Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


ZAZ Forza

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.04.2011, 11:07 #1620612   #101
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Один з небагатьох адекватних постів в цій темі.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2011, 11:16 #1620625   #102
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Славута хоч коштувала дешево, їздила довго і за 1000 грн майже капремонт получався.
шо правда то правда... Тормозні колодки перед + зад =100-150 грн. Тормозні діски передні 50-70 грн, ГТЦ = 90 грн, тормозні трубки =100 грн, тормозні циліндри задні 40 грн/шт, банька ДОТ-4 літрова = 30 грн. Ітого шоб поміняти всю практично тормозну систему треба менше ніж 100 баксів. а шоб всю то в 150 вкладешся)))
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2011, 18:56 #1620997   #103
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Я сьогодні їхав в Славуті. Ну що сказати, якщо туда приколхозити торпедо від астри, спиляти і перемістити ричаг кпп, поставити інший руль разом з перемикачами, поставити більші і інформативніші дзеркала, передні 2 людських сидіння і гідравліку, то в принципі... в принципі машина була б непогана
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2011, 19:47 #1621029   #104
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Я сьогодні їхав в Славуті. Ну що сказати, якщо туда приколхозити торпедо від астри, спиляти і перемістити ричаг кпп... в принципі машина була б непогана
Якби у бабки був xyz, вона була би дідом
VT зараз поза форумом  
Подякували 5:
NEMIROFF (07.04.2011), Onufryj (29.04.2011), Sten1 (29.04.2011), tomol22 (08.04.2011), дядя Вітя (07.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2011, 20:09 #1621033   #105
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
шо правда то правда... Тормозні колодки перед + зад =100-150 грн. Тормозні діски передні 50-70 грн, ГТЦ = 90 грн, тормозні трубки =100 грн, тормозні циліндри задні 40 грн/шт, банька ДОТ-4 літрова = 30 грн. Ітого шоб поміняти всю практично тормозну систему треба менше ніж 100 баксів. а шоб всю то в 150 вкладешся)))
Соррі за Офф.

Капіталю двіжку таврії. Ніразу не бюджетно. Поршні голі 400 (болгарія чи МеМЗ). Харків продавець КАТЕГОРИЧНО не радив - майже квадратні. Кільця -100, пальці ще 100. Вкладиші не пам"ятаю, треба запис на роботі глянути. До чого це я? ВАЗ в ремонті дешевший виходить (товариш 2 міс. тому капіталив). Сумно

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
говорыть що хочете но будь яка марка автомобылыв спить ы мырыэ про такы продажы як в нас продавалися таврони ы ланоси, Форзу ту будуть купляти з руками і ногами бо це одне з доступніших на ринку україни авто, На рахунок її в загальному то вони шагнули вперед від ланоса, зірвняйте ланос і форзу, форза явно краща, за рік часу завод виправить косяки дрібні і буде нормальна машина за ті гроші. Про двигун- краще китаєць ніж мемз, краще 16 ве китаєць ніж 8ве мотор 30 річний ланоса. Будь яка форза потребує одного загону на нормальний сервіс, 1 дня роботи щоб все докрутити як слід і потім вона їздить якшо мотор не здохне.
А на кой, мені, скажіть, нова машина за десятку "зелепухів" яку ще для того щоб вона їздила, треба на сервіс гарантійний гнати і "доводити"? На заводі не можна все "докрутити як слід"? Про "мотор не здохне", взагалі мило.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Спочатку нехай дорпоги для таких машин зроблять, а потім випуск ії налагоджують.
Я знаю тількт 4 моделі на яких тут можна більш менш їздити. Це Паджеро, Черокі, УАЗ і Волинянка.
А усі ці Форзи, Хонди і навіть Ланоси для наших доріг не розраховані, а розраховані на віруючих у бренд і полюбляючих блискучу цяцьку.
А Мерс Геленваген з Дефендером вам чим не вгодили?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Я сьогодні їхав в Славуті. Ну що сказати, якщо туда приколхозити торпедо від астри, спиляти і перемістити ричаг кпп, поставити інший руль разом з перемикачами, поставити більші і інформативніші дзеркала, передні 2 людських сидіння і гідравліку, то в принципі... в принципі машина була б непогана
Про торпедо промовчу - на колір і смак товариш не всяк(с) комусь від астри, мені не принципово, руль з важелем КПП - туди-ж, дзеркала з сидіннями - "проще пареной репы"(с), гідравліку? - а нафіга? Мене в вітчизняному автопромі інше не влаштовує - а саме якість дешевих запчастин. На Сієрі якщо заплатив за запцяцьку грошей (правда в рази більше ніж за таврійську) то знаєш що вона "походить", на Таврії поставив нове, і не впевнений ні разу, що завтра не зламається.

