був зупинений новою поліцією, заодно поцікавився яке ставлення до блях. ТО для них головне шоб не порушували і була страховка українська. Перевірити строки, можуть лише з митниками. Напрягати за передачу керма нерезиденду - резиденту, то такого в них нема.
Підтверджую, коли дивився в Кременці на один екземпляр і пробував як їде машина був зупинений полісменами за те що не підсвічувався ззадій номерний знак, при виписці протоколу їх цікавило лиш водійське, техпаспорт і страховка, якої не було на те авто через те випитсали по 126.1. При розмові вияснив що це тернопільська поліція, на запитання чи можна на бляхах їздити сказили що можна, ніяких заборон чи злиття баз немає.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
maksym7 (09.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 09:45 #2708728   #2296
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Я не хотів створювати нову тему тому пишу це тут
Украинцы требуют пересадить нардепов на "Таврии", Соответствующую петицию создали на сайте президента

https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/ukra...507478950.html

ідея утопічна, але все ж хотілося б дізнатись яку відповідь дасть шановний Петро Олексійович, чому ж за народні гроші депутати їздять не на вітчизняному автопромі який треба підтримувати. На сьогодні є 590 голосів.
лінк на петицію:
https://petition.president.gov.ua/petition/40096
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 10:00 #2709055   #2297
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Та там питань уйма, бо розтаможити можна тільки машину яка належить тобі, а більшість блях належать якимось фірмам. Я взагалі не розумію як ці машини можна розтаможити.
ця проблема, для інтелектуала, взагалі не вирішуєма )

не переймайся дрібницями

Государтсво тупо запретило растаможку авто до 2010 года. А ввоз никто не запрещал. Если ввоз не запрещен - то люди ввозят. Если растаможка запрещена - то люди не растамаживают.(С)
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2017, 09:02 #2709164   #2298
nayl
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Хочу купити авто у Польщі, щоб їздити польських номерах в Україні. Хто має контакти поляків які роблять відповідні документи???? Киньте будь-ласка у приват і скільки вартує така послуга.
nayl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2017, 11:54 #2709181   #2299
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від nayl Переглянути допис
Хочу купити авто у Польщі, щоб їздити польських номерах в Україні. Хто має контакти поляків які роблять відповідні документи???? Киньте будь-ласка у приват і скільки вартує така послуга.
Якщо хочеш сам це все робити то їдь в Польщу на автоплощадки, вони все вкурсі за це, підкажуть на місці, верблюда треба шукати в молдові чи білорусі. Якщо будеш брати авто по дорученню то просто просиш продавця випсати його та й усе. Або ж заходиш на авторіа і вибираєш вже ввезене авто, обмацуєш його з майстром і все.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2017, 13:48 #2710939   #2300
FreeLancer
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Трішки гумору в тему


FreeLancer зараз поза форумом  
Подякували 4:
Kokorakatan (30.10.2017), leyo (30.10.2017), tapac_ko (30.10.2017), vanco2 (30.10.2017)
Сказав(ла) Фууу!:
eleKtrik (12.11.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:04.