Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.07.2014, 16:27 #2420722   #1
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Всім привіт. Подібної теми не знайшов (або погано шукав )
Маю посвідчення водія категорії B відкрите 07.2009 р. Нещодавно відкрив категорію С 06.2014р. і за декілька днів буде ще С1.
Цікавить наступне. Мені потрібна категорія СЕ. Мені сказали, щоб її відкрити потрібно мати посвідчення категорії С 1 рік. Тобно 06.2015 я зможу тільки "доздавати" на категорію Е.
В законі не ясно пише...:
Цитата 9. Право на керування транспортними засобами категорій BE, C1E, CE, D1E і DE надається особам, які мають посвідчення водія категорії B, C1, C, D1 і D або кількох з них та навички керування транспортними засобами категорії B, C1, C, D1, D більше одного року протягом останнього часу, пройшли перепідготовку за встановленими програмами та склали в центрі Державтоінспекції практичний іспит з навичок керування составом транспортних засобів.
Там не пише чітко: -Вам потрібно мати 1 рік стажу категорії С щоб отримати СЕ.
Тобто в мене є категорія B яка відрита в 2009 це значить, що на данний момент я можу отримати тільки , а СЕ я зможу отримати тільки в 2015 році? Хоча в закоці це чітко не вказано... Я все правильно зрозумів?
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2014, 08:25 #2422640   #2
Sirius83
 
Аватар для Sirius83
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Всім привіт. Подібної теми не знайшов (або погано шукав )
Маю посвідчення водія категорії B відкрите 07.2009 р. Нещодавно відкрив категорію С 06.2014р. і за декілька днів буде ще С1.
Цікавить наступне. Мені потрібна категорія СЕ. Мені сказали, щоб її відкрити потрібно мати посвідчення категорії С 1 рік. Тобно 06.2015 я зможу тільки "доздавати" на категорію Е.
В законі не ясно пише...:

Там не пише чітко: -Вам потрібно мати 1 рік стажу категорії С щоб отримати СЕ.
Тобто в мене є категорія B яка відрита в 2009 це значить, що на данний момент я можу отримати тільки , а СЕ я зможу отримати тільки в 2015 році? Хоча в закоці це чітко не вказано... Я все правильно зрозумів?
Ти все правильно зрозумів щоб отримати категорію СЕ треба щоб ти мав стаж водіння даною категорією 1рік і щоб техпаспорт автотранспорта був на тебе виписаний також терміном не меньше року.
Sirius83 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (23.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 20:59 #2454325   #3
jakomoto
 
Аватар для jakomoto
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

моя тобі порада ! піди в Досаф коло Озера ! найди такого дядька Коваль Володир Володимирович! скажи що тобі треба зробити категорії такі то ! івсьо ! він тобі всьо зробить і досить недорого і скоро крім того без всяких наворотів без обманів ! бо якщо ти хочеш мати категорію Д і Е то спочатку подумай чи ти сможеш дати рараду в тому маневрі з напів прицепом ! там братішка потрібен досвід водіня їхати дурний сможе авот повороти обгони маньоври та шоб заднім ходом дати під рампу прицеп то потрібно досвід аше гірше як тобі дадуть машину зі сцепним прицепом то взагалі пропадеш порверш дишель спалиш сцепленя от тоді буде біда ! так що думай ! координати дав якщо треба номер то напишеш в приват дам номер тобі!
jakomoto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 21:08 #2454327   #4
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Цитата:
Допис від jakomoto Переглянути допис
моя тобі порада ! піди в Досаф коло Озера ! найди такого дядька Коваль Володир Володимирович! скажи що тобі треба зробити категорії такі то ! івсьо ! він тобі всьо зробить і досить недорого і скоро крім того без всяких наворотів без обманів !:
Ще один напевно на Євромайдан ходив, а може і в Киів іздив )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (07.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2014, 07:55 #2458064   #5
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

хз але пару років назад можна було і С і СЕ і Д і тп. зразу робити)) без термінів і прочої фігні!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2018, 14:42 #2718758   #6
artis
Активний учасник
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Брат зробив посвідчення водія, відкрита тільки категорія С... Раніше, коли я здавав, В відкривали автоматом, А з доплатою... Як може бути відкрита тільки категорія С??? Шо це за х-ня? Що тепер йому робити?
artis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2018, 17:22 #2719170   #7
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Цитата
Допис від artis Переглянути допис
Брат зробив посвідчення водія, відкрита тільки категорія С... Раніше, коли я здавав, В відкривали автоматом, А з доплатою... Як може бути відкрита тільки категорія С??? Шо це за х-ня? Що тепер йому робити?
На яку вчився, що оплатив, то і відкрили...
Не знаю як зараз, коли я здавав було так:
Я вчився на С, через воєнкомат. Потім при закінченні теоретичного навчання, при здачі, щось там офіційно доплачував і відкривали А, В. В не могла бути автоматом, за кожну категорію потрібно доплачувати, але там копійки відносно.
Зараз думаю поміняти права (в мене ще ламінат). Думав заодно відкрити ще С+Е, так як кажуть "най будЕ". Взнавав через знайомого в Острові. то з навчанням проблем немає, коштує ніби 1600 чи десь в тому роді. А от на здачу, казав люди чекають по пів-року. Якісь там квоти чи, що, я вже призабув. Я не перепитував, можливо там можна прискорити чергу всім нам відомим способом. Але напевно зіб'юсь з того... просто поміняю права. Останній раз як їхав, то на границі поляк щось дуже носом крутив, під лупою щось там видивлявся, мацав, цмокав... то про права я зараз... казав: Кедиш зробіш пластік? Тен раз я тєбє пржепуще, але настемпним разем моге бить проблєм... Я розумію, що згідно конвенції він зобовязаний пропустити, але щоб швидше проходити кордон, думаю поміняти права. На фотці мені там десь років 16-17 (отримав ще до 18 ), а зараз 33, і я мяко кажучи не зовсім на себе схожий.

Востаннє редагував KSW: 24.01.2018 о 17:28.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2018, 18:42 #2719192   #8
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Зараз думаю поміняти права (в мене ще ламінат)..
минулого тижня поміняв, заміна зайняла 10 хв в МРЕО, виготовлення довідки майже 2 дні (черги, відсутність на роботі лікарів)
Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
можливо там можна прискорити чергу всім нам відомим способом. .
мдаа, хабарники вони і в Африці хабарники
Trump зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 15:53 #2747531   #9
Yurik384
Учасник
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Всім привіт. Маю права категорії С, може хто знає де можна попрактикуватись їздити на грузовику?
Yurik384 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2020, 09:42 #2778860   #10
Igorko9797
Учасник
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Привіт, напишіть номер будь ласка до того мужика що може помогти зробити категорію на фуру
Igorko9797 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2021, 12:27 #2789485   #11
igOR
Учасник
Типово Відповідь: Як отримати посвідчення водія категорія "СЕ"?

Потрібно пройти навчання в автошколі.
СЕ відкривається категорія, якщо є стаж керування автомобілем, та коли виповнилось 19 років.
igOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:06.