Востаннє редагував Petro Ford: 07.04.2011 о 20:09. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2011, 12:30 #1623956   #106
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: ZAZ Forza

А на кой, мені, скажіть, нова машина за десятку "зелепухів" яку ще для того щоб вона їздила, треба на сервіс гарантійний гнати і "доводити"? На заводі не можна все "докрутити як слід"? Про "мотор не здохне", взагалі мило.

Додано через 1 хвилину

ну ви краще скажіть де вам кредит дадуть на машину, всі хто купляє машини, майже всі, то вони беруть кредити. Вот і Форза саме дешеве після ваз 2107 і 2109 2110 на що дають кредит.

Ви запитайте в людей хто має дорогі машини які там умови сервісу. Колега мав новий GL500 то там прописано які там мають бути колеса ітд іначе допобачення гарантія.

Вийдіть на базар і гляньте що можна толкове купити за 10, все будо по 10-15 років корчачня.

Про мотор шо тут милого? шо в нас якісний бензин? достатньо одного разу заправитися і ремонт за ваш рахунок.
Був випадок, з мерсом моїм, вперся рогом, в льові на представництві сказали будласка, мотор з тачки і в бундес на експертизі, прийшов висновок, неякісне пальне, і ще купа всього.

Будуть ту форзу і так розбирати, хто немає на форзу хай на старих машинах їздить і радується. Купляв Кіа нову сказали приїхати через 1000 докрутити все. Купляв Гольфа то те саме.

Востаннє редагував ZTVR: 11.04.2011 о 12:36.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2011, 21:29 #1624452   #107
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: ZAZ Forza

ну ви краще скажіть де вам кредит дадуть на машину, всі хто купляє машини, майже всі, то вони беруть кредити. Вот і Форза саме дешеве після ваз 2107 і 2109 2110 на що дають кредит.

Ви запитайте в людей хто має дорогі машини які там умови сервісу. Колега мав новий GL500 то там руть кредити на дешеві машини ( типу ланос ) прописано які там мають бути колеса ітд іначе допобачення гарантія.

Вийдіть на базар і гляньте що можна толкове купити за 10, все будо по 10-15 років корчачня.

Про мотор шо тут милого? шо в нас якісний бензин? достатньо одного разу заправитися і ремонт за ваш рахунок.
Був випадок, з мерсом моїм, вперся рогом, в льові на представництві сказали будласка, мотор з тачки і в бундес на експертизі, прийшов висновок, неякісне пальне, і ще купа всього.

Будуть ту форзу і так розбирати, хто немає на форзу хай на старих машинах їздить і радується. Купляв Кіа нову сказали приїхати через 1000 докрутити все. Купляв Гольфа то те саме.[/QUOTE]

Саня, по перше, кредити дають на всі марки машин, не труси )) просто найчастіше беруть кредити на дешеві машини ( типу ланос ), оскільки люди які їх купують обмежені в грошах при купівлі авто, а ті хто купують дорогі марки , проблем з грошима не мають, відповідно кредити їм не потрібні.
По друге, гарантійне обслуговування є гарантійним обслуговуванням, відповідно ти мусиш дотримуватись усіх норм і правил, а як ти хотів? Скажу більше, окрім того, що колеса в тебе мають бути такі як написано в книжці, вони повинні бути накачані так як вказано в тій самій книжці.
За " корчаття " 10-ти років, не плети ))) можна взяти і 8 і 7 і 6 і 5 річну машину, залежно від марки і стану. І всі вони будуть кращі за ЗАЗ ФОРЗА, ВАЗ, ТАВРІЯ і все їм подібне.

п.с. Ти коли встиг накупляти стільки машин ?
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.04.2011, 21:52 #1624490   #108
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: ZAZ Forza

просто стомився спорити, люди купляють форзу і будуть купляти як ланоса.
Машини мав різні і досихпір маю в сімї різні))) тому експлуатаційний стаж колосальний, починаючи від 123 мерса який в нас появився коли їх було 2 в тернополі на початку 90 тих.

наприклад Пасат Б5, як тільки пробіг там доходить до 100-150 тис їх всі масово продають, з такимиж пробігами більшість ззакордону. От купив і радуєшся і тут бац ремінь треба міняти який коштує з роботою купу бабла, поїдьте на жерман запитайте скільки ремінь поміняти коштує на 1.8 турпо, потім турпо скоро від нашої бензи вмре, лямбда зонди моментально від свинцевої бензи кочиряться, потім ходова і тупо вкидаєш туда гроші.
всі мої знайомі купляють нові машини і тільки там докатує до сотні пробігу на базар. Знайомий продав Міціка вагона ще 100 штук не було і зразу взяв такогож нового. каже шо страшно їздити після 100 штук.

До чого я веду що сегмент ринку який займає форза колосальний і кліентура тоже там постійна.Згадати тільки як таврії продавалися...

Востаннє редагував ZTVR: 11.04.2011 о 21:59.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2011, 22:19 #1624535   #109
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
просто стомився спорити, люди купляють форзу і будуть купляти як ланоса.
Машини мав різні і досихпір маю в сімї різні))) тому експлуатаційний стаж колосальний, починаючи від 123 мерса який в нас появився коли їх було 2 в тернополі на початку 90 тих.

наприклад Пасат Б5, як тільки пробіг там доходить до 100-150 тис їх всі масово продають, з такимиж пробігами більшість ззакордону. От купив і радуєшся і тут бац ремінь треба міняти який коштує з роботою купу бабла, поїдьте на жерман запитайте скільки ремінь поміняти коштує на 1.8 турпо, потім турпо скоро від нашої бензи вмре, лямбда зонди моментально від свинцевої бензи кочиряться, потім ходова і тупо вкидаєш туда гроші.
всі мої знайомі купляють нові машини і тільки там докатує до сотні пробігу на базар. Знайомий продав Міціка вагона ще 100 штук не було і зразу взяв такогож нового. каже шо страшно їздити після 100 штук.

До чого я веду що сегмент ринку який займає форза колосальний і кліентура тоже там постійна.Згадати тільки як таврії продавалися...
Вместо новой Форы я куплю за 10 килотон баксов б/у Пежо Эксперта. И поверь! Он проездит больше чем новая Форза!
Как пример Пежо Эксперт 1999 года (на котором щас гонят брат), у него неоригинального пробега 250 000 и он ещё даст фору этому друшлаку под названием Форза...
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2011, 11:59 #1624915   #110
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
просто стомився спорити, люди купляють форзу і будуть купляти як ланоса.
Машини мав різні і досихпір маю в сімї різні))) тому експлуатаційний стаж колосальний, починаючи від 123 мерса який в нас появився коли їх було 2 в тернополі на початку 90 тих.

наприклад Пасат Б5, як тільки пробіг там доходить до 100-150 тис їх всі масово продають, з такимиж пробігами більшість ззакордону. От купив і радуєшся і тут бац ремінь треба міняти який коштує з роботою купу бабла, поїдьте на жерман запитайте скільки ремінь поміняти коштує на 1.8 турпо, потім турпо скоро від нашої бензи вмре, лямбда зонди моментально від свинцевої бензи кочиряться, потім ходова і тупо вкидаєш туда гроші.
всі мої знайомі купляють нові машини і тільки там докатує до сотні пробігу на базар. Знайомий продав Міціка вагона ще 100 штук не було і зразу взяв такогож нового. каже шо страшно їздити після 100 штук.

До чого я веду що сегмент ринку який займає форза колосальний і кліентура тоже там постійна.Згадати тільки як таврії продавалися...
Та ніхто-ж не спорить що воно буде продаватись. На кожен товар - свій покупець. Мова про те, що коли платиш 10 зелепухів хочеться просто їздити а не думати що там треба докручувати щоб воно їздило.

Цитата Про мотор шо тут милого? шо в нас якісний бензин? достатньо одного разу заправитися і ремонт за ваш рахунок.
Давай поговорим про те чого він має здохнути, а не про відмазку яку гарантійщики придумають, щоб скинути з гарантії. Чомусь хороші іномарочні мотори на нашому бензині по пів мільона ходять і нічого їм не стається, та і жигульовські не одну сотню при нормальній експлуатації

Востаннє редагував Petro Ford: 12.04.2011 о 12:07.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2011, 12:22 #1624927   #111
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Та ніхто-ж не спорить що воно буде продаватись. На кожен товар - свій покупець. Мова про те, що коли платиш 10 зелепухів хочеться просто їздити а не думати що там треба докручувати щоб воно їздило.
А хто сказав, що прийдеться докручувати? Сідай і їдь.

Інше діло коли на новій машині виїхав 50км від міста, а назад вже на буксирі
В нас з робочою славутою були такі трабли. Перші рази назад приходилося на буксирі їхати. Але по гарантії замінили проблемні деталі і далі помаленьку їздить. Нічого ніхто в ній не докручував.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 16:30 #1632858   #112
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: ZAZ Forza

ЗАЗ Forza уже перепродают

В сети уже можно найти объявления о продаже
Всего пару месяцев прошло со старта продаж нового ЗАЗ Forza на украинском рынке, но некоторые владельцы автомобиля уже выставили его на перепродажу. Так, на AUTO.ria.ua можно найти ряд объявлений о продаже нового детища Запорожского автомобильного завода
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 23:51 #1635197   #113
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата на той неделе тянул на сто4 знакомого на форзе! мотр отказался работать решили что бензонасос накрылся! но все оказалось намного плачевнее: ЛОПНУЛ РЕМЕНЬ ГРМ! побило голову с поршнями! ремень на излом сразу трескается так как сухой! вот хозяин ждет ответа из запорожья, и это на 330км пробега!
КАЧЕСТВО СБОРКИ НА ЛИЦО! как в стране так и на новых автомобилях!
ЮХУ!
ти ше не купив Форзу!!! ставай в чергу!)))
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 08:36 #1638092   #114
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
А хто сказав, що прийдеться докручувати? Сідай і їдь.

Інше діло коли на новій машині виїхав 50км від міста, а назад вже на буксирі
В нас з робочою славутою були такі трабли. Перші рази назад приходилося на буксирі їхати. Але по гарантії замінили проблемні деталі і далі помаленьку їздить. Нічого ніхто в ній не докручував.
Сідай і їдь???
Цитата Всем доброго времени суток. Начну свою историю. Купил форзу 16 февраля, как всегда при покупке нового авто с начала была эйфария Первая проблема вылезла (точнее я ее заметил) где то на пробеге 500 км. Машина просто не хотела ехать, как потом оказалось, западает педаль торомоза. Точнее иногда не до конца поднимается и приходится поднимать ее ногой, уже приловчился Думал подожду до 0 ТО там посмотрим. Первая неприятность произошла когда я поехал в Борисполь встречать жену. Когда мы подошли к машине я не смог снять ее с сигнализации (штатной). Открыл дверь ключем, сигналка сработала но так тихо что было сразу понятно что сдох аккумулятор никаких признаков жизни машинка не подавала кроме тихого пищания похожего на предсмертные конвульсии. Повезло что знакомый товарищ оказался не далеко и у него были провода. " Подкурили" машинка завелась вроде все нормально, думал от генератора подарядится и все ок будет. Наследующее утро завелся нормально но чувствовалось что аккум разряжен. В этот же день решил заехать на СТО в блиц-авто, за одно проверить тормоза. Ну сначала мы катались по территории пытались воспроизвести залипание педали тормоза, но как всегда по закону подлости она не хотела западать. Я попросил подрегулировать ближний свет, и тут произошло самое интересное, машина просто заглохла. При попытке завести стартер молчал, немая сцена. Начали проверять аккум. он умер. Так как он еще на гарантии, говорю: меняйте на новый. И тут понеслась переписка и созвон с заводом, но это другая история. Когда поставили новый аккумулятор решили проверить зарядку от генератора и тут все очень удивились что генератор зарядку и не дает . Начали проверять провода, и когда сняли резинку которая закрывала провод подсоедененный к генератору, он оказался не прекрученный и держался на соплях. Правда он уже был весь обугленный и видно что там хорошо искрило. И вот после замены акумулятора прикручивания проводов я подумал что мои мучения на этом закончились. Я ошибся Сегодня вечером возвращаясь с работы по проспеткту Бажана, кто киевский знает что там довольно плотный трафик и средняя скорость движения 90-100 км/ч, я после обгона фуры перестраивался в правый ряд, что бы уйти на эстакаду и как только я оказался перед фурой двигатель заглох и не просто заглох а ВСЕ погасло перестал работать гидроуселитель руля, все осветительные приборы (короче выключили свет) естественно была включена 5ая передача и было очень эффектное торможение двигателем перед фурой, отдельный респект и мега уважуха водиле фуры, который даже не знаю каким образом смог увернуться от меня, хотя я подумал что сейчас снесет. В итоге машина отбуксирована на стоянку (кстате во время буксировки тормозов практически не было, пришлось тормозить ручником). Завтра очень жду встречи с работниками СТО ... Кстате пробег 1300 км.Снова вечер добрый. Был сегодня на СТО на Блиц Авто, гарантия вещь конечно нужная, но как в нашей стране пока кого нибудь не пнешь ничего не выйдет, это лирика. Теперь по делу. Утром в 9:00 позвонил в блиц авто, сказал что машина не на ходу и пусть ее сами везут на СТО. Мне дали номер телефона эвакуатора и сказали : "звони вызывай, если случай гарантийный то оплатим". Вобщем на СТО я попал к 12:00 еще где то минут 30 нехотя оформляли бумажки и явно не были рады меня видеть. Когда спустили машину с эвакуатора, она чудным образом завелась Сели в машинку с сотрудником гарантийного отдела решили покататься по территории, ну проехать мы смогли метров 200 до первой ямки и ситуация повторилась. Ну и тут собрался консилиум начали охать ахать. Начали проверять проводку под капотом, вроде все ок. Позвали спеца по "мозгам", и когда он сел в салон и достал блок предохранителей что бы подключить сканер, оказалась просто не прекручен провод основной "+" к блоку предохранителей который естественно каратил. Когда зашел разговор что б проверить все остальные соединения ответ был очевиден : пока все работает мы ничего делать не будем. Если хотите выписывайте наряд и оплачивайте. Про тормоза тоже очень интересный ответ : "когда заклинит приезжайте". Я говорю на зажатых колодках далеко не уедешь, в ответ пожали плечами. Вобщем пожелав удачи я удалился с их СТО и на субботу договорися с частниками сделать нормальную предпродажку и проверить проводку. Кстате до момента исчезновения питания никакой чек не горел, и еще момент. Почему то когда была проблема с генератором то лампочка на приборной панели разряда аккумулятора не горела.
Продолжим. По договоренности с часниками приехал сегодня к ним сделать нормальную предпродажку. Вывод один, зря я раньше этого не сделал. Подняли на подъемник, начали проверять подвеску, половина гаек не затянуты до конца Сама подвеска простая и ламаться особо там нечему. Так же не были затянуты хомуты, обтяжки ( по мелочи на пол дня хватило). Проверили все жидкости, оказалось что в коробке передач масло на дне, еле нащупали. Развал тоже убил, колеса стояли раком. И самое главное решили проблему с педалью тормоза, как я писал в соседней ветке, штифт педали просто не давал ей полностью отпустить колодки. Сел за руль совсем другой машины. Появилась хорошая динамика, отличный накат, улучилась упраляемость и уменьшился расход (смотрел мгновенный расход, явно стал меньше чем раньше на аналогичных режимах). Вобщем доволен как слон , осталось поехать на гарантийное СТО и заставить их долить масло в коробку.
Взято тут http://forza-club.org.ua/index.php?topic=255.0
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 11:52 #1638255   #115
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Дитячі болячки, вилікують. Таке ж саме було свого часу з ланосами. Доречі в Тернополі вже бачив кілька форц, такщо скоро можливо і тут на форумі появляться щасливі (хочеться в це вірити) власники.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 12:52 #1638308   #116
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: ZAZ Forza


я плакав
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 12:57 #1638314   #117
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Дитячі болячки, вилікують. Таке ж саме було свого часу з ланосами. Доречі в Тернополі вже бачив кілька форц, такщо скоро можливо і тут на форумі появляться щасливі (хочеться в це вірити) власники.
Ми, просто, різний зміст вкладаєм в "дитячі болячки". В моєму розумінні "дитяча болячка" - погано спроектований якийсь вузол який часто виходить з ладу. На Ланосі, до прикладу, це кермова рейка. За словами багатьох власників лікується заміною на б.у опелевську. А вишеописані цирки з форзою - просто халатність зборки, яку в умовах тотальної економії, запроваджених Васадзе, побороти нереально.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 15:44 #1638442   #118
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ми, просто, різний зміст вкладаєм в "дитячі болячки". В моєму розумінні "дитяча болячка" - погано спроектований якийсь вузол який часто виходить з ладу. На Ланосі, до прикладу, це кермова рейка. За словами багатьох власників лікується заміною на б.у опелевську. А вишеописані цирки з форзою - просто халатність зборки, яку в умовах тотальної економії, запроваджених Васадзе, побороти нереально.
Може й різні. Але рульова рейка в ланоса це не дитяча хвороба це слабке місце. Доречі це слабке місце і значно дорожчих іномарок. Я колись був за крок від купівлі ланоса, то мені свого часу видали телефони тих то може "докрутити, дотягнути" і розказали що саме треба доробляти. Тобто різниці в цьому плані між ланосом і форцою - немає. ДУмаю за рік два коли народ на ній наїздить якісь кілометражі все стане на свої місця.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 20:10 #1638598   #119
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Подивився відео.яке виклав Sasha
Згадав як з одним форумчанином дивився в салоні на Довженка на Форзу.прийшов консультант.відкрив капот розказує нам про той (по його словах) гібрид ланоса-амулєта.розчехлив за мотор з австрійськими технологіями.відходить.ну і я вирішив закрити кришку.опускаю її і хотів вже нажати.щоб захлопнути(так як я це роблю в себе.може і не правильно.але ніколи не кидаю).Той підбігає.каже так не робіть.бо один клієнт вже так зробив.то погнув капот.треба підняти і просто пустити з висоти.щоб само захлопнулось.метал тонкий.Таке то...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 20:32 #1638613   #120
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Подивився відео.яке виклав Sasha
Згадав як з одним форумчанином дивився в салоні на Довженка на Форзу.прийшов консультант.відкрив капот розказує нам про той (по його словах) гібрид ланоса-амулєта.розчехлив за мотор з австрійськими технологіями.відходить.ну і я вирішив закрити кришку.опускаю її і хотів вже нажати.щоб захлопнути(так як я це роблю в себе.може і не правильно.але ніколи не кидаю).Той підбігає.каже так не робіть.бо один клієнт вже так зробив.то погнув капот.треба підняти і просто пустити з висоти.щоб само захлопнулось.метал тонкий.Таке то...
Тотальна економія Васадзе страшна штука...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:14.